Tema opasna po drzavu, emisija prekratka, Munja i Sefer standardno... Kad bi se ovo, o cemu su pokusali razgovarat, pocelo cistit, bojim se da bi nam smece zatrpalo tekovine borbe...
Federalna televizija
Moderator: anex
- nosara
- Posts: 22696
- Joined: 30/03/2005 12:10
- Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija
#2452 Re: Federalna televizija
Duska, Duska...
Ili pravi emisiju kako treba ili nemoj nikako... Ako ne znas kako treba, pitaj Brankicu Stankovic...
Tema opasna po drzavu, emisija prekratka, Munja i Sefer standardno... Kad bi se ovo, o cemu su pokusali razgovarat, pocelo cistit, bojim se da bi nam smece zatrpalo tekovine borbe...
Tema opasna po drzavu, emisija prekratka, Munja i Sefer standardno... Kad bi se ovo, o cemu su pokusali razgovarat, pocelo cistit, bojim se da bi nam smece zatrpalo tekovine borbe...
- Morales
- Posts: 519
- Joined: 26/12/2011 10:51
#2453 Re: Federalna televizija
Konkretno ko je osnivac ovih Seva?? Poznajem licno polovinu ovih ljudi sa spiska koji su bili pripadnici i sto je interesantno svi oni su na super polozajima.....
- Adriatic
- Posts: 3422
- Joined: 03/07/2008 12:32
- Location: Šeher
#2454 Re: Federalna televizija
Konačno saznadosmo da je Bakir Izetbegović išao sa Muslimovićem kod Dobrice Ćosića još 1984 godine.
A kriminalna halka Alije Izetbegovića, čiji su dio bile i Ševe, zvala se Šura.
Jako korisna emisija.
A kriminalna halka Alije Izetbegovića, čiji su dio bile i Ševe, zvala se Šura.
Jako korisna emisija.
- snaga_znanja
- Posts: 3385
- Joined: 05/10/2009 22:03
#2455 Re: Federalna televizija
Meni fakat nije jasno zasto se ljudi iscudjavaju postojanjem takvih jedinica u vremenu rata. Drugacija vremena i drugacija pravila igre su tada bila.
- nosara
- Posts: 22696
- Joined: 30/03/2005 12:10
- Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija
#2456 Re: Federalna televizija
Stvarno, cemu cudjenje nad cinjenicom da je kljucne ljude za sigurnost u ministarstvu odbrane tadasnje RBiH postavio aca vasiljevic...? To se i ocekuje od agresora...snaga_znanja wrote:Meni fakat nije jasno zasto se ljudi iscudjavaju postojanjem takvih jedinica u vremenu rata. Drugacija vremena i drugacija pravila igre su tada bila.
http://semirhalilovic.blogger.ba/arhiva ... 22/3469057
Last edited by nosara on 19/02/2013 08:48, edited 1 time in total.
- Adriatic
- Posts: 3422
- Joined: 03/07/2008 12:32
- Location: Šeher
#2457 Re: Federalna televizija
Znam da je teško naći opravdanje, ali ne daj se.snaga_znanja wrote:Meni fakat nije jasno zasto se ljudi iscudjavaju postojanjem takvih jedinica u vremenu rata. Drugacija vremena i drugacija pravila igre su tada bila.
- karanana
- Posts: 50762
- Joined: 26/02/2004 00:00
#2458 Re: Federalna televizija
jedinica mozda i nije losa ideja, ali upotreba, rad i rezultati te jedinice upucuju na to da je radila protiv nase drzave.
- snaga_znanja
- Posts: 3385
- Joined: 05/10/2009 22:03
#2459 Re: Federalna televizija
Rezultat rada takvih jedinica je nama obicnim smrtnicima uvijek nejasna.karanana wrote:jedinica mozda i nije losa ideja, ali upotreba, rad i rezultati te jedinice upucuju na to da je radila protiv nase drzave.
Meni je vise zanimljivo to sto je SDA mislila da ima unutrasnjeg neprijatelja u Sarajevu 1992-1995. Ocigledno da je ratno stanje uzrokovalo paranoju sto je isto tako logicno.
A isto tako da se primjetiti da se sad svaka glupost u ovom ratu pokusava pripisati Seva-ma...
-
nikimostar
- Posts: 653
- Joined: 09/05/2010 15:42
#2460 Re: Federalna televizija
Kleli smo se u Aliju a danas samo kazem dabogda mu se kosti okretale u grobu,a njegovom sinu zelim sve najgore,fuj sve mi se gadi 
-
varijabilni
- Posts: 339
- Joined: 31/01/2013 14:55
#2461 Re: Federalna televizija
ova duska je bezobrazna i pokvarena da nemam rijeci.
kad je alibabic htio da kaze ko su jos pored seva grupe za "specijalne operacije" ona ga prekinu, kad je htio da kaze o zlocinima u dobrovoljackoj, na igmanu i gdje sve ne, ona ga opet prekinu.
dobro joj je na kraju rekao, u fazonu: zovete me u emisiju a nedate mi da pricam.
jos rece da ima na desetine takvih grupa.

kad je alibabic htio da kaze ko su jos pored seva grupe za "specijalne operacije" ona ga prekinu, kad je htio da kaze o zlocinima u dobrovoljackoj, na igmanu i gdje sve ne, ona ga opet prekinu.
dobro joj je na kraju rekao, u fazonu: zovete me u emisiju a nedate mi da pricam.
jos rece da ima na desetine takvih grupa.
- snaga_znanja
- Posts: 3385
- Joined: 05/10/2009 22:03
#2462 Re: Federalna televizija
Taman posla da ja opravdavam nekoga. Samo kazem da je ocekivati da u ratnim vremenima postoje jedinice za posebene operacije.Adriatic wrote:Znam da je teško naći opravdanje, ali ne daj se.snaga_znanja wrote:Meni fakat nije jasno zasto se ljudi iscudjavaju postojanjem takvih jedinica u vremenu rata. Drugacija vremena i drugacija pravila igre su tada bila.
A to sto bi po pravilu trebalo da su zadaci takve jedinice okrenuti prema neprijatelju je druga prica.
Evidentno je da su Seve koristene i za djelovanja protiv onih koji nisu bili na strani agresora. Zasto i zbog cega to vjerovatno necemo nikad saznati jer takve stvari ne izlaze u javnost, a kad izadju izlazi samo mali dio informacija na osnovu kojih ne mozemo donjeti kvalitetan zakljucak sta se stvarno desavalo.
Meni je isto tako zanimljivo da su mirnodopski policajci isljedjivali jednog od pripadnika Seva na nacin da su ga zavezali lisicama, ispalili dva metka u koljeno, a kad su shvatili da nece govoriti opalili mu jos dva metka u glavu i bacili ga u saht.
Dakle ocigledno svako ima svoje, a prave razloge necemo nikad saznati...
-
Mustang1
- Posts: 29907
- Joined: 29/12/2010 17:31
#2463 Re: Federalna televizija
Ko je ovaj komentator nocas ? Kakvi su ostali ovaj je zlatan 
- NeronLux
- Posts: 7
- Joined: 24/01/2013 13:56
- Location: B i Herz
#2464 Re: Federalna televizija
Dario Mehmedović,sa federalnog radia.Bubalo1 wrote:Ko je ovaj komentator nocas ? Kakvi su ostali ovaj je zlatan
-
evo mene
- Posts: 281
- Joined: 11/09/2009 14:16
#2465 Re: Federalna televizija
Nek je Dario, to je bitno! Al, to je mostarski Bošnjak!NeronLux wrote:Dario Mehmedović,sa federalnog radia.Bubalo1 wrote:Ko je ovaj komentator nocas ? Kakvi su ostali ovaj je zlatan
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#2466 Re: Federalna televizija
Sve je tamo odavno haos
-
evo mene
- Posts: 281
- Joined: 11/09/2009 14:16
#2467 Re: Federalna televizija
Malo reći haos. Svaku veče vodi ona Almira, kako bi SDA kontrolisala svaki info. Nikada lošiji dnevnik, katastrofa. Gori su nego kad je SDP vladao. Užas.StupskaBitanga wrote:Sve je tamo odavno haos
- lijan
- Posts: 375
- Joined: 13/06/2008 22:32
- Location: Sarajevo
#2468 Re: Federalna televizija
Ne sviraj ..... kad se sjetim sta su radili Lukacu i ostalima sa guranjem mikrofona u nos, dodje mi da povratim po kravati Zlatana Zalagumdzijeevo mene wrote:Malo reći haos. Svaku veče vodi ona Almira, kako bi SDA kontrolisala svaki info. Nikada lošiji dnevnik, katastrofa. Gori su nego kad je SDP vladao. Užas.StupskaBitanga wrote:Sve je tamo odavno haos
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#2469 Re: Federalna televizija
Kad se čiji je Lukač kućni prijatelj nije ni čudo što je obratom na FTV postao najpoželjniji gost
- Mate Simmons
- Posts: 1204
- Joined: 20/02/2013 19:21
- Location: Negdje gdje sam sam..
#2470 AW: Federalna televizija
Ovo je najgora TV ,pobogu,hajd sto im je snimak i slika ko iz 90tih ,al sad pogledah dok sam vecerao o ovom dedi (nesto u vezi ZAVNOBiH)
Nikad goreg moderatora nisam cuo,ma to se nemoze tekstualno prenijeti ,prekida i dugovlacenja...
Jel snimaju onom rucnom kamerom sto izgleda kao pistolj?

Imam ja dva ovakva ,ako hoce da kupe,Bujrum
Sent from my Frizider using Taptalk 2
Nikad goreg moderatora nisam cuo,ma to se nemoze tekstualno prenijeti ,prekida i dugovlacenja...
Jel snimaju onom rucnom kamerom sto izgleda kao pistolj?
Imam ja dva ovakva ,ako hoce da kupe,Bujrum
Sent from my Frizider using Taptalk 2
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65956
- Joined: 03/08/2010 19:04
#2471 Re: Federalna televizija
je li i večeras dnevnik vodila husejnovićka?
- karanana
- Posts: 50762
- Joined: 26/02/2004 00:00
#2472 Re: Federalna televizija
Cini mi se da vidjeh jelenu veceras.
- Mate Simmons
- Posts: 1204
- Joined: 20/02/2013 19:21
- Location: Negdje gdje sam sam..
#2473 Re: AW: Federalna televizija
Nez kako se zove ,jer to samo ponekad pratim ono slucajno,ja mislim da je neka plava zena vodila ,ako sam dobro pogledao 
Sent from my Frizider using Taptalk 2
Sent from my Frizider using Taptalk 2
- basicm
- Posts: 11634
- Joined: 16/01/2012 21:38
#2474 Re: Federalna televizija
Jesam li ja dobro cuo da je ova u vremenskoj upravo rekla da ce temperature biti nesto "visocije" nego proteklih dana?
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65956
- Joined: 03/08/2010 19:04
#2475 Re: Federalna televizija
basicm wrote:Jesam li ja dobro cuo da je ova u vremenskoj upravo rekla da ce temperature biti nesto "visocije" nego proteklih dana?
to je valjda i ispravno u bosanskom jeziku,koliko sam čuo
