What to wear???
Moderator: anex
-
boracha
- Posts: 1353
- Joined: 29/10/2006 05:18
#2451 Re: What to wear???
ma ako je samo ovo sto je na fejsu, zasad ima samo 21 stvar, i i dalje je sva odjeca asos, mozda su naparavili ovo s fejsom onako, a stavljaju sta oni hoce
- Partizzanka
- Posts: 2732
- Joined: 14/01/2011 09:01
#2452 Re: What to wear???
za ove koje hoce kupovati farmerke u H&M ... nisu vala neki kvalitet
ja sam kupila obicne i to po punoj cijeni nisu bas nesto jeftine.... obukla 3x.
4x su se razvukle kao da ih je nosio slon prije mene
ja sam kupila obicne i to po punoj cijeni nisu bas nesto jeftine.... obukla 3x.
4x su se razvukle kao da ih je nosio slon prije mene
-
boracha
- Posts: 1353
- Joined: 29/10/2006 05:18
#2453 Re: What to wear???
evo neke stvari koje ce bit snizene, meni se najvise svidja prva haljinica












- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#2454 Re: What to wear???
ma ja mislim da ce oni sve iz asos kolekcije stavit na snizenje...ne bas 80% al DO 80% ko sto inace urade...
- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#2455 Re: What to wear???
btw, evo ima i 50% snizenje na ostale asos stvari...ne sve, al dosta.Gospoda Ministarka wrote:E, navijen alarm da me podsjeti. Vec u 10:45 cu cekati da 'otvore vrata'boracha wrote:u subotu u 10 uk time je sale na asosu, vec ce moze vidjeti nesto stvari koje se usle u snizenje, Remember we'll be picking two more items you've shared every hour.
pa eto, podijelite nesto, mozda bas to stave
-
Gospoda Ministarka
- Posts: 4111
- Joined: 04/07/2009 12:46
#2456 Re: What to wear???
Kao sto rekoh, spremna za kupovinu. Javim kak je proslo.alica.k wrote:btw, evo ima i 50% snizenje na ostale asos stvari...ne sve, al dosta.Gospoda Ministarka wrote:E, navijen alarm da me podsjeti. Vec u 10:45 cu cekati da 'otvore vrata'boracha wrote:u subotu u 10 uk time je sale na asosu, vec ce moze vidjeti nesto stvari koje se usle u snizenje, Remember we'll be picking two more items you've shared every hour.
pa eto, podijelite nesto, mozda bas to stave
- hana_montana
- Posts: 14943
- Joined: 13/04/2009 21:50
- Location: Kalopsia
#2457 Re: What to wear???
koji broj je 38 pomagajte
nikad nisam narucivala a sad mi upadose u oci jedne cipe koje trazim odavno
nikad nisam narucivala a sad mi upadose u oci jedne cipe koje trazim odavno
- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#2458 Re: What to wear???
ako ti treba 38, onda 5 uzmi. ako ti treba imalo veci...npr 38.5, ipak 6 uzmi. jako im ustvari zavise brojevi od kalupa...cizme jedne sto sam uzela 5 su mi za citav broj bile male. i jedne balerinke. opet sandale, sto sam uzela 5 taman. a sestrine jedne cizmice 4 taman...tak da s njima se ne zna sto se brojeva cipela tice, meni je to velika zamjerka. da bas imaju reviewse, pa da ljudi mogu napisat jesu manje il vece od brojeva...
- hana_montana
- Posts: 14943
- Joined: 13/04/2009 21:50
- Location: Kalopsia
#2459 Re: What to wear???
joj pa sta cu?nisu bas jeftine 
- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#2460 Re: What to wear???
de mi reci koje su.
evo meni pade ovaj vila kaputic od 19 funti (snizen sa 95). znam da sam rekla nema shoppinga al tolko sam imala na kartici, predobra je to ponuda da ne iskoristim
! bas mi se lajk
evo meni pade ovaj vila kaputic od 19 funti (snizen sa 95). znam da sam rekla nema shoppinga al tolko sam imala na kartici, predobra je to ponuda da ne iskoristim
zato neke stvari nisu jos snizeneHi all, we're experiencing some delays in getting the products down to 80% (the discount being so big n' all!). At 10:30 it should all be ready for you to shop! We'll post again once it's live! and sorry for any inconvenience caused.
Last edited by alica.k on 08/10/2011 11:11, edited 1 time in total.
- hana_montana
- Posts: 14943
- Joined: 13/04/2009 21:50
- Location: Kalopsia
#2461 Re: What to wear???
...
Last edited by hana_montana on 08/10/2011 17:50, edited 1 time in total.
- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#2462 Re: What to wear???
aha tooo, carveline obicno treba uzeti malo vece. mislim barem meni su carvela i KG uvijek za pola broja male ako uzmem 38, pa uzmem 39, tj 6.
- hana_montana
- Posts: 14943
- Joined: 13/04/2009 21:50
- Location: Kalopsia
#2463 Re: What to wear???
znaci 6 okej..smijem li placati american express katricom 
- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#2464 Re: What to wear???
ne znam smijes lihana_montana wrote:znaci 6 okej..smijem li placati american express katricom
ja placam preko paypala, tak da veze nemam moze li.
- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#2465 Re: What to wear???
http://www.asos.com/ASOS/ASOS-Plain-Toe ... src=Social
dvije i po funte whaaaaaaaaaat hahahah
http://www.asos.com/Karen-Millen/Karen- ... =3973&WT.t
ovo je dobra stvar...sa 175 na 35 funti, i to karen millen!
i pazite, ovih 50% na kolekcije (ne samo asos nego i druge marke je sakrivena...morate kliknut na stvar da se otvori da vidite novu cijenu)
dvije i po funte whaaaaaaaaaat hahahah
http://www.asos.com/Karen-Millen/Karen- ... =3973&WT.t
ovo je dobra stvar...sa 175 na 35 funti, i to karen millen!
i pazite, ovih 50% na kolekcije (ne samo asos nego i druge marke je sakrivena...morate kliknut na stvar da se otvori da vidite novu cijenu)
- hana_montana
- Posts: 14943
- Joined: 13/04/2009 21:50
- Location: Kalopsia
#2466 Re: What to wear???
nesta necealica.k wrote:ne znam smijes lihana_montana wrote:znaci 6 okej..smijem li placati american express katricom
ja placam preko paypala, tak da veze nemam moze li.
- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#2467 Re: What to wear???
e ne znam :Shana_montana wrote:nesta necealica.k wrote:ne znam smijes lihana_montana wrote:znaci 6 okej..smijem li placati american express katricom
ja placam preko paypala, tak da veze nemam moze li.
- hana_montana
- Posts: 14943
- Joined: 13/04/2009 21:50
- Location: Kalopsia
#2468 Re: What to wear???
sta znaci ovo save for later,da probam kad se vratim...kolko ce me cekati 
- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#2469 Re: What to wear???
ako ej save for later cekace te mjesec dana..ako stavis u kosaricu cekace te sat vremena 
- hana_montana
- Posts: 14943
- Joined: 13/04/2009 21:50
- Location: Kalopsia
#2470 Re: What to wear???
znaci samo save a ne u kosaricu..hvaaaaaalaaaa ti 
- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#2471 Re: What to wear???


eto, to dvoje je palo. ova suknja...bolje im je da valja za 50KM. ak ne bude valjala vracam je.
-
boracha
- Posts: 1353
- Joined: 29/10/2006 05:18
#2472 Re: What to wear???
ni paypal sad nece...ja vidim odmah crvene snizene cijene
- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#2473 Re: What to wear???
je je, napravili su u toku dana to 
-
boracha
- Posts: 1353
- Joined: 29/10/2006 05:18
#2474 Re: What to wear???
ali hoce li cekat, ako se rasprodaalica.k wrote:ako ej save for later cekace te mjesec dana..ako stavis u kosaricu cekace te sat vremena
- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#2475 Re: What to wear???
naravno da ne. znaci u korpici ti se cuva sat vremena, da niko ne moze kupiti to, kao rezervises sebi. u save for later je samo da znas sta si to spasio....i stoji tu mjesec dana.
kad istekne sat u korpici, onda ti predje u save for later samo
kad istekne sat u korpici, onda ti predje u save for later samo
