Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#24476 Re: Liverpool FC
Izvaliti kintu na De Geu

- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#24477 Re: Liverpool FC
Chamberline vec ima najbolju sezonu u karijeri a tek je Januar, I poceo je samo 8 tekmi... Ustvari, ima isti broj golova kao I u 70 tekmi u Arsenalu gdje je igrao wind backa 
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#24478 Re: Liverpool FC
Onaj brat "oh Mane Mane but we sold Coutiiinhoooo" se proslavio
juce prije tekme izvan Anfielda pjevao sa onim bendom sto sviraju inace
eno i 422oons napravio parodiju 
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#24479 Re: Liverpool FC
Brat je inače komičar navodno, ne čudi me ništa.
- King_Kenny
- Posts: 4851
- Joined: 03/01/2010 10:41
#24480 Re: Liverpool FC
Zanimljivi podaci - pokazuju da su Klopp, Buvač i ekipa ozbljno pripremili tekmu s budućim prvakom.
http://www.skysports.com/football/news/ ... hey-did-it
http://www.skysports.com/football/news/ ... hey-did-it
- Edin H.
- Posts: 53629
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#24481 Re: Liverpool FC
Da li bi ovako supljirali da City postize gol iz onog slobodnog udarca na kraju.?King_Eric wrote:Zanimljivi podaci - pokazuju da su Klopp, Buvač i ekipa ozbljno pripremili tekmu s budućim prvakom.
http://www.skysports.com/football/news/ ... hey-did-it
Klasicni Liverpool, udri jace manijace i onda zamalo od gotovog napravise veresiju.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#24482 Re: Liverpool FC
Izgleda da ce stvar sa Emreom biti na kraju pozitivno riješena, potpisace novi ugovor.
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#24483 Re: Liverpool FC
AmiĐa_Idriz wrote:Izgleda da ce stvar sa Emreom biti na kraju pozitivno riješena, potpisace novi ugovor.
Odlican je juce bio. Od-li-can! Steta bi bila da ode jer takvog na danasnjem trzistu ne mozes naci ispod 60-70 miliona.
-
Mustang1
- Posts: 29949
- Joined: 29/12/2010 17:31
#24484 Re: Liverpool FC
Ko je ba odlican jucer bio
Zainteresovanija moja nene Sidika bila za jucerasnju utakmicu od njega 
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#24485 Re: Liverpool FC
Hm ne znam bas Mustanze, Emre je bas odigrao odlicnu tekmu. Bas nesto kontam, cini mi se da je on bolji bez Coutinha na terenu..hmm..
- Muhamed Đakmić
- Posts: 14652
- Joined: 25/05/2012 18:56
- Location: Dunjaluk
- Contact:
#24486 Re: Liverpool FC
Pa Emre je elitni igrač na svojoj poziciji, možda desetak klubova da takve ima
Glupost bi bila pustiti ga da ode, pogotovo besplatno.
Trenutno je jedini veznjak Liverpoola po mom mišljenju koji može igrati ozbiljnu ulogu u ekipi koja se bori za naslov.
Trenutno je jedini veznjak Liverpoola po mom mišljenju koji može igrati ozbiljnu ulogu u ekipi koja se bori za naslov.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#24487 Re: Liverpool FC
Emre je bio malo u lošoj formi u zadnje vrijeme, ali puno je tu faktora sigurno. Te to sa ugovorom, a igrao je u puno utakmica u komadu, a kaze Klopp da je juce i pod prehladom bio.
-
Mustang1
- Posts: 29949
- Joined: 29/12/2010 17:31
#24489 Re: Liverpool FC
Taman sam htio napisati, jucer se i Firiminho i Mane vracali i uzimali lopte od protivnika dok je Emre stojao na 3 metra i gledao. Inace je dobar ali jucer poslije Wijnalduma najlosiji.
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#24490 Re: Liverpool FC
Jucer se poklopilo bas. Onaj golman Citya nije napravio 3 greske za cijelu sezonu a jucer ko drogiran. I bas mi je drago
- Muhamed Đakmić
- Posts: 14652
- Joined: 25/05/2012 18:56
- Location: Dunjaluk
- Contact:
#24491 Re: Liverpool FC
Pa statistika kaže da nisi u pravuMustang1 wrote:Taman sam htio napisati, jucer se i Firiminho i Mane vracali i uzimali lopte od protivnika dok je Emre stojao na 3 metra i gledao. Inace je dobar ali jucer poslije Wijnalduma najlosiji.
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#24492 Re: Liverpool FC
I Gini je imao odličnu utakmicu, takođe bio jedan od najboljih. Majke mi nekad ovako uđem ne znam jesmo li gledali istu utakmicu? Ili se od Cana očekuje da predribla trojicu i zabije u rašlje?
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#24493 Re: Liverpool FC
Ja Giniju yebem mater onako reda radi kad je tekma. Dobar je dok ne pridje na 20ak metara od gola. Tad su mu odluke Boze sacuvaj.
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#24494 Re: Liverpool FC
Nekad je bilo obratno, znao zabiti ali ga zato djeca prolazila ko na terminu. Sad ne zabija ali je veći radnik te odbrambeno bolji 
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#24495 Re: Liverpool FC
Upravo tako. Emre nam je po whoscored najbolje ocijenjeni igrač prvih XI poslije Fab Foura.Muhamed Đakmić wrote:Pa statistika kaže da nisi u pravuMustang1 wrote:Taman sam htio napisati, jucer se i Firiminho i Mane vracali i uzimali lopte od protivnika dok je Emre stojao na 3 metra i gledao. Inace je dobar ali jucer poslije Wijnalduma najlosiji.Imao je šest uspješnih duela, samo je Robertson bio uspješniji od njega
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#24497 Re: Liverpool FC
Da pogodim: Ox - Mo - Mane - Bobby?zomri wrote:Upravo tako. Emre nam je po whoscored najbolje ocijenjeni igrač prvih XI poslije Fab Foura.Muhamed Đakmić wrote:Pa statistika kaže da nisi u pravuMustang1 wrote:Taman sam htio napisati, jucer se i Firiminho i Mane vracali i uzimali lopte od protivnika dok je Emre stojao na 3 metra i gledao. Inace je dobar ali jucer poslije Wijnalduma najlosiji.Imao je šest uspješnih duela, samo je Robertson bio uspješniji od njega
- stakasa
- Posts: 8959
- Joined: 14/11/2013 11:23
#24498 Re: Liverpool FC
Prespor je. Inace okMuhamed Đakmić wrote:Pa Emre je elitni igrač na svojoj poziciji, možda desetak klubova da takve imaGlupost bi bila pustiti ga da ode, pogotovo besplatno.
Trenutno je jedini veznjak Liverpoola po mom mišljenju koji može igrati ozbiljnu ulogu u ekipi koja se bori za naslov.
-
Mustang1
- Posts: 29949
- Joined: 29/12/2010 17:31
#24500 Re: Liverpool FC
Sumnjam ali ja bih dao lovu za njega 

