Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
palermo wrote:Palermo- Cezena 2:2........do 9o minute Palermo vodio 2:0 i prema livescoru imao i dva igrača više.
U 90 minuti Cezena daje dva gola i izjednačuje.
Treba li reći da je koeficijent na neriješeno bio samo 2,1.............italijani
I ja sam ovo vidio i nisam mogao vjerovati sad sam odgledao sazetke, golovi izgledaju sasvim regularno al ko ce ga znati
A kvota ne mora nista znaciti, i proslo kolo je bila neka pravo niska kvota na X pa je bila fula, evo danas na X Sampdorie - Leccea, neke kladionice su davale 2.1 a utakmica je zavrsila 1-2 Moze biti da je samo mamac u pitanju
Kako god, pravo bi dobro bilo da Milan izgubi veceras i da se borba za titulu zahukta Ne bi lose bilo ni da Napoli uzme Scudetto
Hvala Mirko za sve, ali tvoje vrijeme u Romi polako ističe. Nije dovoljno zabiti jednom u mjesec dana pokoji evrogol već biti stabilan čitavu sezonu. Isto važi i za Meneza i Borriella. Sve najbolje i sretan vam put!
Point. wrote:Sumnjiv ko i do sad svi romini penali.
ajde ih redom postavi pa da vidimo jesu li sumnjivi ili ne. najlakse je napamet bombe bacat
Nemam preceg posla nego ebavati se po internetu i traziti situacije. Al na pamet mi padaju penali protiv Lazija, protiv Udina, sad sa Palermom. Ima toga hejbet.
Point. wrote:Sumnjiv ko i do sad svi romini penali.
ajde ih redom postavi pa da vidimo jesu li sumnjivi ili ne. najlakse je napamet bombe bacat
Nemam preceg posla nego ebavati se po internetu i traziti situacije. Al na pamet mi padaju penali protiv Lazija, protiv Udina, sad sa Palermom. Ima toga hejbet.
Penali protiv lazia cisti ko suza, ispruzena ruka u zivom zidu i saplitanje baptiste, protiv udina je bio cist da cistiji ne moze biti, ja ne mogu vjerovat da neko ko prati fudbal moze izvaliti takvu glupost, onda se covjek zapita sto uopste diskutuje da takvim ljudima Penal protiv palerma je bio diskutabilan, ja ga licno ne bi svirao jer je lopta isla daleko od meneza, a da je bilo povlacenja mislim da jeste
Sad i ja mogu reci 30% golova lazia ove sezone je neregularno, al mi mrsko traziti po internetu
Admir_1984 wrote:
Penali protiv lazia cisti ko suza, ispruzena ruka u zivom zidu i saplitanje baptiste, protiv udina je bio cist da cistiji ne moze biti, ja ne mogu vjerovat da neko ko prati fudbal moze izvaliti takvu glupost, onda se covjek zapita sto uopste diskutuje da takvim ljudima Penal protiv palerma je bio diskutabilan, ja ga licno ne bi svirao jer je lopta isla daleko od meneza, a da je bilo povlacenja mislim da jeste
Sad i ja mogu reci 30% golova lazia ove sezone je neregularno, al mi mrsko traziti po internetu
A kad igraci u istoj utakmici igraju isto tako rukom u svom 16-cu i sudija ne svira onda je ok. Padanje Pizzara u Udinama je smijesno, samo romanisti mogu reci eh to je bio cist penal. Bjezi bolan.
Ovo ako nije penal onda ti veze sa fudbalom nemas, klasicni primjer penala. Frajer gura loptu, ovaj kasni na loptu, postavlja nogu i faul
sto se tice situacije kada je baptistu lopta pogodila u ruku, pogledaj u kakvom polozaju je ruka bila, uz samo tijelo, a kada izlazis na blok onda stavis ruku par cenata od glave, a ne pola metra kao sto je onaj levat iz lazia nakon slobodnog udarca
A cojeka bog ga jadan. Igranje rukom u svom sesnaestercu je uvijek penal, nema veze polozaj ruke, jer lopta automatski mijenja pravac kad udari u ruku nema veze jel mlatarao rukama dva metra vise glave ili su mu ruke na mudima bile.
Sada ce biti zestoko i svakako zanimljivije na dnu. Usput, igracima Sampdorije po povratku kuci demoliran autobus i zaprijeceno da klub ne smije ispasti iz lige.