Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79554
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#24376 Re: Liverpool FC
Na Barama su sve oldskul navijači, sumnjam da bi zviždali samo

-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#24377 Re: Liverpool FC
Ja ovog uslje od golmana samo sto ne zaplace a znao je skakat po OT kad su nas dobili
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#24378 Re: Liverpool FC
Polako vidjeces kad opet Manea sa lanca puste na njegamissko wrote:Ja ovog uslje od golmana samo sto ne zaplace a znao je skakat po OT kad su nas dobili
Velkoski wrote:Na Barama su sve oldskul navijači, sumnjam da bi zviždali samo![]()
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#24381 Re: Liverpool FC
Gomez + Karius 
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#24384 Re: Liverpool FC
Koji je ovo do sad gol u kojem Gomez snosi finu krivicu i odgovornost?
- King_Kenny
- Posts: 4852
- Joined: 03/01/2010 10:41
#24385 Re: Liverpool FC
Kariusa u Sibir; s Mignoletom...
- BHF_Manijak
- Posts: 28538
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#24386 Re: Liverpool FC
Kakva kar'na je ovaj Wijnaldum sunce ti poljubim...
A vala ni Mane se ne moze pohvalit formom, frajer dosad samo smeta u napadu.
Sto se gola tice, po meniv eca krivica na Gomezu nego na Kariusu. Tacno je da je prva stativa golmanova, ali frajer mu raspali projektil sa 6-7 metara. Gomez ga pusta, iako zna da mu je lijeva jaca noga.
Sto se gola tice, po meniv eca krivica na Gomezu nego na Kariusu. Tacno je da je prva stativa golmanova, ali frajer mu raspali projektil sa 6-7 metara. Gomez ga pusta, iako zna da mu je lijeva jaca noga.
- King_Kenny
- Posts: 4852
- Joined: 03/01/2010 10:41
#24388 Re: Liverpool FC
Lallanu umjesto Wijnalduma...
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#24389 Re: Liverpool FC
Joe Gomez ne smije biti desni bek protiv protivnika kao City, koji u svakom trenutku ima 4-5 superbrzih igrača na terenu, čim je lopta krenula prema Saneu znao sam da će biti problema, Joe prespor i zbog toga često i nesiguran, Sane prebrz, Karius katastrofalan.
Da je Mane u dobroj formi siguran sam da bi Live vodio, City je tanak u odbrani i bez obzira na njihovu statistiku, odbrana im je promaja protiv ekipa koje će ih napasti, Ederson odskače znatno po kvaliteti od saigrača u defanzivi.
Ključ za pobjedu je Mane, oklijeva, umjesto da pomete Walkera brzim sprintom, bespotrebnim otezanjem omogućava njihovoj odbrani da se konsoliduje, prostora pred Cityevim golom ima ali Mane je pod nekakvom mentalnom blokadom, šteta što nema Lalane umjesto Wijlanduma, danas konekcija Mane - Wijnaldum totalno loša.
Da je Mane u dobroj formi siguran sam da bi Live vodio, City je tanak u odbrani i bez obzira na njihovu statistiku, odbrana im je promaja protiv ekipa koje će ih napasti, Ederson odskače znatno po kvaliteti od saigrača u defanzivi.
Ključ za pobjedu je Mane, oklijeva, umjesto da pomete Walkera brzim sprintom, bespotrebnim otezanjem omogućava njihovoj odbrani da se konsoliduje, prostora pred Cityevim golom ima ali Mane je pod nekakvom mentalnom blokadom, šteta što nema Lalane umjesto Wijlanduma, danas konekcija Mane - Wijnaldum totalno loša.
-
Mustang1
- Posts: 29952
- Joined: 29/12/2010 17:31
#24390 Re: Liverpool FC
Cana ni na mapi, pratio sam ga 10ak napada City.a covjek se setka, svi su se iz napada vracali na 3 metra od Cana da uzmu loptu a on samo skakuce lagano. Wijnaldum se bar i vidio ali je uzasan..
Kod gola sto su primili mislio sam da ce ih Sane slomiti da ce biti penal.
Kod gola sto su primili mislio sam da ce ih Sane slomiti da ce biti penal.
- leškarenje
- Posts: 17455
- Joined: 30/12/2010 20:49
- Location: Sa druge strane
#24391 Re: Liverpool FC
Can je presjeko najmanje 3 lopte na sredini,ono sto sam vidio jer gledam usput.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#24392 Re: Liverpool FC
Ma malo koncentracije i može se ovo uzeti.
Prognoza: 1:4 za City do kraja. Zaboravio sam half time mentalitet ove ekipe.
Prognoza: 1:4 za City do kraja. Zaboravio sam half time mentalitet ove ekipe.
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#24393 Re: Liverpool FC
Keita ne mrda iz Lajpciga do junazomri wrote:
Danas najavljena ‘velika’ vijest u lfc
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#24394 Re: Liverpool FC
Dolazi Alexis zajedno sa Ozilom.

- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#24395 Re: Liverpool FC
GORIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#24396 Re: Liverpool FC
BBBBBBBBBBBBBBBBBBOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#24397 Re: Liverpool FC
Ovo su dobre predispozicije da izvuku bod ...
Ajoj jebem ti stativu ...
Ajoj jebem ti stativu ...
- animals
- Posts: 21623
- Joined: 19/04/2013 22:13
#24398 Re: Liverpool FC
auuuuuuuuu..
zamalo treci...
zamalo treci...
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#24399 Re: Liverpool FC
I Sadioooooooooooooo ...
