Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#24251 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

Meni je Lemmar skroz pogrešan izbor, plus kruže priče da Lemmara neće dovoditi u januaru, a nakon što je potvrđeno da Mahreza ne žele - odlazak Kutinja me nije brinuo jer sam mislio da imaju već spremljene transfere kako bi ekipu podigli na viši nivo uprkos Kutinjovom odlasku.

Vjerovatno sada misle forsirati Oxa, Lalanu i Ginija na poziciji 10-ke, pa ko se bolje od njih snađe, ne bih imao ništa protiv ni takve opcije jer zamjena za Kutinja ne postoji, ali pod uslovom da se dovedu provjereni igrači na drugim pozicijama gdje klub ima finu zalihu balvana, i baš sam i mislio na Mahreza, naravno ništa od toga, hrpa retarda upravlja klubom, niko bitan osim Van Dajka neće više ni doći.

Izgleda da je to ponovo onaj dobri stari Liverpool, proda najboljeg igrača i ne dovede nikoga ili dovedu neke poluigrače, sa ovakvim glupanima u klubu mitsko 4. mjesto će i narednih godina biti samo fantazija, ove ga neće dohvatiti, ma nema šanse da će u tome uspjeti ako pod hitno ne dovedu 2 kvalitetna igrača nebitno na kojoj poziciji, makar to bili golman i još jedan CB - moj Van Dajče al' se ti zajeba što ne ode Pepanu u City.
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#24252 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

zomri wrote:“Uzeo tablete za mrsanje od zene”
Pa mozemo li imati jednu sezonu bez debilizama igraca?!?!
eto, sada još i to, ko je te tolke jebene kletve bacao na ovaj klub, da nije onaj Benficin gutman i na Live bacio jedno cener kletvi, pa ih ovako usrane stvari prate svako malo
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#24253 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Ovo nisu istine :lol:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#24254 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Lemar is very keen on Liverpool. Monaco have no plans to sell in January, but we may see a deal agreed for the summer this month. (@BSmith)


A couple of key bits from my chat with @JBurtTelegraph:
*Liverpool not interested in Riyad Mahrez - so turn your attention away from that.
*Liverpool working on an "interesting" target to replace Coutinho. Not a name that is out there.
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#24255 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

drugim riječima Lemar od 160 miliona, napraviće epic zajeb, poslije ovog januara onog Carollovog januara svi će se sjetiti kao vremena mudre transfer politike, ma i da su dobili duple pare za Kutinja oni bi ih već potrošili kako ne treba

ako i dovedu superprecijenjenog Lemara isti ne može igrati LP, glupi fsg moroni
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#24256 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

AmiĐa_Idriz wrote:
Lemar is very keen on Liverpool. Monaco have no plans to sell in January, but we may see a deal agreed for the summer this month. (@BSmith)


A couple of key bits from my chat with @JBurtTelegraph:
*Liverpool not interested in Riyad Mahrez - so turn your attention away from that.
*Liverpool working on an "interesting" target to replace Coutinho. Not a name that is out there.
Ne bi me začudilo da je Demirbay u pitanju :izet:
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#24257 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

interesting :lol:
eto im Joey Barton :lol:
je li on dovoljno interesting :lol:
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#24258 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

Liverpool set to approach RB Leipzig to discuss January move for Naby Keita
po ko zna koji put a znaju da nema ništa od toga
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#24259 Re: Liverpool FC

Post by missko »

Najbolhe Salkeu platiti Goretzku sad da i oni sta zarade
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#24260 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

Šta će sad dati još premija RB Leipzigu da bi ovaj došao u januaru? Nit može igrati sva takmičenja, niti se tako lako uklopiti u igru :roll:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#24261 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Bahahaahhahahahahahahahahahahahahahhahhahahhhahhaaha de im daj jos 60m
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#24262 Re: Liverpool FC

Post by missko »

zomri wrote:Šta će sad dati još premija RB Leipzigu da bi ovaj došao u januaru? Nit može igrati sva takmičenja, niti se tako lako uklopiti u igru :roll:
Nije RBu do para ionako su prebacili sa 60 na 75 za njega da to zavrse ljetos ne mislim da ce ga vise placati jedino dogovoriti da ga sad puste
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#24263 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

missko wrote:
zomri wrote:Šta će sad dati još premija RB Leipzigu da bi ovaj došao u januaru? Nit može igrati sva takmičenja, niti se tako lako uklopiti u igru :roll:
Nije RBu do para ionako su prebacili sa 60 na 75 za njega da to zavrse ljetos ne mislim da ce ga vise placati jedino dogovoriti da ga sad puste
Zasto bi ga pustili sada na lijepe oci kad im treba da izbore lp?
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#24264 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Dovesce qarinu jebo ih otac retardirani jel moguce da ce nam vezni red ciniti Kasper Kebab i Kapiten oj Allahu vrati me u inkubator.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#24265 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Bez brige, Woodburnov loan u Sunderland je stopiran.


Ovo je najveca kocka karijere Jurgena Kloppa, a kao da nam fali zajebancije!!!!!!!!!!!!!
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#24266 Re: Liverpool FC

Post by missko »

zomri wrote:
missko wrote:
zomri wrote:Šta će sad dati još premija RB Leipzigu da bi ovaj došao u januaru? Nit može igrati sva takmičenja, niti se tako lako uklopiti u igru :roll:
Nije RBu do para ionako su prebacili sa 60 na 75 za njega da to zavrse ljetos ne mislim da ce ga vise placati jedino dogovoriti da ga sad puste
Zasto bi ga pustili sada na lijepe oci kad im treba da izbore lp?
Oa nekk deal da urade da im daju nekog golmana Lariusa npr pride onaj Orban je golman za druge lige
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#24267 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Koris Larius :mrgreen:
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#24268 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

kada god pomislim da je klub na pravom putu, oni se potrude da naprave grandiozno sranje, svaka im čast na tome, jedino u čemu su konstantni jeste da razočaraju navijače, 100% realizuju svaku priliku ma i polupriliku, očigledno će nam interesting player biti Woodborn i hajd eto što neće naći zamjenu za brazilca već neće dovesti više nikoga ni na jednu poziciju, krpiće se sa balvanima na sredini i uzdati se u polusezonu iz snova za lalanu i oxa.
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#24269 Re: Liverpool FC

Post by MyTao »

Vi ne razumijete da danas igraci imaju svu moc kada je u pitanju transfer. Moze se na silu zadrzati 6 mjeseci, mozda godinu dana... ali ako igrac zeli da ide, tu se klub, menager, navijaci, niko ne pita nista...

Ne mozes na silu nekoga zadrzati, ako postoji klub koji ga zeli i spreman je platiti.

Klopp je potvrdio da je Coutinho odbijao da igra kada je timu najvise trebao, otvoreno timu rekao da zeli da ide... a izgleda da je i 11m od 142m dao bas on, samo da ode.

Da je bio fer, mogao je ostati jos bar do kraja sezone i onda preci... ali sta je tu je... ko mu jebe mater sad.

Klopp od kako je dosao u minusu je kada su transferi u pitanju, i sada i na ljeto je vrijeme da se potrose ozbiljne pare i dovedu pravi igraci.

Jbg... veliku korak u nazad kada je u pitanju neki progress koji je Klopp pravio, ali sta je tu je...
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#24270 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Clyne je izgleda zavrsio svoje.
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#24271 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

eine Clyne debil :evil:

Image

Keita kupio kartu u jednom smjeru nadam se :izet:

GET THE VAN!
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#24272 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

a ima i ovo

Image
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#24273 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »


Kad vec spomenu kombi.
User avatar
Logovan
Posts: 102861
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#24274 Re: Liverpool FC

Post by Logovan »

AmiĐa_Idriz wrote:Dovesce qarinu jebo ih otac retardirani jel moguce da ce nam vezni red ciniti Kasper Kebab i Kapiten oj Allahu vrati me u inkubator.
:lol: :lol: :lol: :lol:
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#24275 Re: Liverpool FC

Post by missko »

AmiĐa_Idriz wrote:Koris Larius :mrgreen:
L i K mi na tastaturi jedno kraj drugog a zna se na koga sam mislio :D
Post Reply