Eurobasket 2013 u Sloveniji

Košarka u BiH, NBA liga, NLB liga, Euroliga,...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Locked
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#2451 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by skenderija04 »

nuki_cika wrote:da li bi nama odogovaralo da i crna gora i latvija zijane i danas i sutra obje utakmice i da mi i u slucaju poraza o litavije se plasiramo dalje ?
nas otvaraju dva poraza Latvije.
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#2452 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by mO k3 »

Ponosan :) bravo momci
User avatar
Abid Sakalaš
Posts: 226
Joined: 29/09/2012 14:40
Location: U borbenoj zračnoj floti generala Ruperta Smitha

#2453 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Abid Sakalaš »

kakavdanakneiskustvu wrote:treba biti iskren pa reći da makedonija nema neki fond igrača,na 3 vanjske pozicije rotira samo 4 igrača.a falio im je pod košem čekovski
Eh eto neka smo mi široki u pičku materinu. Đedović na ovom turniru ima minutažu kakvu ni Novicki nije imao.
Nije to nikakav izgovor za njihov poraz. Bolji smo bili i više željeli.
Last edited by Abid Sakalaš on 08/09/2013 16:44, edited 1 time in total.
User avatar
PriNc_ba
Posts: 5924
Joined: 07/08/2009 12:28

#2454 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by PriNc_ba »

jel se gleda medjusobni duel ili kos razlika ? ako je medjusobni duel onda ce havarija u ovoj grupi da bude na kraju :D
Last edited by PriNc_ba on 08/09/2013 16:44, edited 1 time in total.
pOZz
Posts: 1865
Joined: 22/10/2007 18:01
Location: Sarajevo

#2455 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by pOZz »

shake69 wrote:
nuki_cika wrote:da li bi nama odogovaralo da i crna gora i latvija zijane i danas i sutra obje utakmice i da mi i u slucaju poraza o litavije se plasiramo dalje ?
Imamo losiju kos razliku pa ima izgledna opcija da nam i sutrasnja pobjeda mozda zatvori vrata jer Latvija ce vjerovatno dobiti Makedonce neovisno o vecerasnjem susretu, ali nece biti tragedija kad se vidi kako se bore i igraju.
Zašto bi Latvija najvjerovatnije dobila Makedonce? Tu je sve otvoreno.
Unitedforever
Posts: 275
Joined: 13/02/2013 22:50

#2456 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Unitedforever »

Večeras uzimaju Litvanija i Srbija, tako da sa sutrašnjom pobjedom mi smo treći. Završena priča.
User avatar
hrastov žižak
Posts: 4942
Joined: 31/07/2012 02:00

#2457 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by hrastov žižak »

ooooooo, ne mogu vjerovat da smo onako izdominirali skok. ono čega sam se najviše bojo smo perfektno odradili. napokon mirza cjepa mrežice, đedović skoro savršen, za sada (bez imalo pretjerivanja) najbolji bek na prvenstvu, kikan ofanzivno skače, rajt grizo. litvanija se može dobiti, imamo momentum, napokon imamo protok lopte, još da oni ziceri prorade. kad je pipan izveo mekejleba 3 i po minute pred kraj, govorim rođaku ovo će prelomit utakmicu.
User avatar
Erzsebet
Posts: 2157
Joined: 04/02/2009 18:31
Location: Amsterdam

#2458 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Erzsebet »

Ima mnogo kombinacija, može se ispasti sa tri pobjede (mada teško), a može proći sa sutrašnjim porazom.

Pratićemo ostale utakmice večeras!
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25469
Joined: 12/08/2013 12:51

#2459 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by insaneinthebrain »

mi mozemo ispasti i ako pobijedimo sutra litvaniju. i ta solucija je moguca
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#2460 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by It_is_a_Leclerc »

Abid Sakalaš wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:treba biti iskren pa reći da makedonija nema neki fond igrača,na 3 vanjske pozicije rotira samo 4 igrača.a falio im je pod košem čekovski
Eh eto neka smo mi široki u pičku materinu. Đedović na ovom turniru ima minutažu kakvu ni Novicki nije imao.
Nije to nikakav izgovor za njihov poraz. Bolji smo bili i više željeli.
Tako je. Da ne pričam da su nas ovi Makedonci bez Bo McCaleba i Pere Antića rasuli u pripremama sa 15 razlike, čini mi se. :)

Aci naklon do poda. Nedostatak znanja o defanzivnoj košarci čovjek nadoknađuje srcem koje ostavlja na terenu, k'o da igra. On trči uz aut liniju svaku kontru koju i igrači trče ! :kakoste: :kakoste:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79545
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#2461 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Velkoski »

Zash su Rusi ovako loši?
Unitedforever
Posts: 275
Joined: 13/02/2013 22:50

#2462 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Unitedforever »

Gleda se međusobni omjer. Znači sa pobjedom protiv Litvanije i mi i oni bi bili na 3-2 a mi bi bili ispred njih zbog pobjede i to je to.
User avatar
PriNc_ba
Posts: 5924
Joined: 07/08/2009 12:28

#2463 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by PriNc_ba »

al rusija spakovala kofere :-) 4 poraza tito mili :oops:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65956
Joined: 03/08/2010 19:04

#2464 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by kakavdanakneiskustvu »

Abid Sakalaš wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:treba biti iskren pa reći da makedonija nema neki fond igrača,na 3 vanjske pozicije rotira samo 4 igrača.a falio im je pod košem čekovski
Eh eto neka smo mi široki u pičku materinu. Đedović na ovom turniru ima minutažu kakvu ni Novicki nije imao.
Nije to nikakav izgovor za njihov poraz. Bolji smo bili i više željeli.


njima samo 7 igrača igra,3 nikako nisu ulazili u igru na prvenstvu,kod nas su svi do sad koliko toliko igrali
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#2465 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by mO k3 »

House wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:
House wrote:Zašto tužne face na PTPC ?


:D :D :D :D



nikako da izgovore naša repezentacija

pravi paćenici :D neka neka
Pa kako su ih zvali ?
User avatar
Edin H.
Posts: 53570
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#2466 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Edin H. »

jasko_ba wrote:Al ona tri mirza sa 9 metara, kad smo otisli na +6, 2 minute do kraja
strasan potez :thumbup:
Bojim se da te nista nisam pitao :D
User avatar
hodža
Posts: 4525
Joined: 28/07/2011 02:23
Location: Rajvosa

#2467 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by hodža »

leet wrote:Zash su Rusi ovako loši?

nemaju kompletnu prvu petorku ;)
User avatar
Mali_Vuk
Posts: 6289
Joined: 26/09/2008 16:34

#2468 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Mali_Vuk »

Al bez zajabancije, dobro je odreagovao i ovaj naš pomoćni trener. Napravio sve odlične zamjene do kraja, ni sa jednom nije pogriješio :thumbup:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65956
Joined: 03/08/2010 19:04

#2469 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by kakavdanakneiskustvu »

hodža wrote:
leet wrote:Zash su Rusi ovako loši?

nemaju kompletnu prvu petorku ;)


tačnije kompletnu visoku liniju
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#2470 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by skenderija04 »

Ovo sto pisem je samo u slucaju naseg poraza protiv Litvanije je mislim da je logicno. U toj varijanti bi najbolje bilo da :

1. Latvija izgubi svoje dvije utakmice
2. Crna gora dobije jednu od dvije.

Nakon tih rezultata usle bi 4. ekipe sa skorom 2-3 a mi bi bili vjerovatno najbolji u tom krugu.
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25469
Joined: 12/08/2013 12:51

#2471 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by insaneinthebrain »

Unitedforever wrote:Gleda se međusobni omjer. Znači sa pobjedom protiv Litvanije i mi i oni bi bili na 3-2 a mi bi bili ispred njih zbog pobjede i to je to.
a sta ako i latvija bude na 3-2. onda se gleda kos razlika i tu mozemo ispasti
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#2472 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by It_is_a_Leclerc »

PriNc_ba wrote:al rusija spakovala kofere :-) 4 poraza tito mili :oops:
I Turska. Jbte, ljudi imaju Ašika, Erdena, Ilyasovu, Turkoglua, Gunlera, Preldžića, Arslana i uspiju upisati ekspresna 3 poraza. Da živ čovjek ne vjeruje.
User avatar
Edin H.
Posts: 53570
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#2473 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Edin H. »

kamen spoticanja wrote:Najvise volim da se samocitiram :D
kamen spoticanja wrote:i
Edin H. wrote:Ne ide Mirzu sut :(
Ici ce...ovo danas ce biti njegova utakmica
A sutra? :D
Mustang1
Posts: 29907
Joined: 29/12/2010 17:31

#2474 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Mustang1 »

Neko je u prve dvije utakmice napisao da se Avdic ne uzbudjuje i ne slavi kad damo kos :D
User avatar
jasko_ba
Posts: 8472
Joined: 13/11/2006 17:47

#2475 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by jasko_ba »

Skok nam je kljucan, nazalost opet nas tu spasavaju i teletovic i zeko sa svojih 185 cm :-)
Last edited by jasko_ba on 08/09/2013 16:52, edited 1 time in total.
Locked