*na Pofalicima
What to wear???
Moderator: anex
- Ma.Le.Na
- Posts: 12031
- Joined: 12/10/2009 11:12
- Location: ..na magarecoj klupi
#2426 Re: What to wear???
pogledaj i u Oviesseu..imaju i oni dio za trudnice 
*na Pofalicima
*na Pofalicima
- otherside
- Posts: 4922
- Joined: 30/10/2004 00:32
- Location: sarajevo
#2427 Re: What to wear???
u potpunosti te razumijem.niko_niko_kao_ja wrote:bila sam tamo nedavno i nisam nista nasla da mi odgovara, malo sam ters.otherside wrote:imas u alti onaj waikiki (tako nekakoniko_niko_kao_ja wrote:zene drage interesuje me gdje ima kupiti onih pantola helanki, sa gumom oko struka, posto sam trudna, a ne mogu naci nigdje neke lijepe trudnicke farmerke, a pritom da su jos udobne, skontala sam da mi je to mozda najbolja opcija. unaprijed se zahvaljujem na odgovorima.
). e tamo ima dio sa trudnickim stvarima.
i to je jedina radnja za koju ja znam da ima taj trudnicki dio.
fakat ne racunam onaj jad u benetonu.sve pantole su bile bez elastina, a meni je jako bitno da ga ima zbog udobnosti. ali otici cu ponovo mozda se sta nadje. hvala u svakom slucaju.
ja sam srecom dio prvog trimestra trudnoce provela u zagrebu pa sam se tamo obezbjedila s pravim trudnickim hlacama i ostalim stvarima. ovdje je bas bijedan izbor
a da potrazis na netu, online shopping...to ti je dobro rjesenje
- niko_niko_kao_ja
- Posts: 679
- Joined: 15/05/2010 06:19
- Location: Ti si bio svugde u mom' svemu
#2428 Re: What to wear???
hvala ti puno.Ma.Le.Na wrote:pogledaj i u Oviesseu..imaju i oni dio za trudnice
*na Pofalicima
- niko_niko_kao_ja
- Posts: 679
- Joined: 15/05/2010 06:19
- Location: Ti si bio svugde u mom' svemu
#2429 Re: What to wear???
ovdje je stanje katastrofa sto se tice odjece za trudnice, za sad sam stalno u helankama i haljinicama, ali sta kad dodje zima, treba mi nesto toplije.otherside wrote: u potpunosti te razumijem.
ja sam srecom dio prvog trimestra trudnoce provela u zagrebu pa sam se tamo obezbjedila s pravim trudnickim hlacama i ostalim stvarima. ovdje je bas bijedan izbor![]()
a da potrazis na netu, online shopping...to ti je dobro rjesenje
a sto se tice online shoppinga. ne usudim se, jer ne znam hoce li mi odgovarati, haljinice i tunike bi se i usudila kupiti, ali to mogu naci i ovdje, medjutim pantole ne smijem.
- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#2430 Re: What to wear???
ja sam rodici narucivala sa asosa trudnicku odjecu - pantole i farmerice pogotovo.
eee ovaj asos bi mi trebao platit kolko ih reklamiram.
elem, njoj je sve bilo super.
eee ovaj asos bi mi trebao platit kolko ih reklamiram.
elem, njoj je sve bilo super.
- Partizzanka
- Posts: 2732
- Joined: 14/01/2011 09:01
#2431 Re: What to wear???
vala fakat alica )
trudnice, pogledajte u tiffaniju jer ako oni dilaju hm ... hm ima trudnicke odjece
trudnice, pogledajte u tiffaniju jer ako oni dilaju hm ... hm ima trudnicke odjece
- niko_niko_kao_ja
- Posts: 679
- Joined: 15/05/2010 06:19
- Location: Ti si bio svugde u mom' svemu
#2432 Re: What to wear???
ma znam, ali ja i ovdje imam problema sa pronalaskom pantola, sve me stezu preko bokova i dupeta
, a nogavice super, zato mi trebaju neke sa puno elastina koje se dobro mogu rastegnuti gdje treba, a dok ja to ne uzmem u ruke i ne probam ne mogu kupiti, a bezveze mi da bacam pare i da mi stoji u kuci. 
-
Rimljanka
- Posts: 251
- Joined: 28/07/2006 16:21
- Location: Sarajevo
#2433 Re: What to wear???
Trudnice raskopcaj pantalone i tuniku preko..Ja sam tako dok nisam naisla na neke koje mi odgovaraju i koje mi lijepo stoje. Znam d aje vrlo tesko,ali u Azelu se ono "kad se naidje" mogu lijepe naci trudnicke hlace...
- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#2434 Re: What to wear???
mozda ti je najbolje potegnut do zagreba u h&m?niko_niko_kao_ja wrote:ma znam, ali ja i ovdje imam problema sa pronalaskom pantola, sve me stezu preko bokova i dupeta, a nogavice super, zato mi trebaju neke sa puno elastina koje se dobro mogu rastegnuti gdje treba, a dok ja to ne uzmem u ruke i ne probam ne mogu kupiti, a bezveze mi da bacam pare i da mi stoji u kuci.
-
LaCici
- Posts: 1571
- Joined: 12/03/2010 15:33
#2435 Re: What to wear???
Uh u H&M-u ima super farmerki za trudnice, gledala sam na stranici. Idem uskoro u Austriju i Njemacku pa planiram sebi tamo nakupovati odjece za trudnice, jer je kod nas bas uzas sto se tice te garderobe. Ako mozes najbolje ti je do Zagreba i fino nakupuj i mirna si.
-
Gospoda Ministarka
- Posts: 4111
- Joined: 04/07/2009 12:46
#2436 Re: What to wear???
alica.k wrote:ja sam rodici narucivala sa asosa trudnicku odjecu - pantole i farmerice pogotovo.
eee ovaj asos bi mi trebao platit kolko ih reklamiram.
elem, njoj je sve bilo super.
E, sad Azel France ima nesto odjece za trudnice pa moze i tomo pogledati.
- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#2437 Re: What to wear???
ministarko, ti prava sopingholicarka!!!!
ja sam bila u fazi kad sam kupovala i musku odjecu, samo da nes kupim
ja sam bila u fazi kad sam kupovala i musku odjecu, samo da nes kupim
-
Gospoda Ministarka
- Posts: 4111
- Joined: 04/07/2009 12:46
#2438 Re: What to wear???
Pricaj mi o tome, ali to je ugodnos korisnim... njemu kupim da zadovoljim potrebu, a pri tome smirim i tenzije koje se dizu oko kupovine.alica.k wrote:ministarko, ti prava sopingholicarka!!!!
ja sam bila u fazi kad sam kupovala i musku odjecu, samo da nes kupim
P.S
Jutros mi na asosu, pobjeze sat za 9 funti. Ja glupaca umjesto da ubacim u korpu gledala slike, i kad sam kliknula da kupim out of stock
- Nadinka
- Posts: 2143
- Joined: 01/02/2010 13:17
#2439 Re: What to wear???
Moja prijateljica je kupila u benetonu, znam da joj super odgovaraju a jos bile netsos nizene, uske dole normalne skroz,smao gore onaj pojas, pa ako nisi provjeri tamo?niko_niko_kao_ja wrote:ma znam, ali ja i ovdje imam problema sa pronalaskom pantola, sve me stezu preko bokova i dupeta, a nogavice super, zato mi trebaju neke sa puno elastina koje se dobro mogu rastegnuti gdje treba, a dok ja to ne uzmem u ruke i ne probam ne mogu kupiti, a bezveze mi da bacam pare i da mi stoji u kuci.
- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#2440 Re: What to wear???
hoce to, tako je meni suknja iz ruku izmakla.Gospoda Ministarka wrote:Jutros mi na asosu, pobjeze sat za 9 funti. Ja glupaca umjesto da ubacim u korpu gledala slike, i kad sam kliknula da kupim out of stock
mjeseeeecima je nije bilo, i onda se odjednom pojavi odnekud i to bas 10tka. e dok sam se snasla i kliknula add to bag kad nema je
-
Gospoda Ministarka
- Posts: 4111
- Joined: 04/07/2009 12:46
#2441 Re: What to wear???
alica.k wrote:hoce to, tako je meni suknja iz ruku izmakla.Gospoda Ministarka wrote:Jutros mi na asosu, pobjeze sat za 9 funti. Ja glupaca umjesto da ubacim u korpu gledala slike, i kad sam kliknula da kupim out of stock
mjeseeeecima je nije bilo, i onda se odjednom pojavi odnekud i to bas 10tka. e dok sam se snasla i kliknula add to bag kad nema je
Heeeej, vidim da uskoro imaju snizenje nove kolekcije znas li kad tacno?
- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#2442 Re: What to wear???
pa proslo je to snizenje?
s njima nikad ne znas kad je :S
s njima nikad ne znas kad je :S
-
dudu
- Posts: 113
- Joined: 06/07/2008 11:15
#2443 Re: What to wear???
ima i u azelu na dobrinji mali dio s trudičkom odjećom... mada ne znam šta ima i valja li šta..otherside wrote:imas u alti onaj waikiki (tako nekakoniko_niko_kao_ja wrote:zene drage interesuje me gdje ima kupiti onih pantola helanki, sa gumom oko struka, posto sam trudna, a ne mogu naci nigdje neke lijepe trudnicke farmerke, a pritom da su jos udobne, skontala sam da mi je to mozda najbolja opcija. unaprijed se zahvaljujem na odgovorima.
). e tamo ima dio sa trudnickim stvarima.
i to je jedina radnja za koju ja znam da ima taj trudnicki dio.
fakat ne racunam onaj jad u benetonu.
-
Gospoda Ministarka
- Posts: 4111
- Joined: 04/07/2009 12:46
#2444 Re: What to wear???
Najavljuju neko snizenje do 70%alica.k wrote:pa proslo je to snizenje?
s njima nikad ne znas kad je :S
-
boracha
- Posts: 1353
- Joined: 29/10/2006 05:18
#2445 Re: What to wear???
eno pise you choose sale, to ce sigurno sta ljudi budu najvise trazili stavit na sale, izgleda da na fejsu moras podijeliti sta bi na sale
-
mumy
- Posts: 756
- Joined: 25/05/2011 21:21
#2446 Re: What to wear???
imas i u ovs trudnicki dio,zna biti stvari
-
boracha
- Posts: 1353
- Joined: 29/10/2006 05:18
#2447 Re: What to wear???
u subotu u 10 uk time je sale na asosu, vec ce moze vidjeti nesto stvari koje se usle u snizenje, Remember we'll be picking two more items you've shared every hour.
pa eto, podijelite nesto, mozda bas to stave
pa eto, podijelite nesto, mozda bas to stave
- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#2448 Re: What to wear???
ja ne sopingujem barem jos po mjeseca, mjesec...
-
boracha
- Posts: 1353
- Joined: 29/10/2006 05:18
#2449 Re: What to wear???
ja vec jesam jednu stvar, ali sva odjeca koja im je zasad u sale je asos, tako da je moguce da ce samo asos stvari bit na snizenju, a moje je motel
-
Gospoda Ministarka
- Posts: 4111
- Joined: 04/07/2009 12:46
#2450 Re: What to wear???
E, navijen alarm da me podsjeti. Vec u 10:45 cu cekati da 'otvore vrata'boracha wrote:u subotu u 10 uk time je sale na asosu, vec ce moze vidjeti nesto stvari koje se usle u snizenje, Remember we'll be picking two more items you've shared every hour.
pa eto, podijelite nesto, mozda bas to stave
