SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Locked
Korisničkoime
Posts: 4836
Joined: 18/11/2010 00:26

#24626 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Korisničkoime »

Admir_1984 wrote:
hrasno38 wrote:Da ponovim sto napisah na portalu.....naravno pod uslovom da su to oni "100 godina zatvora i od toga 50 samice"...zaboravih da dodam...policija opet odradila posao u obje pljacke i na Ilidzi i u Hrasnom tako da im se nema sta progovoriti....sad nastupa Mjesecar i policija ostaje ko popisana!!!!
neka upučeniji u te zakone i tužilaštvo odgovore, kako omar mjesečar može osloboditi robije ovog što je u hrasnom opljačkao banku, znači imaš sve dokaze, pištolj, pare, rukavice, kapu...uhvatio ga pola sata nakon pljačke, ranije osuđivan...šta to omar tamo kaže, a tužilac ne kaže pa ovi odu na slobodu. jel se ti tužioci mogu potkupiti, kako li to tamo fercera bog sami zna :roll:
Omar mjesecar vecinom ne zna kako treba imena svojih branjenika, nije jednom na sudu zabunio se u imenu i prezimenu, na rocistima za izjasnjenje o krivici i na rocistima za prethodno saslusanje ima vazda isti tekst koji mantra svaki put ali bas svaki put uvijek isto. Ima naviku da se igra sa hemijskom olovkom dok odsutno gleda negdje u daljinu. Lik 10 puta vise izgubi nego dobije, nagodbe su njegova specijalnost on zna da tuziteljstvo ima posla preko glave, zna da se u vecini slucajeva tuzioci pripremaju na putu do sudnice, on zna da je u vecini slucajeva istraga provedena traljavo jer je istu radio inspektor koji je tu jer je amidzic, dajdzic kurac palac nekome iz MUP-a ili politike, on zna da su cesto i tuzioci tu jer su nekome nesto, on ide na tu da je svima ok, njegov branjenik je iovako kriv ako mu skine 2-3 godine njemu dobro, tuziocu dobro jer je predmet brzo rjesio i zatvorio, suda boli kita jer ga ceka jos 150 istih takvih u redu da se zavrse. Sve to moze jer mu njegovi klijenti vjeruju, bez sumnje i pogovora, oni ga vide kao jednog od njih a nigdje veze covjek zaradi par stotina hiljada godisnje (naravno isplacen sa budzeta).
Oslobadanje od pritvora i nije neka velika stvar buduci da su uslovi za pritvora strogi a nasi pritvorski kapaciteti ograniceni.
Mislim da nasa javnost uopste nije svjesna u kakvom se stanju nalazi nas pravosudni sistem, sudovi i tuziteljstva nemaju ni dovoljno ljudi ni dovoljno sredstava na raspolaganju, kazneno popravni zavodi su nam na koljenima, policija nema ni dovoljno ljudi ni dovoljno kvaliteta ni dovoljno materijano tehnickih sredstava, cijelim sistemom vlada zakrzljalost svako gleda da nekome ne stane na zulj, korupcija i nepotizam su zastupljeni u pravilu sto nizi nivo to gore stoje stvari. U takvim uslovima buduci da nemamo 200-300 miliona da upumpamo u nas pravosudni sistem korisno bi bilo dati veca ovlastenja policiji i tuziteljstvu, naravno ne da biju naokolo nego evo u smislu uslova i trajanja pritvora, u smislu posebnih istarznih radnji u pravcu da se olaksa i prosiri njihova primjena, promjene u kazneno popravnom sistemu u pravcu otezavanja uslova izdrzavanja kazni da zatvor zaista bude kazna i to gorka kazna koje se vecina boji. Sve bi to moralo naravno biti praceno i strozijom internom kontrolom radi sprijecavanja zloupotreba.
Honda Hondas
Posts: 135
Joined: 07/11/2015 03:27

#24627 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Honda Hondas »

@KorisnickoIme

Ovo za olovku i gledanje u daljinu si apsolutno u pravu! Prica se po gradu.. :D da je Omar jednom dosao na izjasnjenje o krivnji i klijent je sproveden iz pritvora u sudnicu, i Omar je izgubio pojam o tome o kojem se krivicnom djelu radi, zbog cega se tereti njegov klijent... :lol: Poceo pricati :lol: gluposti..

Kazem, raja prica po gradu.. Ne mora znaciti da je istina. Ja sam jedne prilike silazio sa prekrsajnog odjeljenja iz Suda, (saobracaj, nista strasno :D ), i gledam Omar sjedi i cita nekakav papir, valjda raspored sudjenja za taj dan, jer je pricao na glas sam sa sobom... :D :D :D

Hocu reci, njega svako uzima, jer je lik mrtvi klosar, kad ga vidis, udjelio bi mu marku da kupi buhtlu, a ovamo dere pare. :izet:

On se asimilirao sa klosarcicima, jedan je od njih, i zato je trazena roba. :izet:

Boli ga tuki.
Korisničkoime
Posts: 4836
Joined: 18/11/2010 00:26

#24628 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Korisničkoime »

studiorum_tuzlaensis wrote:
mg wrote:MUP KS i njihov lov na vjestice. Sad ako su jos ljude namlatili bez razloga, iz dzepova poreskih obveznika ce otici par desetina hiljada maraka na ime odstete.
Koliko skontah, nit su nasli pare, ni oruzje. Nista!
Onog prebili, ima alibi.

Al je marketing preko medija odradjen!!
Išlo se metodom, ubit ćemo BOga u njmia, priznat će... Normalno da neće.
Policija ima i mora da ima pravo na upotrebu opravdane fizicke i svake druge sile kod izvrsavanja svojih nadleznosti.
Nema apsolutno nikakve veze da li je on kriv za djelo zbog kojeg je privoden ako se odupirao hapsenju policija ima pravo da upotrijebi primjerenu fizicku silu. Ukoliko se radi o sumnji na pocinjenje teskog krivicnog djela ukoliko se radi o pociniocu vise teskih krivicnih djela ukoliko se radi o fizicki jakoj i sposobnoj osobi svako opiranje i neposlusnost prilikom hapsenja mora se sankcionirati fizickom prisilom radi sigurnosti sluzbenika ali i radi tvoje i moje sigurnosti kao gradana.
Prevedeno na B-H-S jezik ako si krupan i fizicki jak lik, ako se sumnja da si pocinio ubistvo, ako si vec prije osudivan za pocinjenja teskih krivicnih djela, ako postoji opravdana sumnja da si naoruzan na svaki tvoj nesmotren trzaj policija ima pravo da primjeni silu kako bi otklonila svaku opasnost koja mozda dolazi od tebe, ako to znaci da ti moraju polomit rebra ili razbit glavu onda imaju pravo na to neovisno da li si ti zaista kriv za djelo zbog kojeg bivas prividen i bilo kakve odstete su prazna prica.
User avatar
fidoremilienko
Posts: 9626
Joined: 17/08/2010 10:34
Location: You are here!

#24629 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by fidoremilienko »

omer nargalic vjeruje u allaha i bavi se prostitucijom.
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#24630 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by vješalica »

Black swan wrote:
sunceKOtepsija wrote:
Black swan wrote:ko je ubio Kemu izgleda nikad nećemo saznati?????????????????
kazu juutros da neko udruzenje skuplja il je skupilo pare da mu plate sahranu
nudila se rajfajzen banka
ali su iz udruzenja boraca rekli da ce oni
ipak je dva puta ranjavan u ratu
ali ga bagra pokopa

zasto nema infoa ko ga je ubio
ne bi me cudilo da je bio i svjedok predaje plijena

cekamo info
kemi je dženaza sutra u vlakovu u 13h
Honda Hondas
Posts: 135
Joined: 07/11/2015 03:27

#24631 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Honda Hondas »

Korisničkoime wrote:
studiorum_tuzlaensis wrote:
mg wrote:MUP KS i njihov lov na vjestice. Sad ako su jos ljude namlatili bez razloga, iz dzepova poreskih obveznika ce otici par desetina hiljada maraka na ime odstete.
Koliko skontah, nit su nasli pare, ni oruzje. Nista!
Onog prebili, ima alibi.

Al je marketing preko medija odradjen!!
Išlo se metodom, ubit ćemo BOga u njmia, priznat će... Normalno da neće.
Policija ima i mora da ima pravo na upotrebu opravdane fizicke i svake druge sile kod izvrsavanja svojih nadleznosti.
Nema apsolutno nikakve veze da li je on kriv za djelo zbog kojeg je privoden ako se odupirao hapsenju policija ima pravo da upotrijebi primjerenu fizicku silu. Ukoliko se radi o sumnji na pocinjenje teskog krivicnog djela ukoliko se radi o pociniocu vise teskih krivicnih djela ukoliko se radi o fizicki jakoj i sposobnoj osobi svako opiranje i neposlusnost prilikom hapsenja mora se sankcionirati fizickom prisilom radi sigurnosti sluzbenika ali i radi tvoje i moje sigurnosti kao gradana.
Prevedeno na B-H-S jezik ako si krupan i fizicki jak lik, ako se sumnja da si pocinio ubistvo, ako si vec prije osudivan za pocinjenja teskih krivicnih djela, ako postoji opravdana sumnja da si naoruzan na svaki tvoj nesmotren trzaj policija ima pravo da primjeni silu kako bi otklonila svaku opasnost koja mozda dolazi od tebe, ako to znaci da ti moraju polomit rebra ili razbit glavu onda imaju pravo na to neovisno da li si ti zaista kriv za djelo zbog kojeg bivas prividen i bilo kakve odstete su prazna prica.
Ovako se to trebalo uraditi:

Sprovest u stanicu policije, NE DAT JEST, NE DAT PIT, NAREDITI im da ako krenu da pisaju, da ce za svaku kap koja im kroz cune izadje dobiti tucet od 10 samara, ali onako iz ramena.. MOMACKI! ako im se prisere, naredit im da ce za svaki grumen izmet koji iseru, da ce im se isti utrljati na lice, da budu pljunuti braca DALTONI!!! :izet:

Poslije toga, uzeti gumeni pendrek i zabiti im u guzicu, da im izadje na nos, a oci da ispadnu ko federi napolje!!! :izet:

Da vidis kako ce propjevati ko Halid Beslic na Romaniji, i saznat ce se i dje su pare, i dje su kalasi, i sta je Hitler jeo tog 30 aprila 1945. god! :oops:

Dok se god budete pozivali na demokratiju i ljudska prava, bit cete naguzeni od ovih uhljupa..

Njima uskracena ljudska prava, a biciklisti Kemi nije uskraceno pravo da zivi! :? :skoljka:

Sram da bude ove forumase koji opravdavaju ovu olos! Sram vas bilo!
Korisničkoime
Posts: 4836
Joined: 18/11/2010 00:26

#24632 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Korisničkoime »

Honda Hondas wrote:@KorisnickoIme

Ovo za olovku i gledanje u daljinu si apsolutno u pravu! Prica se po gradu.. :D da je Omar jednom dosao na izjasnjenje o krivnji i klijent je sproveden iz pritvora u sudnicu, i Omar je izgubio pojam o tome o kojem se krivicnom djelu radi, zbog cega se tereti njegov klijent... :lol: Poceo pricati :lol: gluposti..

Kazem, raja prica po gradu.. Ne mora znaciti da je istina. Ja sam jedne prilike silazio sa prekrsajnog odjeljenja iz Suda, (saobracaj, nista strasno :D ), i gledam Omar sjedi i cita nekakav papir, valjda raspored sudjenja za taj dan, jer je pricao na glas sam sa sobom... :D :D :D

Hocu reci, njega svako uzima, jer je lik mrtvi klosar, kad ga vidis, udjelio bi mu marku da kupi buhtlu, a ovamo dere pare. :izet:

On se asimilirao sa klosarcicima, jedan je od njih, i zato je trazena roba. :izet:

Boli ga tuki.
Vjeruj mi ne prica dzaba. Medutim njemu njegovi klijenti vjeruju sto je veoma veoma vazno za cijelu pricu. Vecina njegovih klijenata dolazi iz svijeta koji je nama nepoznat. Medutim Omaru taj svijet nije nepoznat on je dio tog svijeta, klijent Omaru ne mora objasnjavati kako je kad ga puca ili kad mu treba suta, kako je kad nista ne zna jer se narokao hemije, kakvo je djubre Hamo kamatar s Grbavice. Omar sve to zna. Za njegove klijente drugi advokati niti ih ne razumiju niti im zele pomoci oni su tu da klepe pare i odu u svoj bolji i lijepsi svijet dok je Omar dio njih. Jbg likovi su ubjedeni da je tako. Nije on kriv iz teske situacije je napravio najbolje.
Korisničkoime
Posts: 4836
Joined: 18/11/2010 00:26

#24633 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Korisničkoime »

@ Honda Hondas
Ovako se to trebalo uraditi:

Sprovest u stanicu policije, NE DAT JEST, NE DAT PIT, NAREDITI im da ako krenu da pisaju, da ce za svaku kap koja im kroz cune izadje dobiti tucet od 10 samara, ali onako iz ramena.. MOMACKI! ako im se prisere, naredit im da ce za svaki grumen izmet koji iseru, da ce im se isti utrljati na lice, da budu pljunuti braca DALTONI!!! :izet:

Poslije toga, uzeti gumeni pendrek i zabiti im u guzicu, da im izadje na nos, a oci da ispadnu ko federi napolje!!! :izet:

Da vidis kako ce propjevati ko Halid Beslic na Romaniji, i saznat ce se i dje su pare, i dje su kalasi, i sta je Hitler jeo tog 30 aprila 1945. god! :oops:

Dok se god budete pozivali na demokratiju i ljudska prava, bit cete naguzeni od ovih uhljupa..

Njima uskracena ljudska prava, a biciklisti Kemi nije uskraceno pravo da zivi! :? :skoljka:

Sram da bude ove forumase koji opravdavaju ovu olos! Sram vas bilo!
Opravdavanje je za svaku osudu tu se slazem.
Medutim vjeruj mi na rijec pod batinama ce ljudi priznati sve i sto jest i sto nije.
Ko je bio u ratu zna mozda o cemu pricam. Ljudi su priznavali monstruomne zlocine a veze nemaju ni sa cim. Na kraju to ispadne jos gore likovi koji su ubili ukrali uzivaju na slobodi trose pare i smiju se budalama u policiji i likovima koji umjesto njih gule kaznu a na vrh svega niko vise i ne trazi njih jer zlocin je rjesen, navodni pocinioci u zatvoru.
Dupli minus.
User avatar
DaysleepeR
Posts: 21068
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#24634 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by DaysleepeR »

Korisničkoime wrote: Vjeruj mi ne prica dzaba. Medutim njemu njegovi klijenti vjeruju sto je veoma veoma vazno za cijelu pricu. Vecina njegovih klijenata dolazi iz svijeta koji je nama nepoznat. Medutim Omaru taj svijet nije nepoznat on je dio tog svijeta, klijent Omaru ne mora objasnjavati kako je kad ga puca ili kad mu treba suta, kako je kad nista ne zna jer se narokao hemije, kakvo je djubre Hamo kamatar s Grbavice. Omar sve to zna. Za njegove klijente drugi advokati niti ih ne razumiju niti im zele pomoci oni su tu da klepe pare i odu u svoj bolji i lijepsi svijet dok je Omar dio njih. Jbg likovi su ubjedeni da je tako. Nije on kriv iz teske situacije je napravio najbolje.
nije ba Omar klošar, roditelji su mu intelektualci par excellence i najfinija moguća predratna gospoda ovog grada

lik je mangup samo takav, pravi sarajevski
julisiz es grant
Posts: 7469
Joined: 27/07/2008 23:34
Location: Oj Kupreško ravno poljce, što pozoba Crnogorce...

#24635 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by julisiz es grant »

DaysleepeR wrote:
Korisničkoime wrote: Vjeruj mi ne prica dzaba. Medutim njemu njegovi klijenti vjeruju sto je veoma veoma vazno za cijelu pricu. Vecina njegovih klijenata dolazi iz svijeta koji je nama nepoznat. Medutim Omaru taj svijet nije nepoznat on je dio tog svijeta, klijent Omaru ne mora objasnjavati kako je kad ga puca ili kad mu treba suta, kako je kad nista ne zna jer se narokao hemije, kakvo je djubre Hamo kamatar s Grbavice. Omar sve to zna. Za njegove klijente drugi advokati niti ih ne razumiju niti im zele pomoci oni su tu da klepe pare i odu u svoj bolji i lijepsi svijet dok je Omar dio njih. Jbg likovi su ubjedeni da je tako. Nije on kriv iz teske situacije je napravio najbolje.
nije ba Omar klošar, roditelji su mu intelektualci par excellence i najfinija moguća predratna gospoda ovog grada

lik je mangup samo takav, pravi sarajevski
Nisu ni oni baš starosjedioci. Ćaća je iz Tuzle, mati iz Zenice.
Uostalom, ne postaje se gospodin ni klošar mjestom rođenja, već ponašanjem.
User avatar
DaysleepeR
Posts: 21068
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#24636 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by DaysleepeR »

julisiz es grant wrote:
DaysleepeR wrote:
Korisničkoime wrote: Vjeruj mi ne prica dzaba. Medutim njemu njegovi klijenti vjeruju sto je veoma veoma vazno za cijelu pricu. Vecina njegovih klijenata dolazi iz svijeta koji je nama nepoznat. Medutim Omaru taj svijet nije nepoznat on je dio tog svijeta, klijent Omaru ne mora objasnjavati kako je kad ga puca ili kad mu treba suta, kako je kad nista ne zna jer se narokao hemije, kakvo je djubre Hamo kamatar s Grbavice. Omar sve to zna. Za njegove klijente drugi advokati niti ih ne razumiju niti im zele pomoci oni su tu da klepe pare i odu u svoj bolji i lijepsi svijet dok je Omar dio njih. Jbg likovi su ubjedeni da je tako. Nije on kriv iz teske situacije je napravio najbolje.
nije ba Omar klošar, roditelji su mu intelektualci par excellence i najfinija moguća predratna gospoda ovog grada

lik je mangup samo takav, pravi sarajevski
Nisu ni oni baš starosjedioci. Ćaća je iz Tuzle, mati iz Zenice.
Uostalom, ne postaje se gospodin ni klošar mjestom rođenja, već ponašanjem.
o tome ja i pričam, ne znam ko je pomenuo mjesto rođenja? ili si gospodin ili seljak, gdje god da si se rodio
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#24637 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by mali_milojica »

Gospodin se ne postaje,gospodin se rodis.
User avatar
jao_situacije
Posts: 18094
Joined: 29/03/2014 19:20

#24638 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by jao_situacije »

uglavnomja wrote:
O'zone wrote:E jbo im ja mater pa ovi se fakati zajebaju

http://www.klix.ba/vijesti/bih/sud-nije ... /151109059
Sud nije obavijestio Tužilaštvo KS: Na slobodi granični policajac koji je pijan usmrtio motociklistu

Piše: M. N.

Kantonalno tužilaštvo KS oglasilo se saopćenjem povodom puštanja na slobodu tri osobe koje se dovode u vezu sa pljačkom Raiffeisen banke na Ilidži. U saopćenju se navodi kako je Kantonalni sud Sarajevo donio odluku o tome na ročištu o kojem nije obavijestio Kantonalno tužilaštvo kao stranku u postupku.
Sud nije obavijestio Tužilaštvo KS: Na slobodi granični policajac koji je pijan usmrtio motociklistu

"Istovremeno, nakon održanog ročišta, Kantonalni sud u Sarajevu je odlučio da na slobodu pusti osumnjičene Nizamu Beširović i Harisa Hajrovića smatrajući da nisu ispunjeni posebni razlozi koji ukazuju da bi ovo dvoje osumnjičenih ometali istragu puštanjem na slobodu, niti razlozi koji ukazuju da bi se osumnjičeni Haris Hajrović krio ili pobjegao, pa tako ometao krivični postupak. Naime, Rješenjem Kantonalnog suda u Sarajevu, a koje je ovo tužilaštvo zaprimilo danas, određen je pritvor prema osumnjičenima Sejfović Amelu, kao i prema Hajradinović Arifu i Hajrović Anelu (koji su u trenutku podnošenja prijedloga bili u bjekstvu) iz svih osnova koje propisuje zakon, dok su osumnjičeni Nizama Beširović i Haris Hajrović jučer pušteni na slobodu", navodi se u saopćenju Ureda glavne kantonalne tužiteljice.

Iz Tužilaštva su najavili žalbu na ovu odluku o kojoj će odlučivati vanraspravno vijeće Kantonalnog suda u Sarajevu.

No, prema navodima ove pravosudne ustanove, ovo nije prvi i jedini slučaj u kojem Tužilaštvo nije obaviješteno o ročištu kao stranka u postupku.

"Istovremeno, na isti način bez da Kantonli sud u Sarajevu obavijesti Kantonalno tužilaštvo u Sarajevu o ročištu koje je održalo, sudija za prethodni postupak je pustio na slobodu i osumnjičenog Čorbo Admira, policijskog službenika Granične policije BiH, a kojeg Tužilaštvo tereti da je počinio teško krivično djelo protiv sigurnosti javnog prometa i krivično djelo neukazivanja pomoći osobi povrijeđenoj u saobraćajnoj nesreći, a sve povodom događaja kada je osumnjičeni kao vozač pod dejstvom alkohola, prema dokazima kojima raspolaže Tužilaštvo, usmrtio vozača motocikla u Reljevu i napustio lice mjesta 5.11.2015. godine", rekao je za Klix.ba Alem Hamzić, portparol Tužilaštva KS.

Podsjetimo, Čorbo (1980) iz Breze se sudario na raskrsnici ulica Reljevska i Rajlovačka sa mopedom kojim je upravljao Alen Šehović, te je pobjegao. Šehović je na mjestu preminuo od povreda.

"Na ovu odluku Tužilaštvo će podnijeti žalbu kojoj će odlučivati vanraspravno vijeće Kantonalnog suda u Sarajevu", dodao je Hamzić.

:sad: :roll:

a ona kokos sudijska sto ima intervju par stranica ranije, kaze kriva policija, ne rjesavaju ukradene kasetofone i ogrebane aute pa oni ne mogu da rade svoj vazni i bogomdani preplaceni posao ...


a policiji :thumbup:
taj intervju je dala glavna kantonalna tužiteljica a ne sutkinja
User avatar
radiša
Posts: 6393
Joined: 04/02/2012 00:23
Location: Sator

#24639 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by radiša »

ubijes covjeka,pobjegnes, debilcine te puste na slobodu zato sto si pacov granicni.kakvu onda poruku salju ostalim ljudima,kriminalcima?
kakav sljam boze sacuvaj.
Honda Hondas
Posts: 135
Joined: 07/11/2015 03:27

#24640 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Honda Hondas »

Ovo je meni za crne hronike! Ovo je uzas! Ovo je dno dna! Ovo je sistem gdje vlada mito i korupcija i bezvlasce, i bezakonje! :shock:

O vi, buduci akademski gradjani ove zemlje! :izet:

http://www.avaz.ba/clanak/204325/seks-a ... etne-kazne

Ovi djilkosi jel rade jos na fakultetu? Imam par jarana na Pravu koji kazu da je Durmisevicu svaka druga rijec Allah, svaka treca Islam, svaka cetvrta rat, a svaka peta seks. :D :izet:

E svasta.. U lijepoj Americi bi dobili, brat bratu 55 godine robije, sa pomilovanjem kad odsluze najmanje 30. :izet:

Zemljo Bosno, Zemljo apsurda!

Bas me zanima, imaju li ova dvojica profesora obraza proci hodnikom Pravnog fakulteta? Predavaju li jos? Ili se i dalje smekaju studentice?

A jos su mi gore ove studentice sto su se prodale zbog jedne ocjene u indexu? :shock: :? :shock:
Mogu tek misliti kako je onda kad se zeli ugovor na neodredjeno da se uleti na budzet. :shock: :shock: :shock:

Ovo je STRASNO!!! kanal EURONEWS, rubrika NO COMMENT!
Honda Hondas
Posts: 135
Joined: 07/11/2015 03:27

#24641 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Honda Hondas »

Durmišević se tereti da je radeći kao profesor iskoristio položaj ´nadređenosti´ u odnosu na tadašnju studenticu Almu Husarkić da s njim stupi u intimne odnose, a za uzvrat će joj on dati pitanja. Potom su Husarkić i Durmišević otišli u sobu u hotelu Tuzla i nakon ´druženja´, on joj je rekao šta će je pitati na ispitu iz predmeta Državno-pravni razvitak BiH. Na ispitu joj je, nakon što je odgovorila na unaprijed dobijena pitanja, u indeks upisao prolaznu ocjenu. :roll: :( :roll:

Zdravko Lučić je, prema optužnici, 4. oktobra 2003. godine prekršio službeni položaj i iskoristio tadašnju studenticu Jelenu Hadžić-Hribar, koja je položila ispit, iako je profesor znao da nije ni pristupila polaganju.

Tri godine kasnije, Lučić se u stanu gore spomenute studentice Alme Husarkić, osim s njom, susreo sa još tri studentice, Selmom Trokić i Šejlom Ledenko. Njima je iz predmeta Pravna kultura upisao ocjene bez polaganja ispita. :roll: :( :roll:

Za ove studentice... Vi niste studentice, vi ste KURVE! Jebem vam mater na kub! :izet:

I dobije uslovnu, kao da je ukrao kilu rajcice, i dvije kutije cigara na trznici Markale!!!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
oldtajmer
Posts: 5439
Joined: 13/04/2013 09:43
Location: Royston Vasey/Ronim ispod leda

#24642 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by oldtajmer »

kako ih mozete kriviti :?: pa svaki muskarac koji je na nekom polozaju,a djevojke/zene mu se nude na pladnju, nema sanse da moze da im odoli,jbg pogotovo stare prdonje :D
User avatar
jao_situacije
Posts: 18094
Joined: 29/03/2014 19:20

#24643 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by jao_situacije »

O'zone wrote:Pa nek tužilaštvo KS skupi dokaze i prijavi dotičnu VSTV i/ili OHR-u a do tada ovo je samo zajebancija između njih
nema od toga nikakve koristi
jedino da ih se uhvati s prstima u pekmezu kao miletićku
problem je što ima kukavelji i u kantonalnom tužilaštvu pa su tu razne halke
User avatar
karanana
Posts: 50776
Joined: 26/02/2004 00:00

#24644 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by karanana »

ova jelena hadzic hribar, jel to zena mirse shvicarca?
ovde svak svakog jebe a ti se karanana kupaj.
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#24645 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by dezurni_ucenik »

Znaci kobila dala picku za sesticu iz predmeta koji se zove - nacionalna istorija.
Honda Hondas
Posts: 135
Joined: 07/11/2015 03:27

#24646 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Honda Hondas »

oldtajmer wrote:kako ih mozete kriviti :?: pa svaki muskarac koji je na nekom polozaju,a djevojke/zene mu se nude na pladnju, nema sanse da moze da im odoli,jbg pogotovo stare prdonje :D
Ma znam. Ali otkaz, zabrana rada, osuda javnosti, placanje kazne, dobrovoljni rad, registracija kao seksualne prijestupnike.. Nesto od toga? Kazna zatvora? Zbog ucjene? Zbog zloupotrebe polozaja?

Da su Enes Durmisevic i Zdravko Lucic otisli u Slogu u subotu uvecer, djuskali, i skontali neku extra ribu od 20 kuka, i otisli u kakav dobar hotel i opalili dobar grupnjak uz obilato koristenje biceva, sipki, cigli, smrdljivih carapa, i rashodovanih stikli.. :D

Ja bi reko SVAKA CAST, ljudi! Samo udarajte! :D

Ovako, sta da kazem? Oni da poducavaju buduce akademske gradjane ove zemlje koji bi kao trebali voditi ovu drzavu i raditi u dobrim kompanijama..

Ustvari, nece je ni voditi ni raditi bilo gdje, kad ce svi biti na birou. :D :izet: :D

Ili ako podaju guzice, onda se mozda i zaposle na odredjeno u Vodovodu. :zzzz:
User avatar
bach
Posts: 3478
Joined: 05/11/2005 11:52

#24647 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by bach »

Honda Hondas wrote:Durmišević se tereti da je radeći kao profesor iskoristio položaj ´nadređenosti´ u odnosu na tadašnju studenticu Almu Husarkić da s njim stupi u intimne odnose, a za uzvrat će joj on dati pitanja. Potom su Husarkić i Durmišević otišli u sobu u hotelu Tuzla i nakon ´druženja´, on joj je rekao šta će je pitati na ispitu iz predmeta Državno-pravni razvitak BiH. Na ispitu joj je, nakon što je odgovorila na unaprijed dobijena pitanja, u indeks upisao prolaznu ocjenu. :roll: :( :roll:

Zdravko Lučić je, prema optužnici, 4. oktobra 2003. godine prekršio službeni položaj i iskoristio tadašnju studenticu Jelenu Hadžić-Hribar, koja je položila ispit, iako je profesor znao da nije ni pristupila polaganju.

Tri godine kasnije, Lučić se u stanu gore spomenute studentice Alme Husarkić, osim s njom, susreo sa još tri studentice, Selmom Trokić i Šejlom Ledenko. Njima je iz predmeta Pravna kultura upisao ocjene bez polaganja ispita. :roll: :( :roll:

Za ove studentice... Vi niste studentice, vi ste KURVE! Jebem vam mater na kub! :izet:

I dobije uslovnu, kao da je ukrao kilu rajcice, i dvije kutije cigara na trznici Markale!!!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Šejla Ledenko

Image
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#24648 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by dezurni_ucenik »

.
Last edited by dezurni_ucenik on 10/11/2015 00:17, edited 1 time in total.
User avatar
jao_situacije
Posts: 18094
Joined: 29/03/2014 19:20

#24649 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by jao_situacije »

jest karanana to mu je žena :mrgreen:
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#24650 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by dezurni_ucenik »

Sta reci za fakultet na kojem domar redovno prisustvuje na ispitima.
Locked