Ja imam taj giordani u stiku ali ga jako rijetko koristim, on ti je bas onako kao bronzer i ja ga i stavim malo na moru onako na obraze, moze se i na usne staviti pa cak i na gornji rub kapka ono ispod obrve, nije on los, ali eto nista psecijalno. Ja sam sad narucila onaj trobojni iz oriflame-a da vidim kakav je on. inace najbolji neskupi je meni bio giordani tecni iluminator[/quote]
znaci li to da je ovaj u stiku previse taman? ja imam svijetao ten i onda mi to ni slucajno ne bi odgovaralo... hvala ti u svakom slucaju.... pokusacu da otkazem narudzbu

[/quote]
Pa ako si svijetla...ne treba ti neki skupi. Zavisi gdje hoces da stavljas. Ako su samo jagodice i celo onda mozes bilo koju bijelu sjajnu sjenu i cetkicom nanijeti (ona ko lepeza, ako imas).
Ako ces na cijelo lice, imas ovih jeftinijih marki pap ogledaj sta nude. Revlon je imao nekada divan bijeli, roze i nude. Znam da essence ima puder sa sljokicama.[/quote]
ma da, ja sam to mislila samo na jagodice i ono malo ispod obrve.... zato bi neku neutralnu boju, njeznu... a nikad to ranije nisam koristila... ja vidjela ovo, ali pojam nemam valja li....
http://www.thecosmetichouse.co.uk/Powde ... ing_Powder
...a je li taj essence puder sa sljokicama u prahu? ima li u cm-u? hvala ti michun puno....