Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#24251 Re: Liverpool FC
Meni je Lemmar skroz pogrešan izbor, plus kruže priče da Lemmara neće dovoditi u januaru, a nakon što je potvrđeno da Mahreza ne žele - odlazak Kutinja me nije brinuo jer sam mislio da imaju već spremljene transfere kako bi ekipu podigli na viši nivo uprkos Kutinjovom odlasku.
Vjerovatno sada misle forsirati Oxa, Lalanu i Ginija na poziciji 10-ke, pa ko se bolje od njih snađe, ne bih imao ništa protiv ni takve opcije jer zamjena za Kutinja ne postoji, ali pod uslovom da se dovedu provjereni igrači na drugim pozicijama gdje klub ima finu zalihu balvana, i baš sam i mislio na Mahreza, naravno ništa od toga, hrpa retarda upravlja klubom, niko bitan osim Van Dajka neće više ni doći.
Izgleda da je to ponovo onaj dobri stari Liverpool, proda najboljeg igrača i ne dovede nikoga ili dovedu neke poluigrače, sa ovakvim glupanima u klubu mitsko 4. mjesto će i narednih godina biti samo fantazija, ove ga neće dohvatiti, ma nema šanse da će u tome uspjeti ako pod hitno ne dovedu 2 kvalitetna igrača nebitno na kojoj poziciji, makar to bili golman i još jedan CB - moj Van Dajče al' se ti zajeba što ne ode Pepanu u City.
Vjerovatno sada misle forsirati Oxa, Lalanu i Ginija na poziciji 10-ke, pa ko se bolje od njih snađe, ne bih imao ništa protiv ni takve opcije jer zamjena za Kutinja ne postoji, ali pod uslovom da se dovedu provjereni igrači na drugim pozicijama gdje klub ima finu zalihu balvana, i baš sam i mislio na Mahreza, naravno ništa od toga, hrpa retarda upravlja klubom, niko bitan osim Van Dajka neće više ni doći.
Izgleda da je to ponovo onaj dobri stari Liverpool, proda najboljeg igrača i ne dovede nikoga ili dovedu neke poluigrače, sa ovakvim glupanima u klubu mitsko 4. mjesto će i narednih godina biti samo fantazija, ove ga neće dohvatiti, ma nema šanse da će u tome uspjeti ako pod hitno ne dovedu 2 kvalitetna igrača nebitno na kojoj poziciji, makar to bili golman i još jedan CB - moj Van Dajče al' se ti zajeba što ne ode Pepanu u City.
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#24252 Re: Liverpool FC
eto, sada još i to, ko je te tolke jebene kletve bacao na ovaj klub, da nije onaj Benficin gutman i na Live bacio jedno cener kletvi, pa ih ovako usrane stvari prate svako malozomri wrote:“Uzeo tablete za mrsanje od zene”
Pa mozemo li imati jednu sezonu bez debilizama igraca?!?!
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#24254 Re: Liverpool FC
Lemar is very keen on Liverpool. Monaco have no plans to sell in January, but we may see a deal agreed for the summer this month. (@BSmith)
A couple of key bits from my chat with @JBurtTelegraph:
*Liverpool not interested in Riyad Mahrez - so turn your attention away from that.
*Liverpool working on an "interesting" target to replace Coutinho. Not a name that is out there.
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#24255 Re: Liverpool FC
drugim riječima Lemar od 160 miliona, napraviće epic zajeb, poslije ovog januara onog Carollovog januara svi će se sjetiti kao vremena mudre transfer politike, ma i da su dobili duple pare za Kutinja oni bi ih već potrošili kako ne treba
ako i dovedu superprecijenjenog Lemara isti ne može igrati LP, glupi fsg moroni
ako i dovedu superprecijenjenog Lemara isti ne može igrati LP, glupi fsg moroni
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#24256 Re: Liverpool FC
Ne bi me začudilo da je Demirbay u pitanjuAmiĐa_Idriz wrote:Lemar is very keen on Liverpool. Monaco have no plans to sell in January, but we may see a deal agreed for the summer this month. (@BSmith)
A couple of key bits from my chat with @JBurtTelegraph:
*Liverpool not interested in Riyad Mahrez - so turn your attention away from that.
*Liverpool working on an "interesting" target to replace Coutinho. Not a name that is out there.
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#24257 Re: Liverpool FC
interesting
eto im Joey Barton
je li on dovoljno interesting
eto im Joey Barton
je li on dovoljno interesting
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#24258 Re: Liverpool FC
po ko zna koji put a znaju da nema ništa od togaLiverpool set to approach RB Leipzig to discuss January move for Naby Keita
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#24259 Re: Liverpool FC
Najbolhe Salkeu platiti Goretzku sad da i oni sta zarade
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#24260 Re: Liverpool FC
Šta će sad dati još premija RB Leipzigu da bi ovaj došao u januaru? Nit može igrati sva takmičenja, niti se tako lako uklopiti u igru 
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#24261 Re: Liverpool FC
Bahahaahhahahahahahahahahahahahahahhahhahahhhahhaaha de im daj jos 60m
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#24262 Re: Liverpool FC
Nije RBu do para ionako su prebacili sa 60 na 75 za njega da to zavrse ljetos ne mislim da ce ga vise placati jedino dogovoriti da ga sad pustezomri wrote:Šta će sad dati još premija RB Leipzigu da bi ovaj došao u januaru? Nit može igrati sva takmičenja, niti se tako lako uklopiti u igru
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#24263 Re: Liverpool FC
Zasto bi ga pustili sada na lijepe oci kad im treba da izbore lp?missko wrote:Nije RBu do para ionako su prebacili sa 60 na 75 za njega da to zavrse ljetos ne mislim da ce ga vise placati jedino dogovoriti da ga sad pustezomri wrote:Šta će sad dati još premija RB Leipzigu da bi ovaj došao u januaru? Nit može igrati sva takmičenja, niti se tako lako uklopiti u igru
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#24264 Re: Liverpool FC
Dovesce qarinu jebo ih otac retardirani jel moguce da ce nam vezni red ciniti Kasper Kebab i Kapiten oj Allahu vrati me u inkubator.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#24265 Re: Liverpool FC
Bez brige, Woodburnov loan u Sunderland je stopiran.
Ovo je najveca kocka karijere Jurgena Kloppa, a kao da nam fali zajebancije!!!!!!!!!!!!!
Ovo je najveca kocka karijere Jurgena Kloppa, a kao da nam fali zajebancije!!!!!!!!!!!!!
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#24266 Re: Liverpool FC
Oa nekk deal da urade da im daju nekog golmana Lariusa npr pride onaj Orban je golman za druge ligezomri wrote:Zasto bi ga pustili sada na lijepe oci kad im treba da izbore lp?missko wrote:Nije RBu do para ionako su prebacili sa 60 na 75 za njega da to zavrse ljetos ne mislim da ce ga vise placati jedino dogovoriti da ga sad pustezomri wrote:Šta će sad dati još premija RB Leipzigu da bi ovaj došao u januaru? Nit može igrati sva takmičenja, niti se tako lako uklopiti u igru
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#24268 Re: Liverpool FC
kada god pomislim da je klub na pravom putu, oni se potrude da naprave grandiozno sranje, svaka im čast na tome, jedino u čemu su konstantni jeste da razočaraju navijače, 100% realizuju svaku priliku ma i polupriliku, očigledno će nam interesting player biti Woodborn i hajd eto što neće naći zamjenu za brazilca već neće dovesti više nikoga ni na jednu poziciju, krpiće se sa balvanima na sredini i uzdati se u polusezonu iz snova za lalanu i oxa.
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#24269 Re: Liverpool FC
Vi ne razumijete da danas igraci imaju svu moc kada je u pitanju transfer. Moze se na silu zadrzati 6 mjeseci, mozda godinu dana... ali ako igrac zeli da ide, tu se klub, menager, navijaci, niko ne pita nista...
Ne mozes na silu nekoga zadrzati, ako postoji klub koji ga zeli i spreman je platiti.
Klopp je potvrdio da je Coutinho odbijao da igra kada je timu najvise trebao, otvoreno timu rekao da zeli da ide... a izgleda da je i 11m od 142m dao bas on, samo da ode.
Da je bio fer, mogao je ostati jos bar do kraja sezone i onda preci... ali sta je tu je... ko mu jebe mater sad.
Klopp od kako je dosao u minusu je kada su transferi u pitanju, i sada i na ljeto je vrijeme da se potrose ozbiljne pare i dovedu pravi igraci.
Jbg... veliku korak u nazad kada je u pitanju neki progress koji je Klopp pravio, ali sta je tu je...
Ne mozes na silu nekoga zadrzati, ako postoji klub koji ga zeli i spreman je platiti.
Klopp je potvrdio da je Coutinho odbijao da igra kada je timu najvise trebao, otvoreno timu rekao da zeli da ide... a izgleda da je i 11m od 142m dao bas on, samo da ode.
Da je bio fer, mogao je ostati jos bar do kraja sezone i onda preci... ali sta je tu je... ko mu jebe mater sad.
Klopp od kako je dosao u minusu je kada su transferi u pitanju, i sada i na ljeto je vrijeme da se potrose ozbiljne pare i dovedu pravi igraci.
Jbg... veliku korak u nazad kada je u pitanju neki progress koji je Klopp pravio, ali sta je tu je...
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#24270 Re: Liverpool FC
Clyne je izgleda zavrsio svoje.
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#24271 Re: Liverpool FC
eine Clyne debil

Keita kupio kartu u jednom smjeru nadam se
GET THE VAN!

Keita kupio kartu u jednom smjeru nadam se
GET THE VAN!
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#24273 Re: Liverpool FC
Kad vec spomenu kombi.
- Logovan
- Posts: 102861
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#24274 Re: Liverpool FC
AmiĐa_Idriz wrote:Dovesce qarinu jebo ih otac retardirani jel moguce da ce nam vezni red ciniti Kasper Kebab i Kapiten oj Allahu vrati me u inkubator.
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#24275 Re: Liverpool FC
L i K mi na tastaturi jedno kraj drugog a zna se na koga sam mislioAmiĐa_Idriz wrote:Koris Larius

