Da ih sa srecom poderes, i bolje da promijenis.
Ljetne gume
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
NediM17
- Posts: 26440
- Joined: 05/11/2009 11:49
#2451 Re: Ljetne gume
Beton.
Da ih sa srecom poderes, i bolje da promijenis.
Da ih sa srecom poderes, i bolje da promijenis.
- drug_profi
- Posts: 65415
- Joined: 16/07/2012 16:00
#2453 Re: Ljetne gume
Ja sam Contijem odusevljen. Narocito ljetnim kompletom CPC5.
Vidjeces kakve su na kisi, neces vjerovat, kao da im je bolje nego na suhom.
Vidjeces kakve su na kisi, neces vjerovat, kao da im je bolje nego na suhom.
- golfiista
- Posts: 4685
- Joined: 04/05/2012 14:48
#2454 Re: Ljetne gume
Ja konto da ces Dunlopamar1994 wrote:Nabacene CP6 , 3god garancije , prvi utisci beton gume![]()
Bas se lijepe za cestu ,a takodje se lakse motaju u mjestu i manjim brzinama , djeluje da nemaju puno otpora okretanju .![]()
Nisu ni bucne puno iako pise 71dB , a udobnije su dosta od toyo 205/50 gume , osjecaj na volanu je isto ok![]()
Evo i slika , dakle 225/45 na 17x7 felgi , vidi se malo i glOvOnja na autu![]()
![]()
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#2455 Re: Ljetne gume
NediM17 wrote:Beton.
Da ih sa srecom poderes, i bolje da promijenis.
Hvalakabal1337 wrote:Cestitke Amare
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#2456 Re: Ljetne gume
Nisam ih htio jer su sve bile XL i Y preko 300km/h sto ne moze ni MPS posticigolfiista wrote:
Ja konto da ces Dunlop
Ovo je svjeze i taman je index nosivosti i brzine( 91V)
- konektovan
- Posts: 51407
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#2457 Re: Ljetne gume
Amare, tebi je dovoljan index T.

- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#2458 Re: Ljetne gume
te su zimskekonektovan wrote:Amare, tebi je dovoljan index T.![]()
-
junior3
- Posts: 9131
- Joined: 20/02/2014 01:02
#2459 Re: Ljetne gume
Tebi N.konektovan wrote:Amare, tebi je dovoljan index T.![]()
-
Me_again
- Posts: 2396
- Joined: 08/02/2016 20:34
#2460 Re: Ljetne gume
Kako nemas, pa prema Tuzli mozes barem 260amar1994 wrote:te su zimskekonektovan wrote:Amare, tebi je dovoljan index T.![]()
, ovaj je taman , moze ona 200 po gps-u ali je nemam gdje tako brzo voziti
![]()
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#2461 Re: Ljetne gume
Samo je pitanje , je li uz ili niz KonjuhMe_again wrote:
Kako nemas, pa prema Tuzli mozes barem 260![]()
![]()
-
Me_again
- Posts: 2396
- Joined: 08/02/2016 20:34
#2462 Re: Ljetne gume
Na konkretno pitanje nemam konkretan odgovoramar1994 wrote:Samo je pitanje , je li uz ili niz KonjuhMe_again wrote:
Kako nemas, pa prema Tuzli mozes barem 260![]()
![]()
![]()
![]()
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#2463 Re: Ljetne gume
Me_again wrote:Na konkretno pitanje nemam konkretan odgovoramar1994 wrote:Samo je pitanje , je li uz ili niz KonjuhMe_again wrote:
Kako nemas, pa prema Tuzli mozes barem 260![]()
![]()
![]()
![]()
- konektovan
- Posts: 51407
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#2464 Re: Ljetne gume
I to mi je puno, pasu jedan.junior3 wrote:Tebi N.konektovan wrote:Amare, tebi je dovoljan index T.![]()
![]()
-
kikilika
- Posts: 285
- Joined: 10/01/2011 22:41
#2465 Re: Ljetne gume
da li je iko imao iskustva sa BRAVURIS-3 HM BARUM ili SPORTIVA PERFORMANCE 98Y XL FR, koje bi preporučili, dimenzija je 225/50/17
- golfiista
- Posts: 4685
- Joined: 04/05/2012 14:48
#2466 Re: Ljetne gume
Pa zar nije bolje sa vecom nosivosti i vecom brzinom?amar1994 wrote:Nisam ih htio jer su sve bile XL i Y preko 300km/h sto ne moze ni MPS posticigolfiista wrote:
Ja konto da ces Dunlop, a i vec je model od prosle god.
Ovo je svjeze i taman je index nosivosti i brzine( 91V)
-
boshniak
- Posts: 2007
- Joined: 20/04/2014 11:48
#2467 Re: Ljetne gume
Vidi i na stranici total-trade.Streptokok wrote:Gdje je najbolja akcija ljetnih guma? Koliko vidim makbel jos nije izbacio akciju?
- konektovan
- Posts: 51407
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#2468 Re: Ljetne gume
Pa bolje su za sportski auto, ali ne za mazdu od 112 KS.golfiista wrote:Pa zar nije bolje sa vecom nosivosti i vecom brzinom?amar1994 wrote:Nisam ih htio jer su sve bile XL i Y preko 300km/h sto ne moze ni MPS posticigolfiista wrote:
Ja konto da ces Dunlop, a i vec je model od prosle god.
Ovo je svjeze i taman je index nosivosti i brzine( 91V)
- golfiista
- Posts: 4685
- Joined: 04/05/2012 14:48
#2469 Re: Ljetne gume
Znaci, u toj mazdi i motor od 150 KS je bas bezveze, vrlo interesantno razmisljanje 
- konektovan
- Posts: 51407
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#2470 Re: Ljetne gume
Te gume jesu napravljene od kvalitetnije smjese, mogu izdrzati veca optetecenja na vecoj brzini, ali zasto da ide covjek na kupovinu guma sa indexom brzine vece od 200 km/h, a njegov auto po fabrici ima max 190 km/h.golfiista wrote:Znaci, u toj mazdi i motor od 150 KS je bas bezveze, vrlo interesantno razmisljanje
Takodjer, ne treba ni zanemariti kako je teze takve gume zagrijati u nekim normalnim uslovima voznje. Ovo mi sve dobar vulkanizer objasnio, kod kupovine guma.
-
milann1971
- Posts: 344
- Joined: 12/01/2017 05:53
#2471 Re: Ljetne gume
za grand scenica sta da uzmem, cijena je u 15 km po gumi... Barum Bravuris, Sava Intensa HP, SPORTIVA PERFORMANCE?? Kelly ne bi, osjetno jeftinija
Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
- konektovan
- Posts: 51407
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#2472 Re: Ljetne gume
Sve je to u pet deka sto bi rekli. Ja imam savu intrnsa hp, meni dobro sluze.milann1971 wrote:za grand scenica sta da uzmem, cijena je u 15 km po gumi... Barum Bravuris, Sava Intensa HP, SPORTIVA PERFORMANCE?? Kelly ne bi, osjetno jeftinija
Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
-
milann1971
- Posts: 344
- Joined: 12/01/2017 05:53
#2473 Re: Ljetne gume
hvala, mogu li preci 30 000 da su ok?? toliko cu preci za 3 ljetnje sezone
- sve na kvadrat
- Posts: 652
- Joined: 02/02/2014 16:40
#2474 Re: Ljetne gume
Mene da pitas bjezi od Save, plastika sve, po kisi nula bodova...milann1971 wrote:za grand scenica sta da uzmem, cijena je u 15 km po gumi... Barum Bravuris, Sava Intensa HP, SPORTIVA PERFORMANCE?? Kelly ne bi, osjetno jeftinija
Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#2475 Re: Ljetne gume
Pa mislim da nisu potrebne , ai jeftinije su i udobnije od XL gumagolfiista wrote:Pa zar nije bolje sa vecom nosivosti i vecom brzinom?amar1994 wrote:Nisam ih htio jer su sve bile XL i Y preko 300km/h sto ne moze ni MPS posticigolfiista wrote:
Ja konto da ces Dunlop, a i vec je model od prosle god.
Ovo je svjeze i taman je index nosivosti i brzine( 91V)
Raspitivao sam se 2 mjeseca o svemu , ako sam fulio onda sam glup

