SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Locked
User avatar
bubi_mama
Posts: 389
Joined: 26/12/2008 13:09

#24701 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by bubi_mama »

Bolje da nije. Cuj neko drugi kriv sto je obrukala majku i oca i sl. I kune. Aman.
Guska.
User avatar
radiša
Posts: 6393
Joined: 04/02/2012 00:23
Location: Sator

#24702 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by radiša »

insaneinthebrain wrote:oglasila se i nizama :oops:

Image
sve je ovo fino samo doticna ne treba uplitat u ovo alaha kao i zelit nekome bolest.primitivno bas.sta alah ima sa tim sa kim se ona druzi.sto posijes to ces i poznjeti.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83515
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#24703 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by _BataZiv_0809 »

Pa ćurko jedna jesi li se zapitala što to ljudi pišu? :roll: Ono iz čista mira ili si im dala povoda :izet:

I puna usta Allaha, e svasta :lol:
User avatar
Capajebo
Posts: 22034
Joined: 15/03/2012 02:47
Location: Berzakh bb

#24704 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Capajebo »

Ocekujem Nizamu u iducoj Farmi :mrgreen: :lol:
User avatar
radiša
Posts: 6393
Joined: 04/02/2012 00:23
Location: Sator

#24705 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by radiša »

drugi joj kriv sto se druzi sa ljudima koju su osudjeni za pokusaj ubistva i koji imaju sumnjivu proslost a kako stvari stoje i buducnost.
mg
Posts: 976
Joined: 22/07/2004 19:28

#24706 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by mg »

Sta ima veze s kim se druzi?
Gdje uopce pise da su uhapseni i opljackali banku? Da su ucestvovali u tome?
Imal neko neku presudu sa utvrdjenim cinjenicama?
Ili svi vi kao slijepci vjerujete medijima koji vam vijest serviraju pod nos, a radi klika koji im pare znaci?

Nekako ja predrasudu vidim kao znak primitivizma!

Cinjenicu da se drustvo raspada i puca po savovima ne mozete prisiti krimosima, necijem odgoju i drustvu.
Prisijte to sebi, 50% vas ne glasa, demokratiju ne praktikujete na ulicama, tako da su vam facebook revolucije i ispoljavanje frustracija na forumu stil zivota!

Policija je odavno u svim talovima, super im je i nikog se nista ne tice.
Poslije cu vam postavit odluku VSTV-a, da vidite ko i kako radi u pravosudju.
User avatar
Izlija
Posts: 1209
Joined: 20/05/2010 13:04

#24707 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Izlija »

Da nije pokrala gazdu trafike ( gdje je radila četiri godine do tada ) za desetodnevni pazar ( dok je čovjek bio na godišnjem ) možda bih ti i trunku povjerovao ali Nizama lutko ovo je mala mahala i svi se znaju i nemoj se još više ukopavati. Kako si se počela družiti sa kockasim propala si ko kauč u mjesnoj zajednici i za kraj - Neiskrena kletva stigne onog koji kune.
mali_balon
Posts: 14565
Joined: 12/09/2012 09:57

#24708 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by mali_balon »

insaneinthebrain wrote:oglasila se i nizama :oops:

Image
in jor fajes biczzzzz

Image
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#24709 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by dezurni_ucenik »

mali_balon wrote:
insaneinthebrain wrote:oglasila se i nizama :oops:

Image
in jor fajes biczzzzz

Image
Dok sam citao status, odmah mi je ova pjesma pala na pamet. :D



I morao sam je pustiti da ide do kraja dok sam citao ostatak srceparajuceg teksta. :-)
Last edited by dezurni_ucenik on 10/11/2015 16:07, edited 1 time in total.
BadBoy
Posts: 9611
Joined: 01/11/2005 21:55

#24710 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by BadBoy »

insaneinthebrain wrote:oglasila se i nizama :oops:

Image
Čuj ovo se može desiti svakome? Pa nije joj poplava odnijela kuću ili je bolest kakva snašla, to su stvari koje se mogu desiti svakome.

Ali družiti se sa kriminalcima je nešto što apsolutno sam biraš
User avatar
jazzer
Posts: 7535
Joined: 20/12/2004 14:44

#24711 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by jazzer »

Izlija wrote:Da nije pokrala gazdu trafike ( gdje je radila četiri godine do tada ) za desetodnevni pazar ( dok je čovjek bio na godišnjem ) možda bih ti i trunku povjerovao ali Nizama lutko ovo je mala mahala i svi se znaju i nemoj se još više ukopavati. Kako si se počela družiti sa kockasim propala si ko kauč u mjesnoj zajednici i za kraj - Neiskrena kletva stigne onog koji kune.
Cuj ukrala pazar iz trafike?

Doduse, tako se pocinje, kasnije ce se upadati u banke, kad' se stekne rutina. :)
User avatar
radiša
Posts: 6393
Joined: 04/02/2012 00:23
Location: Sator

#24712 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by radiša »

mg wrote:Sta ima veze s kim se druzi?
Gdje uopce pise da su uhapseni i opljackali banku? Da su ucestvovali u tome?
Imal neko neku presudu sa utvrdjenim cinjenicama?
Ili svi vi kao slijepci vjerujete medijima koji vam vijest serviraju pod nos, a radi klika koji im pare znaci?

Nekako ja predrasudu vidim kao znak primitivizma!

Cinjenicu da se drustvo raspada i puca po savovima ne mozete prisiti krimosima, necijem odgoju i drustvu.
Prisijte to sebi, 50% vas ne glasa, demokratiju ne praktikujete na ulicama, tako da su vam facebook revolucije i ispoljavanje frustracija na forumu stil zivota!

Policija je odavno u svim talovima, super im je i nikog se nista ne tice.
Poslije cu vam postavit odluku VSTV-a, da vidite ko i kako radi u pravosudju.
Cuj sta ima veze pa da se ne druzi sa takvim likovima nebi nikad imala problema po tom pitanju.Kako pisu mediji druzi se sa likom koji je pusten na vikend a osudjen za pokusaj ubistva.Sto se mene tice nek se druzi sa alkaponeom njena stvar ali onda mora ocekivat osudu mahale.
User avatar
DaysleepeR
Posts: 21068
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#24713 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by DaysleepeR »

Po popisu u BiH ima 40% muslimana na 48% bošnjaka.
Koliko ih je ovakvih kao Nizama i ovi burazeri?
Puna usta a prazna duša...
User avatar
radiša
Posts: 6393
Joined: 04/02/2012 00:23
Location: Sator

#24714 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by radiša »

takvi najvise mahalaju,ja ovo ja ono,vidi ovog vidi onog a kad ti o njemu nesto kazes e onda ne valja i odmah bi da se bije.
70% mahalaca u sarajevu.svaka druga alah a lazu,kradu drogiraju se,piju...
kriju se iza alaha a klosarcine samo takve i satro zajebani.
Last edited by radiša on 10/11/2015 16:26, edited 1 time in total.
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#24715 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by dezurni_ucenik »

radiša wrote:takvi najvise mahalaju,ja ovo ja ono,vidi ovog vidi onog a kad ti o njemu nesto kazes e onda ne valja i odmah bi da se bije.
70% mahalaca u sarajevu.svaka druga alah a lazu,kradu drogiraju se,piju...
Aj sto lazu i drogiraju se, al sto sede na 'ladnom betonu. :-)
User avatar
radiša
Posts: 6393
Joined: 04/02/2012 00:23
Location: Sator

#24716 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by radiša »

jes,mogu da nazebu.
User avatar
Troll_Happens
Posts: 2796
Joined: 25/04/2007 20:04
Location: negdje na istoku zaklet da nadjem nju...

#24717 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Troll_Happens »

http://www.avaz.ba/clanak/204438/anela- ... og-ubistva

shatro tukli je 7h pa da su je tukli toliko ne bi ni prah od nje ostao...
nema nista gore nego kad pocnu da lafinjaju.... :skoljka:
mg
Posts: 976
Joined: 22/07/2004 19:28

#24718 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by mg »

U ovakvom društvu, sa ovim društvenim vrijednostima, ja ne znam šta očekujete?!

Sve oronulo, propalo, za otpada a omladina u tom odrasta, u sistemu bez vrijednosti, i Vi sad očekujete društvo bez ovih anomalija?

Najsiromašnija zemlja Europe, dno!

Gospodo, a još uvijek tonemo. Dakle, očekujte još...

I razapeli bi Nizamu, a sa druge strane vam puna usta demokratije i ljudskih prava!

Sistem je taj koji je odgovoran za sve ovo, sistema nema!

A spuštat sve na nivo jedne Nizame, za mene je jadno i mizerno.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#24719 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by insomnia78 »

A vala smoriste s patetikom isto babe neke
Nizama ovo, kme
Nizama ono, kme
A pola bi vas guzice dalo da joj mozete metnuti
100%
User avatar
shbc
Posts: 3770
Joined: 20/07/2012 12:13

#24720 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by shbc »

Pa nekad cu imali toliko obzira da ti barem ostave auto na ciglama, ako nista, pragove da ne sjebes. Vise ni toga :mrgreen:
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6510
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#24721 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Daryl Dixon »

The BEN10 wrote:
BadBoy wrote:
The BEN10 wrote:
Koja papčina!!! :shock: :shock: :shock:
Image
Šta je problem sa ovim? Sezona lova, nije ubio zaštićenu životinju, nije mogao drugačije prevesti. Ne izgleda lijepo na ulicama naše velelepne metropole?
Raja se buni što ga nije provozao tako da svi vide, a ne samo jedan krug!
Ma ne ovo je sasvim ok, možda negdje na selu ili u divljini u nekoj vukoje.bini gdje je ovo svakodnevnica pretpostavljam... Sasvim cool, dapače, jeba' prikolicu, gepek i sl. Triba biti baja do kraja, opaliti kruzzz još jedan od Elidže preko Vijećnice, šta bi tek uradija da je tigra ulovio nane mi mrtve na krs' bi ga zakačija i montira na krov :oops: :jbt: :lol:
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6510
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#24722 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Daryl Dixon »

.
Last edited by Daryl Dixon on 25/02/2016 02:07, edited 1 time in total.
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6510
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#24723 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Daryl Dixon »

.
Last edited by Daryl Dixon on 25/02/2016 02:07, edited 1 time in total.
celava_dlaka
Posts: 2244
Joined: 24/12/2012 18:05

#24724 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by celava_dlaka »

ovaj mladji hajrovic je onaj sto je pucao u masinskoj prije par godina
costacurta
Posts: 3642
Joined: 05/05/2005 08:25

#24725 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by costacurta »

insaneinthebrain wrote:oglasila se i nizama :oops:

Image
Nizama se obraća onima koji vide a ne čuju...... čuju a ne vide...... :mrgreen:
Locked