Nevinainsomnia78 wrote:Pa, realno ona i jeste uhapsena ni kriva ni duzna
SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
- trambusek88
- Posts: 5149
- Joined: 03/10/2009 23:51
#24576 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
-
VjecitiStudent
- Posts: 18920
- Joined: 14/08/2008 13:42
- Location: Životinjska farma
#24577 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Kad muž udari udari dobre temeljeO'zone wrote:E jbo im ja mater pa ovi se fakati zajebaju
http://www.klix.ba/vijesti/bih/sud-nije ... /151109059
Sud nije obavijestio Tužilaštvo KS: Na slobodi granični policajac koji je pijan usmrtio motociklistu
Piše: M. N.
Kantonalno tužilaštvo KS oglasilo se saopćenjem povodom puštanja na slobodu tri osobe koje se dovode u vezu sa pljačkom Raiffeisen banke na Ilidži. U saopćenju se navodi kako je Kantonalni sud Sarajevo donio odluku o tome na ročištu o kojem nije obavijestio Kantonalno tužilaštvo kao stranku u postupku.
Sud nije obavijestio Tužilaštvo KS: Na slobodi granični policajac koji je pijan usmrtio motociklistu
...
http://www.ohr.int/decisions/removalssd ... ent_id=292
a supruga nastavi da ih njeguje i održava
http://doznajemo.com/2013/05/29/nevjero ... u-bolnici/
http://www.avaz.ba/clanak/193414/afera- ... -zahiragic
U jedinstvu je snaga ...
- uglavnomja
- Posts: 19943
- Joined: 28/07/2012 15:59
#24578 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
O'zone wrote:E jbo im ja mater pa ovi se fakati zajebaju
http://www.klix.ba/vijesti/bih/sud-nije ... /151109059
Sud nije obavijestio Tužilaštvo KS: Na slobodi granični policajac koji je pijan usmrtio motociklistu
Piše: M. N.
Kantonalno tužilaštvo KS oglasilo se saopćenjem povodom puštanja na slobodu tri osobe koje se dovode u vezu sa pljačkom Raiffeisen banke na Ilidži. U saopćenju se navodi kako je Kantonalni sud Sarajevo donio odluku o tome na ročištu o kojem nije obavijestio Kantonalno tužilaštvo kao stranku u postupku.
Sud nije obavijestio Tužilaštvo KS: Na slobodi granični policajac koji je pijan usmrtio motociklistu
"Istovremeno, nakon održanog ročišta, Kantonalni sud u Sarajevu je odlučio da na slobodu pusti osumnjičene Nizamu Beširović i Harisa Hajrovića smatrajući da nisu ispunjeni posebni razlozi koji ukazuju da bi ovo dvoje osumnjičenih ometali istragu puštanjem na slobodu, niti razlozi koji ukazuju da bi se osumnjičeni Haris Hajrović krio ili pobjegao, pa tako ometao krivični postupak. Naime, Rješenjem Kantonalnog suda u Sarajevu, a koje je ovo tužilaštvo zaprimilo danas, određen je pritvor prema osumnjičenima Sejfović Amelu, kao i prema Hajradinović Arifu i Hajrović Anelu (koji su u trenutku podnošenja prijedloga bili u bjekstvu) iz svih osnova koje propisuje zakon, dok su osumnjičeni Nizama Beširović i Haris Hajrović jučer pušteni na slobodu", navodi se u saopćenju Ureda glavne kantonalne tužiteljice.
Iz Tužilaštva su najavili žalbu na ovu odluku o kojoj će odlučivati vanraspravno vijeće Kantonalnog suda u Sarajevu.
No, prema navodima ove pravosudne ustanove, ovo nije prvi i jedini slučaj u kojem Tužilaštvo nije obaviješteno o ročištu kao stranka u postupku.
"Istovremeno, na isti način bez da Kantonli sud u Sarajevu obavijesti Kantonalno tužilaštvo u Sarajevu o ročištu koje je održalo, sudija za prethodni postupak je pustio na slobodu i osumnjičenog Čorbo Admira, policijskog službenika Granične policije BiH, a kojeg Tužilaštvo tereti da je počinio teško krivično djelo protiv sigurnosti javnog prometa i krivično djelo neukazivanja pomoći osobi povrijeđenoj u saobraćajnoj nesreći, a sve povodom događaja kada je osumnjičeni kao vozač pod dejstvom alkohola, prema dokazima kojima raspolaže Tužilaštvo, usmrtio vozača motocikla u Reljevu i napustio lice mjesta 5.11.2015. godine", rekao je za Klix.ba Alem Hamzić, portparol Tužilaštva KS.
Podsjetimo, Čorbo (1980) iz Breze se sudario na raskrsnici ulica Reljevska i Rajlovačka sa mopedom kojim je upravljao Alen Šehović, te je pobjegao. Šehović je na mjestu preminuo od povreda.
"Na ovu odluku Tužilaštvo će podnijeti žalbu kojoj će odlučivati vanraspravno vijeće Kantonalnog suda u Sarajevu", dodao je Hamzić.
a ona kokos sudijska sto ima intervju par stranica ranije, kaze kriva policija, ne rjesavaju ukradene kasetofone i ogrebane aute pa oni ne mogu da rade svoj vazni i bogomdani preplaceni posao ...
a policiji
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#24579 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Pa nek tužilaštvo KS skupi dokaze i prijavi dotičnu VSTV i/ili OHR-u a do tada ovo je samo zajebancija između njih
- studiorum_tuzlaensis
- Posts: 6230
- Joined: 08/07/2015 11:06
- Location: dogodine u Mariupolju
#24580 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Ne smiju, ko što ne smiju nikom meda u ovom gradu. Kriminal je ušao u sve pore, od najvećih glavešina dok ovih kockastih tvorevina što su uhapšeni neki dan. Ko zadnji izađe nek ugasi svjetlo.O'zone wrote:Pa nek tužilaštvo KS skupi dokaze i prijavi dotičnu VSTV i/ili OHR-u a do tada ovo je samo zajebancija između njih
-
mario001
- Posts: 2200
- Joined: 26/09/2015 22:38
#24581 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Omerta Stup..Kajevic je vlasnik tog objektaDON_eARL wrote:Ne čini ti se...mali_milojica wrote: Jel se ova banda slikala pred tim kaficom,cini mi se to je to.
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/hp ... e=56BBD1BA
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#24582 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Kad su mogli Azru Miletić da uhapse i stave u prdekanu mogu i ovog retarda koji opetovano pušta kriminalce na ulicu.studiorum_tuzlaensis wrote:Ne smiju, ko što ne smiju nikom meda u ovom gradu. Kriminal je ušao u sve pore, od najvećih glavešina dok ovih kockastih tvorevina što su uhapšeni neki dan. Ko zadnji izađe nek ugasi svjetlo.O'zone wrote:Pa nek tužilaštvo KS skupi dokaze i prijavi dotičnu VSTV i/ili OHR-u a do tada ovo je samo zajebancija između njih
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#24583 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
To je taj mentalitet.Thorgerson wrote:Mene ne brine to sto je ova ofajla na slobodi.
Mene brinu komentari idiota ispod njenog posta i broj lajkova na ovu glupacu.
Isto vazi i za fotografije ostalih klosara.
Ne znam da li je to samo ono ofucano ulizivanje, ali ima tu wannabe gangstera hrpa. I umjesto da se to sasjece u korjenu, da sad ove sredis, pa da ovi koji ih gledaju ko idole se useru u gace - ne.
Desava se suprotno. Njihovi idoli vozaju napucane automobile, vodaju koke, glavne face u raji i nisu u zatvoru - puni love, ne rade nista...
To je zabrinjavajuce. I naravno da ce biti porast kriminala.
Ja mislim da je ovo nista sta nas ocekuje za par godina, dok stasa nova generacija.
Kako se doslo na ideju pljacke banke?
Brateee, idemo lovu maznut, koke, auta, folovi? Aaaa, bracaaaaa....s puskama uletimo, uzmemo lovu, par dana izvan grada i rega....onda idemo trosit.
Moze, brudaaa, nikakav problem. Kad idemo?
Jer gledaju razne bandite onako kako si ih gore opisao, dobra auta, ove glupace se lijepe na kockoglave potkosuljase, pravis belaj, a niko ti nista ne moze.....snimis par pjesama modernih repera koji snimaju na potezu Stup-Vogosca i ko je ko ti. Slikas pistolj, kljuceve od BMW, Merca, Audija....pa na fb, ko je ko ti.
-
VjecitiStudent
- Posts: 18920
- Joined: 14/08/2008 13:42
- Location: Životinjska farma
#24584 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Ono VSTV čije članove postavljaju SDA, SNSD, HDZ?O'zone wrote:Pa nek tužilaštvo KS skupi dokaze i prijavi dotičnu VSTV i/ili OHR-u a do tada ovo je samo zajebancija između njih
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#24585 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
One SDA, SNSD, HDZ koje postavlja ovaj isti narod koji sad kuka kako mu nije dobro?VjecitiStudent wrote:Ono VSTV čije članove postavljaju SDA, SNSD, HDZ?O'zone wrote:Pa nek tužilaštvo KS skupi dokaze i prijavi dotičnu VSTV i/ili OHR-u a do tada ovo je samo zajebancija između njih
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#24586 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Sad će bit "saobraćajne nesreće se svuda događaju nije to crna hronika"
http://www.klix.ba/vijesti/bih/sarajevo ... /151109101
http://www.klix.ba/vijesti/bih/sarajevo ... /151109101
-
DON_eARL
- Posts: 3847
- Joined: 31/10/2010 22:26
#24587 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Na slici je bašta Argelinija, Omerta je tridesetak metara dalje.mario001 wrote:
Omerta Stup..Kajevic je vlasnik tog objekta
-
zipoo
- Posts: 18881
- Joined: 20/06/2011 16:27
- Location: Sarajevo
#24588 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Uhapsili covjeka za pljacku koja se desila na dan kad je čovjek bio još u zatvoru.
A po gradu se i dalje pljačka i krade
A po gradu se i dalje pljačka i krade
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#24589 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Ne mozes uzeti karticu bez autaThorgerson wrote:pa zar im nije bilo lakse da su dole uzeli papiric karticu..valjda ga mozes uzeti bez auta..
Hmm...dobar fazon...znao sam da rampa ima senzor, ali sam konto da se odmah spusti kad prodje vozilo...haha..ali izgleda da senzor reaguje bez obzira sto je vozilo jedno proslo...
-
VjecitiStudent
- Posts: 18920
- Joined: 14/08/2008 13:42
- Location: Životinjska farma
#24590 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Kad Vlada kantona objavljuje vijesti o radu tzv. 'nezavisnog odbora za izbor i reviziju policijskog komesara' ...
http://www.ks.gov.ba/aktuelnosti/novost ... olicijskog
http://www.ks.gov.ba/aktuelnosti/novost ... olicijskog
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#24591 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Sta bi sa ovom ekipom uhapsenih, je li iko od njih kriv ili ih sve pustise?
- Thorgerson
- Posts: 9908
- Joined: 15/04/2015 11:26
#24592 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Zasto? Pretpostavljam da onda imaju neki senzori tezine blizu oni rampi?insomnia78 wrote:Ne mozes uzeti karticu bez autaThorgerson wrote:pa zar im nije bilo lakse da su dole uzeli papiric karticu..valjda ga mozes uzeti bez auta..
Hmm...dobar fazon...znao sam da rampa ima senzor, ali sam konto da se odmah spusti kad prodje vozilo...haha..ali izgleda da senzor reaguje bez obzira sto je vozilo jedno proslo...
- Thorgerson
- Posts: 9908
- Joined: 15/04/2015 11:26
#24593 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Koliko sam ja shvatio ovi pohapseni imaju veze sa onom pljackom, onoliko koliko je nedavno i ono brasno bilo heroin.Tomahawk11 wrote:Sta bi sa ovom ekipom uhapsenih, je li iko od njih kriv ili ih sve pustise?
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#24594 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Pa daThorgerson wrote:Zasto? Pretpostavljam da onda imaju neki senzori tezine blizu oni rampi?insomnia78 wrote:Ne mozes uzeti karticu bez autaThorgerson wrote:pa zar im nije bilo lakse da su dole uzeli papiric karticu..valjda ga mozes uzeti bez auta..
Hmm...dobar fazon...znao sam da rampa ima senzor, ali sam konto da se odmah spusti kad prodje vozilo...haha..ali izgleda da senzor reaguje bez obzira sto je vozilo jedno proslo...
U suprotnom bi mog'o ostaviti auto danima na parkingu i onda po dolasku uzeti novu karticu i platiti 15 min
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#24595 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Hahaha....Boze sacuvaj. Znaci, cirkus Colorado i dalje nastupaThorgerson wrote:Koliko sam ja shvatio ovi pohapseni imaju veze sa onom pljackom, onoliko koliko je nedavno i ono brasno bilo heroin.Tomahawk11 wrote:Sta bi sa ovom ekipom uhapsenih, je li iko od njih kriv ili ih sve pustise?
Izvinte, omaklo se
- shalla
- Posts: 9496
- Joined: 31/01/2006 09:12
- Location: so close no matter how far
#24596 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Šta li se sada dešava na Ilidži, preko puta Brajlovića stoji policija sa rotacijama već pola sata, da nije opet nešto vezano za četvrtak?
- Thorgerson
- Posts: 9908
- Joined: 15/04/2015 11:26
#24597 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
'bem ti.insomnia78 wrote:Pa da
U suprotnom bi mog'o ostaviti auto danima na parkingu i onda po dolasku uzeti novu karticu i platiti 15 min
vjerovatno je to zbog bosnje i izmisljeno...
sigurno je to neki nas ahbab radio po njemačkoj 1994.
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#24598 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Uvijek mozes ovakoThorgerson wrote:'bem ti.insomnia78 wrote:Pa da
U suprotnom bi mog'o ostaviti auto danima na parkingu i onda po dolasku uzeti novu karticu i platiti 15 min
vjerovatno je to zbog bosnje i izmisljeno...
sigurno je to neki nas ahbab radio po njemačkoj 1994.
-
mali_balon
- Posts: 14566
- Joined: 12/09/2012 09:57
#24599 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Cuj sta, povezi sam, policija, brajlovic, nema parking ispred...shalla wrote:Šta li se sada dešava na Ilidži, preko puta Brajlovića stoji policija sa rotacijama već pola sata, da nije opet nešto vezano za četvrtak?
Last edited by mali_balon on 09/11/2015 16:07, edited 1 time in total.
- vješalica
- Posts: 10114
- Joined: 02/04/2010 19:12
#24600 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Hahh nije Dalida sudija nego Tuzilac vidis kako pises nebulozeuglavnomja wrote:O'zone wrote:E jbo im ja mater pa ovi se fakati zajebaju
http://www.klix.ba/vijesti/bih/sud-nije ... /151109059
Sud nije obavijestio Tužilaštvo KS: Na slobodi granični policajac koji je pijan usmrtio motociklistu
Piše: M. N.
Kantonalno tužilaštvo KS oglasilo se saopćenjem povodom puštanja na slobodu tri osobe koje se dovode u vezu sa pljačkom Raiffeisen banke na Ilidži. U saopćenju se navodi kako je Kantonalni sud Sarajevo donio odluku o tome na ročištu o kojem nije obavijestio Kantonalno tužilaštvo kao stranku u postupku.
Sud nije obavijestio Tužilaštvo KS: Na slobodi granični policajac koji je pijan usmrtio motociklistu
"Istovremeno, nakon održanog ročišta, Kantonalni sud u Sarajevu je odlučio da na slobodu pusti osumnjičene Nizamu Beširović i Harisa Hajrovića smatrajući da nisu ispunjeni posebni razlozi koji ukazuju da bi ovo dvoje osumnjičenih ometali istragu puštanjem na slobodu, niti razlozi koji ukazuju da bi se osumnjičeni Haris Hajrović krio ili pobjegao, pa tako ometao krivični postupak. Naime, Rješenjem Kantonalnog suda u Sarajevu, a koje je ovo tužilaštvo zaprimilo danas, određen je pritvor prema osumnjičenima Sejfović Amelu, kao i prema Hajradinović Arifu i Hajrović Anelu (koji su u trenutku podnošenja prijedloga bili u bjekstvu) iz svih osnova koje propisuje zakon, dok su osumnjičeni Nizama Beširović i Haris Hajrović jučer pušteni na slobodu", navodi se u saopćenju Ureda glavne kantonalne tužiteljice.
Iz Tužilaštva su najavili žalbu na ovu odluku o kojoj će odlučivati vanraspravno vijeće Kantonalnog suda u Sarajevu.
No, prema navodima ove pravosudne ustanove, ovo nije prvi i jedini slučaj u kojem Tužilaštvo nije obaviješteno o ročištu kao stranka u postupku.
"Istovremeno, na isti način bez da Kantonli sud u Sarajevu obavijesti Kantonalno tužilaštvo u Sarajevu o ročištu koje je održalo, sudija za prethodni postupak je pustio na slobodu i osumnjičenog Čorbo Admira, policijskog službenika Granične policije BiH, a kojeg Tužilaštvo tereti da je počinio teško krivično djelo protiv sigurnosti javnog prometa i krivično djelo neukazivanja pomoći osobi povrijeđenoj u saobraćajnoj nesreći, a sve povodom događaja kada je osumnjičeni kao vozač pod dejstvom alkohola, prema dokazima kojima raspolaže Tužilaštvo, usmrtio vozača motocikla u Reljevu i napustio lice mjesta 5.11.2015. godine", rekao je za Klix.ba Alem Hamzić, portparol Tužilaštva KS.
Podsjetimo, Čorbo (1980) iz Breze se sudario na raskrsnici ulica Reljevska i Rajlovačka sa mopedom kojim je upravljao Alen Šehović, te je pobjegao. Šehović je na mjestu preminuo od povreda.
"Na ovu odluku Tužilaštvo će podnijeti žalbu kojoj će odlučivati vanraspravno vijeće Kantonalnog suda u Sarajevu", dodao je Hamzić.
![]()
![]()
a ona kokos sudijska sto ima intervju par stranica ranije, kaze kriva policija, ne rjesavaju ukradene kasetofone i ogrebane aute pa oni ne mogu da rade svoj vazni i bogomdani preplaceni posao ...
a policiji
