CoutHinjo pocinje za Barcu
Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#24676 Re: Liverpool FC
Motaj kablove realno
kakav lik!
CoutHinjo pocinje za Barcu
CoutHinjo pocinje za Barcu
-
Mustang1
- Posts: 29918
- Joined: 29/12/2010 17:31
#24677 Re: Liverpool FC
Iskoristit ovu frku oko Dzeke i uzet im golmana 
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#24678 Re: Liverpool FC
Uzeti im i Džeku, nije da nam ne treba, u iz zadnjih deset šuteva protivnika dobili smo 8 golova 
Šta je najbeskorisnija stvar na svijetu ? Golman(i) Liverpoola
Šta je najbeskorisnija stvar na svijetu ? Golman(i) Liverpoola
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#24679 Re: Liverpool FC
Negdje sam pročitao da se kao radi na transferu Allisona, mada mislim da je šuplja.
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#24680 Re: Liverpool FC
Svake godine u Januaru ovako... Prosle im je trebalo dugo da dodju sebi. Ako to bude slucaj I ove, bojim se da of top 4 nema nista.
Poraz ili nerjesen rezultat sada u utorak i moze se reci da je Liverpool u pravoj krizi i da ce sezona biti gotova vec sada.
Poraz ili nerjesen rezultat sada u utorak i moze se reci da je Liverpool u pravoj krizi i da ce sezona biti gotova vec sada.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#24681 Re: Liverpool FC
Nesto kontam jebote prosle sezone ono kad mlatnusmo Siti za nivu godinu zaredali smo nenormalno krizni period, evo ga opet jbt...sezona je za mene vec propala jer nema trofeja kojima sam se nadao (makar kup) a kad/ako popuse top 4, za mene fijasko sezona.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#24683 Re: Liverpool FC
To je jedina nadazomri wrote:Amiđa, a Kijev???
-
Mustang1
- Posts: 29918
- Joined: 29/12/2010 17:31
#24684 Re: Liverpool FC
Cuj nado se Kupu. Jebo te Kup 
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#24685 Re: Liverpool FC
Bezze samo Ligu Prvaka uzeti 
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#24686 Re: Liverpool FC
tja, haj makar klempu da uzmu, ako ništa tako da si obezbijede LP dogodine 
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#24687 Re: Liverpool FC
Mo Salah u Liverpoolu... 32 utakmice, 25 golova, 7 asistencija.
- Towelie
- Posts: 7487
- Joined: 03/05/2013 19:29
#24688 Re: Liverpool FC
Gol ili asistencija po utakmici!MyTao wrote:Mo Salah u Liverpoolu... 32 utakmice, 25 golova, 7 asistencija.
- King_Kenny
- Posts: 4851
- Joined: 03/01/2010 10:41
#24689 Re: Liverpool FC
Nisam ni ja mnogo očekivao od ove sezone; ali da će biti bespomoćni protiv dvije posljednjeplasirane ekipe na tabeli - to ne; činilo se jesenas da su našli recept za slabije ekipe.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#24690 Re: Liverpool FC
Sreca Ings se oporavio, Europa Liga valjda ne bi trebala doci u pitanje.
- King_Kenny
- Posts: 4851
- Joined: 03/01/2010 10:41
#24691 Re: Liverpool FC
... i šteta što će Sturridgea posuditi; ako ostane, najmanje 2. mjesto ove sezone... 
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#24692 Re: Liverpool FC
Sturridge i Markovic ce napustiti klub do kraja prelaznog roka.
Ovaj Klopp stvarno nije normalan... Prodaje a ne zeli/moze kupovati.
i tamam kada kupi i dovede igrace koji ce zamjeniti Sturridga i Coutinha, Salah, Firmino ili Mane ce otici.
Ovaj Klopp stvarno nije normalan... Prodaje a ne zeli/moze kupovati.
i tamam kada kupi i dovede igrace koji ce zamjeniti Sturridga i Coutinha, Salah, Firmino ili Mane ce otici.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#24693 Re: Liverpool FC
Aaaaaand nista od Cana i novog ugovora, nema veze dajte momku kapitensku.
Bruka i sramota sta od te trake rade, kakvi je debili nosi a npr jedan Ragnar Klavan nikako da je pronosa.
Bruka i sramota od kluba ugasite se vise hadalji nesposobni jebem li vam kolje svima redom od oruzara do cistacice
Bruka i sramota sta od te trake rade, kakvi je debili nosi a npr jedan Ragnar Klavan nikako da je pronosa.
Bruka i sramota od kluba ugasite se vise hadalji nesposobni jebem li vam kolje svima redom od oruzara do cistacice
- BHF_Manijak
- Posts: 28528
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#24694 Re: Liverpool FC
Kontam neki dan, pa mater im jebem oni jos od Hyypiae i Henchoza/Carre nemaju stoperski par da valja.
-
Mustang1
- Posts: 29918
- Joined: 29/12/2010 17:31
#24695 Re: Liverpool FC
Pa sta se brinete za 4. mjesto. Jebo to, to je za amatere. Je'l osvajac LP osigurava nastup i sljedece sezone? 
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#24697 Re: Liverpool FC
neka, ima Solanke 
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#24698 Re: Liverpool FC
Ima li neko da zatvori kapije sa vanjske strane? Na kraju će ostati 18 igrača u klubu ... 
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#24699 Re: Liverpool FC
i onda kažu kako nema igrača na tržištuLucas Moura iz PSG-a stiže u Tottenham za 28 miliona eura
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#24700 Re: Liverpool FC
Ne uklapa se u Liverpulov DNK-a i Klopov sistem ... 
