Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#24476 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Izvaliti kintu na De Geu :josipalisac: :stasreko: :ceslja:
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#24477 Re: Liverpool FC

Post by MyTao »

Chamberline vec ima najbolju sezonu u karijeri a tek je Januar, I poceo je samo 8 tekmi... Ustvari, ima isti broj golova kao I u 70 tekmi u Arsenalu gdje je igrao wind backa :D
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#24478 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Onaj brat "oh Mane Mane but we sold Coutiiinhoooo" se proslavio :lol: juce prije tekme izvan Anfielda pjevao sa onim bendom sto sviraju inace :lol: eno i 422oons napravio parodiju :lol:
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#24479 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

Brat je inače komičar navodno, ne čudi me ništa.
User avatar
King_Kenny
Posts: 4851
Joined: 03/01/2010 10:41

#24480 Re: Liverpool FC

Post by King_Kenny »

Zanimljivi podaci - pokazuju da su Klopp, Buvač i ekipa ozbljno pripremili tekmu s budućim prvakom.

http://www.skysports.com/football/news/ ... hey-did-it
User avatar
Edin H.
Posts: 53629
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#24481 Re: Liverpool FC

Post by Edin H. »

King_Eric wrote:Zanimljivi podaci - pokazuju da su Klopp, Buvač i ekipa ozbljno pripremili tekmu s budućim prvakom.

http://www.skysports.com/football/news/ ... hey-did-it
Da li bi ovako supljirali da City postize gol iz onog slobodnog udarca na kraju.? :D

Klasicni Liverpool, udri jace manijace i onda zamalo od gotovog napravise veresiju.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#24482 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Izgleda da ce stvar sa Emreom biti na kraju pozitivno riješena, potpisace novi ugovor.
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#24483 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

AmiĐa_Idriz wrote:Izgleda da ce stvar sa Emreom biti na kraju pozitivno riješena, potpisace novi ugovor.
:sretan:
Odlican je juce bio. Od-li-can! Steta bi bila da ode jer takvog na danasnjem trzistu ne mozes naci ispod 60-70 miliona.
Mustang1
Posts: 29949
Joined: 29/12/2010 17:31

#24484 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Ko je ba odlican jucer bio :D Zainteresovanija moja nene Sidika bila za jucerasnju utakmicu od njega :D
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#24485 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Hm ne znam bas Mustanze, Emre je bas odigrao odlicnu tekmu. Bas nesto kontam, cini mi se da je on bolji bez Coutinha na terenu..hmm..
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#24486 Re: Liverpool FC

Post by Muhamed Đakmić »

Pa Emre je elitni igrač na svojoj poziciji, možda desetak klubova da takve ima :D Glupost bi bila pustiti ga da ode, pogotovo besplatno.

Trenutno je jedini veznjak Liverpoola po mom mišljenju koji može igrati ozbiljnu ulogu u ekipi koja se bori za naslov.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#24487 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Emre je bio malo u lošoj formi u zadnje vrijeme, ali puno je tu faktora sigurno. Te to sa ugovorom, a igrao je u puno utakmica u komadu, a kaze Klopp da je juce i pod prehladom bio.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#24488 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Image
Mustang1
Posts: 29949
Joined: 29/12/2010 17:31

#24489 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Taman sam htio napisati, jucer se i Firiminho i Mane vracali i uzimali lopte od protivnika dok je Emre stojao na 3 metra i gledao. Inace je dobar ali jucer poslije Wijnalduma najlosiji.
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#24490 Re: Liverpool FC

Post by missko »

Jucer se poklopilo bas. Onaj golman Citya nije napravio 3 greske za cijelu sezonu a jucer ko drogiran. I bas mi je drago
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#24491 Re: Liverpool FC

Post by Muhamed Đakmić »

Mustang1 wrote:Taman sam htio napisati, jucer se i Firiminho i Mane vracali i uzimali lopte od protivnika dok je Emre stojao na 3 metra i gledao. Inace je dobar ali jucer poslije Wijnalduma najlosiji.
Pa statistika kaže da nisi u pravu :D Imao je šest uspješnih duela, samo je Robertson bio uspješniji od njega :D
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#24492 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

I Gini je imao odličnu utakmicu, takođe bio jedan od najboljih. Majke mi nekad ovako uđem ne znam jesmo li gledali istu utakmicu? Ili se od Cana očekuje da predribla trojicu i zabije u rašlje?
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#24493 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Ja Giniju yebem mater onako reda radi kad je tekma. Dobar je dok ne pridje na 20ak metara od gola. Tad su mu odluke Boze sacuvaj.
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#24494 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

Nekad je bilo obratno, znao zabiti ali ga zato djeca prolazila ko na terminu. Sad ne zabija ali je veći radnik te odbrambeno bolji :mrgreen:
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#24495 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

Muhamed Đakmić wrote:
Mustang1 wrote:Taman sam htio napisati, jucer se i Firiminho i Mane vracali i uzimali lopte od protivnika dok je Emre stojao na 3 metra i gledao. Inace je dobar ali jucer poslije Wijnalduma najlosiji.
Pa statistika kaže da nisi u pravu :D Imao je šest uspješnih duela, samo je Robertson bio uspješniji od njega :D
Upravo tako. Emre nam je po whoscored najbolje ocijenjeni igrač prvih XI poslije Fab Foura.
Mustang1
Posts: 29949
Joined: 29/12/2010 17:31

#24496 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

E jebaji ga sad :D
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#24497 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

zomri wrote:
Muhamed Đakmić wrote:
Mustang1 wrote:Taman sam htio napisati, jucer se i Firiminho i Mane vracali i uzimali lopte od protivnika dok je Emre stojao na 3 metra i gledao. Inace je dobar ali jucer poslije Wijnalduma najlosiji.
Pa statistika kaže da nisi u pravu :D Imao je šest uspješnih duela, samo je Robertson bio uspješniji od njega :D
Upravo tako. Emre nam je po whoscored najbolje ocijenjeni igrač prvih XI poslije Fab Foura.
Da pogodim: Ox - Mo - Mane - Bobby? :oops:
User avatar
stakasa
Posts: 8959
Joined: 14/11/2013 11:23

#24498 Re: Liverpool FC

Post by stakasa »

Muhamed Đakmić wrote:Pa Emre je elitni igrač na svojoj poziciji, možda desetak klubova da takve ima :D Glupost bi bila pustiti ga da ode, pogotovo besplatno.

Trenutno je jedini veznjak Liverpoola po mom mišljenju koji može igrati ozbiljnu ulogu u ekipi koja se bori za naslov.
Prespor je. Inace ok
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#24499 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

E cuj Oblak :mrgreen:
Mustang1
Posts: 29949
Joined: 29/12/2010 17:31

#24500 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Sumnjam ali ja bih dao lovu za njega :D
Post Reply