SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Locked
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25554
Joined: 12/08/2013 12:51

#24601 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by insaneinthebrain »

jel ovo na stupu pretrcavala da stigne na tramvaj, hoce bez karte da se voza i onda je udari auto :roll:

http://www.klix.ba/vijesti/bih/sarajevo ... /151109101
mg
Posts: 976
Joined: 22/07/2004 19:28

#24602 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by mg »

MUP KS i njihov lov na vjestice. Sad ako su jos ljude namlatili bez razloga, iz dzepova poreskih obveznika ce otici par desetina hiljada maraka na ime odstete.
Koliko skontah, nit su nasli pare, ni oruzje. Nista!
Onog prebili, ima alibi.

Al je marketing preko medija odradjen!!
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#24603 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by O'zone »

mali_balon wrote:
shalla wrote:Šta li se sada dešava na Ilidži, preko puta Brajlovića stoji policija sa rotacijama već pola sata, da nije opet nešto vezano za četvrtak?
Cuj sta, povezi sam, policija, brajlovic, nema parking ispred...
:lol: :lol: :lol: :thumbup:
User avatar
studiorum_tuzlaensis
Posts: 6230
Joined: 08/07/2015 11:06
Location: dogodine u Mariupolju

#24604 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by studiorum_tuzlaensis »

mg wrote:MUP KS i njihov lov na vjestice. Sad ako su jos ljude namlatili bez razloga, iz dzepova poreskih obveznika ce otici par desetina hiljada maraka na ime odstete.
Koliko skontah, nit su nasli pare, ni oruzje. Nista!
Onog prebili, ima alibi.

Al je marketing preko medija odradjen!!
Išlo se metodom, ubit ćemo BOga u njmia, priznat će... Normalno da neće.
User avatar
Truba
Posts: 93849
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#24605 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Truba »

ko je ubio Kemu izgleda nikad nećemo saznati?????????????????
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#24606 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by vješalica »

insaneinthebrain wrote:jel ovo na stupu pretrcavala da stigne na tramvaj, hoce bez karte da se voza i onda je udari auto :roll:

http://www.klix.ba/vijesti/bih/sarajevo ... /151109101
imao nemao kartu svijet tu stalno prelazi i to je idiotizam
sa jedne na drugus tranu se može preći bez karte nego samo traže probleme
mario001
Posts: 2200
Joined: 26/09/2015 22:38

#24607 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by mario001 »

zipoo wrote:Uhapsili covjeka za pljacku koja se desila na dan kad je čovjek bio još u zatvoru. :shock:

A po gradu se i dalje pljačka i krade :-)
Nije on bio meta, koga su trazili taj je u zatvoru jos uvijek
User avatar
uglavnomja
Posts: 19943
Joined: 28/07/2012 15:59

#24608 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by uglavnomja »

vješalica wrote: Hahh nije Dalida sudija nego Tuzilac vidis kako pises nebuloze

ma jah, nije njen posao da zna sta sud radi, da zna gdje su joj pacijenti ... ali je eto pos'o da laje i svaljuje na policiju, mosmislit dostavljaju im nerijesene slucajeve, i to one bez materijalne stete. k'o da je polcijia izmislila birokratiju i procedure.

iskreno, boli me sta je, neki hepek jeste, ne radi to sto treba da radi. ali se zato vadi preko jedine karike u lancu koja odradjuje svoj posao.


a carica nebuloza je ona sa blindiranim auticima i metkovima sto dizu bijele oblacice, k'o dimne signale :D
zipoo
Posts: 18881
Joined: 20/06/2011 16:27
Location: Sarajevo

#24609 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by zipoo »

mario001 wrote:
zipoo wrote:Uhapsili covjeka za pljacku koja se desila na dan kad je čovjek bio još u zatvoru. :shock:

A po gradu se i dalje pljačka i krade :-)
Nije on bio meta, koga su trazili taj je u zatvoru jos uvijek
Pa što su isprebijali covjeka kad nije bio meta :-)
Hajde što je policija uvezana sa kriminalom, ali što su i nesposobni. Ta njihova nesposobnost vise nije ni smijesna.
I dalje ne kontam zašto nisu na dan pljačke blokirali sve izlaze i ulaze. Od Ilidze do Hrasnice, Stupa, Butmira, Osijeka...
Ne bi me čudilo da je neko iz policije u talu
mario001
Posts: 2200
Joined: 26/09/2015 22:38

#24610 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by mario001 »

Pa što su isprebijali covjeka kad nije bio meta :-)
Hajde što je policija uvezana sa kriminalom, ali što su i nesposobni. Ta njihova nesposobnost vise nije ni smijesna.
I dalje ne kontam zašto nisu na dan pljačke blokirali sve izlaze i ulaze. Od Ilidze do Hrasnice, Stupa, Butmira, Osijeka...
Ne bi me čudilo da je neko iz policije u talu
Onakvi su uvijek meta :D
Sem toga malo vaspitno odgojnih mjera nije na odmet, siguran sam da nije dobio batine za pokusaj ubistva zbog kojeg lezi u zatvru.
Sem toga oni su pucali na policiju, njegov brat tacnije
User avatar
drndalo
Posts: 25040
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#24611 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by drndalo »

zipoo wrote:
mario001 wrote:
zipoo wrote:Uhapsili covjeka za pljacku koja se desila na dan kad je čovjek bio još u zatvoru. :shock:

A po gradu se i dalje pljačka i krade :-)
Nije on bio meta, koga su trazili taj je u zatvoru jos uvijek
Pa što su isprebijali covjeka kad nije bio meta :-)
Ja ne znam, ali ne znas ni ti jel se pravio pametan prilikom hapsenja, ili se "solidarisao" sa "brud(er)om" pa vristao i mahao rukama...? E sad, da si ti pripadnik policijske jedinice koja ide da hapsi osumnjicenog naoruzanog i spremnog da UPOTRIJEBI dugu cijev, da li bi ti na prvi potez koji mozda moze biti bilo sta drugo od slusanja naredjenja i pokoravanja istom, trehnuo istog glavom od karambolku, ili bi mu citao Jesenjina ???
User avatar
sunceKOtepsija
Posts: 6841
Joined: 14/06/2015 14:44

#24612 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by sunceKOtepsija »

Black swan wrote:ko je ubio Kemu izgleda nikad nećemo saznati?????????????????
kazu juutros da neko udruzenje skuplja il je skupilo pare da mu plate sahranu
klixo
Posts: 2020
Joined: 09/07/2012 03:28

#24613 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by klixo »

Koliko veceras auta nestaje i gdje ce se bomba baciti ?
User avatar
Truba
Posts: 93849
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#24614 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Truba »

sunceKOtepsija wrote:
Black swan wrote:ko je ubio Kemu izgleda nikad nećemo saznati?????????????????
kazu juutros da neko udruzenje skuplja il je skupilo pare da mu plate sahranu
nudila se rajfajzen banka
ali su iz udruzenja boraca rekli da ce oni
ipak je dva puta ranjavan u ratu
ali ga bagra pokopa

zasto nema infoa ko ga je ubio
ne bi me cudilo da je bio i svjedok predaje plijena

cekamo info
User avatar
drug_profi
Posts: 65444
Joined: 16/07/2012 16:00

#24615 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by drug_profi »

zipoo wrote:
Pa što su isprebijali covjeka kad nije bio meta :-)
Zato sto to išče svakim svojim gestom, a zaslužio je za nešto minimum jednom.

Stvarno ne znam šta je vama. Ljudi koji su hapsili morali su očekivati metak i vrlo lako je moglo biti rafalanja da je bio samo kakav sumjiv potez ili nervozniji učesnik. To što su dobili mare njima to ništa nije, i nek su sretni pa nisu dobili metak.
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#24616 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by vješalica »

uglavnomja wrote:
vješalica wrote: Hahh nije Dalida sudija nego Tuzilac vidis kako pises nebuloze

ma jah, nije njen posao da zna sta sud radi, da zna gdje su joj pacijenti ... ali je eto pos'o da laje i svaljuje na policiju, mosmislit dostavljaju im nerijesene slucajeve, i to one bez materijalne stete. k'o da je polcijia izmislila birokratiju i procedure.

iskreno, boli me sta je, neki hepek jeste, ne radi to sto treba da radi. ali se zato vadi preko jedine karike u lancu koja odradjuje svoj posao.


a carica nebuloza je ona sa blindiranim auticima i metkovima sto dizu bijele oblacice, k'o dimne signale :D
nemoj bezveze pricu okretati kako neko drugi bulazni,kad to i ti isto radiš
nego bavi se sa sobom mani se rješavanja problema u gradu :wink:
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#24617 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by vješalica »

Black swan wrote:
sunceKOtepsija wrote:
Black swan wrote:ko je ubio Kemu izgleda nikad nećemo saznati?????????????????
kazu juutros da neko udruzenje skuplja il je skupilo pare da mu plate sahranu
nudila se rajfajzen banka
ali su iz udruzenja boraca rekli da ce oni
ipak je dva puta ranjavan u ratu
ali ga bagra pokopa

zasto nema infoa ko ga je ubio
ne bi me cudilo da je bio i svjedok predaje plijena

cekamo info
žalosno da još čovjek nije ukopan, i za ovakvu državu se rahmetli kemo borio,,fuj
saja_dj
Posts: 459
Joined: 03/05/2012 14:02

#24618 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by saja_dj »

I onda se ljud ibrete kad cuju da bi se neko ispalio kad bi se opet zaratilo. Za ovo se boriti? Da ti se tali za ukop jer te roknuo siledzija koji je proizvod onih za koje si metak fasovao kako bi oni pravili vile oko geta.
mg
Posts: 976
Joined: 22/07/2004 19:28

#24619 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by mg »

Ma manite se demagogije. Za ovo se niko nije borio. Ali ja ne vidim neke proteste, niti nekog da tjera vlast da bolje radi svoj posao.

I ako bude neko nekog slučajno tjerao da radi, taj neko će biti: plaćenik, izdajnik, neprijatelj Bošnjaka, petokolonaš!

Države nema, more bit bidne, ali zasad nema...
zipoo
Posts: 18881
Joined: 20/06/2011 16:27
Location: Sarajevo

#24620 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by zipoo »

Pa nisu ih "obični" policajci hapsili nego specijalci sa dugim cijevima. Njih 15 kad uperi cijev u jednu metu nema tu mahanja rukama. Ali jbg druga je stvar kad uletis u auto ko muha bez glave.
Upotrijebili su prekomjernu silu, sad će fino dobiti odstetu.
Ubica i pljačkaši i dalje na slobodi. A sve se moglo riješiti istog dana kad je i banka opljačkana.
User avatar
Truba
Posts: 93849
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#24621 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Truba »

da protestiram pa da me nazivaju ujkom ili stranim placenikom
neka hvala ima i ugrozenijih kategorija da izlaze na ulice
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#24622 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by VjecitiStudent »

Black swan wrote:da protestiram pa da me nazivaju ujkom ili stranim placenikom
neka hvala ima i ugrozenijih kategorija da izlaze na ulice
A nemaš ni vremena od ovih blajburških obljetnica :oops:
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#24623 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by vješalica »

http://www.avaz.ba/clanak/204248/alen-k ... ostitucije

ALEN KURTOVIĆ PRIJETI SAMOUBISTVOM: Stoka će mi pocrkati zbog te prostitucije
Org
Posts: 624
Joined: 04/09/2011 14:09

#24624 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Org »

zipoo wrote:Pa nisu ih "obični" policajci hapsili nego specijalci sa dugim cijevima. Njih 15 kad uperi cijev u jednu metu nema tu mahanja rukama. Ali jbg druga je stvar kad uletis u auto ko muha bez glave.
Upotrijebili su prekomjernu silu, sad će fino dobiti odstetu.
Ubica i pljačkaši i dalje na slobodi. A sve se moglo riješiti istog dana kad je i banka opljačkana.
Druže, ja ne znam jel ti samo trolas ili je neki drugi problem u pitanju. Ako malo razmislis vidjeces da su drotovi uradili kako treba. Imaš situaciju u kojoj su pljackasi naoružani dugim cijevima i ti bi ih opkolio u relativno naseljenom okruzenju. Šta je trebalo, da još neko pogine onaj dan, baš se pitam kakve bi onda reakcije. Možda u policiji i ne rade najpametniji od nas al kad vidim kakvih nas ima očito su iznad prosjeka.
mg
Posts: 976
Joined: 22/07/2004 19:28

#24625 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by mg »

vješalica wrote:http://www.avaz.ba/clanak/204248/alen-k ... ostitucije

ALEN KURTOVIĆ PRIJETI SAMOUBISTVOM: Stoka će mi pocrkati zbog te prostitucije
A ako govori istinu, država će da plati, a niko neće od tužilaca da odgovara.

Nisu jednom vodili kompletan postupak, u kojem su morali odustati od gonjenja, pa sud oslobodio optužene, oni tražili i dobili po 100.000,00 KM odštete za pritvor itd. A niko nije tužioca upitao, kako???
Locked