rahmanjin wrote:
Sa svim se slazem. I onda SDP uđe u koaliciju sa onima koji su to napravili.
S kim da uđu u koaliciju ? Napisao sam na temi o FahrU da su isti ali ima jedan problemičić. Fahro je očito zavaljen u dugove. Nisam baš siguran da nas ne bi sve složio ljudožderima za par miliona. Usput, čovjek iza sebe ima već ustanovljenu tradiciju izdaja. Izdao je Sefera dok mu je bio u kabinetu, izdao je Aliju koji mu je i dao pare za pokretanje Havaza, onda je redom još nagazio Lepog, Zlaju a onda se vratio na SDA i Tihića.
S kim da idu u koaliciju ?
sanaman wrote:
Izbori nisu bili da bi nakon ulaska u vlast biracima neko govorio krivi su oni prije nas.
Ne, nego su izbori bili da bi pobjednici rekli, "jesmo, krivi smo jer su ovi prije nas uzimali kredit od MMF-a da bi sebi isplatili plate"
sanaman wrote:
Vrijedjas inteligenciju biraca. Upravo zbog navedenih razloga i jeste doslo do smjene vlasti.
Kolika je inteligencija birača govori činjenica da i dalje glasaju za SDA i ZgraBiH. Glasaju za dušmane. Nemoj spominjati inteligenciju kada je očito nedostaje na ovim prostorima.
sanaman wrote:
Eto vlast, eto prilika...ovaj put nije dvije vec cetiri godine.
Dobro si. Skenjaš stvar u toku 15 godina i onda kažeš, evo, dobili ste priliku, imate čak četiri godine da to popravite

Lakše je nešto srušiti nego izgraditi.
sanaman wrote:
Ali se vaditi na to da su neki prije sjebali nesto ne pije vode...
Pije vode kad je srušeno do temelja.
sanaman wrote:
onda se nisi trebao prihvatiti posla. Ljude ne zanima kao i ko je prije radio, to ljudi znaju.
Ljude treba da zanima kako se radilo prije da bi se moglo uporediti sa "novim radom".
sanaman wrote:
LJudi hice rjesenja, promjene na bolje pa makar i cemetimea a ne suplju pricu.
Za mene je promjena ako se planiraju prodati državne obveznice umjesto zavaljivanja kod MMF-a.
sanaman wrote:
Od 2002 pa do 2010 je trebalo 8 godina da se udje u vlast, cini mi se kada dodje 2014 da ce trebati 2x8 godina da se ponovo udje u vlast. ocigledno se ne shvata koliko ljudima sve ide sporo i da ljudi nece da cekaju, da ne oprastaju...a jos manje da slusaju nismo mi vec oni prije nas.
Puno mi se pozivaš na ljude, ko neki vox populi

Nisam primjetio da si bio ovoliko grlat dok su ovi prošli vladali. Što li, pitam se. Odakle ti onda pravo da kritikuješ ove a one prošle nisi ni spomenuo ? Prelistao sam malo tvoje postove, nije mi bilo mrsko.
sanaman wrote:
Konkretna rjesenja, konkretne stvari, uhvatiti se u kostac sa problemima..
Što nisi bio glasan prije pobjede SDP-a i tražio konkretne stvari ?
sanaman wrote:
pa izvedi iz prava sve oni koji nemaju pravo na to...eeeee, lokalni izbori za manje od godinu, pa nije niko lud...
Čitajući šta pišeš pitam se ko je lud
SDP se nije proslavio i to je jasno. PItanje je ko komentariše te "uspjehe" i na koji način
