Page 98 of 379

#2426 Re: Zemljotres maloprije..

Posted: 02/08/2012 12:57
by PeekABoo
Jel ovo opet kod Zenice? :shock:

#2427 Re: Zemljotres maloprije..

Posted: 02/08/2012 13:02
by plain vanilla
Bubalo1 wrote:Pa sto nema sa strane ? :D
ima, ne znam kako ne vidis :?
2012-08-02 01:47:51.09hr 12min ago 44.06 N 16.88 E 2 2.9 BOSNIA AND HERZEGOVINA

eto, trazi po njihovom vremenu, 10. odozdo :lol:

#2428 Re: Zemljotres maloprije..

Posted: 02/08/2012 13:15
by Mustang1
M 3.3 Bosnia and Herzegovina Aug....
M 4.2 Kuwait Region Aug. 02, 04:32 UTC
M 2.4 Bosnia and Herzegovina Aug. 01,...
M 4.5 Bosnia and Herzegovina Jul. 30,...

To ima ta tlane .. Ovaj treci odozgo je onaj od jucer :D

#2429 Re: Zemljotres maloprije..

Posted: 02/08/2012 13:16
by plain vanilla
Bubalo1 wrote:M 3.3 Bosnia and Herzegovina Aug....
M 4.2 Kuwait Region Aug. 02, 04:32 UTC
M 2.4 Bosnia and Herzegovina Aug. 01,...
M 4.5 Bosnia and Herzegovina Jul. 30,...

To ima ta tlane .. Ovaj treci odozgo je onaj od jucer :D
ti si ba corav :lol:

#2430 Re: Zemljotres maloprije..

Posted: 02/08/2012 13:18
by plain vanilla
jest papuu zdrmalo :roll:

#2431 Re: Zemljotres maloprije..

Posted: 02/08/2012 13:19
by plain vanilla
jest papuu zdrmalo :roll:

#2432 Re: Zemljotres maloprije..

Posted: 02/08/2012 13:31
by motorola01
evo opet :-)

#2433 Re: Zemljotres maloprije..

Posted: 02/08/2012 13:32
by Partijaner
Samo nek drma, da hoce svaki dan.

#2434 Re: Zemljotres maloprije..

Posted: 02/08/2012 13:37
by coggnac
jeste zivi?

#2435 Re: Zemljotres maloprije..

Posted: 02/08/2012 13:40
by Not My Idea
'ta ce zemljotres 8-)

#2436 Re: Zemljotres maloprije..

Posted: 02/08/2012 13:47
by presca
Gdje je bio? Nisam umislila i ovaj dobro je :D

#2437 Re: Zemljotres maloprije..

Posted: 02/08/2012 13:51
by red evil
Je li ovo treci danas??? Na ovoj stranici pise da je bio jos jedan prije 1h 27 min. http://www.emsc-csem.org/Earthquake/

#2438 Re: Zemljotres maloprije..

Posted: 02/08/2012 13:51
by ivan-tz
Problem je samo sto se to svakodnevno desava sto znaci da nije smirivanje tla. Nakon ovoliko svakidasnjih zemljotresa ne bi bilo cudno uopce da se zadesi jedan jak pa i onaj od 7-8 stepeni sto su rekli da bi mogao biti.

#2439 Re: Zemljotres maloprije..

Posted: 02/08/2012 13:52
by coggnac
red evil wrote:Je li ovo treci danas??? Na ovoj stranici pise da je bio jos jedan prije 1h 27 min. http://www.emsc-csem.org/Earthquake/
izgleda da nije evo pise gore da je bio mada nepotvrđen a sad su i to obavjestenje ukinuli

#2440 Re: Zemljotres maloprije..

Posted: 02/08/2012 13:56
by Mustang1
Ja cekam 20.ti da trazim Japansko drzavljanstvo :D

#2441 Re: Zemljotres maloprije..

Posted: 02/08/2012 13:57
by coggnac
kako udaraju ne mogu ih pofatat na emsc-u

#2442 Re: Zemljotres maloprije..

Posted: 02/08/2012 13:59
by red evil
http://www.emsc-csem.org/Earthquake/Tes ... ?id=280331 ????? :shock: :shock:

Nista ne kontam. Ovi tamu pisu da je bio jedan prije 15-20 min. a driugi prije 5-6, dok to nema informacije koliki je bio i je li uopste bio???? :? :? :shock: :shock:

#2443 Re: Zemljotres maloprije..

Posted: 02/08/2012 14:01
by presca
ivan-tz wrote:Problem je samo sto se to svakodnevno desava sto znaci da nije smirivanje tla. Nakon ovoliko svakidasnjih zemljotresa ne bi bilo cudno uopce da se zadesi jedan jak pa i onaj od 7-8 stepeni sto su rekli da bi mogao biti.
Ovako sam i ja nesto htjela da napisem .Koliko god glupo zvuci ovi mali kao da nas upozoravaju na neki veci i svi bi ga trebali da ocekujemo .Jer nije normalna pojava da skoro svaki dan zatrese po 2 -3 zemljotresa.I vise smo svi u strahu sta ce da se desi .

#2444 Re: Zemljotres maloprije..

Posted: 02/08/2012 14:12
by Sunrise00
ivan-tz wrote:Problem je samo sto se to svakodnevno desava sto znaci da nije smirivanje tla. Nakon ovoliko svakidasnjih zemljotresa ne bi bilo cudno uopce da se zadesi jedan jak pa i onaj od 7-8 stepeni sto su rekli da bi mogao biti.
pa tlo se moze smirivati duzi vremenski period

#2445 Re: Zemljotres maloprije..

Posted: 02/08/2012 14:15
by Mustang1
Pa barem su se u tome ovi nasi "strucnjaci" slozili da moze trajati sedmicu,dvije,mjesec pa i godinu :D

#2446 Re: Zemljotres maloprije..

Posted: 02/08/2012 14:17
by neki
presca wrote:
ivan-tz wrote:Problem je samo sto se to svakodnevno desava sto znaci da nije smirivanje tla. Nakon ovoliko svakidasnjih zemljotresa ne bi bilo cudno uopce da se zadesi jedan jak pa i onaj od 7-8 stepeni sto su rekli da bi mogao biti.
Ovako sam i ja nesto htjela da napisem .Koliko god glupo zvuci ovi mali kao da nas upozoravaju na neki veci i svi bi ga trebali da ocekujemo .Jer nije normalna pojava da skoro svaki dan zatrese po 2 -3 zemljotresa.I vise smo svi u strahu sta ce da se desi .
Nece da se desi nista...pretjerujete,..Ne znam kako ovakav histerican narod prezivi onakav rat

#2447 Re: Zemljotres maloprije..

Posted: 02/08/2012 14:22
by bosnianwoman
neki wrote:
presca wrote:
ivan-tz wrote:Problem je samo sto se to svakodnevno desava sto znaci da nije smirivanje tla. Nakon ovoliko svakidasnjih zemljotresa ne bi bilo cudno uopce da se zadesi jedan jak pa i onaj od 7-8 stepeni sto su rekli da bi mogao biti.
Ovako sam i ja nesto htjela da napisem .Koliko god glupo zvuci ovi mali kao da nas upozoravaju na neki veci i svi bi ga trebali da ocekujemo .Jer nije normalna pojava da skoro svaki dan zatrese po 2 -3 zemljotresa.I vise smo svi u strahu sta ce da se desi .
Nece da se desi nista...pretjerujete,..Ne znam kako ovakav histerican narod prezivi onakav rat
...pa valjda smo zato histericni... :roll:

#2448 Re: Zemljotres maloprije..

Posted: 02/08/2012 15:24
by PeekABoo

#2449 Re: Zemljotres maloprije..

Posted: 02/08/2012 15:25
by O'zone
neki wrote:
presca wrote:
ivan-tz wrote:Problem je samo sto se to svakodnevno desava sto znaci da nije smirivanje tla. Nakon ovoliko svakidasnjih zemljotresa ne bi bilo cudno uopce da se zadesi jedan jak pa i onaj od 7-8 stepeni sto su rekli da bi mogao biti.
Ovako sam i ja nesto htjela da napisem .Koliko god glupo zvuci ovi mali kao da nas upozoravaju na neki veci i svi bi ga trebali da ocekujemo .Jer nije normalna pojava da skoro svaki dan zatrese po 2 -3 zemljotresa.I vise smo svi u strahu sta ce da se desi .
Nece da se desi nista...pretjerujete,..Ne znam kako ovakav histerican narod prezivi onakav rat
treba malo vremena da se ogugla :skoljka: :mrgreen:

#2450 Re: Zemljotres maloprije..

Posted: 02/08/2012 15:29
by karanana
moje misljenje je takodjer da je ovo priprema za veliki. ovo sve dosad, tektonske ploce se polako mrdaju i klize i morat ce jednom jako lupiti da se postave na fiksno mjesto i da se smire.