Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Edin H.
Posts: 53600
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#24576 Re: Liverpool FC

Post by Edin H. »

Sad se vec vidi koliko fali Coutinho, ubio je ovaj Swansea nema mjesec dana.
User avatar
Logovan
Posts: 102808
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#24577 Re: Liverpool FC

Post by Logovan »

Kako su mogli izgubiti, pa Van Dijk je tu. :oops:
User avatar
SmokingMan
Posts: 22581
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#24578 Re: Liverpool FC

Post by SmokingMan »

Opet problemi sa odbranom. :D
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#24579 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

Ja sam se nadao da će nakon prodaje Kutinja dovesti Mahreza, potrebno je osvježenje i u napadu, kada se već ne može naći direktna zamjena za brazilca pa dovedite novog kvalitetnog igrača u prvih 11 na bilo kojoj poziciji - dobro bi im došao još jedan CB, golman je ljuta rana ovog tima već godinama, moćan veznjak hitno potreban, ima tu i te kako pozicija za popuniti, bilo šta da urade mnogo bi im pomoglo u lovu na veličanstveno 4. mjesto.

Da ne spominjem da će im trebati dosta igrača u junu, jer u trenutnom rosteru tima bar deset fudbalera ne zaslužuje mjesto ni na klupi a ne u prvih 11, nova čistka prijeko potrebna.
Mustang1
Posts: 29927
Joined: 29/12/2010 17:31

#24580 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Smijesno je reci Dijku bilo sta za go. Covjek preko dvojice nasih debila skace i izbacuje loptu, a nigdje nikog da je izbaci nogom, sta je trebao se teleportirati pa je i izbiti van peterca :D Da nije njega bilo primili bi go glavom iz kornera
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#24581 Re: Liverpool FC

Post by MyTao »

Kao sto sam rekao... Izostanak Coutinha ce se primjetiti na ovakvim tekmam.

Nista... Klopp se do sada uvijek vracao jako posle poraza, valjda to bude slucaj I sada.
User avatar
Towelie
Posts: 7487
Joined: 03/05/2013 19:29

#24582 Re: Liverpool FC

Post by Towelie »

Da hoce dovesti nekog do kraja januara, najbolje Mahrez, moze igrat EPL i UCL.

Ovakav vezni red je dosta tanak, a krila nemaju alternativu ako se Mane ili Salah povrede.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#24583 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Za pare od Coutinha neka kupe one slepere benzina i svi se zapale đuture u kompletu sa Anfieldom.
User avatar
Towelie
Posts: 7487
Joined: 03/05/2013 19:29

#24584 Re: Liverpool FC

Post by Towelie »

AmiĐa_Idriz wrote:Za pare od Coutinha neka kupe one slepere benzina i svi se zapale đuture u kompletu sa Anfieldom.
Mojne tako Amidza, i dalje su u top 4, i igraju UCL sa finim izgledima da prodju osminu finala, a igraju i FA kup i dalje. Nije situacija toliko losa, mada ima dosta prostora za napredak.
User avatar
Edin H.
Posts: 53600
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#24585 Re: Liverpool FC

Post by Edin H. »

Towelie wrote:
AmiĐa_Idriz wrote:Za pare od Coutinha neka kupe one slepere benzina i svi se zapale đuture u kompletu sa Anfieldom.
Mojne tako Amidza, i dalje su u top 4, i igraju UCL sa finim izgledima da prodju osminu finala, a igraju i FA kup i dalje. Nije situacija toliko losa, mada ima dosta prostora za napredak.
Mudro zbori Amidza. :oops:
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#24586 Re: Liverpool FC

Post by MyTao »

Amizda je 100% u pravu. Da su igrali protiv top 4 ekipe pa hajde... ali jebeni Swansea.

Ovo je najgori rezultat od kako je Klopp u Liverpoolu.
User avatar
Towelie
Posts: 7487
Joined: 03/05/2013 19:29

#24587 Re: Liverpool FC

Post by Towelie »

MyTao wrote:Amizda je 100% u pravu. Da su igrali protiv top 4 ekipe pa hajde... ali jebeni Swansea.

Ovo je najgori rezultat od kako je Klopp u Liverpoolu.
Vi ko da pratite Liverpool od juce. Godinama unazad oni igraju dobro derbije, a zijane bodove protiv slabih ekipa. To je bas liverpool way, jbg.
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#24588 Re: Liverpool FC

Post by MyTao »

Liverpool nije zijanio od slabe ekipe gotovo godinu dana. Ovo im je tek 3. poraz u sezoni... Samo City ima manje poraza.

Definitivno los rezultat, Klopp to zna... zato je I ljut onako.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28528
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#24589 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Ovu ekipu su prije 3 sedmice razguzili 5:0... Kakvi idioti. :-)
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#24590 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

sve sam uvjereniji da bi im prvo pojačanje trebao biti golman, nevjerovatno je kakva dva bilmeza ima na golu LFC, ti glupani jednostavno moraju svaki prvi šut na utakmici primiti u mrežu, nevjerovatna nesposobnost je da svaku utakmicu iz prvog šuta u okvir gola jedan od "golmana" samo zbunjeno stoji

golmana pod hitno dovesti, ekipe poput velških kanti na utakmici i ne mogu stvoriti više od dva šuta maximalno, odbraniti taj prvi bijednički šut, do drugog nisu ni uz pomoć sreće sposobni doći
User avatar
pizarro
Posts: 4194
Joined: 11/01/2018 21:33
Location: Ruhrgebiet

#24591 Re: Liverpool FC

Post by pizarro »

ima u mainzu dobar golman
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#24592 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

Je li iko ovdje ozbiljno misli da bi ono neki bolji golman sigurno odbranio?
User avatar
Towelie
Posts: 7487
Joined: 03/05/2013 19:29

#24593 Re: Liverpool FC

Post by Towelie »

zomri wrote:Je li iko ovdje ozbiljno misli da bi ono neki bolji golman sigurno odbranio?
I mene cudi da prigovaraju golmanu za onaj gol. Ono je bilo iz blizine i u sami ugao po zemlji. De Gea ne bi odbranio ono.
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#24594 Re: Liverpool FC

Post by Nadzorna_ploca »

Ma ne bu odbranil tri golmana. Ali ne mozes izgubiti od zadnje plasirane ekipe. Jednostavno ne mozes.
ITNet
Posts: 998
Joined: 30/09/2016 11:47

#24595 Re: Liverpool FC

Post by ITNet »

Desava se i najboljima :lol: :evil:
User avatar
Edin H.
Posts: 53600
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#24596 Re: Liverpool FC

Post by Edin H. »

ITNet wrote:Desava se i najboljima :lol: :evil:
:twisted:
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#24597 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

Klopp: ''Ne vjerujem da ćemo dovoditi više ikog u ovom prijelaznom roku.''
Gasi mješalicu, motaj kablove.
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#24598 Re: Liverpool FC

Post by MyTao »

Jebena situacija :)

razumijem I nerazumijem zasto je Coutinho prodat. Izdrzati nekako do kraja sezone i izboriti top 4.
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#24599 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

lalana opet povrijeđen, lovely jovely što bi rek'o Del Boy
Mustang1
Posts: 29927
Joined: 29/12/2010 17:31

#24600 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Ko kaze da vise nema pojacanja!?

Image

Image
Post Reply