Zahiragić opet jaše

Post Reply
User avatar
cyprus
Posts: 39746
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#2451 Re: Zahiragić opet jaše

Post by cyprus »

FrozenCastle wrote:I Merim je ekstreman SDA-ovac.
Na fejsu mi izleti reklama gdje je Zahiragić gost predavač na ovim selefijskim predavanjima što se može i vidjeti po slikama sa ove grupe.
Image
Merima znam otkako se kao politički zainteresiran gimnazijalac dvoumio između pristupanja SDP-u i Našoj stranci :mrgreen: Kasnije se skrasio u SDA :D

Generalno, rekao bih samo da ima koju nijansu manje izražen stočarsko-kabadahijski pristup komunikaciji u odnosu na Zahiragića, ali je pripadnik iste političke struje kao i ovaj... Korjenje se dakle pustilo...

Ali i treba... Kad je 99% studenata pasivno i indiferentno prema ovim stvarima, onda i zaslužuju da ih "vodi" grupica ovakvih...
User avatar
Sara03
Posts: 3334
Joined: 22/02/2017 03:17

#2452 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Sara03 »

haminhamo wrote: Ko će da izvaga tu pamet i znanje? Iz ljubomore postaješ subjektivna.Sve što si rekla je tvoje pljuvanje njega, a on i dalje stoji ponosan,uspravan,popularan,uspješan,a ti, ti jaranice možeš da umišljaš to što umišljaš i to je to.

Homofobnog? Opa,tu smo.Problem je jer ne miriše.Tako mi reci.Pa ne miriše ih niko u Bošnjaka,šta ćeš sad pederu?
A ti si jel' tako onaj zahson što su te banovali prošlog decembra? Vidim volite počesto spominjati neke anonimuse i smrduljke? :D
zahson wrote:Plačite u učmalosti sopstvenih života anonimusi smrdljivi.
- Level: providan k'o celofan.

Uspješan sa prosjekom od mizernih 6,0? :lol:

Toliko je pametan da se još uvijek nije dogovorio sam sa sobom oko "mora u Švicarskoj" - koji kapacitet, mati draga.

https://www.facebook.com/narodzna.ba/vi ... f=NEWSFEED

Moj Reufe, djeca nam se smiju. A kad smo kod djece tačno istu treba u drugu sobu kad ovaj nastupa, manje štete bi bilo.

Image

ObraČati se, OmoguČiti, NajveČi ... Do toga u osnovnoj (ako je istu ikada i završio) izgleda nije ni stigao, pa sad imamo ovakav proljev mozga i nepoznavanje elementarnih pravopisnih i gramatičkih pravila maternjeg jezika. O engleskom i promašaju sa prisvojnim i vlastitim imenicama nećemo, jer bi to bilo previše i za tebe, a kamoli za tvog idola...

Ko je ovdje subjektivan? Ko je ljubomoran? Kme, kme. Jel' te to tangiramo?

Neka vam i ubuduće glavni argumenti budu "pederi" i "komunjare", do boljih i racionalnijih sa ovakvim "znanjem" i niskim moralom, sumnjam da ćete ikada i dobaciti...
KIseljak12
Posts: 1371
Joined: 11/12/2012 16:14

#2453 Re: Zahiragić opet jaše

Post by KIseljak12 »

haminhamo wrote:
Sara03 wrote:
haminhamo wrote: Nisi pogodila,nije ni jedan od njih dvojice, već jedan od velikog broja momaka koji je blizak njima i koji ih voli jer su mudonje,pametni, sposobni i ponosni za razliku od većine vas.Znam da su vam ovakve gazije trn u oku i žao mi je što je tako.
Oh, pa sada je sve posve jasno.

Blago se tebi kad su ti ovakve "mudonje" i pametnjakovići (a uvjerili smo se kolika im je "pamet", Bogu hvala), uzori u životu. Zapravo, većina nas ovdje je debelo sposobnija od tog tvog idola; jer smo gle čuda sami se uspjeli izboriti za nešto u životu, bez konstantnog dupeuvlačivanja i praćenja stranke. O pameti i znanju već nećemo, to nam duboko vrijeđa inteligenciju. I pogodio si da je trn u ok; trn u oku zbog ogorčenosti znajući da će nam ovaj glavonja, i njemu slični sutra biti na čelu ove lijepe nam banana države.

A ti do tada i dalje uživaj u provalama i ispadima svog homofobnog, šovinističkog gazije i njemu sličnih... Al' ne krivim te, jer ti očito ni ne znaš za bolje.

Ko će da izvaga tu pamet i znanje? Iz ljubomore postaješ subjektivna.Sve što si rekla je tvoje pljuvanje njega, a on i dalje stoji ponosan,uspravan,popularan,uspješan,a ti, ti jaranice možeš da umišljaš to što umišljaš i to je to.

Homofobnog? Opa,tu smo.Problem je jer pedere ne miriše.Tako mi reci.Pa ne miriše ih niko u Bošnjaka,šta ćeš sad pederu?

I Staljin je bio uspjesan i popularan, sto ne znaci da je bio dobar covjek.
The BEN10
Posts: 7674
Joined: 19/09/2011 09:03

#2454 Re: Zahiragić opet jaše

Post by The BEN10 »

Sara03 wrote:
haminhamo wrote: Ko će da izvaga tu pamet i znanje? Iz ljubomore postaješ subjektivna.Sve što si rekla je tvoje pljuvanje njega, a on i dalje stoji ponosan,uspravan,popularan,uspješan,a ti, ti jaranice možeš da umišljaš to što umišljaš i to je to.

Homofobnog? Opa,tu smo.Problem je jer ne miriše.Tako mi reci.Pa ne miriše ih niko u Bošnjaka,šta ćeš sad pederu?
A ti si jel' tako onaj zahson što su te banovali prošlog decembra? Vidim volite počesto spominjati neke anonimuse i smrduljke? :D
zahson wrote:Plačite u učmalosti sopstvenih života anonimusi smrdljivi.
- Level: providan k'o celofan.

Uspješan sa prosjekom od mizernih 6,0? :lol:

Toliko je pametan da se još uvijek nije dogovorio sam sa sobom oko "mora u Švicarskoj" - koji kapacitet, mati draga.

https://www.facebook.com/narodzna.ba/vi ... f=NEWSFEED

Moj Reufe, djeca nam se smiju. A kad smo kod djece tačno istu treba u drugu sobu kad ovaj nastupa, manje štete bi bilo.

Image

ObraČati se, OmoguČiti, NajveČi ... Do toga u osnovnoj (ako je istu ikada i završio) izgleda nije ni stigao, pa sad imamo ovakav proljev mozga i nepoznavanje elementarnih pravopisnih i gramatičkih pravila maternjeg jezika. O engleskom i promašaju sa prisvojnim i vlastitim imenicama nećemo, jer bi to bilo previše i za tebe, a kamoli za tvog idola...

Ko je ovdje subjektivan? Ko je ljubomoran? Kme, kme. Jel' te to tangiramo?

Neka vam i ubuduće glavni argumenti budu "pederi" i "komunjare", do boljih i racionalnijih sa ovakvim "znanjem" i niskim moralom, sumnjam da ćete ikada i dobaciti...
pašta je tu loše čovijek napisao šta je mislio šta se fatate za nebitne stvari bitno je da čovijek želi dobor svom narodu a vi što ga mrzite ste zavidni i ne svačate ništa
User avatar
Sara03
Posts: 3334
Joined: 22/02/2017 03:17

#2455 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Sara03 »

The BEN10 wrote:pašta je tu loše čovijek napisao šta je mislio šta se fatate za nebitne stvari bitno je da čovijek želi dobor svom narodu a vi što ga mrzite ste zavidni i ne svačate ništa
šada ti reknem u mojem selu svi znadu govorit i pisat a otaj se provi pametan epa neče moči.
The BEN10
Posts: 7674
Joined: 19/09/2011 09:03

#2456 Re: Zahiragić opet jaše

Post by The BEN10 »

Sara03 wrote:
The BEN10 wrote:pašta je tu loše čovijek napisao šta je mislio šta se fatate za nebitne stvari bitno je da čovijek želi dobor svom narodu a vi što ga mrzite ste zavidni i ne svačate ništa
šada ti reknem u mojem selu svi znadu govorit i pisat a otaj se provi pametan epa neče moči.
pa dobro daj čovijeku malo vremena svi znadu da treba 10 15 godina da se insan naući raditi kako treba
Hare je mlad momak nadočiče on, samo neka je zdravlja i sreče, ne treba uvjek negativno o svemu pisat
User avatar
Sara03
Posts: 3334
Joined: 22/02/2017 03:17

#2457 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Sara03 »

The BEN10 wrote:pa dobro daj čovijeku malo vremena svi znadu da treba 10 15 godina da se insan naući raditi kako treba
Hare je mlad momak nadočiče on, samo neka je zdravlja i sreče, ne treba uvjek negativno o svemu pisat
deset ćega pa ni je kvasac da nadodže
neznade on ni juće neznade ni ovijeh dana
User avatar
tranquil
Posts: 6638
Joined: 11/08/2007 00:55
Location: Mare Tranquillitatis

#2458 Re: Zahiragić opet jaše

Post by tranquil »

jelto uvedeno novo pravilo pisanja poovoj temi kako binas mudonjina raja razumijela?dase prilagodim ija
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52670
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#2459 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Chmoljo »

Sara03 wrote:Image
dakle, od cijele tri rečenice, dvije je uspio zajebati.

onu zadnju je vjerovatno skinuo sa interneta.
User avatar
wewa
Posts: 14767
Joined: 27/05/2010 15:20
Location: djah na brdu, djah u ravnici

#2460 Re: Zahiragić opet jaše

Post by wewa »

braco mila... pa ovako ni osnovci ne pisu. dp
izgubljena dusa
Posts: 573
Joined: 01/03/2013 19:24

#2461 Re: Zahiragić opet jaše

Post by izgubljena dusa »

The BEN10 wrote:
Sara03 wrote:
The BEN10 wrote:pašta je tu loše čovijek napisao šta je mislio šta se fatate za nebitne stvari bitno je da čovijek želi dobor svom narodu a vi što ga mrzite ste zavidni i ne svačate ništa
šada ti reknem u mojem selu svi znadu govorit i pisat a otaj se provi pametan epa neče moči.
pa dobro daj čovijeku malo vremena svi znadu da treba 10 15 godina da se insan naući raditi kako treba
Hare je mlad momak nadočiče on, samo neka je zdravlja i sreče, ne treba uvjek negativno o svemu pisat
Taj „čovjek“ se nalazi tu i zadatak (funkcija) je da rješava probleme studenata – kvalitet nastave, dostupnost literatura, smještaj studenata, kvalitet ishrane, prevoz do fakulteta, stipendije, studentska praksa, part-time poslovi .... i još puno, puno toga što je bitno za populaciju koju predstavlja.
Umjesto ozbiljnih problema koje studenti imaju, on se brine o njihovim slobodnim aktivnostima, a sve ostalo...to za njega nije problem
User avatar
tranquil
Posts: 6638
Joined: 11/08/2007 00:55
Location: Mare Tranquillitatis

#2462 Re: Zahiragić opet jaše

Post by tranquil »

Sara03 wrote:Image
Na stranu polupismenost, sadržaj je takođe zanimljiv. Ako sam ga dobro shvatio (što jeste pomalo teško s obzirom da je napisano tako kako jeste), u nacrt Zakona o visokom obrazovanju su, kroz rad komisije za izradu, već ugrađeni neki prijedlozi SPUS-a, ali on želi doći na sjednicu i napraviti dodatnu prezentaciju tih stvari.

Smrdi na samopromociju: ili se prodaje se budućim kolegama, ili ga neko već gura (već je dogurao do učestvovanja u radu komisija, sada želi direktno na sjednicu), ili oboje.
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#2463 Re: Zahiragić opet jaše

Post by triconja »

izgubljena dusa wrote: Taj „čovjek“ se nalazi tu i zadatak (funkcija) je da rješava probleme studenata – kvalitet nastave, dostupnost literatura, smještaj studenata, kvalitet ishrane, prevoz do fakulteta, stipendije, studentska praksa, part-time poslovi .... i još puno, puno toga što je bitno za populaciju koju predstavlja.
Umjesto ozbiljnih problema koje studenti imaju, on se brine o njihovim slobodnim aktivnostima, a sve ostalo...to za njega nije problem
Pusti ga mora se poceti od pocetka. Sad ce bit izlazak na dzumu, kasnije ce bit da su postaci oslobodjeni nastave i ispita :lol: :thumbup:
User avatar
Sara03
Posts: 3334
Joined: 22/02/2017 03:17

#2464 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Sara03 »

tranquil wrote:
Sara03 wrote:Image
Na stranu polupismenost, sadržaj je takođe zanimljiv. Ako sam ga dobro shvatio (što jeste pomalo teško s obzirom da je napisano tako kako jeste), u nacrt Zakona o visokom obrazovanju su, kroz rad komisije za izradu, već ugrađeni neki prijedlozi SPUS-a, ali on želi doći na sjednicu i napraviti dodatnu prezentaciju tih stvari.

Smrdi na samopromociju: ili se prodaje se budućim kolegama, ili ga neko već gura (već je dogurao do učestvovanja u radu komisija, sada želi direktno na sjednicu), ili oboje.
Na toj sjednici se nije ni pojavio, toliko o tome. Također, zamišljam ovog akademika kako piše naučni rad i...dolazim do zaključka da ne mogu zamislit. :-) :run:

al ajd nastavi radni narode sače uleti da smo ljubomorni amonimni smrduljci gazija uspiješan ami ćistimo hale
The BEN10
Posts: 7674
Joined: 19/09/2011 09:03

#2465 Re: Zahiragić opet jaše

Post by The BEN10 »

izgubljena dusa wrote:
The BEN10 wrote:pa dobro daj čovijeku malo vremena svi znadu da treba 10 15 godina da se insan naući raditi kako treba
Hare je mlad momak nadočiče on, samo neka je zdravlja i sreče, ne treba uvjek negativno o svemu pisat
Taj „čovjek“ se nalazi tu i zadatak (funkcija) je da rješava probleme studenata – kvalitet nastave, dostupnost literatura, smještaj studenata, kvalitet ishrane, prevoz do fakulteta, stipendije, studentska praksa, part-time poslovi .... i još puno, puno toga što je bitno za populaciju koju predstavlja.
Umjesto ozbiljnih problema koje studenti imaju, on se brine o njihovim slobodnim aktivnostima, a sve ostalo...to za njega nije problem
pa kako ti ni je jasno da čovijeku treba neko vrjeme da nadodže. a i studentima treba slobodnog vremena da odmore jer se svaki dan naporno ući šta bi ti to da dijeca ne izlaze na svijež zrak!
MUNAFIK
Posts: 5261
Joined: 23/03/2004 00:04

#2466 Re: Zahiragić opet jaše

Post by MUNAFIK »

Neka jaše... Kad mogu jahat svakakve spodobe po ovom BH internet prostoru i po raznim medijim i civilnim i svakakvim organizacijama nek jaše i Haris!

Lik piše i govori neke marginalne i nebitne stvari koje MEDIJI i njihovi FB REVOLUCIONARI DIŽU do vrtoglavih visina... Time su samo napravili marketing Harisu i drugim Harisima i to je sve... Sve je to rezultat kvazi novinarstva i tracibaba FB revolucionara koji su jedni obicni miševi da se ne izrazavamo...
lijepa u dusi
Posts: 2880
Joined: 02/11/2014 13:07

#2467 Re: Zahiragić opet jaše

Post by lijepa u dusi »

Jedini nacin je da se unutar fakulteta sprovede glasanje za iskljucenje iz SPUSa. Organizovati glasanje po odsjecima, uz obaveznu provjeru indexa pri ulazu, kako se ne bi desavalo da njih 3 dovedu po minimalno 5 ljudi s drugih fakulteta da glasaju za onog ko "treba" pobijediti. Kada se svi fakulteti iskljuce iz SPUSa, on vise ne moze biti ni "legalni", a ni "legitimni" predstavnik studenata. Ne znam koliko studenata prati ovu temu; ja cu da probam pokrenuti iskljucenje PMFa, a ostali neka se potrude na svojim fakultetima.
User avatar
sadie_forever
Posts: 6009
Joined: 24/08/2014 21:34

#2468 Re: Zahiragić opet jaše

Post by sadie_forever »

trebate skontati da takvi kao Zahirahic uzivaju vecinsku podrsku kod naroda,i to je jednostavno tako...i uvijek se pokaze
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51166
Joined: 29/06/2011 23:39

#2469 Re: Zahiragić opet jaše

Post by dječak sa šibicama »

sadie_forever wrote:trebate skontati da takvi kao Zahirahic uzivaju vecinsku podrsku kod naroda,i to je jednostavno tako...i uvijek se pokaze
Svaka bi ga nana i majka za zeta pozeljele, plah, vidjen.

Ali on zauzet, steta.
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20577
Joined: 31/01/2016 16:16

#2470 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Connaisseur Karlin »

rijec "tangira" je nappisana u sluzbenom pismu :shock: :-) :lol:
zrakomlat
Posts: 10370
Joined: 23/09/2012 17:22

#2471 Re: Zahiragić opet jaše

Post by zrakomlat »

:lol: cirkus
User avatar
Sara03
Posts: 3334
Joined: 22/02/2017 03:17

#2472 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Sara03 »

Connaisseur Karlin wrote:rijec "tangira" je nappisana u sluzbenom pismu :shock: :-) :lol:
Kad bi znala koliko dotični i brat mu koriste tu riječ, ne bi došla sebi dva, tri dana. :-) :lol:
User avatar
HAVANA
Posts: 32694
Joined: 19/08/2008 23:04

#2473 Re: Zahiragić opet jaše

Post by HAVANA »

Opet vi ovom kurtonu dajete na znacaju... :roll:
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20577
Joined: 31/01/2016 16:16

#2474 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Connaisseur Karlin »

Sara03 wrote:
Connaisseur Karlin wrote:rijec "tangira" je nappisana u sluzbenom pismu :shock: :-) :lol:
Kad bi znala koliko dotični i brat mu koriste tu riječ, ne bi došla sebi dva, tri dana. :-) :lol:
to im treba postati srednje ime :lol:

prvi put sam procitala za dticnu rijec na forumu :-) :)
HAVANA wrote:Opet vi ovom kurtonu dajete na znacaju... :roll:
pa treba ga neko skinuti sa funkcije, eto rijesenja
User avatar
Edin H.
Posts: 53572
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#2475 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Edin H. »

Connaisseur Karlin wrote:rijec "tangira" je nappisana u sluzbenom pismu :shock: :-) :lol:

:D
Post Reply