Serie A

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
BegA_
Posts: 4029
Joined: 28/02/2011 21:28
Location: Kod amidze Vincenta

#2451 Re: Serie A

Post by BegA_ »

Image
Avanti Napoli! :dance: Pokazali smo da mozemo igrati i bez Cavanija. Veceras svim srcem navijam za Viole.

Btw. Jeste li vi naculi glasinu da bi Mreza+ mogla da otkupi prava za emitiranje Serie A?! Kako bi ovo dobro bilo :zoka:
Last edited by BegA_ on 10/04/2011 17:28, edited 1 time in total.
fukushima
Posts: 393
Joined: 18/03/2011 17:11

#2452 Re: Serie A

Post by fukushima »

malo su se kasno sjetili jos 8 kola do kraja, a ne vjerujem da ce neko prodavati prava u pola sezone
User avatar
BegA_
Posts: 4029
Joined: 28/02/2011 21:28
Location: Kod amidze Vincenta

#2453 Re: Serie A

Post by BegA_ »

fukushima wrote:malo su se kasno sjetili jos 8 kola do kraja, a ne vjerujem da ce neko prodavati prava u pola sezone
Navodno od sezone 2011/2012.
fukushima
Posts: 393
Joined: 18/03/2011 17:11

#2454 Re: Serie A

Post by fukushima »

bilo bi to odlicno. valjda ce od arene uspjeti ukrasti prava za nasu zemlju
User avatar
2407
Posts: 4437
Joined: 26/07/2007 21:32
Location: on a 50 milion year trip...

#2455 Re: Serie A

Post by 2407 »

palermo wrote:Palermo- Cezena 2:2........do 9o minute Palermo vodio 2:0 i prema livescoru imao i dva igrača više.
U 90 minuti Cezena daje dva gola i izjednačuje.
Treba li reći da je koeficijent na neriješeno bio samo 2,1.............italijani :D :D
I ja sam ovo vidio i nisam mogao vjerovati :-) sad sam odgledao sazetke, golovi izgledaju sasvim regularno al ko ce ga znati :-)
A kvota ne mora nista znaciti, i proslo kolo je bila neka pravo niska kvota na X pa je bila fula, evo danas na X Sampdorie - Leccea, neke kladionice su davale 2.1 a utakmica je zavrsila 1-2 :) Moze biti da je samo mamac u pitanju :-?

Kako god, pravo bi dobro bilo da Milan izgubi veceras i da se borba za titulu zahukta :) Ne bi lose bilo ni da Napoli uzme Scudetto :)
User avatar
Mikado
Posts: 1413
Joined: 17/05/2007 11:48
Location: Sarajevo
Contact:

#2456 Re: Serie A

Post by Mikado »



Eldinn
Posts: 335
Joined: 25/08/2010 13:28
Location: Sarajevo

#2457 Re: Serie A

Post by Eldinn »

fukushima wrote:bilo bi to odlicno. valjda ce od arene uspjeti ukrasti prava za nasu zemlju
vec 2 kola nema Seria a na arenama, izgleda da su izgubili prava!
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59304
Joined: 15/12/2008 16:53

#2458 Re: Serie A

Post by ultima_palabra »

Delio Rossi ubio Romu kao i obično :D
fukushima
Posts: 393
Joined: 18/03/2011 17:11

#2459 Re: Serie A

Post by fukushima »

forza roma :lol: :lol:
User avatar
Romanista 101%
Posts: 8479
Joined: 25/05/2010 22:24
Location: Trigoria
Contact:

#2460 Re: Serie A

Post by Romanista 101% »




Hvala Mirko za sve, ali tvoje vrijeme u Romi polako ističe. Nije dovoljno zabiti jednom u mjesec dana pokoji evrogol već biti stabilan čitavu sezonu. Isto važi i za Meneza i Borriella. Sve najbolje i sretan vam put!
F&N
Posts: 5279
Joined: 17/10/2010 23:24
Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...

#2461 Re: Serie A

Post by F&N »

Inter ciaaoooooo!

Jos je jedan protivnik ostao u borbi za titulu. Nadam se sto skorijem kiksu napolitanke :mrgreen:

FORZA MILAN
Last edited by F&N on 17/04/2011 23:19, edited 2 times in total.
User avatar
Point.
Posts: 33477
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#2462 Re: Serie A

Post by Point. »

GRAZIE DELIO ROSSI!!
OH NOOOO!!




Image

DZaba Jopet penal za mizernu romu al kad Delio navrati, sije se zavrcu.



:run:
User avatar
Romanista 101%
Posts: 8479
Joined: 25/05/2010 22:24
Location: Trigoria
Contact:

#2463 Re: Serie A

Post by Romanista 101% »

eto i za vas malo radosti :D jel to sad sklapljate prijateljstvo i sa Palermom? :lol:
User avatar
Point.
Posts: 33477
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#2464 Re: Serie A

Post by Point. »

Ma jok, samo sa Deliom Rossijem. Vazda vas opali po usima.
User avatar
Admir_1984
Posts: 7641
Joined: 13/03/2006 01:33
Location: Slabo poznajem Szenttamas, ali stignem do tvoje kuće

#2465 Re: Serie A

Post by Admir_1984 »

Point. wrote:GRAZIE DELIO ROSSI!!
OH NOOOO!!




Image

DZaba Jopet penal za mizernu romu al kad Delio navrati, sije se zavrcu.



:run:
jope radovanje tudjim pobjedama :-) inace kad vec komentarishes penale sto ne spomenu onaj za palermo :-)
User avatar
Point.
Posts: 33477
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#2466 Re: Serie A

Post by Point. »

Sumnjiv ko i do sad svi romini penali.
User avatar
Admir_1984
Posts: 7641
Joined: 13/03/2006 01:33
Location: Slabo poznajem Szenttamas, ali stignem do tvoje kuće

#2467 Re: Serie A

Post by Admir_1984 »

Point. wrote:Sumnjiv ko i do sad svi romini penali.
ajde ih redom postavi pa da vidimo jesu li sumnjivi ili ne. najlakse je napamet bombe bacat
User avatar
Point.
Posts: 33477
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#2468 Re: Serie A

Post by Point. »

Admir_1984 wrote:
Point. wrote:Sumnjiv ko i do sad svi romini penali.
ajde ih redom postavi pa da vidimo jesu li sumnjivi ili ne. najlakse je napamet bombe bacat
Nemam preceg posla nego ebavati se po internetu i traziti situacije. Al na pamet mi padaju penali protiv Lazija, protiv Udina, sad sa Palermom. Ima toga hejbet.
User avatar
Admir_1984
Posts: 7641
Joined: 13/03/2006 01:33
Location: Slabo poznajem Szenttamas, ali stignem do tvoje kuće

#2469 Re: Serie A

Post by Admir_1984 »

Point. wrote:
Admir_1984 wrote:
Point. wrote:Sumnjiv ko i do sad svi romini penali.
ajde ih redom postavi pa da vidimo jesu li sumnjivi ili ne. najlakse je napamet bombe bacat
Nemam preceg posla nego ebavati se po internetu i traziti situacije. Al na pamet mi padaju penali protiv Lazija, protiv Udina, sad sa Palermom. Ima toga hejbet.
Penali protiv lazia cisti ko suza, ispruzena ruka u zivom zidu i saplitanje baptiste, protiv udina je bio cist da cistiji ne moze biti, ja ne mogu vjerovat da neko ko prati fudbal moze izvaliti takvu glupost, onda se covjek zapita sto uopste diskutuje da takvim ljudima :-) Penal protiv palerma je bio diskutabilan, ja ga licno ne bi svirao jer je lopta isla daleko od meneza, a da je bilo povlacenja mislim da jeste

Sad i ja mogu reci 30% golova lazia ove sezone je neregularno, al mi mrsko traziti po internetu :-)
User avatar
Point.
Posts: 33477
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#2470 Re: Serie A

Post by Point. »

Admir_1984 wrote:
Penali protiv lazia cisti ko suza, ispruzena ruka u zivom zidu i saplitanje baptiste, protiv udina je bio cist da cistiji ne moze biti, ja ne mogu vjerovat da neko ko prati fudbal moze izvaliti takvu glupost, onda se covjek zapita sto uopste diskutuje da takvim ljudima :-) Penal protiv palerma je bio diskutabilan, ja ga licno ne bi svirao jer je lopta isla daleko od meneza, a da je bilo povlacenja mislim da jeste

Sad i ja mogu reci 30% golova lazia ove sezone je neregularno, al mi mrsko traziti po internetu :-)
A kad igraci u istoj utakmici igraju isto tako rukom u svom 16-cu i sudija ne svira onda je ok. Padanje Pizzara u Udinama je smijesno, samo romanisti mogu reci eh to je bio cist penal. Bjezi bolan.

Eno ga 1-4!
User avatar
Admir_1984
Posts: 7641
Joined: 13/03/2006 01:33
Location: Slabo poznajem Szenttamas, ali stignem do tvoje kuće

#2471 Re: Serie A

Post by Admir_1984 »



1:02

Ovo ako nije penal onda ti veze sa fudbalom nemas, klasicni primjer penala. Frajer gura loptu, ovaj kasni na loptu, postavlja nogu i faul

sto se tice situacije kada je baptistu lopta pogodila u ruku, pogledaj u kakvom polozaju je ruka bila, uz samo tijelo, a kada izlazis na blok onda stavis ruku par cenata od glave, a ne pola metra kao sto je onaj levat iz lazia nakon slobodnog udarca
User avatar
Point.
Posts: 33477
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#2472 Re: Serie A

Post by Point. »

A cojeka bog ga jadan. Igranje rukom u svom sesnaestercu je uvijek penal, nema veze polozaj ruke, jer lopta automatski mijenja pravac kad udari u ruku nema veze jel mlatarao rukama dva metra vise glave ili su mu ruke na mudima bile.
F&N
Posts: 5279
Joined: 17/10/2010 23:24
Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...

#2473 Re: Serie A

Post by F&N »

F&N wrote:Inter ciaaoooooo!

Jos je jedan protivnik ostao u borbi za titulu. Nadam se sto skorijem kiksu napolitanke :mrgreen:

FORZA MILAN
Napolitanka CIAAAOOO

FORZA MILAN
User avatar
1941.
Posts: 435
Joined: 12/04/2008 17:05

#2474 Re: Serie A

Post by 1941. »

Sada ce biti zestoko i svakako zanimljivije na dnu. Usput, igracima Sampdorije po povratku kuci demoliran autobus i zaprijeceno da klub ne smije ispasti iz lige.
User avatar
smoki_choko
Posts: 4962
Joined: 13/07/2010 22:43
Location: 1,618

#2475 Re: Serie A

Post by smoki_choko »

nije namjesteno, nimalo 8-)
Image
Post Reply