Juventus

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Atticus Finch
Posts: 3156
Joined: 21/07/2010 20:36
Location: Hiroshima mon amour

#2451 Re: Juventus FC

Post by Atticus Finch »

Da rezimiramo:

Juventus-Plermo 3-0 (Pepe, Matri, Marchisio)

Još nekoliko dobrih prilika, stativa Pirla (šteta što ono nije ušlo :sad: ), fantastična partija, za prvo mjesto! :thumbup:

Forza Juve!
User avatar
-TheChosenOne-
Posts: 200
Joined: 09/07/2009 22:41

#2452 Re: Juventus FC

Post by -TheChosenOne- »

Atticus Finch wrote:Da rezimiramo:

Juventus-Plermo 3-0 (Pepe, Matri, Marchisio)

Još nekoliko dobrih prilika, stativa Pirla (šteta što ono nije ušlo :sad: ), fantastična partija, za prvo mjesto! :thumbup:

Forza Juve!
plus utakmica manje u odnosu na pratioce :D
User avatar
Atticus Finch
Posts: 3156
Joined: 21/07/2010 20:36
Location: Hiroshima mon amour

#2453 Re: Juventus FC

Post by Atticus Finch »


Last edited by Atticus Finch on 22/11/2011 12:35, edited 1 time in total.
User avatar
capitano10
Posts: 200
Joined: 25/10/2011 00:26

#2454 Re: Juventus FC

Post by capitano10 »

<3
User avatar
Atticus Finch
Posts: 3156
Joined: 21/07/2010 20:36
Location: Hiroshima mon amour

#2455 Re: Juventus FC

Post by Atticus Finch »

Pepe 0-1 kakva kontra. :D
User avatar
spree
Posts: 8672
Joined: 04/04/2009 02:10
Location: oʌǝɾɐɹɐs

#2456 Re: Juventus FC

Post by spree »

ne znam sta onaj komentator na areni lupeta. bili smo bolji barem duplo. dobra kombinatorika, a i borbenost na nivou kao uostalom cijele ove sezone. mogli smo rijesiti ovu utakmicu u prvom, ali nema veze sad cemo u drugom im zabiti koji. forza juve!
Corola
Posts: 1437
Joined: 12/03/2010 02:52

#2457 Re: Juventus FC

Post by Corola »

spree wrote:ne znam sta onaj komentator na areni lupeta. bili smo bolji barem duplo. dobra kombinatorika, a i borbenost na nivou kao uostalom cijele ove sezone. mogli smo rijesiti ovu utakmicu u prvom, ali nema veze sad cemo u drugom im zabiti koji. forza juve!
Na kojoj ti poziciji igras,cuj bili smo bolji :-) :lol:
User avatar
studeni76
Posts: 6782
Joined: 03/06/2009 14:12

#2458 Re: Juventus FC

Post by studeni76 »

Bravo naši :-D
User avatar
Atticus Finch
Posts: 3156
Joined: 21/07/2010 20:36
Location: Hiroshima mon amour

#2459 Re: Juventus FC

Post by Atticus Finch »

Kako to mister diriguje sa klupe, grande Conte. :D Rutinski, pametno, kvalitetno. Lazio dosta dobar, imali svoje prilike, vrlo lahko mogli dati gol, međutim i mi smo imali šanse da pobjeda bude i ubjedljivija. Sve u svemu, stabilan Juve kakav je bio u najboljim danima.

Kad kažemo ''mi'' mislimo na zajednicu Juve, a toga smo definitivno, mi Juventini dio. Nije Juventus samo na terenu. ;-)

Forza Conte,

Forza Juve.
User avatar
spree
Posts: 8672
Joined: 04/04/2009 02:10
Location: oʌǝɾɐɹɐs

#2460 Re: Juventus FC

Post by spree »

Corola wrote:
spree wrote:ne znam sta onaj komentator na areni lupeta. bili smo bolji barem duplo. dobra kombinatorika, a i borbenost na nivou kao uostalom cijele ove sezone. mogli smo rijesiti ovu utakmicu u prvom, ali nema veze sad cemo u drugom im zabiti koji. forza juve!
Na kojoj ti poziciji igras,cuj bili smo bolji :-) :lol:
haj malo prosetaj.

mucno drugo poluvrijeme, ali zlata vrijedna pobjeda nad cvrstim laziom.
forza conte!
forza juve!!!
Corola
Posts: 1437
Joined: 12/03/2010 02:52

#2461 Re: Juventus FC

Post by Corola »

spree wrote:
Corola wrote:
spree wrote:ne znam sta onaj komentator na areni lupeta. bili smo bolji barem duplo. dobra kombinatorika, a i borbenost na nivou kao uostalom cijele ove sezone. mogli smo rijesiti ovu utakmicu u prvom, ali nema veze sad cemo u drugom im zabiti koji. forza juve!
Na kojoj ti poziciji igras,cuj bili smo bolji :-) :lol:
haj malo prosetaj.

mucno drugo poluvrijeme, ali zlata vrijedna pobjeda nad cvrstim laziom.
forza conte!
forza juve!!!
Vucina jes to ti,haman da je Nedim :lol:
User avatar
spree
Posts: 8672
Joined: 04/04/2009 02:10
Location: oʌǝɾɐɹɐs

#2462 Re: Juventus FC

Post by spree »

idi negdje drugdje pa pravociraj. nebitan si. forumski pametnjakovic koji se sam sebi smije :-)
User avatar
wickerman
Posts: 1680
Joined: 23/05/2010 21:57
Location: Dobrinja

#2463 Re: Juventus FC

Post by wickerman »

Nisam gledao tekmu jer sam bio na vopiju,ali rezultat je fantastican :D :D
User avatar
Cyrax
Posts: 2533
Joined: 13/06/2009 19:47
Location: Najveći bludnik grada Cikaga.

#2464 Re: Juventus FC

Post by Cyrax »

Trola na ignore. Forza Juve!
User avatar
Manic Psycho
Posts: 1178
Joined: 09/11/2011 12:32

#2465 Re: Juventus FC

Post by Manic Psycho »

wickerman wrote:Nisam gledao tekmu jer sam bio na vopiju,ali rezultat je fantastican :D :D
bolje da nisi bio, ne znas sta si propustio :mrgreen:
juventus
Posts: 1098
Joined: 26/05/2008 03:03

#2466 Re: Juventus FC

Post by juventus »

Opet prvi. Tu nam je uvijek i bilo mjesto. Ostajemo tu.

FORZA JUVE!!!

Antonio Conte. :thumbup:

Hocete Boasa, jebo vas Boas....Conte gigant!!! :dance:
User avatar
capitano10
Posts: 200
Joined: 25/10/2011 00:26

#2467 Re: Juventus FC

Post by capitano10 »

<3
User avatar
Bianconeri1988
Posts: 3650
Joined: 03/02/2011 12:12
Location: Šeher sevdaha

#2468 Re: Juventus FC

Post by Bianconeri1988 »

Dobri smo ove sezone!

Jedino što me iznerviralo ono vucaranje Vučinića, još uvijek treba da nauči da igra malo i odbranu...

Krila koja su zamjena su solidna rješenja.

Protiv Napolija nažalost neće biti Marhcisia zbog kartona, ali može tu uletiti Pazienza i samim tim Pirlo će imati više slobode u kreaciji.

Pod Vezuvom i bod dovoljan, važno je nastaviti niz bez poraza.

FORZA JUVE!
User avatar
help_desk
Posts: 290
Joined: 11/12/2010 12:08

#2469 Re: Juventus FC

Post by help_desk »

Vucinic je tip igraca koji igra kad mu se igra, kad ne onda se samo setka. Tako je bilo u Romi, reprezentaciji (zato ga navijaci ne vole i vrijedjaju gazbog cega se najvjerovatnije povlaci iz CG) i evo sad u Juventusu.
Jedini klub gdje je gazio na svakoj utakmici je bi Zemanov Lecce, a tu su igrali jos i Bojinov, Chevanton, Konan...ekipa za 4+ gola na svakoj utakmici.
User avatar
East_side
Posts: 4059
Joined: 11/11/2011 01:35
Location: Dovoljno blizu

#2470 Re: Juventus FC

Post by East_side »

Ex "grande capitano" radi odličan posao na klupi. :thumbup:
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#2471 Re: Juventus FC

Post by LSD »

Ide Juve po titulu ove godine.
salle_eh1986
Posts: 4212
Joined: 20/08/2009 23:08

#2472 Re: Juventus FC

Post by salle_eh1986 »

LSD wrote:Ide Juve po titulu ove godine.
još je isuviše rano o tome pričati. tek je 11 utakmica iz nas, imamo još 27 odigrati tako da je još 81 bod u igri
za sada ovo izgleda dobro, mislim da nam Lacio i udineze nisu konkurenti, već jedino Milan, Napoli i Inter koji je možda već i otpisan.

ako ovako nastavimo sigurno da će se slaviti na kraju sezone, e sad hoće li to biti titula ili nešto manje od toga nebitno je, bitno je da je ovo opet onajs tari juve gdje u svakom meču očekuješ ništa manje od pobjede

FORZA JUVE
User avatar
Bianconeri1988
Posts: 3650
Joined: 03/02/2011 12:12
Location: Šeher sevdaha

#2473 Re: Juventus FC

Post by Bianconeri1988 »

O tituli ćemo u januaru, sad samo treba razmišljati kako pobjediti Napolija.

Ukoliko dole uspijemo remizirati do kraja godine ćemo sigurno ostati neporaženi.
User avatar
capitano10
Posts: 200
Joined: 25/10/2011 00:26

#2475 Re: Juventus FC

Post by capitano10 »

Image
Post Reply