SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Locked
User avatar
radiša
Posts: 6393
Joined: 04/02/2012 00:23
Location: Sator

#24651 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by radiša »

mozda hoce da polaze al na onom svijetu pa zato.
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6510
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#24652 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Daryl Dixon »

.
Last edited by Daryl Dixon on 25/02/2016 02:08, edited 1 time in total.
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6510
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#24653 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Daryl Dixon »

.
Last edited by Daryl Dixon on 25/02/2016 02:08, edited 1 time in total.
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6510
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#24654 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Daryl Dixon »

.
Last edited by Daryl Dixon on 25/02/2016 02:07, edited 1 time in total.
User avatar
jao_situacije
Posts: 18094
Joined: 29/03/2014 19:20

#24655 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by jao_situacije »

ovaj avaz treba ukinuti
nakav "aljimi" objavljuje priču o međedu koji je pokušao ubiti policajca
User avatar
Tercius
Posts: 1572
Joined: 21/01/2011 19:51

#24656 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Tercius »

mali_balon wrote:
shalla wrote:Šta li se sada dešava na Ilidži, preko puta Brajlovića stoji policija sa rotacijama već pola sata, da nije opet nešto vezano za četvrtak?
Cuj sta, povezi sam, policija, brajlovic, nema parking ispred...
Da nije neki BMW x6 bio jos...;)
User avatar
Troll_Happens
Posts: 2796
Joined: 25/04/2007 20:04
Location: negdje na istoku zaklet da nadjem nju...

#24657 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Troll_Happens »

Daryl Dixon wrote:
Troll_Happens wrote:
mario001 wrote:Image

:-) :-)
Pasivni i aktivni igrac ovaj albin ga ocito prima na sve strane.

Mozda je pljacka u hrasnom bila mamac da se sva policija uputi tamo a ovi za par min odrade ovu na ilidzi. Ali nisu racunali na ubistvo i komplikaciju sa zastitarima...
Ja sam cuo da ga Alen ga voli primati u bulju :lol:
Pa bulja mu je veç ko u benzinca. Sve grmi dok trçi.
Korisničkoime
Posts: 4836
Joined: 18/11/2010 00:26

#24658 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Korisničkoime »

DaysleepeR wrote:
Korisničkoime wrote: Vjeruj mi ne prica dzaba. Medutim njemu njegovi klijenti vjeruju sto je veoma veoma vazno za cijelu pricu. Vecina njegovih klijenata dolazi iz svijeta koji je nama nepoznat. Medutim Omaru taj svijet nije nepoznat on je dio tog svijeta, klijent Omaru ne mora objasnjavati kako je kad ga puca ili kad mu treba suta, kako je kad nista ne zna jer se narokao hemije, kakvo je djubre Hamo kamatar s Grbavice. Omar sve to zna. Za njegove klijente drugi advokati niti ih ne razumiju niti im zele pomoci oni su tu da klepe pare i odu u svoj bolji i lijepsi svijet dok je Omar dio njih. Jbg likovi su ubjedeni da je tako. Nije on kriv iz teske situacije je napravio najbolje.
nije ba Omar klošar, roditelji su mu intelektualci par excellence i najfinija moguća predratna gospoda ovog grada

lik je mangup samo takav, pravi sarajevski
Nisam nista ni rekao za njegove roditelje, njima skidam kapu. Omar medutim sigurno nije u njihovom svijetu akademskih gradana i najfinije gospode. Nije ni klasicni klosar ali klosari i kriminalci pogotovo sitni grada Sarajeva smatraju ga i gledaju ga drugacije nego druge advokate. Oni ga uzimaju kao svog, to je njihovo videnje Omara mada ni ja sam ne bi rekao da je klosar ali je daleko od neduznog mangupa, covjek ima proslost kakvu ima.
User avatar
piupiu
Posts: 16761
Joined: 05/01/2008 05:08

#24659 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by piupiu »

DaysleepeR wrote:
nije ba Omar klošar, roditelji su mu intelektualci par excellence i najfinija moguća predratna gospoda ovog grada

lik je mangup samo takav, pravi sarajevski
Stvarno jesu.

A, ko li je ove odgojio? :(

http://radiosarajevo.ba/novost/206427/n ... u-novcanik
Stihy
Posts: 143
Joined: 26/07/2003 00:00
Contact:

#24660 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Stihy »

Evo teletabisi su odlučili da pokažu kako nešto rade... nova serija kazni za parkiranje i zaustavljanje vozila u popodnevnim satima.

Samo čekam vijest na klixu, opljačkana PU Ilidža, razbojnici oteli dnevne zalihe pite...
The BEN10
Posts: 7674
Joined: 19/09/2011 09:03

#24661 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by The BEN10 »

Koja papčina!!! :shock: :shock: :shock:
Image
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#24662 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by O'zone »

Lagano jutarnje zagrijavanje sa malim lančanim sudarćićem

http://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika ... /151110011
User avatar
thekupus
Posts: 7388
Joined: 25/06/2011 22:38

#24663 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by thekupus »

O'zone wrote:Lagano jutarnje zagrijavanje sa malim lančanim sudarćićem

http://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika ... /151110011
djevojka iz autoskole je vozila prvo auto, kad sam ja prolazio oni pozurili da skinu oznake skole :lol: ali stigli su ih uslikati
walk_M-A-N
Posts: 2003
Joined: 09/05/2007 16:35

#24664 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by walk_M-A-N »

Stihy wrote:Evo teletabisi su odlučili da pokažu kako nešto rade... nova serija kazni za parkiranje i zaustavljanje vozila u popodnevnim satima.
Samo čekam vijest na klixu, opljačkana PU Ilidža, razbojnici oteli dnevne zalihe pite...
Jutros, u vrijeme ovog sigurnosnog haosa, gledam one kazne za parkiranje na trotoaru u naselju koje kuburi sa prostorom za parkiranje. Radi se o parkiranju na proširenom dijelu trotoara koje nikome ne bi trebalo smetati. Nisu mene kaznili ali svejedno, kao da jesu.
I sam zovem policiju kad je neko bezobrazan pa se parkira gdje smeta, ali ovako zaći i kažnjavati ljude radi kazne i prihoda, je baš bezobrazno. A to je policija koja ima učinak, redovne saobraćajne kazne, samo ih nemoj da uspješno otkriju kriminal.

Pogledajte samo gluposti koje MUP piše na rahmetli Solakovićevo pitanje http://skupstina.ks.gov.ba/sites/skupst ... r.mup_.pdf ili ove jalove radnje koje preduzimaju http://skupstina.ks.gov.ba/sites/skupst ... aliste.pdf . Koliko bespotrebih detalja, valjda da bi oni koji ne znaju čitati ostali impresionirani.

Onaj po "NN" koji prijave Tužilaštvu se ne računa. Zato nema odgovora na http://skupstina.ks.gov.ba/content/pita ... nepoznatom.
Ne faleći mu stranku, ubo je sa pitanjima: http://skupstina.ks.gov.ba/content/pita ... stva-ks-za i http://skupstina.ks.gov.ba/content/moli ... nepoznatom.
Last edited by walk_M-A-N on 10/11/2015 10:15, edited 1 time in total.
User avatar
zateznistub
Posts: 15528
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#24665 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by zateznistub »

thekupus wrote:
O'zone wrote:Lagano jutarnje zagrijavanje sa malim lančanim sudarćićem

http://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika ... /151110011
djevojka iz autoskole je vozila prvo auto, kad sam ja prolazio oni pozurili da skinu oznake skole :lol: ali stigli su ih uslikati
Ako su bili prvi, koji bi razlog bio brzog skidanja oznaka?
User avatar
velikibrnjo
Posts: 948
Joined: 26/05/2009 12:11

#24666 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by velikibrnjo »

Korisničkoime wrote:
DaysleepeR wrote:
Korisničkoime wrote: Vjeruj mi ne prica dzaba. Medutim njemu njegovi klijenti vjeruju sto je veoma veoma vazno za cijelu pricu. Vecina njegovih klijenata dolazi iz svijeta koji je nama nepoznat. Medutim Omaru taj svijet nije nepoznat on je dio tog svijeta, klijent Omaru ne mora objasnjavati kako je kad ga puca ili kad mu treba suta, kako je kad nista ne zna jer se narokao hemije, kakvo je djubre Hamo kamatar s Grbavice. Omar sve to zna. Za njegove klijente drugi advokati niti ih ne razumiju niti im zele pomoci oni su tu da klepe pare i odu u svoj bolji i lijepsi svijet dok je Omar dio njih. Jbg likovi su ubjedeni da je tako. Nije on kriv iz teske situacije je napravio najbolje.
nije ba Omar klošar, roditelji su mu intelektualci par excellence i najfinija moguća predratna gospoda ovog grada

lik je mangup samo takav, pravi sarajevski
Nisam nista ni rekao za njegove roditelje, njima skidam kapu. Omar medutim sigurno nije u njihovom svijetu akademskih gradana i najfinije gospode. Nije ni klasicni klosar ali klosari i kriminalci pogotovo sitni grada Sarajeva smatraju ga i gledaju ga drugacije nego druge advokate. Oni ga uzimaju kao svog, to je njihovo videnje Omara mada ni ja sam ne bi rekao da je klosar ali je daleko od neduznog mangupa, covjek ima proslost kakvu ima.
Gospodo moja Omar je nadmudrio sve bolje advokate ovog grada i to na vrlo jednostavan nacin

Prvo svojom pojavom ne odudara od svojih klijenata, sto je za njih jako bitno, jer oni nekom ugladjenom advokau ne vjeruju u njemu vide prijetnju za sebe dok su sa Lunarnim otvoreni

Primjerice dva ili tri najjaca advokata u Becu a vezano za krivicno pravo, izgledaju jos gore nego Omar i njihova filozofija je vrlo jednostavna
Kazu da se poistovjecuju sa svojim klijentima, kako bi ih svatili, moraju biti i Turcin koji se tuce, i Čečenac koji krade i Jugos koji preprodaje drogu i slicno
User avatar
thekupus
Posts: 7388
Joined: 25/06/2011 22:38

#24667 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by thekupus »

zateznistub wrote:
thekupus wrote:
O'zone wrote:Lagano jutarnje zagrijavanje sa malim lančanim sudarćićem

http://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika ... /151110011
djevojka iz autoskole je vozila prvo auto, kad sam ja prolazio oni pozurili da skinu oznake skole :lol: ali stigli su ih uslikati
Ako su bili prvi, koji bi razlog bio brzog skidanja oznaka?
mozda su se prestrojili bez zmigavca, u raskrsnici?
a mozda i jednostavno ne zele da ih se dovede u negativan kontekst
User avatar
zateznistub
Posts: 15528
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#24668 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by zateznistub »

thekupus wrote: mozda su se prestrojili bez zmigavca, u raskrsnici?
a mozda i jednostavno ne zele da ih se dovede u negativan kontekst
Prvo, ako je auto-škola, nema šanse da su se presrojavali usred raskrsnice drugo, opet ponavljam-prvi su, nemaju šta brinui za negativan kontekst. Da su drugi ili treći onda ok, ovako...ne kontam...
Korisničkoime
Posts: 4836
Joined: 18/11/2010 00:26

#24669 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Korisničkoime »

@velikibrnjo
Više je to nego samo izgled i pretvaranje. Pored toga nije čovjek prepotentan, nema stav sad je došao veliki advokat sad ću da vas karam. Čovjek je stekao povjerenje tih ljudi, dobar dio njih zna i od prije, zna 1001 čovjeka lično.
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#24671 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by O'zone »

4x108 rijetke felge majku mu pravo i polovne poskupe
Honda Hondas
Posts: 135
Joined: 07/11/2015 03:27

#24672 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Honda Hondas »

Honda Hondas wrote:Ovo je meni za crne hronike! Ovo je uzas! Ovo je dno dna! Ovo je sistem gdje vlada mito i korupcija i bezvlasce, i bezakonje! :shock:

O vi, buduci akademski gradjani ove zemlje! :izet:

http://www.avaz.ba/clanak/204325/seks-a ... etne-kazne

Ovi djilkosi jel rade jos na fakultetu? Imam par jarana na Pravu koji kazu da je Durmisevicu svaka druga rijec Allah, svaka treca Islam, svaka cetvrta rat, a svaka peta seks. :D :izet:

E svasta.. U lijepoj Americi bi dobili, brat bratu 55 godine robije, sa pomilovanjem kad odsluze najmanje 30. :izet:

Zemljo Bosno, Zemljo apsurda!

Bas me zanima, imaju li ova dvojica profesora obraza proci hodnikom Pravnog fakulteta? Predavaju li jos? Ili se i dalje smekaju studentice?

A jos su mi gore ove studentice sto su se prodale zbog jedne ocjene u indexu? :shock: :? :shock:
Mogu tek misliti kako je onda kad se zeli ugovor na neodredjeno da se uleti na budzet. :shock: :shock: :shock:

Ovo je STRASNO!!! kanal EURONEWS, rubrika NO COMMENT!
Image

Kvotanje na vlastiti tekst! :D Pogledajte taj gard i stav dvojice akademskih gradjana ove zemlje, sveucilisnih profesora! :oops: Kao da su otisli na pijacu i cjenkaju se da kupe paprike za markicu manje! Jebo te Tito!

Mogu li zatraziti politicki azil u Zimbabveu, molim Vas?
User avatar
drug_profi
Posts: 65444
Joined: 16/07/2012 16:00

#24673 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by drug_profi »

Hajd sve to. Sud, stele, drzava....
Ali da su zadrzali status profesora i da su diplome tog faksa i dalje validne?!!!!!
Najmanje sto bi univerzitet radi sebe morao je odmah suspenzija i zabrana prlaska. Zatim revizija njihovih ispita.
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#24674 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by O'zone »

drugi profil wrote:Hajd sve to. Sud, stele, drzava....
Ali da su zadrzali status profesora i da su diplome tog faksa i dalje validne?!!!!!
Najmanje sto bi univerzitet radi sebe morao je odmah suspenzija i zabrana prlaska. Zatim revizija njihovih ispita.
Ma hajde ba da Golić i Saltaga nisu umrli još bi predavali na Pravu...a ova dvojica su posebna priča krkan sa jedne strane i alkos sa druge nisu zaslužili ni da okopavaju kadifice u JKP Park ali eto društvo takvo pa mogu biti akademski građani, prenosioci znanja i kulture mlađim naraštajima...
BadBoy
Posts: 9611
Joined: 01/11/2005 21:55

#24675 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by BadBoy »

The BEN10 wrote:
Koja papčina!!! :shock: :shock: :shock:
Image
Šta je problem sa ovim? Sezona lova, nije ubio zaštićenu životinju, nije mogao drugačije prevesti. Ne izgleda lijepo na ulicama naše velelepne metropole?
Locked