Cokolada i ostali slatkisi :)
Moderator: anex
- sheilak
- Posts: 17840
- Joined: 29/12/2006 21:44
- Location: kod njega
#2451 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
je. totalni. 
-
romeomoraprezivjeti
- Posts: 1632
- Joined: 15/09/2012 14:06
- Location: SARAJEVO
#2452 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
Molio bih moderaciju,da zabrani brown sugar, postavljanje ovih slika ( slatkisa i delicijaa) iz germanskih shopova, jer izazivaju nemir,drhtavost,baljenje( ne znam da li sam se dobro odrazio:-D ) i depresiju,bar kod mene?!:-D
Sram te bilo brown sugar.
Sram te bilo brown sugar.
- brown.sugar
- Posts: 1133
- Joined: 09/09/2013 19:32
- Location: I'm a female. :D
#2453 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
Duboko se ispricavam (dok jedem
)! -
romeomoraprezivjeti
- Posts: 1632
- Joined: 15/09/2012 14:06
- Location: SARAJEVO
#2454 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
Brezobrazluk!!!!!:-Pbrown.sugar wrote:![]()
![]()
![]()
Duboko se ispricavam (dok jedem)!
![]()
Kako se kod nas ne otvori bar jedan lidl,muller,penny pa da i mi mmalo uzivamo?!:-D
- DaffyDuck
- Posts: 3784
- Joined: 22/06/2009 22:54
- Location: sarajevo-x
#2455 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
@brown posalji paket! 
- brown.sugar
- Posts: 1133
- Joined: 09/09/2013 19:32
- Location: I'm a female. :D
#2456 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
@romeo: I ja bih voljela da se otvori. Nada zadnja umire.
@Daffy: Hehe, eto me za par dana u BiH, pisite narudzbe u inbox.
@Daffy: Hehe, eto me za par dana u BiH, pisite narudzbe u inbox.
- wickedsoul
- Posts: 214
- Joined: 16/09/2012 12:01
#2457 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Ima li više ove Milke? Ne vidim je nigdje
- azurna_obala
- Posts: 5880
- Joined: 06/11/2010 03:22
- Location: Tamo gdje nebo ljubi more
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#2459 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
ta je bila u bingu na akcijiazurna_obala wrote:
-
BJB
- Posts: 4599
- Joined: 16/10/2010 17:17
- Location: California
#2460 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Ima je u Bingu, ogromna, samo 3.70..Odlicna.
ova je bila grozna, na snizenju vjerovatno zato sto su uzegli orasi u njoj.
-
romeomoraprezivjeti
- Posts: 1632
- Joined: 15/09/2012 14:06
- Location: SARAJEVO
#2462 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
wickedsoul wrote:
Gdje se ima kupiti ovaj vafel plus,mini kokos,ove trufle????
- azurna_obala
- Posts: 5880
- Joined: 06/11/2010 03:22
- Location: Tamo gdje nebo ljubi more
#2463 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

prvi put sam ovu danas kupila i oduševila se...
- karanana
- Posts: 50761
- Joined: 26/02/2004 00:00
#2464 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
ta je dobra iako je preslatka. ostale prosjek.azurna_obala wrote:
prvi put sam ovu danas kupila i oduševila se...
- azurna_obala
- Posts: 5880
- Joined: 06/11/2010 03:22
- Location: Tamo gdje nebo ljubi more
#2465 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
ne postoji čokolada koja je meni preslatka 
-
BJB
- Posts: 4599
- Joined: 16/10/2010 17:17
- Location: California
#2466 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
Ova Wedel Brownie ima u Bingu, je l' tako?romeomoraprezivjeti wrote:wickedsoul wrote:
Gdje se ima kupiti ovaj vafel plus,mini kokos,ove trufle????
A gdje ima dobre stare Jogurette?
- Leo_alfa
- Posts: 2458
- Joined: 06/11/2013 18:33
- Location: Pale Blue Dot
#2468 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
Najbolja cokolada


Last edited by Leo_alfa on 29/12/2014 23:06, edited 1 time in total.
- karanana
- Posts: 50761
- Joined: 26/02/2004 00:00
#2469 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
kinder surprise neki?
nema slike.
nema slike.
- Leo_alfa
- Posts: 2458
- Joined: 06/11/2013 18:33
- Location: Pale Blue Dot
#2470 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
Ma klasicni kinder. Ja vidim sliku ok... ne znamkaranana wrote:kinder surprise neki?
nema slike.
- brown.sugar
- Posts: 1133
- Joined: 09/09/2013 19:32
- Location: I'm a female. :D
#2471 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
@BJB: Jogurette imas u onoj radnji na uglu na Cobaniji, preko puta onog parkica, kod Ekonomije, a vjerujem i da Heljic ima.
@romeo: Ja sam ove mini cokoladice uzimala u Bingu i Interexu, a mislim da ces sve Eurocrem proizvode najprije naci u prodavnici Swisslion Takovo preko puta BKC-a.
Ovo sam danas uzela u Konzumu Importanne.

@romeo: Ja sam ove mini cokoladice uzimala u Bingu i Interexu, a mislim da ces sve Eurocrem proizvode najprije naci u prodavnici Swisslion Takovo preko puta BKC-a.
Ovo sam danas uzela u Konzumu Importanne.

- azurna_obala
- Posts: 5880
- Joined: 06/11/2010 03:22
- Location: Tamo gdje nebo ljubi more
#2472 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
Ja mislim da se prodavnica Takovo kod BKC-a zatvorila...
- madesa
- Posts: 5557
- Joined: 26/07/2013 02:37
#2474 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
valja li sta ovo i koliko je para ? prodavnica ta se zatvorila davnobrown.sugar wrote:@BJB: Jogurette imas u onoj radnji na uglu na Cobaniji, preko puta onog parkica, kod Ekonomije, a vjerujem i da Heljic ima.
@romeo: Ja sam ove mini cokoladice uzimala u Bingu i Interexu, a mislim da ces sve Eurocrem proizvode najprije naci u prodavnici Swisslion Takovo preko puta BKC-a.
Ovo sam danas uzela u Konzumu Importanne.
- Leo_alfa
- Posts: 2458
- Joined: 06/11/2013 18:33
- Location: Pale Blue Dot
#2475 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
Supermene sta je to?
Ove nisu lose isto, uopste, dobre su, bas, ma odlicne

Ove nisu lose isto, uopste, dobre su, bas, ma odlicne






