Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79554
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#24376 Re: Liverpool FC

Post by Velkoski »

Na Barama su sve oldskul navijači, sumnjam da bi zviždali samo :oops: :mrgreen:
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#24377 Re: Liverpool FC

Post by missko »

Ja ovog uslje od golmana samo sto ne zaplace a znao je skakat po OT kad su nas dobili
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#24378 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

missko wrote:Ja ovog uslje od golmana samo sto ne zaplace a znao je skakat po OT kad su nas dobili
Polako vidjeces kad opet Manea sa lanca puste na njega :D
Velkoski wrote:Na Barama su sve oldskul navijači, sumnjam da bi zviždali samo :oops: :mrgreen:
:D :D
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32752
Joined: 16/04/2011 18:46

#24379 Re: Liverpool FC

Post by skafiskafsnjak »

Karius :skoljka:
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#24380 Re: Liverpool FC

Post by missko »

Jo Kariusa
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#24381 Re: Liverpool FC

Post by Charuga »

Gomez + Karius :skoljka:
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#24382 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

:skoljka: :skoljka:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#24383 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

:roll:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#24384 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Koji je ovo do sad gol u kojem Gomez snosi finu krivicu i odgovornost?
User avatar
King_Kenny
Posts: 4852
Joined: 03/01/2010 10:41

#24385 Re: Liverpool FC

Post by King_Kenny »

Kariusa u Sibir; s Mignoletom...
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28538
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#24386 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Kakva kar'na je ovaj Wijnaldum sunce ti poljubim... :lol: :roll: A vala ni Mane se ne moze pohvalit formom, frajer dosad samo smeta u napadu.

Sto se gola tice, po meniv eca krivica na Gomezu nego na Kariusu. Tacno je da je prva stativa golmanova, ali frajer mu raspali projektil sa 6-7 metara. Gomez ga pusta, iako zna da mu je lijeva jaca noga. :-)
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#24387 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Ubacuj Ingsa Kloppe
User avatar
King_Kenny
Posts: 4852
Joined: 03/01/2010 10:41

#24388 Re: Liverpool FC

Post by King_Kenny »

Lallanu umjesto Wijnalduma...
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#24389 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

Joe Gomez ne smije biti desni bek protiv protivnika kao City, koji u svakom trenutku ima 4-5 superbrzih igrača na terenu, čim je lopta krenula prema Saneu znao sam da će biti problema, Joe prespor i zbog toga često i nesiguran, Sane prebrz, Karius katastrofalan.

Da je Mane u dobroj formi siguran sam da bi Live vodio, City je tanak u odbrani i bez obzira na njihovu statistiku, odbrana im je promaja protiv ekipa koje će ih napasti, Ederson odskače znatno po kvaliteti od saigrača u defanzivi.

Ključ za pobjedu je Mane, oklijeva, umjesto da pomete Walkera brzim sprintom, bespotrebnim otezanjem omogućava njihovoj odbrani da se konsoliduje, prostora pred Cityevim golom ima ali Mane je pod nekakvom mentalnom blokadom, šteta što nema Lalane umjesto Wijlanduma, danas konekcija Mane - Wijnaldum totalno loša.
Mustang1
Posts: 29952
Joined: 29/12/2010 17:31

#24390 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Cana ni na mapi, pratio sam ga 10ak napada City.a covjek se setka, svi su se iz napada vracali na 3 metra od Cana da uzmu loptu a on samo skakuce lagano. Wijnaldum se bar i vidio ali je uzasan..
Kod gola sto su primili mislio sam da ce ih Sane slomiti da ce biti penal.
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#24391 Re: Liverpool FC

Post by leškarenje »

Can je presjeko najmanje 3 lopte na sredini,ono sto sam vidio jer gledam usput.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#24392 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Ma malo koncentracije i može se ovo uzeti.



Prognoza: 1:4 za City do kraja. Zaboravio sam half time mentalitet ove ekipe.
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#24393 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

zomri wrote:

Danas najavljena ‘velika’ vijest u lfc :-?
Keita ne mrda iz Lajpciga do juna :lol: ništa čudno za LFC, prodaju glavnu zvijezdu u nevrijeme a pojma nemaju šta dalje :-)
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#24394 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Dolazi Alexis zajedno sa Ozilom.
























:skoljka:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#24395 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

GORIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#24396 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

BBBBBBBBBBBBBBBBBBOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#24397 Re: Liverpool FC

Post by Charuga »

Ovo su dobre predispozicije da izvuku bod ... :thumbup:

Ajoj jebem ti stativu ...
User avatar
animals
Posts: 21623
Joined: 19/04/2013 22:13

#24398 Re: Liverpool FC

Post by animals »

auuuuuuuuu..
zamalo treci...
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#24399 Re: Liverpool FC

Post by Charuga »

I Sadioooooooooooooo ...
User avatar
animals
Posts: 21623
Joined: 19/04/2013 22:13

#24400 Re: Liverpool FC

Post by animals »

auuuuuuuuuuuuuu
Post Reply