Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#24351 Re: Liverpool FC
@missko
Hajde otvoreno da te pitam: je li ti krivo što ide u Liverpool?
Ko će ostaviti veći trag u EPL: Pogba ili Keita?
Hajde otvoreno da te pitam: je li ti krivo što ide u Liverpool?
Ko će ostaviti veći trag u EPL: Pogba ili Keita?
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#24352 Re: Liverpool FC
Ma drago je missku sto on nije u Bayern otisao znam ja to
Evo VVD propusta danas zbog povrede

Evo VVD propusta danas zbog povrede
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#24353 Re: Liverpool FC
Van Dijk isn't actually injured - he just realised he was no match for Ragnar 'Prime Maldini' Klavan and needed an excuse to let the main man play today.
-
Mustang1
- Posts: 29949
- Joined: 29/12/2010 17:31
#24354 Re: Liverpool FC
Fol nece da rizikuju, rizikuj jbt radi ovakvih utakmica je i dosao
- Towelie
- Posts: 7487
- Joined: 03/05/2013 19:29
#24355 Re: Liverpool FC
U ovim okolnostima, potpisao bih remi danas.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#24356 Re: Liverpool FC
Towelie wrote:U ovim okolnostima, potpisao bih remi danas.

- King_Kenny
- Posts: 4851
- Joined: 03/01/2010 10:41
#24357 Re: Liverpool FC
Matip i Lovren stoperi. Klavan će ući u 80.toj i riješiti tekmu u 90.
-
Mustang1
- Posts: 29949
- Joined: 29/12/2010 17:31
#24358 Re: Liverpool FC
Evo i mi umijesani u pisanje o Alexisu
A bas sam se pitao sto nema takvih natpisa.. 
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#24359 Re: Liverpool FC
Nece on Pogbu stici jos za 2 zivota dobar jest ali nije japija za top igraca on se moze sa Kanteom negdje gurat a po dosadasnjem je tipicni afro kao Mane ili top ili flop. Drago mi je sto dolazi a ovi iz Bayerna nisu smjeli ni pitat da ga kupe da im ovi ne zaprijete da im kupe cijeli Bayern i ugase ga ko ovi sechzigazomri wrote:@missko
Hajde otvoreno da te pitam: je li ti krivo što ide u Liverpool?
Ko će ostaviti veći trag u EPL: Pogba ili Keita?
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#24360 Re: Liverpool FC
Reko bi covjek Pogba je neka svjetska klasa kako se prica. 
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#24361 Re: Liverpool FC
Vidjecemo. Mada Pogba jos nije nista konkretno postigao, mislim da ce Keita imati bolji premierligaski pecat. Oba su jos mladi tako da je krajnje nepredvidivo kako ce im se karijere razviti.missko wrote:Nece on Pogbu stici jos za 2 zivota dobar jest ali nije japija za top igraca on se moze sa Kanteom negdje gurat a po dosadasnjem je tipicni afro kao Mane ili top ili flop. Drago mi je sto dolazi a ovi iz Bayerna nisu smjeli ni pitat da ga kupe da im ovi ne zaprijete da im kupe cijeli Bayern i ugase ga ko ovi sechzigazomri wrote:@missko
Hajde otvoreno da te pitam: je li ti krivo što ide u Liverpool?
Ko će ostaviti veći trag u EPL: Pogba ili Keita?
Danas najavljena ‘velika’ vijest u lfc
-
Mustang1
- Posts: 29949
- Joined: 29/12/2010 17:31
#24362 Re: Liverpool FC
Pogba osim sto je skupo placen nista pokazao nije. Imao je i Baljic po jedan fantastican potez svakih 10.ak utakmica 
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#24363 Re: Liverpool FC
Gosp Buvac veliki ste covjek i strucnjak! Sve hvalospijevke.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#24364 Re: Liverpool FC
Koja do sada?zomri wrote:Vidjecemo. Mada Pogba jos nije nista konkretno postigao, mislim da ce Keita imati bolji premierligaski pecat. Oba su jos mladi tako da je krajnje nepredvidivo kako ce im se karijere razviti.missko wrote:Nece on Pogbu stici jos za 2 zivota dobar jest ali nije japija za top igraca on se moze sa Kanteom negdje gurat a po dosadasnjem je tipicni afro kao Mane ili top ili flop. Drago mi je sto dolazi a ovi iz Bayerna nisu smjeli ni pitat da ga kupe da im ovi ne zaprijete da im kupe cijeli Bayern i ugase ga ko ovi sechzigazomri wrote:@missko
Hajde otvoreno da te pitam: je li ti krivo što ide u Liverpool?
Ko će ostaviti veći trag u EPL: Pogba ili Keita?
Danas najavljena ‘velika’ vijest u lfc
Svaka cast gosp. Buvac. Svaka cast.
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#24365 Re: Liverpool FC
Znači propuh u odbrani na čelu sa taze kapitenom ... 
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#24366 Re: Liverpool FC
6Lovren D. (C)
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#24367 Re: Liverpool FC
Sunce ti ljubim kakvu sprdanciju od trake prave. Stivi se u fudbalskom grobu okrece.
AJDEEE LORISEEEE
Klop: "Obično kažem da je ovo odluka samo za današnji meč, međutim ukoliko Loris danas pokaže dobru partiju, ostaće na golu."
Izgleda da Simonju Minjoleu dolazi kraj u Liverpulu... Da li će Loris Karius iskoristiti svoju šansu, ostaje da se vidi za nekih 45 minuta.
AJDEEE LORISEEEE
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#24368 Re: Liverpool FC
Druga šansa za Lorisa, neće treću dobiti. Ako ovo ne upali stiže novi golman na ljeto vjerovatno.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#24370 Re: Liverpool FC
Bravo Alexe ... 
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#24373 Re: Liverpool FC
Napadaju u naletima, valja odbraniti gol, a dati još 2 ... 
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#24374 Re: Liverpool FC
Ubacuj Dijka makar sa stakama 
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#24375 Re: Liverpool FC
Ovi leševi na tribinama samo Sterlingu zvizde jebote ko da se na Barama igra
