Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#24351 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

@missko
Hajde otvoreno da te pitam: je li ti krivo što ide u Liverpool?
Ko će ostaviti veći trag u EPL: Pogba ili Keita?
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#24352 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Ma drago je missku sto on nije u Bayern otisao znam ja to :D


Evo VVD propusta danas zbog povrede :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :-) :-) :-) :-)
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#24353 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Van Dijk isn't actually injured - he just realised he was no match for Ragnar 'Prime Maldini' Klavan and needed an excuse to let the main man play today.
Mustang1
Posts: 29949
Joined: 29/12/2010 17:31

#24354 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Fol nece da rizikuju, rizikuj jbt radi ovakvih utakmica je i dosao
User avatar
Towelie
Posts: 7487
Joined: 03/05/2013 19:29

#24355 Re: Liverpool FC

Post by Towelie »

U ovim okolnostima, potpisao bih remi danas.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#24356 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Towelie wrote:U ovim okolnostima, potpisao bih remi danas.
Image
User avatar
King_Kenny
Posts: 4851
Joined: 03/01/2010 10:41

#24357 Re: Liverpool FC

Post by King_Kenny »

Matip i Lovren stoperi. Klavan će ući u 80.toj i riješiti tekmu u 90.
Mustang1
Posts: 29949
Joined: 29/12/2010 17:31

#24358 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Evo i mi umijesani u pisanje o Alexisu :D A bas sam se pitao sto nema takvih natpisa.. :D
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#24359 Re: Liverpool FC

Post by missko »

zomri wrote:@missko
Hajde otvoreno da te pitam: je li ti krivo što ide u Liverpool?
Ko će ostaviti veći trag u EPL: Pogba ili Keita?
Nece on Pogbu stici jos za 2 zivota dobar jest ali nije japija za top igraca on se moze sa Kanteom negdje gurat a po dosadasnjem je tipicni afro kao Mane ili top ili flop. Drago mi je sto dolazi a ovi iz Bayerna nisu smjeli ni pitat da ga kupe da im ovi ne zaprijete da im kupe cijeli Bayern i ugase ga ko ovi sechziga :D
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#24360 Re: Liverpool FC

Post by MyTao »

Reko bi covjek Pogba je neka svjetska klasa kako se prica. :roll:
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#24361 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

missko wrote:
zomri wrote:@missko
Hajde otvoreno da te pitam: je li ti krivo što ide u Liverpool?
Ko će ostaviti veći trag u EPL: Pogba ili Keita?
Nece on Pogbu stici jos za 2 zivota dobar jest ali nije japija za top igraca on se moze sa Kanteom negdje gurat a po dosadasnjem je tipicni afro kao Mane ili top ili flop. Drago mi je sto dolazi a ovi iz Bayerna nisu smjeli ni pitat da ga kupe da im ovi ne zaprijete da im kupe cijeli Bayern i ugase ga ko ovi sechziga :D
Vidjecemo. Mada Pogba jos nije nista konkretno postigao, mislim da ce Keita imati bolji premierligaski pecat. Oba su jos mladi tako da je krajnje nepredvidivo kako ce im se karijere razviti.


Danas najavljena ‘velika’ vijest u lfc :-?
Mustang1
Posts: 29949
Joined: 29/12/2010 17:31

#24362 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Pogba osim sto je skupo placen nista pokazao nije. Imao je i Baljic po jedan fantastican potez svakih 10.ak utakmica :D
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#24363 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

Gosp Buvac veliki ste covjek i strucnjak! Sve hvalospijevke.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#24364 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

zomri wrote:
missko wrote:
zomri wrote:@missko
Hajde otvoreno da te pitam: je li ti krivo što ide u Liverpool?
Ko će ostaviti veći trag u EPL: Pogba ili Keita?
Nece on Pogbu stici jos za 2 zivota dobar jest ali nije japija za top igraca on se moze sa Kanteom negdje gurat a po dosadasnjem je tipicni afro kao Mane ili top ili flop. Drago mi je sto dolazi a ovi iz Bayerna nisu smjeli ni pitat da ga kupe da im ovi ne zaprijete da im kupe cijeli Bayern i ugase ga ko ovi sechziga :D
Vidjecemo. Mada Pogba jos nije nista konkretno postigao, mislim da ce Keita imati bolji premierligaski pecat. Oba su jos mladi tako da je krajnje nepredvidivo kako ce im se karijere razviti.


Danas najavljena ‘velika’ vijest u lfc :-?
Koja do sada?

Svaka cast gosp. Buvac. Svaka cast.
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#24365 Re: Liverpool FC

Post by Charuga »

Znači propuh u odbrani na čelu sa taze kapitenom ... :(
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#24366 Re: Liverpool FC

Post by Tomahawk11 »

6Lovren D. (C)
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#24367 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Sunce ti ljubim kakvu sprdanciju od trake prave. Stivi se u fudbalskom grobu okrece.

Klop: "Obično kažem da je ovo odluka samo za današnji meč, međutim ukoliko Loris danas pokaže dobru partiju, ostaće na golu."

Izgleda da Simonju Minjoleu dolazi kraj u Liverpulu... Da li će Loris Karius iskoristiti svoju šansu, ostaje da se vidi za nekih 45 minuta.

:izet: :izet: :izet:

AJDEEE LORISEEEE
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#24368 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

Druga šansa za Lorisa, neće treću dobiti. Ako ovo ne upali stiže novi golman na ljeto vjerovatno.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#24369 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

...
Last edited by AmiĐa_Idriz on 19/08/2023 10:41, edited 1 time in total.
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#24370 Re: Liverpool FC

Post by Charuga »

Bravo Alexe ... :thumbup:
Mustang1
Posts: 29949
Joined: 29/12/2010 17:31

#24371 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Coutinho Who? :D
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#24372 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Valja izdrzati sad.
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#24373 Re: Liverpool FC

Post by Charuga »

Napadaju u naletima, valja odbraniti gol, a dati još 2 ... :mrgreen:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#24374 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Ubacuj Dijka makar sa stakama :D
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#24375 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Ovi leševi na tribinama samo Sterlingu zvizde jebote ko da se na Barama igra
Post Reply