Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#24651 Re: Liverpool FC
Ne moze Virgosh sve kad mora i sebe i Morona cuvati 
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#24652 Re: Liverpool FC
Umalo odmah četvrti 
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#24653 Re: Liverpool FC
Simona do ponoći pajserom skidaju sa linije kuci kad krenu
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#24654 Re: Liverpool FC
Pet puta se mreža zatresla. Pet jebenih puta, PROTIV WBA???????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!???!!!!!!!
-
Mustang1
- Posts: 29931
- Joined: 29/12/2010 17:31
#24655 Re: Liverpool FC
Trebaju jos 3 da cuvaju ostatak odbrane LiverpoolaBHF_Manijak wrote:Sta kazu, pojacat ce Virgil odbranu, daj 70 miliona, daj jos 100, daj kisu Boziju...![]()
Kakvi cirkusanti... Njima treba jos 5 Virgila.
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#24656 Re: Liverpool FC
Kakva nevjerovatna kurcobolja vlada u drugom poluvremenu.
- Muhamed Đakmić
- Posts: 14652
- Joined: 25/05/2012 18:56
- Location: Dunjaluk
- Contact:
#24657 Re: Liverpool FC
Van Dijk će se pretvoriti u Lovrena za tri mjeseca pod Kloppovim vodstvom.
Jednostavno, odličan trener za posložiti ofanzivni segment ekipe, ne baš toliko dobar za defanzivu. Pa i Dortmund je isto ovako funkcionisao dok je on tamo bio trener.
Nemoguće da je komplet odbrana Liverpoola invalidna.
Jednostavno, odličan trener za posložiti ofanzivni segment ekipe, ne baš toliko dobar za defanzivu. Pa i Dortmund je isto ovako funkcionisao dok je on tamo bio trener.
Nemoguće da je komplet odbrana Liverpoola invalidna.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#24658 Re: Liverpool FC
Klopp je trener budućnosti, naime on bi razvaljivao u onoj nekoj Superligi sa Bayernom, Unitedom, Realom, Barsom, Juventusom i tako to
ga ova boranija, ovi WBA-ovi, Swansea i tako to 
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#24659 Re: Liverpool FC
Izasao Barry, sad ih treba stisnut. AJMOOOOOO!!!!111
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#24660 Re: Liverpool FC
Kad je Milner uzme, pa je usidri, nikad da doda.
- Logovan
- Posts: 102816
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#24661 Re: Liverpool FC
Sad će 3:3 vjerovatno. Salah spašava.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#24662 Re: Liverpool FC
Jebe mi se i da ga Ings zabije
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#24663 Re: Liverpool FC
Evo i Pijanista na HRTu poceoMustang1 wrote:Ima Mr. Bean na RTL2. A sad ce i San Andreas na Novoj.
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#24664 Re: Liverpool FC
Bravo majstori ... 
-
kazo
- Posts: 1695
- Joined: 08/03/2012 19:57
#24665 Re: Liverpool FC
Je li Milner imao ijedan upotrebljiv centarsut, osim ovog zadnjeg ?
- Logovan
- Posts: 102816
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#24666 Re: Liverpool FC
Pomislih da će izjednačiti jer inače kod njih tako to ide.
Ispasti od WBA, a svi glavni igrači igrali, mislim....

Ispasti od WBA, a svi glavni igrači igrali, mislim....
-
Mustang1
- Posts: 29931
- Joined: 29/12/2010 17:31
#24667 Re: Liverpool FC
I bolje sto su ispali. Treba se fokusirati na LP 
- Edin H.
- Posts: 53614
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#24668 Re: Liverpool FC
Mustang1 wrote:I bolje sto su ispali. Treba se fokusirati na LP
Tako je.
-
Rilkoni
- Posts: 848
- Joined: 07/08/2015 23:01
#24669 Re: Liverpool FC
Vjeruj da je moguce. Odbrana je u rangu nase federalne lige, a igraci poput Morena igracki sljam, dno dna. Zamislis se malo, kad znas da ovaj lik godinama prima platu za ovo sto "radi na terenu".Muhamed Đakmić wrote:Van Dijk će se pretvoriti u Lovrena za tri mjeseca pod Kloppovim vodstvom.
Jednostavno, odličan trener za posložiti ofanzivni segment ekipe, ne baš toliko dobar za defanzivu. Pa i Dortmund je isto ovako funkcionisao dok je on tamo bio trener.
Nemoguće da je komplet odbrana Liverpoola invalidna.
Uz to pored odbrane imas golmane koji ni u nasoj ligi ne bi mogli braniti, veceras je imao srece pa je protivnicki igrac bio u velikom ofsajdu, glavom mu zabio gol a ovaj mu ni do qrca nije dosao kad je skocio na loptu sa rukama u zraku
Uz to imas i ocajnu sredinu za koju je kreativnost nepoznat pojam. Mnogo klasicnih engleskih balvana. Henderson kapiten
Kljuc problema Liverpoola su vlasnici kluba. Pojacanja i plate se trebaju kesirati, kako bi mogli privuci velika imena. Kad privuces jednog, dva i drugi igraci ce vidjeti da se radi o ozbiljnom projektu. Nije vlasnik Citya rekao gospodo par godina budite prosjek pa onda cu nesto uloziti nego je odmah ulozio i to mu se isplatilo u vidu titula, popularnosti, atraktivnosti za igrace itd..
Klopp je najmanji problem. Ako otpuste Kloppa dovest ce nekog prosjecnog engleskog trenera i tako u krug..
- BHF_Manijak
- Posts: 28535
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#24670 Re: Liverpool FC
Ma moguce brate vjeruj mi. Skupina invalida i blago retardiranih likova... Za Dortmund se ne slazem. Hummels bio pod njim doktor, igrao decko kao sat, postao reprezentativac, Subotic bio od "solidan" do "vrhunski", Schmelzer dogurao do repke itd... Ofanziva im jeste bila jaci dio tima, ali nije odbrana bila na ovom liverpoolskom nivou.Muhamed Đakmić wrote:Van Dijk će se pretvoriti u Lovrena za tri mjeseca pod Kloppovim vodstvom.
Jednostavno, odličan trener za posložiti ofanzivni segment ekipe, ne baš toliko dobar za defanzivu. Pa i Dortmund je isto ovako funkcionisao dok je on tamo bio trener.
Nemoguće da je komplet odbrana Liverpoola invalidna.
-
Nadzorna_ploca
- Posts: 11043
- Joined: 05/12/2013 16:06
#24671 Re: Liverpool FC
Liverpool klub koji zivu od proslosti.
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#24672 Re: Liverpool FC
Potrebno im je 6 novih igrača, 6 jakih igrača koje će prvi tim učiniti izuzetno jakim te obezbijediti i klupi par kvalitetnih imena. Ne postoji ekipa na svijetu koja ima veći prioritet za golmanom kao LFC, onda se može pričati o još jednom CB-u, uz ljetnog Keitu moraju doći još dva veznjaka, jer klub trenutno nema niti jednog veznjaka a igra u formaciji sa trojicom navodnih veznjaka na sredini, još jedno krilo koje će se rotirati sa Salahom i Maneom i naravno napadač za rotaciju sa Firminom. Problem je što to košta mnogo, vlasnici kluba ulažu malo a trener forsira igru u kojoj često ni plan A ne radi, plan B ni ne postoji.
Naravno da klub još uvijek na terenu ima i Suareza i Coutihna, da su doveli na Sanea, Goretzku, Pastorea, odličnog golmana, dva jaka CB-a, klub bi i sa ovako predvidljivim planom A pobjeđivao kante poput swansea I WBA čisto na individualni kvalitet brojnih zvijezda u timu. Ali, pošto Live na terenu ima maximalno tri iznad prosječna igrača, samo jedan neka zakaže, a kohezije i uigranosti u odbrani nema ni za lijeka, sve slabosti tima, igre, trenera, igrača, taktike, izađu na vidjelo i brutalno ih obrukaju neke ološ ekipe, sinoć je taj kajmak pokupio Pardew, ponovo.
Da bi se zaradile pare, osvojili trofeji, išlo daleko u LP svake sezone, velike pare se svake godine moraju ulagati, sa malim ulaganjima 4. mjesto je fantazija.I da napomenem, i te kako je krivica trenera za ovakvu sramotnu odbranu, u klubu je već preko dvije godine, defanziva je apsolutno užasna, može on ostati još deset godina u klubu, osvojiće ama baš ništa, ni ovakav izgovor za trofej zvani FA cup neće moći osvojiti sa ovakvim 0 - dimenzionalnim načinom rada, pitanje je koliko bi bio uspješan čak i da su gazde kluba raspomamljeni šeici koji bacaju pare na transfere.
Naravno da klub još uvijek na terenu ima i Suareza i Coutihna, da su doveli na Sanea, Goretzku, Pastorea, odličnog golmana, dva jaka CB-a, klub bi i sa ovako predvidljivim planom A pobjeđivao kante poput swansea I WBA čisto na individualni kvalitet brojnih zvijezda u timu. Ali, pošto Live na terenu ima maximalno tri iznad prosječna igrača, samo jedan neka zakaže, a kohezije i uigranosti u odbrani nema ni za lijeka, sve slabosti tima, igre, trenera, igrača, taktike, izađu na vidjelo i brutalno ih obrukaju neke ološ ekipe, sinoć je taj kajmak pokupio Pardew, ponovo.
Da bi se zaradile pare, osvojili trofeji, išlo daleko u LP svake sezone, velike pare se svake godine moraju ulagati, sa malim ulaganjima 4. mjesto je fantazija.I da napomenem, i te kako je krivica trenera za ovakvu sramotnu odbranu, u klubu je već preko dvije godine, defanziva je apsolutno užasna, može on ostati još deset godina u klubu, osvojiće ama baš ništa, ni ovakav izgovor za trofej zvani FA cup neće moći osvojiti sa ovakvim 0 - dimenzionalnim načinom rada, pitanje je koliko bi bio uspješan čak i da su gazde kluba raspomamljeni šeici koji bacaju pare na transfere.
-
Mustang1
- Posts: 29931
- Joined: 29/12/2010 17:31

