SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
quarterback
Posts: 10534
Joined: 23/04/2012 22:19
Location: Marita

#2451 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by quarterback »

JThomas wrote:pozitivna stvar je što ne mogu napisati bruda izdrži.
:lol: :thumbup:
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#2452 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by O'zone »

Zbog postojanja osnova sumnje da su počinili krivična djela "napad na službenu osobu u vršenju poslova sigurnosti", uhapšeni su Anel Botić (29) i Jasmin Bešo (22) oba nastanjena u Sarajevu, dok je u bjekstvu bio Samir Dževlan (25), također nastanjen u Sarajevu, koji je u jutarnjim satima pronađen i uhapšen sa povredama u predjelu lijeve noge, nanesene vatrenim oružjem. On je prevezen na UKCS radi ukazivanja ljekarske pomoći. Svi uhapšeni su od ranije poznati policiji po izvršenju raznih krivičnih djela. - See more at: http://m.avaz.ba/clanak/243788/pucnjava ... RiZDZ.dpuf
Klasika, svi od ranije poznati policiji.

Sta ovo nam skupština kantona posta ko Ukrajinska? :mrgreen:
User avatar
hrasno38
Posts: 34078
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#2453 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by hrasno38 »

http://www.jajce-online.com/zastupnici- ... -mjesecno/

e ovo je to govno iz BOSS-a koje se ne moze nazvati ljudskim bicem nego cistim primatom.....e sad zamislite komentar "udario Srbin na Srbina..." :D
hladan.preminger
Posts: 4455
Joined: 24/02/2011 12:06

#2454 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by hladan.preminger »

hrasno38 wrote:Sjednica Skupštine Kantona Sarajevo je prekinuta zbog tuče.

Naime, zastupnik BOSS-a Rasim Smajić u Skupštini fizički je nasrnuo na zastupnika Naše stranke, Predraga Kojovića.

Napadu je prethodilo obraćanje Kojovićeve stranačke kolegice, Sabine Ćudić, koja je prozvala Smajića da koristi privilegije kako bi uzurpirao parking prostor u ulici Nedima Filipovića.

Ćudić je ustvrdila kako su se zbog toga dogodile dvije saobraćajne nesreće. Potom je predsjedavajuća Skupštine Ana Babić prozvala jednog od zastupnika, no, ustao je Kojović i žalio se na kolegu iza sebe, a riječ je bila o Rasimu Smajiću. Smajić je zatim skočio, snažno ga povukao za ruku i oborio na pod.

Srbin na srbina. :D
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25544
Joined: 12/08/2013 12:51

#2455 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by insaneinthebrain »

sad ce dodik dati saopcenje, srbi napadnuti u sarajevu :lol:
User avatar
karanana
Posts: 50771
Joined: 26/02/2004 00:00

#2456 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by karanana »

koji je na face-u?
jel onaj sto mu je works at: drugi rade za mene
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#2457 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by O'zone »

hrasno38 wrote:http://www.jajce-online.com/zastupnici- ... -mjesecno/

e ovo je to govno iz BOSS-a koje se ne moze nazvati ljudskim bicem nego cistim primatom.....e sad zamislite komentar "udario Srbin na Srbina..." :D
Mogu mislit da je bilo
-"Pedja mog'o bi ti malo ovu lajavicu zauzdat"
-"Kolega Smajicu pripaziti na rijecnik"
-"Ma kakav rijecnik ***********"
-"Predsjedavajuća ovaj me uznemirava"
-"Tuzibabo jedna!!"

I onda se pogombaju :mrgreen:
hladan.preminger
Posts: 4455
Joined: 24/02/2011 12:06

#2458 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by hladan.preminger »

insaneinthebrain wrote:sad ce dodik dati saopcenje, srbi napadnuti u sarajevu :lol:
Otimanje večnih srpskih teritorija za parkiranje.
User avatar
kokuz_sa
Posts: 9069
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#2459 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by kokuz_sa »

svaka druga slika im na FB se tice Allaha i ajeti iz kurana.. :-)

i onda sve popraceno sa rijecima..
gospoda, lafac, brat moj.. :roll:
User avatar
seoBIH
Posts: 8414
Joined: 22/03/2003 00:00

#2460 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by seoBIH »

karanana wrote:koji je na face-u?
jel onaj sto mu je works at: drugi rade za mene
To je taj jer su sva tri profila povezana. Lajkuju jedni drugima i pisu stihove :D
User avatar
hrasno38
Posts: 34078
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#2461 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by hrasno38 »

O'zone wrote:
hrasno38 wrote:http://www.jajce-online.com/zastupnici- ... -mjesecno/

e ovo je to govno iz BOSS-a koje se ne moze nazvati ljudskim bicem nego cistim primatom.....e sad zamislite komentar "udario Srbin na Srbina..." :D
Mogu mislit da je bilo
-"Pedja mog'o bi ti malo ovu lajavicu zauzdat"
-"Kolega Smajicu pripaziti na rijecnik"
-"Ma kakav rijecnik ***********"
-"Predsjedavajuća ovaj me uznemirava"
-"Tuzibabo jedna!!"

I onda se pogombaju :mrgreen:
Ma ovaj i BOSS-a je tolika seljacina da se to ni Avdo Sidran ne bi uspio opisati slikovito......Inace BOSS je malo zesci skup upravo ovakvih osoba
User avatar
bavi
Posts: 480
Joined: 04/06/2008 21:24

#2462 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by bavi »

sha_ba wrote:91. godiste :-)
ima od ranije pokušaj ubistva,

http://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika ... /110401083
The BEN10
Posts: 7674
Joined: 19/09/2011 09:03

#2463 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by The BEN10 »

Znači, sa 20 godina uspio je tipa izbost nožem po vratu! Doduše, mora se odnekud krenut.
User avatar
starii
Posts: 3389
Joined: 15/04/2007 13:49
Location: Tito partija, omladina akcija

#2464 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by starii »

bavi wrote:
sha_ba wrote:91. godiste :-)
ima od ranije pokušaj ubistva,

http://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika ... /110401083
policija radi svoj posao al sud i tuzilastvo ne...
User avatar
uglavnomja
Posts: 19943
Joined: 28/07/2012 15:59

#2465 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by uglavnomja »

hrasno38 wrote:
Ma ovaj i BOSS-a je tolika seljacina da se to ni Avdo Sidran ne bi uspio opisati slikovito......Inace BOSS je malo zesci skup upravo ovakvih osoba
leteci cirkus mirnesa pajtona :izet:
User avatar
karanana
Posts: 50771
Joined: 26/02/2004 00:00

#2466 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by karanana »

kad prije izin kafic postade second hand shop
User avatar
hrasno38
Posts: 34078
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#2467 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by hrasno38 »

uglavnomja wrote:
hrasno38 wrote:
Ma ovaj i BOSS-a je tolika seljacina da se to ni Avdo Sidran ne bi uspio opisati slikovito......Inace BOSS je malo zesci skup upravo ovakvih osoba
leteci cirkus mirnesa pajtona :izet:
Ma to treba otjerati u tri lijepe P.M sto dalje od bilo kakvog dodira sa necim sto odlucuje o nasim zivotima. I Mirnes i njegovi zastupnici su ljudski cirkus protkan nevjerovatnom dozom bezobrazlika i papanluka. Smece jedno naslo udarati Pedju Kojovica...sto ne udari na Amela Mekica smece jedno. Evo ovo je statistika ucesca ovog smetljara u zastupnickim klupama:

http://skupstina.ks.gov.ba/statistika-p ... ative/3844

Ubjedljivo najmanje od svih zastupnika a dobija istu platu kao i recimo Mario Vukasovic koji ima 23 pitanja i inicijative.
quarterback
Posts: 10534
Joined: 23/04/2012 22:19
Location: Marita

#2468 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by quarterback »

karanana wrote:kad prije izin kafic postade second hand shop
koji je njegov kafic tamo bio, ono izmedju mrkve i trafike ili onaj piccolo preko puta ?
User avatar
karanana
Posts: 50771
Joined: 26/02/2004 00:00

#2469 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by karanana »

quarterback wrote:
karanana wrote:kad prije izin kafic postade second hand shop
koji je njegov kafic tamo bio, ono izmedju mrkve i trafike ili onaj piccolo preko puta ?
da, onaj kod mrkve. odmah do montane i trafike s druge strane. casper cini mi se.
User avatar
uglavnomja
Posts: 19943
Joined: 28/07/2012 15:59

#2470 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by uglavnomja »

hrasno38 wrote:
uglavnomja wrote:
hrasno38 wrote:
Ma ovaj i BOSS-a je tolika seljacina da se to ni Avdo Sidran ne bi uspio opisati slikovito......Inace BOSS je malo zesci skup upravo ovakvih osoba
leteci cirkus mirnesa pajtona :izet:
Ma to treba otjerati u tri lijepe P.M sto dalje od bilo kakvog dodira sa necim sto odlucuje o nasim zivotima. I Mirnes i njegovi zastupnici su ljudski cirkus protkan nevjerovatnom dozom bezobrazlika i papanluka. Smece jedno naslo udarati Pedju Kojovica...sto ne udari na Amela Mekica smece jedno. Evo ovo je statistika ucesca ovog smetljara u zastupnickim klupama:

http://skupstina.ks.gov.ba/statistika-p ... ative/3844

Ubjedljivo najmanje od svih zastupnika a dobija istu platu kao i recimo Mario Vukasovic koji ima 23 pitanja i inicijative.
jeedino da uvedemo prag iq za dobijanje prava glasa :-)

mislim, tu stoku bez kulture, obrazovanja, mozga ... je "neko" izabrao, glasao za njih :run: nasla krpa zakrpu
User avatar
hrasno38
Posts: 34078
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#2471 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by hrasno38 »

hrasno38 wrote:Ma to treba otjerati u tri lijepe P.M sto dalje od bilo kakvog dodira sa necim sto odlucuje o nasim zivotima. I Mirnes i njegovi zastupnici su ljudski cirkus protkan nevjerovatnom dozom bezobrazlika i papanluka. Smece jedno naslo udarati Pedju Kojovica...sto ne udari na Amela Mekica smece jedno. Evo ovo je statistika ucesca ovog smetljara u zastupnickim klupama:

http://skupstina.ks.gov.ba/statistika-p ... ative/3844

Ubjedljivo najmanje od svih zastupnika a dobija istu platu kao i recimo Mario Vukasovic koji ima 23 pitanja i inicijative.
uglavnomja wrote:jeedino da uvedemo prag iq za dobijanje prava glasa :-)
mislim, tu stoku bez kulture, obrazovanja, mozga ... je "neko" izabrao, glasao za njih :run: nasla krpa zakrpu
ha uzi i sira familija i one koji su pridobili od komsiluka:)
quarterback
Posts: 10534
Joined: 23/04/2012 22:19
Location: Marita

#2472 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by quarterback »

karanana wrote:
quarterback wrote:
karanana wrote:kad prije izin kafic postade second hand shop
koji je njegov kafic tamo bio, ono izmedju mrkve i trafike ili onaj piccolo preko puta ?
da, onaj kod mrkve. odmah do montane i trafike s druge strane. casper cini mi se.
heh, ako se dobro sjecam prije godinu dana je u novinama bilo da su reketarili tu trafiku pored pa je bio neki fizicki obracun jer je gazda trafike malo poveci takodje...
sha_ba
Posts: 55937
Joined: 17/11/2011 12:16

#2473 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by sha_ba »

starii wrote:
bavi wrote:
sha_ba wrote:91. godiste :-)
ima od ranije pokušaj ubistva,

http://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika ... /110401083
policija radi svoj posao al sud i tuzilastvo ne...
Boze sačuvaj :roll:
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#2474 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by O'zone »

karanana wrote:
quarterback wrote:
karanana wrote:kad prije izin kafic postade second hand shop
koji je njegov kafic tamo bio, ono izmedju mrkve i trafike ili onaj piccolo preko puta ?
da, onaj kod mrkve. odmah do montane i trafike s druge strane. casper cini mi se.
Kafić je čini mi se zatvoren od kako je Tomo upucao onog lika.
User avatar
karanana
Posts: 50771
Joined: 26/02/2004 00:00

#2475 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by karanana »

O'zone wrote:
Kafić je čini mi se zatvoren od kako je Tomo upucao onog lika.
vrtio se izo onda i u prostoru i poslije.

vjerovatno je pod kljuc i u second hand otisao nakon njegovog hapsenja prije nekoliko dana. ali bas brzo predje u drugu radnju.
Post Reply