Zemljotres maloprije..

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
PeekABoo
Posts: 289
Joined: 31/07/2012 16:11

#2426 Re: Zemljotres maloprije..

Post by PeekABoo »

Jel ovo opet kod Zenice? :shock:
User avatar
plain vanilla
Posts: 70317
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#2427 Re: Zemljotres maloprije..

Post by plain vanilla »

Bubalo1 wrote:Pa sto nema sa strane ? :D
ima, ne znam kako ne vidis :?
2012-08-02 01:47:51.09hr 12min ago 44.06 N 16.88 E 2 2.9 BOSNIA AND HERZEGOVINA

eto, trazi po njihovom vremenu, 10. odozdo :lol:
Mustang1
Posts: 29966
Joined: 29/12/2010 17:31

#2428 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Mustang1 »

M 3.3 Bosnia and Herzegovina Aug....
M 4.2 Kuwait Region Aug. 02, 04:32 UTC
M 2.4 Bosnia and Herzegovina Aug. 01,...
M 4.5 Bosnia and Herzegovina Jul. 30,...

To ima ta tlane .. Ovaj treci odozgo je onaj od jucer :D
User avatar
plain vanilla
Posts: 70317
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#2429 Re: Zemljotres maloprije..

Post by plain vanilla »

Bubalo1 wrote:M 3.3 Bosnia and Herzegovina Aug....
M 4.2 Kuwait Region Aug. 02, 04:32 UTC
M 2.4 Bosnia and Herzegovina Aug. 01,...
M 4.5 Bosnia and Herzegovina Jul. 30,...

To ima ta tlane .. Ovaj treci odozgo je onaj od jucer :D
ti si ba corav :lol:
User avatar
plain vanilla
Posts: 70317
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#2430 Re: Zemljotres maloprije..

Post by plain vanilla »

jest papuu zdrmalo :roll:
User avatar
plain vanilla
Posts: 70317
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#2431 Re: Zemljotres maloprije..

Post by plain vanilla »

jest papuu zdrmalo :roll:
motorola01
Posts: 4147
Joined: 28/04/2011 13:27

#2432 Re: Zemljotres maloprije..

Post by motorola01 »

evo opet :-)
User avatar
Partijaner
Posts: 15365
Joined: 17/10/2010 13:56
Location: Südkurve München

#2433 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Partijaner »

Samo nek drma, da hoce svaki dan.
coggnac
Posts: 13
Joined: 28/07/2012 01:46
Location: Usa
Contact:

#2434 Re: Zemljotres maloprije..

Post by coggnac »

jeste zivi?
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#2435 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Not My Idea »

'ta ce zemljotres 8-)
presca
Posts: 62
Joined: 16/06/2012 21:47

#2436 Re: Zemljotres maloprije..

Post by presca »

Gdje je bio? Nisam umislila i ovaj dobro je :D
User avatar
red evil
Posts: 2386
Joined: 30/07/2012 14:08

#2437 Re: Zemljotres maloprije..

Post by red evil »

Je li ovo treci danas??? Na ovoj stranici pise da je bio jos jedan prije 1h 27 min. http://www.emsc-csem.org/Earthquake/
ivan-tz
Posts: 334
Joined: 15/07/2012 16:45

#2438 Re: Zemljotres maloprije..

Post by ivan-tz »

Problem je samo sto se to svakodnevno desava sto znaci da nije smirivanje tla. Nakon ovoliko svakidasnjih zemljotresa ne bi bilo cudno uopce da se zadesi jedan jak pa i onaj od 7-8 stepeni sto su rekli da bi mogao biti.
coggnac
Posts: 13
Joined: 28/07/2012 01:46
Location: Usa
Contact:

#2439 Re: Zemljotres maloprije..

Post by coggnac »

red evil wrote:Je li ovo treci danas??? Na ovoj stranici pise da je bio jos jedan prije 1h 27 min. http://www.emsc-csem.org/Earthquake/
izgleda da nije evo pise gore da je bio mada nepotvrđen a sad su i to obavjestenje ukinuli
Mustang1
Posts: 29966
Joined: 29/12/2010 17:31

#2440 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Mustang1 »

Ja cekam 20.ti da trazim Japansko drzavljanstvo :D
coggnac
Posts: 13
Joined: 28/07/2012 01:46
Location: Usa
Contact:

#2441 Re: Zemljotres maloprije..

Post by coggnac »

kako udaraju ne mogu ih pofatat na emsc-u
User avatar
red evil
Posts: 2386
Joined: 30/07/2012 14:08

#2442 Re: Zemljotres maloprije..

Post by red evil »

http://www.emsc-csem.org/Earthquake/Tes ... ?id=280331 ????? :shock: :shock:

Nista ne kontam. Ovi tamu pisu da je bio jedan prije 15-20 min. a driugi prije 5-6, dok to nema informacije koliki je bio i je li uopste bio???? :? :? :shock: :shock:
Last edited by red evil on 02/08/2012 14:03, edited 1 time in total.
presca
Posts: 62
Joined: 16/06/2012 21:47

#2443 Re: Zemljotres maloprije..

Post by presca »

ivan-tz wrote:Problem je samo sto se to svakodnevno desava sto znaci da nije smirivanje tla. Nakon ovoliko svakidasnjih zemljotresa ne bi bilo cudno uopce da se zadesi jedan jak pa i onaj od 7-8 stepeni sto su rekli da bi mogao biti.
Ovako sam i ja nesto htjela da napisem .Koliko god glupo zvuci ovi mali kao da nas upozoravaju na neki veci i svi bi ga trebali da ocekujemo .Jer nije normalna pojava da skoro svaki dan zatrese po 2 -3 zemljotresa.I vise smo svi u strahu sta ce da se desi .
User avatar
Sunrise00
Posts: 4484
Joined: 20/06/2008 22:48
Location: Tamo gdje i kisa kad pada, nije prosto kisa :)

#2444 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Sunrise00 »

ivan-tz wrote:Problem je samo sto se to svakodnevno desava sto znaci da nije smirivanje tla. Nakon ovoliko svakidasnjih zemljotresa ne bi bilo cudno uopce da se zadesi jedan jak pa i onaj od 7-8 stepeni sto su rekli da bi mogao biti.
pa tlo se moze smirivati duzi vremenski period
Mustang1
Posts: 29966
Joined: 29/12/2010 17:31

#2445 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Mustang1 »

Pa barem su se u tome ovi nasi "strucnjaci" slozili da moze trajati sedmicu,dvije,mjesec pa i godinu :D
neki
Posts: 7954
Joined: 17/02/2005 07:57

#2446 Re: Zemljotres maloprije..

Post by neki »

presca wrote:
ivan-tz wrote:Problem je samo sto se to svakodnevno desava sto znaci da nije smirivanje tla. Nakon ovoliko svakidasnjih zemljotresa ne bi bilo cudno uopce da se zadesi jedan jak pa i onaj od 7-8 stepeni sto su rekli da bi mogao biti.
Ovako sam i ja nesto htjela da napisem .Koliko god glupo zvuci ovi mali kao da nas upozoravaju na neki veci i svi bi ga trebali da ocekujemo .Jer nije normalna pojava da skoro svaki dan zatrese po 2 -3 zemljotresa.I vise smo svi u strahu sta ce da se desi .
Nece da se desi nista...pretjerujete,..Ne znam kako ovakav histerican narod prezivi onakav rat
bosnianwoman
Posts: 154
Joined: 25/07/2008 14:02

#2447 Re: Zemljotres maloprije..

Post by bosnianwoman »

neki wrote:
presca wrote:
ivan-tz wrote:Problem je samo sto se to svakodnevno desava sto znaci da nije smirivanje tla. Nakon ovoliko svakidasnjih zemljotresa ne bi bilo cudno uopce da se zadesi jedan jak pa i onaj od 7-8 stepeni sto su rekli da bi mogao biti.
Ovako sam i ja nesto htjela da napisem .Koliko god glupo zvuci ovi mali kao da nas upozoravaju na neki veci i svi bi ga trebali da ocekujemo .Jer nije normalna pojava da skoro svaki dan zatrese po 2 -3 zemljotresa.I vise smo svi u strahu sta ce da se desi .
Nece da se desi nista...pretjerujete,..Ne znam kako ovakav histerican narod prezivi onakav rat
...pa valjda smo zato histericni... :roll:
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#2449 Re: Zemljotres maloprije..

Post by O'zone »

neki wrote:
presca wrote:
ivan-tz wrote:Problem je samo sto se to svakodnevno desava sto znaci da nije smirivanje tla. Nakon ovoliko svakidasnjih zemljotresa ne bi bilo cudno uopce da se zadesi jedan jak pa i onaj od 7-8 stepeni sto su rekli da bi mogao biti.
Ovako sam i ja nesto htjela da napisem .Koliko god glupo zvuci ovi mali kao da nas upozoravaju na neki veci i svi bi ga trebali da ocekujemo .Jer nije normalna pojava da skoro svaki dan zatrese po 2 -3 zemljotresa.I vise smo svi u strahu sta ce da se desi .
Nece da se desi nista...pretjerujete,..Ne znam kako ovakav histerican narod prezivi onakav rat
treba malo vremena da se ogugla :skoljka: :mrgreen:
User avatar
karanana
Posts: 50776
Joined: 26/02/2004 00:00

#2450 Re: Zemljotres maloprije..

Post by karanana »

moje misljenje je takodjer da je ovo priprema za veliki. ovo sve dosad, tektonske ploce se polako mrdaju i klize i morat ce jednom jako lupiti da se postave na fiksno mjesto i da se smire.
Post Reply