SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
- bubi_mama
- Posts: 389
- Joined: 26/12/2008 13:09
#24701 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Bolje da nije. Cuj neko drugi kriv sto je obrukala majku i oca i sl. I kune. Aman.
Guska.
Guska.
- radiša
- Posts: 6393
- Joined: 04/02/2012 00:23
- Location: Sator
#24702 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
sve je ovo fino samo doticna ne treba uplitat u ovo alaha kao i zelit nekome bolest.primitivno bas.sta alah ima sa tim sa kim se ona druzi.sto posijes to ces i poznjeti.insaneinthebrain wrote:oglasila se i nizama![]()
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83515
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#24703 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Pa ćurko jedna jesi li se zapitala što to ljudi pišu?
Ono iz čista mira ili si im dala povoda
I puna usta Allaha, e svasta
I puna usta Allaha, e svasta
- Capajebo
- Posts: 22034
- Joined: 15/03/2012 02:47
- Location: Berzakh bb
#24704 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Ocekujem Nizamu u iducoj Farmi

- radiša
- Posts: 6393
- Joined: 04/02/2012 00:23
- Location: Sator
#24705 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
drugi joj kriv sto se druzi sa ljudima koju su osudjeni za pokusaj ubistva i koji imaju sumnjivu proslost a kako stvari stoje i buducnost.
-
mg
- Posts: 976
- Joined: 22/07/2004 19:28
#24706 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Sta ima veze s kim se druzi?
Gdje uopce pise da su uhapseni i opljackali banku? Da su ucestvovali u tome?
Imal neko neku presudu sa utvrdjenim cinjenicama?
Ili svi vi kao slijepci vjerujete medijima koji vam vijest serviraju pod nos, a radi klika koji im pare znaci?
Nekako ja predrasudu vidim kao znak primitivizma!
Cinjenicu da se drustvo raspada i puca po savovima ne mozete prisiti krimosima, necijem odgoju i drustvu.
Prisijte to sebi, 50% vas ne glasa, demokratiju ne praktikujete na ulicama, tako da su vam facebook revolucije i ispoljavanje frustracija na forumu stil zivota!
Policija je odavno u svim talovima, super im je i nikog se nista ne tice.
Poslije cu vam postavit odluku VSTV-a, da vidite ko i kako radi u pravosudju.
Gdje uopce pise da su uhapseni i opljackali banku? Da su ucestvovali u tome?
Imal neko neku presudu sa utvrdjenim cinjenicama?
Ili svi vi kao slijepci vjerujete medijima koji vam vijest serviraju pod nos, a radi klika koji im pare znaci?
Nekako ja predrasudu vidim kao znak primitivizma!
Cinjenicu da se drustvo raspada i puca po savovima ne mozete prisiti krimosima, necijem odgoju i drustvu.
Prisijte to sebi, 50% vas ne glasa, demokratiju ne praktikujete na ulicama, tako da su vam facebook revolucije i ispoljavanje frustracija na forumu stil zivota!
Policija je odavno u svim talovima, super im je i nikog se nista ne tice.
Poslije cu vam postavit odluku VSTV-a, da vidite ko i kako radi u pravosudju.
- Izlija
- Posts: 1209
- Joined: 20/05/2010 13:04
#24707 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Da nije pokrala gazdu trafike ( gdje je radila četiri godine do tada ) za desetodnevni pazar ( dok je čovjek bio na godišnjem ) možda bih ti i trunku povjerovao ali Nizama lutko ovo je mala mahala i svi se znaju i nemoj se još više ukopavati. Kako si se počela družiti sa kockasim propala si ko kauč u mjesnoj zajednici i za kraj - Neiskrena kletva stigne onog koji kune.
-
mali_balon
- Posts: 14565
- Joined: 12/09/2012 09:57
#24708 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
in jor fajes biczzzzzinsaneinthebrain wrote:oglasila se i nizama![]()

-
dezurni_ucenik
- Posts: 12183
- Joined: 27/05/2008 12:14
#24709 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Dok sam citao status, odmah mi je ova pjesma pala na pamet.mali_balon wrote:in jor fajes biczzzzzinsaneinthebrain wrote:oglasila se i nizama![]()
I morao sam je pustiti da ide do kraja dok sam citao ostatak srceparajuceg teksta.
Last edited by dezurni_ucenik on 10/11/2015 16:07, edited 1 time in total.
-
BadBoy
- Posts: 9611
- Joined: 01/11/2005 21:55
#24710 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Čuj ovo se može desiti svakome? Pa nije joj poplava odnijela kuću ili je bolest kakva snašla, to su stvari koje se mogu desiti svakome.insaneinthebrain wrote:oglasila se i nizama![]()
Ali družiti se sa kriminalcima je nešto što apsolutno sam biraš
- jazzer
- Posts: 7535
- Joined: 20/12/2004 14:44
#24711 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Cuj ukrala pazar iz trafike?Izlija wrote:Da nije pokrala gazdu trafike ( gdje je radila četiri godine do tada ) za desetodnevni pazar ( dok je čovjek bio na godišnjem ) možda bih ti i trunku povjerovao ali Nizama lutko ovo je mala mahala i svi se znaju i nemoj se još više ukopavati. Kako si se počela družiti sa kockasim propala si ko kauč u mjesnoj zajednici i za kraj - Neiskrena kletva stigne onog koji kune.
Doduse, tako se pocinje, kasnije ce se upadati u banke, kad' se stekne rutina.
- radiša
- Posts: 6393
- Joined: 04/02/2012 00:23
- Location: Sator
#24712 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Cuj sta ima veze pa da se ne druzi sa takvim likovima nebi nikad imala problema po tom pitanju.Kako pisu mediji druzi se sa likom koji je pusten na vikend a osudjen za pokusaj ubistva.Sto se mene tice nek se druzi sa alkaponeom njena stvar ali onda mora ocekivat osudu mahale.mg wrote:Sta ima veze s kim se druzi?
Gdje uopce pise da su uhapseni i opljackali banku? Da su ucestvovali u tome?
Imal neko neku presudu sa utvrdjenim cinjenicama?
Ili svi vi kao slijepci vjerujete medijima koji vam vijest serviraju pod nos, a radi klika koji im pare znaci?
Nekako ja predrasudu vidim kao znak primitivizma!
Cinjenicu da se drustvo raspada i puca po savovima ne mozete prisiti krimosima, necijem odgoju i drustvu.
Prisijte to sebi, 50% vas ne glasa, demokratiju ne praktikujete na ulicama, tako da su vam facebook revolucije i ispoljavanje frustracija na forumu stil zivota!
Policija je odavno u svim talovima, super im je i nikog se nista ne tice.
Poslije cu vam postavit odluku VSTV-a, da vidite ko i kako radi u pravosudju.
- DaysleepeR
- Posts: 21068
- Joined: 29/05/2003 00:00
- Location: Rajvosa
#24713 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Po popisu u BiH ima 40% muslimana na 48% bošnjaka.
Koliko ih je ovakvih kao Nizama i ovi burazeri?
Puna usta a prazna duša...
Koliko ih je ovakvih kao Nizama i ovi burazeri?
Puna usta a prazna duša...
- radiša
- Posts: 6393
- Joined: 04/02/2012 00:23
- Location: Sator
#24714 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
takvi najvise mahalaju,ja ovo ja ono,vidi ovog vidi onog a kad ti o njemu nesto kazes e onda ne valja i odmah bi da se bije.
70% mahalaca u sarajevu.svaka druga alah a lazu,kradu drogiraju se,piju...
kriju se iza alaha a klosarcine samo takve i satro zajebani.
70% mahalaca u sarajevu.svaka druga alah a lazu,kradu drogiraju se,piju...
kriju se iza alaha a klosarcine samo takve i satro zajebani.
Last edited by radiša on 10/11/2015 16:26, edited 1 time in total.
-
dezurni_ucenik
- Posts: 12183
- Joined: 27/05/2008 12:14
#24715 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Aj sto lazu i drogiraju se, al sto sede na 'ladnom betonu.radiša wrote:takvi najvise mahalaju,ja ovo ja ono,vidi ovog vidi onog a kad ti o njemu nesto kazes e onda ne valja i odmah bi da se bije.
70% mahalaca u sarajevu.svaka druga alah a lazu,kradu drogiraju se,piju...
- radiša
- Posts: 6393
- Joined: 04/02/2012 00:23
- Location: Sator
#24716 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
jes,mogu da nazebu.
- Troll_Happens
- Posts: 2796
- Joined: 25/04/2007 20:04
- Location: negdje na istoku zaklet da nadjem nju...
#24717 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
http://www.avaz.ba/clanak/204438/anela- ... og-ubistva
shatro tukli je 7h pa da su je tukli toliko ne bi ni prah od nje ostao...
nema nista gore nego kad pocnu da lafinjaju....
shatro tukli je 7h pa da su je tukli toliko ne bi ni prah od nje ostao...
nema nista gore nego kad pocnu da lafinjaju....
-
mg
- Posts: 976
- Joined: 22/07/2004 19:28
#24718 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
U ovakvom društvu, sa ovim društvenim vrijednostima, ja ne znam šta očekujete?!
Sve oronulo, propalo, za otpada a omladina u tom odrasta, u sistemu bez vrijednosti, i Vi sad očekujete društvo bez ovih anomalija?
Najsiromašnija zemlja Europe, dno!
Gospodo, a još uvijek tonemo. Dakle, očekujte još...
I razapeli bi Nizamu, a sa druge strane vam puna usta demokratije i ljudskih prava!
Sistem je taj koji je odgovoran za sve ovo, sistema nema!
A spuštat sve na nivo jedne Nizame, za mene je jadno i mizerno.
Sve oronulo, propalo, za otpada a omladina u tom odrasta, u sistemu bez vrijednosti, i Vi sad očekujete društvo bez ovih anomalija?
Najsiromašnija zemlja Europe, dno!
Gospodo, a još uvijek tonemo. Dakle, očekujte još...
I razapeli bi Nizamu, a sa druge strane vam puna usta demokratije i ljudskih prava!
Sistem je taj koji je odgovoran za sve ovo, sistema nema!
A spuštat sve na nivo jedne Nizame, za mene je jadno i mizerno.
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#24719 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
A vala smoriste s patetikom isto babe neke
Nizama ovo, kme
Nizama ono, kme
A pola bi vas guzice dalo da joj mozete metnuti
100%
Nizama ovo, kme
Nizama ono, kme
A pola bi vas guzice dalo da joj mozete metnuti
100%
- shbc
- Posts: 3770
- Joined: 20/07/2012 12:13
#24720 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Pa nekad cu imali toliko obzira da ti barem ostave auto na ciglama, ako nista, pragove da ne sjebes. Vise ni toga
- Daryl Dixon
- Posts: 6510
- Joined: 18/06/2014 01:09
- Location: Šeher Sarajevo
#24721 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Ma ne ovo je sasvim ok, možda negdje na selu ili u divljini u nekoj vukoje.bini gdje je ovo svakodnevnica pretpostavljam... Sasvim cool, dapače, jeba' prikolicu, gepek i sl. Triba biti baja do kraja, opaliti kruzzz još jedan od Elidže preko Vijećnice, šta bi tek uradija da je tigra ulovio nane mi mrtve na krs' bi ga zakačija i montira na krovThe BEN10 wrote:Raja se buni što ga nije provozao tako da svi vide, a ne samo jedan krug!BadBoy wrote:Šta je problem sa ovim? Sezona lova, nije ubio zaštićenu životinju, nije mogao drugačije prevesti. Ne izgleda lijepo na ulicama naše velelepne metropole?The BEN10 wrote:
Koja papčina!!!![]()
![]()
![]()
- Daryl Dixon
- Posts: 6510
- Joined: 18/06/2014 01:09
- Location: Šeher Sarajevo
#24722 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
.
Last edited by Daryl Dixon on 25/02/2016 02:07, edited 1 time in total.
- Daryl Dixon
- Posts: 6510
- Joined: 18/06/2014 01:09
- Location: Šeher Sarajevo
#24723 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
.
Last edited by Daryl Dixon on 25/02/2016 02:07, edited 1 time in total.
-
celava_dlaka
- Posts: 2244
- Joined: 24/12/2012 18:05
#24724 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
ovaj mladji hajrovic je onaj sto je pucao u masinskoj prije par godina
-
costacurta
- Posts: 3642
- Joined: 05/05/2005 08:25
#24725 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Nizama se obraća onima koji vide a ne čuju...... čuju a ne vide......insaneinthebrain wrote:oglasila se i nizama![]()


