nas otvaraju dva poraza Latvije.nuki_cika wrote:da li bi nama odogovaralo da i crna gora i latvija zijane i danas i sutra obje utakmice i da mi i u slucaju poraza o litavije se plasiramo dalje ?
Eurobasket 2013 u Sloveniji
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#2451 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#2452 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Ponosan
bravo momci
- Abid Sakalaš
- Posts: 226
- Joined: 29/09/2012 14:40
- Location: U borbenoj zračnoj floti generala Ruperta Smitha
#2453 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Eh eto neka smo mi široki u pičku materinu. Đedović na ovom turniru ima minutažu kakvu ni Novicki nije imao.kakavdanakneiskustvu wrote:treba biti iskren pa reći da makedonija nema neki fond igrača,na 3 vanjske pozicije rotira samo 4 igrača.a falio im je pod košem čekovski
Nije to nikakav izgovor za njihov poraz. Bolji smo bili i više željeli.
Last edited by Abid Sakalaš on 08/09/2013 16:44, edited 1 time in total.
- PriNc_ba
- Posts: 5924
- Joined: 07/08/2009 12:28
#2454 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
jel se gleda medjusobni duel ili kos razlika ? ako je medjusobni duel onda ce havarija u ovoj grupi da bude na kraju 
Last edited by PriNc_ba on 08/09/2013 16:44, edited 1 time in total.
-
pOZz
- Posts: 1865
- Joined: 22/10/2007 18:01
- Location: Sarajevo
#2455 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Zašto bi Latvija najvjerovatnije dobila Makedonce? Tu je sve otvoreno.shake69 wrote:Imamo losiju kos razliku pa ima izgledna opcija da nam i sutrasnja pobjeda mozda zatvori vrata jer Latvija ce vjerovatno dobiti Makedonce neovisno o vecerasnjem susretu, ali nece biti tragedija kad se vidi kako se bore i igraju.nuki_cika wrote:da li bi nama odogovaralo da i crna gora i latvija zijane i danas i sutra obje utakmice i da mi i u slucaju poraza o litavije se plasiramo dalje ?
-
Unitedforever
- Posts: 275
- Joined: 13/02/2013 22:50
#2456 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Večeras uzimaju Litvanija i Srbija, tako da sa sutrašnjom pobjedom mi smo treći. Završena priča.
- hrastov žižak
- Posts: 4942
- Joined: 31/07/2012 02:00
#2457 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
ooooooo, ne mogu vjerovat da smo onako izdominirali skok. ono čega sam se najviše bojo smo perfektno odradili. napokon mirza cjepa mrežice, đedović skoro savršen, za sada (bez imalo pretjerivanja) najbolji bek na prvenstvu, kikan ofanzivno skače, rajt grizo. litvanija se može dobiti, imamo momentum, napokon imamo protok lopte, još da oni ziceri prorade. kad je pipan izveo mekejleba 3 i po minute pred kraj, govorim rođaku ovo će prelomit utakmicu.
- Erzsebet
- Posts: 2157
- Joined: 04/02/2009 18:31
- Location: Amsterdam
#2458 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Ima mnogo kombinacija, može se ispasti sa tri pobjede (mada teško), a može proći sa sutrašnjim porazom.
Pratićemo ostale utakmice večeras!
Pratićemo ostale utakmice večeras!
- insaneinthebrain
- Posts: 25469
- Joined: 12/08/2013 12:51
#2459 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
mi mozemo ispasti i ako pobijedimo sutra litvaniju. i ta solucija je moguca
- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#2460 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Tako je. Da ne pričam da su nas ovi Makedonci bez Bo McCaleba i Pere Antića rasuli u pripremama sa 15 razlike, čini mi se.Abid Sakalaš wrote:Eh eto neka smo mi široki u pičku materinu. Đedović na ovom turniru ima minutažu kakvu ni Novicki nije imao.kakavdanakneiskustvu wrote:treba biti iskren pa reći da makedonija nema neki fond igrača,na 3 vanjske pozicije rotira samo 4 igrača.a falio im je pod košem čekovski
Nije to nikakav izgovor za njihov poraz. Bolji smo bili i više željeli.
Aci naklon do poda. Nedostatak znanja o defanzivnoj košarci čovjek nadoknađuje srcem koje ostavlja na terenu, k'o da igra. On trči uz aut liniju svaku kontru koju i igrači trče !
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79545
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#2461 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Zash su Rusi ovako loši?
-
Unitedforever
- Posts: 275
- Joined: 13/02/2013 22:50
#2462 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Gleda se međusobni omjer. Znači sa pobjedom protiv Litvanije i mi i oni bi bili na 3-2 a mi bi bili ispred njih zbog pobjede i to je to.
- PriNc_ba
- Posts: 5924
- Joined: 07/08/2009 12:28
#2463 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
al rusija spakovala kofere
4 poraza tito mili 
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65956
- Joined: 03/08/2010 19:04
#2464 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Abid Sakalaš wrote:Eh eto neka smo mi široki u pičku materinu. Đedović na ovom turniru ima minutažu kakvu ni Novicki nije imao.kakavdanakneiskustvu wrote:treba biti iskren pa reći da makedonija nema neki fond igrača,na 3 vanjske pozicije rotira samo 4 igrača.a falio im je pod košem čekovski
Nije to nikakav izgovor za njihov poraz. Bolji smo bili i više željeli.
njima samo 7 igrača igra,3 nikako nisu ulazili u igru na prvenstvu,kod nas su svi do sad koliko toliko igrali
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#2465 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Pa kako su ih zvali ?House wrote:kakavdanakneiskustvu wrote:House wrote:Zašto tužne face na PTPC ?
![]()
![]()
![]()
nikako da izgovore naša repezentacija
pravi paćenicineka neka
- Edin H.
- Posts: 53570
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#2466 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Bojim se da te nista nisam pitaojasko_ba wrote:Al ona tri mirza sa 9 metara, kad smo otisli na +6, 2 minute do kraja
strasan potez
- hodža
- Posts: 4525
- Joined: 28/07/2011 02:23
- Location: Rajvosa
#2467 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
leet wrote:Zash su Rusi ovako loši?
nemaju kompletnu prvu petorku
- Mali_Vuk
- Posts: 6289
- Joined: 26/09/2008 16:34
#2468 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Al bez zajabancije, dobro je odreagovao i ovaj naš pomoćni trener. Napravio sve odlične zamjene do kraja, ni sa jednom nije pogriješio 
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65956
- Joined: 03/08/2010 19:04
#2469 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
hodža wrote:leet wrote:Zash su Rusi ovako loši?
nemaju kompletnu prvu petorku
tačnije kompletnu visoku liniju
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#2470 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Ovo sto pisem je samo u slucaju naseg poraza protiv Litvanije je mislim da je logicno. U toj varijanti bi najbolje bilo da :
1. Latvija izgubi svoje dvije utakmice
2. Crna gora dobije jednu od dvije.
Nakon tih rezultata usle bi 4. ekipe sa skorom 2-3 a mi bi bili vjerovatno najbolji u tom krugu.
1. Latvija izgubi svoje dvije utakmice
2. Crna gora dobije jednu od dvije.
Nakon tih rezultata usle bi 4. ekipe sa skorom 2-3 a mi bi bili vjerovatno najbolji u tom krugu.
- insaneinthebrain
- Posts: 25469
- Joined: 12/08/2013 12:51
#2471 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
a sta ako i latvija bude na 3-2. onda se gleda kos razlika i tu mozemo ispastiUnitedforever wrote:Gleda se međusobni omjer. Znači sa pobjedom protiv Litvanije i mi i oni bi bili na 3-2 a mi bi bili ispred njih zbog pobjede i to je to.
- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#2472 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
I Turska. Jbte, ljudi imaju Ašika, Erdena, Ilyasovu, Turkoglua, Gunlera, Preldžića, Arslana i uspiju upisati ekspresna 3 poraza. Da živ čovjek ne vjeruje.PriNc_ba wrote:al rusija spakovala kofere4 poraza tito mili
- Edin H.
- Posts: 53570
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#2473 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
A sutra?kamen spoticanja wrote:Najvise volim da se samocitiram
kamen spoticanja wrote:iIci ce...ovo danas ce biti njegova utakmicaEdin H. wrote:Ne ide Mirzu sut
-
Mustang1
- Posts: 29907
- Joined: 29/12/2010 17:31
#2474 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Neko je u prve dvije utakmice napisao da se Avdic ne uzbudjuje i ne slavi kad damo kos 
- jasko_ba
- Posts: 8472
- Joined: 13/11/2006 17:47
#2475 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Skok nam je kljucan, nazalost opet nas tu spasavaju i teletovic i zeko sa svojih 185 cm 
Last edited by jasko_ba on 08/09/2013 16:52, edited 1 time in total.
