Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
jooooj Istocnjak,nesto si mi opasno nastrojena veceras,cc nema smisla a nije taj drugi dio izasao bolan,kazu zaleg`o glavni lik jos u prvom dijelu,na vratnickoj kapiji,u sred akcije
BHF_Manijak wrote: jooooj Istocnjak,nesto si mi opasno nastrojena veceras,cc nema smisla a nije taj drugi dio izasao bolan,kazu zaleg`o glavni lik jos u prvom dijelu,na vratnickoj kapiji,u sred akcije
BHF_Manijak wrote: jooooj Istocnjak,nesto si mi opasno nastrojena veceras,cc nema smisla a nije taj drugi dio izasao bolan,kazu zaleg`o glavni lik jos u prvom dijelu,na vratnickoj kapiji,u sred akcije
Kazu prosao si vrata kada na ploci te sacek'o amidjic Sevko Li zvani Chuck Noris, morali te vodom poljevati da dodjes sebi ako si imao kome ...
Ma uvijek sam ti ja fin moj Istocnjak,nego eto katkad isana zaadesi hal pa malo duze ostane po Morica Hanu i tako,pa onda jos uz brdo krene po kojekakvim sokacima(da ih ne imenujem,ne da Arzuhal )pa duze onda ostane,a jos i degenek fasuje
istocnjak wrote:
Jes' gledala onaj "BHF brani Vratnik" II dio, kazu pravo dobar ...
Čuuuj? Ne znam ni za I dio..Meščini da se taj film zvao ''BHF brani Memli mahalu''
aa vidi nje sto iz coseta napada,iz kornera daje golove ma kakva memli strana bona,to je samo pokusaj prebacaja trupa i ofanzive bi,al gdje cu...pored finijeh djevojaka na semsali strani da ja prelazim na drugu,gdje cu....
PS a i ti zajedno sa nama fasovat od Arzuhal efendije
istocnjak wrote:
Jes' gledala onaj "BHF brani Vratnik" II dio, kazu pravo dobar ...
Čuuuj? Ne znam ni za I dio..Meščini da se taj film zvao ''BHF brani Memli mahalu''
aa vidi nje sto iz coseta napada,iz kornera daje golove ma kakva memli strana bona,to je samo pokusaj prebacaja trupa i ofanzive bi,al gdje cu...pored finijeh djevojaka na semsali strani da ja prelazim na drugu,gdje cu....
PS a i ti zajedno sa nama fasovat od Arzuhal efendije
Cuj sto bi ona fasovala,ne spominje brda,aman ja rabbi,pa ti vec zauzela bona polozaj,pa odozgo paljbu vrsis,i to rafalom po nama "maksumima" koji bi ko dosli gore jes jes Zvjezdice,sve lafo ovo ono,a i ona zakuhala sa Istocnjakom zajedno fasovat ce te vas dvoje pravo!!
BHF_Manijak wrote:Cuj sto bi ona fasovala,ne spominje brda,aman ja rabbi,pa ti vec zauzela bona polozaj,pa odozgo paljbu vrsis,i to rafalom po nama "maksumima" koji bi ko dosli gore jes jes Zvjezdice,sve lafo ovo ono,a i ona zakuhala sa Istocnjakom zajedno fasovat ce te vas dvoje pravo!!
Čuj njega...Ni je'nne maksume!
Last edited by zvjezdica_7 on 12/09/2009 05:23, edited 1 time in total.
Selam alejkum a posebno bratu BHF koji vidim da nepotrebno rasipa snagu na temi zena u Islamu sa nebulozisima koji zele da predstave vjeru u sto negativnijem svjetlu. BHF de ba opusti se i pusti ih neka pisu sta god zele, pored ovoliko ljepote ne znam kako ih uopce i primjecujes?
Idemo samo veselo evo uskoro se priblizava se i Bajram ... inshAllah.
Mah moj brate,ne volim plaho nepametne ljude,da ne kazem drugacije,a takvih bruka na onom dijelu foruma
mlati se prazna slama i to od ljudi koji bas i nemaju plaho pojma o islamu...ali nejse,ne mogu vise,fakat nemam snage,vratimo se nasem muhabetu,ovdje mi je mnogo mnogo ugodnije!
selamim vas sviju redom!!
BHF_Manijak wrote:Mah moj brate,ne volim plaho nepametne ljude,da ne kazem drugacije,a takvih bruka na onom dijelu foruma
mlati se prazna slama i to od ljudi koji bas i nemaju plaho pojma o islamu...ali nejse,ne mogu vise,fakat nemam snage,vratimo se nasem muhabetu,ovdje mi je mnogo mnogo ugodnije!
selamim vas sviju redom!!
Samo se ti opusti i uzivaj da si se malo bavio istocnjackim vjestinama znao bi da je nabolja odbrana apsorbirati i preusmjeriti energiju onoga ko napada na drugu stranu a ti se fino izmaknes ustranu.
Jesi gled'o film karate kid ili nisi? Trebao bi ti kod mene na pripreme da te vise amidjic Sevko Lee zvani Chuck Noris sa Vratnika ne izvrce na prvu ... sta mislis o ovom prijedlogu?
Svidja mi se prijedlog apsolutno,bice koristan i za mnoge druge vjestine jelle nego,inace impuslivno ragujem,ma koliko se trudio da saburam ali teze mi to ide,pa cesto ensto planem
odoh da se pripremam oko iftara,selamaim sve redom,pa se veceras inshallah cujemo!
BHF_Manijak wrote:Svidja mi se prijedlog apsolutno,bice koristan i za mnoge druge vjestine jelle nego,inace impuslivno ragujem,ma koliko se trudio da saburam ali teze mi to ide,pa cesto ensto planem
odoh da se pripremam oko iftara,selamaim sve redom,pa se veceras inshallah cujemo!
Treba samokontrola u svemu pa i kod asikovanja ...