Kakve tenisice nose forumasi :)

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
AhmetShabo
Posts: 3051
Joined: 03/03/2011 09:12

#2451 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by AhmetShabo »

channel10 wrote:
Reglan wrote:Kako smo mi retardirana drzava, imas 5-6 modela tene koji se vrte 10 godina na trzistu. :zid:

Ovo sto mi se svidja nije dostupno.
Kupuju stare modele i najjeftinije patike na kojima mogu sto vise zaraditi. Generalno, uvoze najruznije patike koje postoje na trzistu :D . Ono sto se i donese da valja, podignu cijene u visoko da ti se ne mili kupiti. Najbolja opcija, a koju ja koristim je da nekoga poznatog (familija i prijatelji) zamolim da mi kupi te i te patike i da ih ponese kad krene ovamo. Sve uredno platim i svi sretni.
eh kod mene je problem sto kad bi rekao rodbini oni bi to donijeli, a pare nikad ne bi uzeli :) Zato i ne zelim da ih zamaram sa time
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#2452 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by channel10 »

Pa nisu htjeli ni kod mene, ali im ja fino objasnim da su mi ipak veliku uslugu napravili sto su mi donijeli i da ne trazim da mi oni kupuju. Uredno se plati i svi sretni. Znas kako kazu, cist racun, duga ljubav.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79563
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#2453 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Velkoski »

Reglan wrote:Kako smo mi retardirana drzava, imas 5-6 modela tene koji se vrte 10 godina na trzistu. :zid:

Ovo sto mi se svidja nije dostupno.
Pa koristi čari interneta, konju. :D
pashasolidni
Posts: 3926
Joined: 04/04/2014 14:21

#2454 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by pashasolidni »

Image
User avatar
anjusha
Posts: 1784
Joined: 03/02/2008 14:26
Location: u 206 koraka, duzini tog sokaka koje nikad ne brojim

#2455 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by anjusha »

Ne nosim patike bas cesto, ali znam nekad zaredati svaki dan. Najvise ih kupujem zbog udobnosti ali onda hocu i da traju. Kada ih kupujem onda ih narucujem preko ebay-a (uglavnom iz UK) ali i kad sam negdje vani kupim. Ovo su mi za svaki dan:
Image
Image
Image
A za trening klasicne adidaske ili nike.
tutku
Posts: 1359
Joined: 18/06/2011 12:10

#2456 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by tutku »

za ove koji kupuju online, je li najbolje preko ebay, ili ima neka jos bolja stranica? i kako potrefite brojeve :D :D
User avatar
Better Man
Posts: 18753
Joined: 01/10/2006 20:10

#2457 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Better Man »

tutku wrote:za ove koji kupuju online, je li najbolje preko ebay, ili ima neka jos bolja stranica? i kako potrefite brojeve :D :D
Patike kao i sva druga obuča se nikad ne kupuje preko interneta, već isključivo u radnji iz razloga što je 90% šansi da uzmete pogrešan broj ili da vam nisu odgovarajuće itd.
User avatar
Stoner
Posts: 1537
Joined: 16/05/2010 17:00
Location: Sarajevo

#2458 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Stoner »

malwarebyte wrote:evo ih za trčanja

Image
Gdje si ih zbavio?
User avatar
anjusha
Posts: 1784
Joined: 03/02/2008 14:26
Location: u 206 koraka, duzini tog sokaka koje nikad ne brojim

#2459 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by anjusha »

tutku wrote:za ove koji kupuju online, je li najbolje preko ebay, ili ima neka jos bolja stranica? i kako potrefite brojeve :D :D
Pa ako kupujem isti brand, npr. camper- pogledam koji je broj na patikama koje vec imam i narucim isti :) Ako je u pitanju druga marka, odem da probam cipele te marke ako ih ima u Sarajevu, cisto da provjerim modele tj. da li prave komotnije ili vise knap ili sl. Ali u sustini nosim okrugao broj cipele (mislim ne nosim neki polu-broj) tako da sam se samo jednom zeznula do sad. Tj. narucila sam broj vece jer nisam gledala sta narucujem... Ali to je vec do mene a ne do patika :)

I uglavnom je to ebay. Moja koleginica koristi i asos ali nema tamo ono sto me zanima, tako da nista od toga.
User avatar
malwarebyte
Posts: 737
Joined: 10/12/2012 17:33

#2460 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by malwarebyte »

---
Last edited by malwarebyte on 24/10/2021 23:57, edited 1 time in total.
User avatar
4m3l
Posts: 1109
Joined: 04/04/2010 00:31

#2461 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by 4m3l »

cassius wrote:Image
gdje ovo ima ?
User avatar
AhmetShabo
Posts: 3051
Joined: 03/03/2011 09:12

#2462 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by AhmetShabo »

Isplati li mi se naruciti ove preko ebay-a. koliko ce me izaci sve? Ili da ih uzmem ovdje kod nas, kostaju oko 180 KM
http://www.ebay.de/itm/NEU-adidas-ZX-Fl ... 5d56fac604
Chuckie
Posts: 7466
Joined: 04/01/2011 21:44

#2463 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Chuckie »

Dajte kakav prijedlog sportske elegancije za posla.
User avatar
muz66
Posts: 17984
Joined: 24/03/2009 00:33
Location: Tamo gdje se dimi šiša i sluša Crvena jabuka

#2464 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by muz66 »

Ljudi, pomagajte. Dva dana trazim tene, krenuo od Intersporta i do Basketa nisam nasao broj. Trebaju mi tene 48 ili 48.5, zavisi od brenda. Naravno, da su iole normalne, a ne lakirane crveno-crne za parketa. Bbi nista, alshiddi nista, skenderija nista, sport life nijedan, bb sport, basket, onaj b3 kod Kate...online ne dolazi u obzir. Hvala lijepo.
User avatar
dzejkej
Posts: 775
Joined: 16/03/2011 16:17

#2465 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by dzejkej »

Chuckie wrote:Dajte kakav prijedlog sportske elegancije za posla.
ljetna varijanta:

http://www.stylefile.com/adidas-adria-p ... 25382.html

https://www.pinterest.com/pin/353743745704005275/
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#2466 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by pirmin »

Gospodja O. nosi odlicne tene, zna li ko o kojem Adidas-modelu se radi...

http://www.klix.ba/magazin/showbiz/pres ... /150521089

ZX Flux cini mi se?
lajk
Posts: 2700
Joined: 01/06/2011 13:40
Location: Ilijaš

#2467 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by lajk »

Image


sve ono sto sam trazila :-D
User avatar
fwh
Posts: 471
Joined: 31/08/2009 11:29
Location: ...podno planine Nizbrdice

#2468 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by fwh »

malwarebyte wrote:
Stoner wrote:
malwarebyte wrote:evo ih za trčanja

Image
Gdje si ih zbavio?

U Franšiznom Centru u Vitezu, ono pored FISa
Koja je je cijena druže? Diadori vjerujem beskrajno ali uglavnom su u ponudi modeli za futsal, trebalo bi mi nešto ovako...
cassius
Posts: 3943
Joined: 29/06/2014 07:53

#2469 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by cassius »

4m3l wrote:
cassius wrote:Image
gdje ovo ima ?
Ja sam ih dobio iz njemacke. Provjeri Ebay, imaju garant.
User avatar
malwarebyte
Posts: 737
Joined: 10/12/2012 17:33

#2470 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by malwarebyte »

---
Last edited by malwarebyte on 24/10/2021 23:50, edited 1 time in total.
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#2471 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by supercali »

pirmin wrote:Gospodja O. nosi odlicne tene, zna li ko o kojem Adidas-modelu se radi...

http://www.klix.ba/magazin/showbiz/pres ... /150521089

ZX Flux cini mi se?
cini ti se
ovo su adistar boost
User avatar
AhmetShabo
Posts: 3051
Joined: 03/03/2011 09:12

#2472 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by AhmetShabo »

jel ko narucivao online sa ove stranice? https://www.facebook.com/buzzbih?fref=ts
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#2473 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by channel10 »

AhmetShabo wrote:jel ko narucivao online sa ove stranice? https://www.facebook.com/buzzbih?fref=ts
Nisu ti to originali. Bjezi od tih online prodavnica sa FB ili Pika.

edit: Mogli bi biti originali, ali bih ja prije narucio odnekud iz Evrope i platio sve uvozne troskove, nego ovdje kupio. Kako god okrenes, izaci ce te jeftinije.
User avatar
AhmetShabo
Posts: 3051
Joined: 03/03/2011 09:12

#2474 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by AhmetShabo »

channel10 wrote:
AhmetShabo wrote:jel ko narucivao online sa ove stranice? https://www.facebook.com/buzzbih?fref=ts
Nisu ti to originali. Bjezi od tih online prodavnica sa FB ili Pika.

edit: Mogli bi biti originali, ali bih ja prije narucio odnekud iz Evrope i platio sve uvozne troskove, nego ovdje kupio. Kako god okrenes, izaci ce te jeftinije.
http://www.ebay.de/itm/NEU-adidas-ZX-FL ... 51cf334ae7

37 eura postarina + carina.. Ne vrijedi
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#2475 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by channel10 »

I bas te moraju biti i bas sa ebay-a? Pitaj na temi kupovina online (ili tako nesto) na pdf-u ekonomija i ljudi ce ti postaviti par linkova onlie prodavnica iz UK ili bilo gdje iz Evrope gdje je dostava 10-15 eura. Evo meni prvo sto pada na pamet je:
http://www.kitbag.com/stores/kitbag/en/ ... idas-boost
Post Reply