Page 98 of 181

#2426 Re: Cipelice, cipelice..

Posted: 13/12/2011 22:54
by Ma.Le.Na
ide
samo da iskucam sve :lol: :lol:

#2427 Re: Cipelice, cipelice..

Posted: 14/12/2011 08:18
by madnessa
Ma.Le.Na wrote:postavicu pitanje na 3 teme koje mi odogovaraju pa ko se gdje primi :D

trazim tene za fitnesa...da su fine a ne previse skupe
ima li ko kakav prijedlog..neki outlet ili sl.
ne daje mi se preko 100 vala...jer nisam neki sportas :D
vise ljenguza koja je tek odskora pocela skakat
pa kontam...ako mi dosadi da ne zalim bacene pare :D

hvala :)

p.s. u obzir dolazi i internet stranica sa free shipping :D
Imaš u SportLife-u u Skenderiji odjel sa prošlogodišnjim modelima (koji su isti kao i ovogodišnji sa malim izmjenama), a sniženi su i po 20%. Ja sam ovogodišnji model (Adidas Duramo 3) platila 105KM, a prošlogodišnji (Adidas Duramo 2) platila 80ak KM. Samo se razlikuju u boji. Doslovno iste patike.

Pošto se cijeli život bavim sportom, a najviše volim trčati, što znači da su prsti podložni povredama, savjetujem ti da uzmeš broj do broj i po veće patike kako bi imala više prostora oko prstića. Mene je kupovina mog broja patika koštala noktića na palcu. Ne štedi na dobrim patikama. Ove Adidas Duramo je neka solidna klasa za cijenu, jer inače prave patike za trčanje je teško naći. Patike za trčanje se mogu koristiti i za fitness časove.

P.S. Sretna stota stranica na temi! :mrgreen:

#2428 Re: Cipelice, cipelice..

Posted: 14/12/2011 09:24
by _amy_
Ne mogu da nadjem sliku, ali evo opisat cu cizme pa ako neko zna gdje ima kod nas to da se kupi bilo bi super. Uglavnom to standardne duzine cizme, sa kockastom petom do najvise 5-6cm, nekad sam vidjela kod djevojke bile su cak one fine smedje boje, ali nemam ideju gdje da ih trazim, u ovim standardnim radnjama tipa astra, planika, ali nema....:

#2429 Re: Cipelice, cipelice..

Posted: 17/12/2011 20:26
by niko_niko_kao_ja
zene imate li kakvu preporuku za pravo tople, ali relativno lijepe cizmice? :-) :) meni se noge smrzose. :cry:

#2430 Re: Cipelice, cipelice..

Posted: 17/12/2011 21:08
by CherryLips
Meni su pravo tople sve Legero cizme,goretex,bas zimske,ne propustaju i ludo griju noge :) i meni nisu ruzne,mislim nisu pojam ljepote al bas me briga :D

#2431 Re: Cipelice, cipelice..

Posted: 17/12/2011 21:10
by niko_niko_kao_ja
CherryLips wrote:Meni su pravo tople sve Legero cizme,goretex,bas zimske,ne propustaju i ludo griju noge :) i meni nisu ruzne,mislim nisu pojam ljepote al bas me briga :D
ma ne moraju ni biti nesto plaho lijepe, samo da se moze u njih gledati. :D a i najbitnije mi je da su tople. gdje ima kupiti?

#2432 Re: Cipelice, cipelice..

Posted: 17/12/2011 21:36
by CherryLips
Ja uzimala u Planici...ne znam da li jos gdje ima..

#2433 Re: Cipelice, cipelice..

Posted: 17/12/2011 21:38
by niko_niko_kao_ja
CherryLips wrote:Ja uzimala u Planici...ne znam da li jos gdje ima..
ok, hvala ti puno, pretpostavila sam da ima u Planici, ali da puno ne skitam :D hvala jos jednom. :)

#2434 Re: Cipelice, cipelice..

Posted: 17/12/2011 21:42
by malenna
Ja sam bas dugo bila u potrazi za cizmama. Prvo sam mislila neke Tamaris, pa Timberland ali mi nisu mogle. Nekoko uski modeli na listovima, a ja imam jake listove tako da ih nisam mogla zakopcati do kraja, bas se bila razocarala.. I ugledam ove, nije bila ljubav na prvi pogled, ali je bila ljubav na prvo probavanje hehehe.. Uzansno su udobne i tople.. I love my boots :)

Image

#2435 Re: Cipelice, cipelice..

Posted: 17/12/2011 21:59
by LaCici
niko_niko_kao_ja wrote:zene imate li kakvu preporuku za pravo tople, ali relativno lijepe cizmice? :-) :) meni se noge smrzose. :cry:
Ove sam ja vec postavljala kada sam ih kupila. Ali evo opet da ih vidis
Image
Pretople su (futrovane) i meni prelijepe. Predvidjene su i za kisu i za snijeg. Imas ih u BBI-u u radnji gdje je Planika obuca. Ovo su Tamaris i mislim da su bile 215 KM.

#2436 Re: Cipelice, cipelice..

Posted: 17/12/2011 22:10
by niko_niko_kao_ja
LaCici wrote:
niko_niko_kao_ja wrote:zene imate li kakvu preporuku za pravo tople, ali relativno lijepe cizmice? :-) :) meni se noge smrzose. :cry:
Ove sam ja vec postavljala kada sam ih kupila. Ali evo opet da ih vidis
Image
Pretople su (futrovane) i meni prelijepe. Predvidjene su i za kisu i za snijeg. Imas ih u BBI-u u radnji gdje je Planika obuca. Ovo su Tamaris i mislim da su bile 215 KM.
one su mi prelijepe, ali one se navlace je li tako, nemaju rajfeslus, ili grijesim? meni pravo oticu noge, pa su mi takve cizme patnja, imam jedne takve pravo tople, ali kako noge oticu i pupa narasla, belaj bude dok ih obujem :D

#2437 Re: Cipelice, cipelice..

Posted: 17/12/2011 22:22
by LaCici
Imaju rajfeslus sa strane (ovo je lijeva pa zato ne vidis na slici rajfeslus), lako se oblace. A uopste ne prokisnjavaju, ja ih nosim po kisi i nemam nikakvih problema, samo ih nasprejam onim vodootpornim sprejem i to je to. Ja sam ih sebi bas i uzela zbog trudnoce, da mi je sto lakse oblaciti a da su tople i udobne. I nisam se pokajala, jos. :)

#2438 Re: Cipelice, cipelice..

Posted: 17/12/2011 22:28
by niko_niko_kao_ja
LaCici wrote:Imaju rajfeslus sa strane, lako se oblace. A uopste ne prokisnjavaju, ja ih nosim po kisi i nemam nikakvih problema, samo ih nasprejam onim vodootpornim sprejem i to je to. Ja sam ih sebi bas i uzela zbog trudnoce, da mi je sto lakse oblaciti a da su tople i udobne. I nisam se pokajala, jos. :)
:thumbup:
e super, ako imaju rajfeslus, obavezno cu ih probati, hvala ti. :) samo da se vise ne patim. neki dan mi je sestric priletio da mi pomogne da se obujem, ljubav moja, vidi i dijete da se patim. :-D

#2439 Re: Cipelice, cipelice..

Posted: 17/12/2011 22:32
by LaCici
:lol: Zato sam ja postavila stolicu u hodnik i polako, a pomogne i muz. Uglavnom, meni su stvarno super, a najbolje ti je da odes i probas, ipak ne mora znaciti da ce ti odgovarati ono sto i meni. Ima ih i u smedjoj i u sivoj boji.

#2440 Re: Cipelice, cipelice..

Posted: 17/12/2011 22:39
by niko_niko_kao_ja
dzabe mi i stolica, i muz i ko god stigne da pomogne kad je stomak nekako naglo narastao, ne mogu stopalo vise dohvatiti, a stopala natekla ko buhtle. :D ali sve su to cari trudnoce. :-D da je barem ljeto, pa u papuce japanke da uskocim. :D

#2441 Re: Cipelice, cipelice..

Posted: 17/12/2011 23:29
by Amelina
Image

Uploaded with ImageShack.us

Toplo preporucujem... Dr Martens model Elena

#2442 Re: Cipelice, cipelice..

Posted: 18/12/2011 00:09
by sheilak
Karen wrote:Image

Moje! :D
Odlicne!

#2443 Re: Cipelice, cipelice..

Posted: 19/12/2011 13:43
by Not My Idea
moje nove :-D udobne, tople i slatke :-D
i ovo bijelo se mogu dignut pa da budu dublje cizme

Image
Image

#2444 Re: Cipelice, cipelice..

Posted: 19/12/2011 18:23
by Karen
sheilak wrote:
Karen wrote:Image

Moje! :D
Odlicne!
Uz sprej nisu propustile današnju bljuzgu :)

#2445 Re: Cipelice, cipelice..

Posted: 19/12/2011 19:56
by boracha
i meni bi trebale neke takve

#2446 Re: Cipelice, cipelice..

Posted: 19/12/2011 20:09
by shambho
Karen wrote:
sheilak wrote:
Karen wrote:Image

Moje! :D
Odlicne!
Uz sprej nisu propustile današnju bljuzgu :)
Neko rece ranije za tu neku fokinu mast, a gdje sprej kupujete i kako se zove? :)

#2447 Re: Cipelice, cipelice..

Posted: 19/12/2011 21:37
by mumy
Karen wrote:
sheilak wrote:
Karen wrote:Image

Moje! :D
Odlicne!
Uz sprej nisu propustile današnju bljuzgu :)

Jel ovo cat,koliko si ih platila i gdje?Ja sam kontala da uzmem one djecije,na snizenju su 125 i 115,koza,cat,brojevi su do 39 :D...bacaju malo na tvoje izgledom,samo se bojim da ne propuste :-)

#2448 Re: Cipelice, cipelice..

Posted: 19/12/2011 21:48
by boracha
ja sam imala slicne, ne znam koje su bile, u planici kupila, ma nista nisam sprejala, ni snijeg, ni vodu nisu propustale, 5 godina ih nosila

#2449 Re: Cipelice, cipelice..

Posted: 19/12/2011 22:18
by boni kola
Not My Idea wrote:moje nove :-D udobne, tople i slatke :-D
i ovo bijelo se mogu dignut pa da budu dublje cizme

Image
Image
gdje, koliko? :-D, moze i pp

#2450 Re: Cipelice, cipelice..

Posted: 19/12/2011 22:27
by Karen
Catice su iz Alte, 175 km.
Sprej Timberlandov isto, 16 km.
Fokina mast iz Planike, mislim oko 8 km, kupila sam je jako davno.