Sarajevo shopping

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
Dr.Cuddy
Posts: 2532
Joined: 09/12/2006 22:48
Location: House's Office

#2426 Re: Sarajevo shoping

Post by Dr.Cuddy »

Ma.Le.Na wrote::shock:
cokoladne mrvice-grumencici???
wow
u skafi?

mogla bi sutra :D ako me dragi htjedne odvest :oops: :D
Jeste one male cokoladne kapljice. Nisu Nestle ali jesu chocolate chips. Druga ili treca polica odozgo, skroz lijevo stoje. Na toj polici su jos mrvice za posipanje, extrakt vanilije i ruma, preljevi za sladoled od cokolade i jagode itd. (Ako pitate za ove artikle pokazace vam policu)
Slovka
Posts: 23
Joined: 23/01/2010 15:57

#2427 Re: Sarajevo shoping

Post by Slovka »

Znači Mango ništa posebno.
A gdje biste mi predložili u Sarajevu da pogledam kapute, a da ima i L brojeva.
Sviđa mi se nešto ovakvo, kao ovaj Zarin
Image

Ali odvojila bih vikend za pretresanje prodavnica, jedino da nije baš papreno i da se mogu pouzdati da se neće ofucati nakon tek jedne sezone.
User avatar
Ma.Le.Na
Posts: 12031
Joined: 12/10/2009 11:12
Location: ..na magarecoj klupi

#2428 Re: Sarajevo shoping

Post by Ma.Le.Na »

Dr.Cuddy wrote:
Ma.Le.Na wrote::shock:
cokoladne mrvice-grumencici???
wow
u skafi?

mogla bi sutra :D ako me dragi htjedne odvest :oops: :D
Jeste one male cokoladne kapljice. Nisu Nestle ali jesu chocolate chips. Druga ili treca polica odozgo, skroz lijevo stoje. Na toj polici su jos mrvice za posipanje, extrakt vanilije i ruma, preljevi za sladoled od cokolade i jagode itd. (Ako pitate za ove artikle pokazace vam policu)
Hvala :)

jesu li skupe? :oops:
User avatar
Dr.Cuddy
Posts: 2532
Joined: 09/12/2006 22:48
Location: House's Office

#2429 Re: Sarajevo shoping

Post by Dr.Cuddy »

Ma.Le.Na wrote:
Dr.Cuddy wrote:
Ma.Le.Na wrote::shock:
cokoladne mrvice-grumencici???
wow
u skafi?

mogla bi sutra :D ako me dragi htjedne odvest :oops: :D
Jeste one male cokoladne kapljice. Nisu Nestle ali jesu chocolate chips. Druga ili treca polica odozgo, skroz lijevo stoje. Na toj polici su jos mrvice za posipanje, extrakt vanilije i ruma, preljevi za sladoled od cokolade i jagode itd. (Ako pitate za ove artikle pokazace vam policu)
Hvala :)

jesu li skupe? :oops:
Ne mogu tacno reci cijenu, fakat nisam upratila :(
zamzija
Posts: 1715
Joined: 08/08/2008 15:43

#2430 Re: Sarajevo shoping

Post by zamzija »

alica.k wrote:po meni jedino pravo snizenje naprave u benettonu kad snize sve 70% il tako.
sad u jesen sam kupila jaknu koja je bila 400KM za 120KM, majica je bilo od 5 do 20KM i tako...
niko drugi ne pravi pravo snizenje kod nas.
Vala baš! Ja sam ljetos ustvari početkom septembra u Bennetonu kupila tuniku bez rukava bila 20 KM i košulju običnu bijelu pamučnu kratkih rukava bila 27 KM...zaprepastila se...a stvarno su imali sniženje 70 %...
Ma najbolja su sniženja vani, po 5 eura od majica, košulja pa do sakoa ... :( Nikad mi to nećemo imati...
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#2431 Re: Sarajevo shoping

Post by ladyblue18 »

Bila danas u Alti, razgledala malo.

Parfois ima snizenje, 50%, 20%, 30%.
Koton nista posebno.
Waikiki, mogli bi malo spustiti cijene. :-)
anonimus03
Posts: 319
Joined: 08/01/2011 11:54
Location: Jupiter

#2432 Re: Sarajevo shoping

Post by anonimus03 »

Slovka wrote:Znači Mango ništa posebno.
A gdje biste mi predložili u Sarajevu da pogledam kapute, a da ima i L brojeva.
Sviđa mi se nešto ovakvo, kao ovaj Zarin
Image

Ali odvojila bih vikend za pretresanje prodavnica, jedino da nije baš papreno i da se mogu pouzdati da se neće ofucati nakon tek jedne sezone.
Nicola's definitivno. Kvalitet takav da ces ga nositi barem 4 godine. :-D
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#2433 Re: Sarajevo shoping

Post by ladyblue18 »

Ja sam kontala ganjat sebi sad jaknu u Mangu ali ste me odgovorile. :roll:

Nego, alice kad bude snizenje u benettonu vici. :oops:
User avatar
anestezija123
Posts: 193
Joined: 06/10/2011 17:16

#2434 Re: Sarajevo shoping

Post by anestezija123 »

U Mangu nista posebno nije snizeno, ali ako zelite one obicne pamucne majice ili helanke, one su sad pravo jeftine, isplati se uzeti. Oko 10KM su majice, a 12KM helanke cini mi se. :)
Slovka
Posts: 23
Joined: 23/01/2010 15:57

#2435 Re: Sarajevo shoping

Post by Slovka »

tufahija18 wrote:Nicola's definitivno. Kvalitet takav da ces ga nositi barem 4 godine. :-D
Hvala ti, pogledat ću :)
User avatar
alibaba_i_30_godina
Posts: 16995
Joined: 16/01/2010 19:15

#2436 Re: Sarajevo shoping

Post by alibaba_i_30_godina »

Gospoda Ministarka wrote:U Alti i u Merkatoru na Ilidzi.
Samo da se zahvalim na informaciji. Bio sam veceras u Alti u toj radnji Jordie's, tako nekako, i imaju pravo dobrih odijela, kosulja, kravata i cipela.

Sada je veliko snizenje, tako da se odijelo pazari za 200 KM, zajedno sa kosuljom i kravatom!

Inace, 3 kravate su 50 KM, a 3 kosulje 100 KM, pa eto ako nekome treba da zna!
Gospoda Ministarka
Posts: 4111
Joined: 04/07/2009 12:46

#2437 Re: Sarajevo shoping

Post by Gospoda Ministarka »

NeyDan wrote:
Gospoda Ministarka wrote:U Alti i u Merkatoru na Ilidzi.
Samo da se zahvalim na informaciji. Bio sam veceras u Alti u toj radnji Jordie's, tako nekako, i imaju pravo dobrih odijela, kosulja, kravata i cipela.

Sada je veliko snizenje, tako da se odijelo pazari za 200 KM, zajedno sa kosuljom i kravatom!

Inace, 3 kravate su 50 KM, a 3 kosulje 100 KM, pa eto ako nekome treba da zna!
Nista. Kakve su cipele? Ja im nisam gledala materijal.
Da, imaju neko ludo snizenje.
Moram da kazem, da su im odijela boljeg sastava nego ona u Granoffu.
User avatar
alibaba_i_30_godina
Posts: 16995
Joined: 16/01/2010 19:15

#2438 Re: Sarajevo shoping

Post by alibaba_i_30_godina »

Gospoda Ministarka wrote:
NeyDan wrote:
Gospoda Ministarka wrote:U Alti i u Merkatoru na Ilidzi.
Samo da se zahvalim na informaciji. Bio sam veceras u Alti u toj radnji Jordie's, tako nekako, i imaju pravo dobrih odijela, kosulja, kravata i cipela.

Sada je veliko snizenje, tako da se odijelo pazari za 200 KM, zajedno sa kosuljom i kravatom!

Inace, 3 kravate su 50 KM, a 3 kosulje 100 KM, pa eto ako nekome treba da zna!
Nista. Kakve su cipele? Ja im nisam gledala materijal.
Da, imaju neko ludo snizenje.
Moram da kazem, da su im odijela boljeg sastava nego ona u Granoffu.
Nemaju veliki izbor, tek malo nesto, tako da nisam njih ni zagledao previse. Odijela su jako dobra i kvalitetna i nisu uopce skupa!

Sto se tice cipela, kupio sam neke u Borovo, doduse nisu klasicne cipele jer imam dvoje, vec one duboke cipele, ide zima pa se valja spremiti na pravi nacin. Imaju i oni neka luda snizenja, ja sam kupio nekakve koje ne propustaju vodu a idu uz odijelo. :D
Gospoda Ministarka
Posts: 4111
Joined: 04/07/2009 12:46

#2439 Re: Sarajevo shoping

Post by Gospoda Ministarka »

Onda u Merkatoru imaju veci izbor. Odijela su im smijesno jeftina, ta ista kvaliteta materijala, a losiji model u Granoffu je duplo skuplji.
Ja ne kupujem nista, danima...cekam :D
BJB
Posts: 4599
Joined: 16/10/2010 17:17
Location: California

#2440 Re: Sarajevo shoping

Post by BJB »

tufahija18 wrote: Image

Ali odvojila bih vikend za pretresanje prodavnica, jedino da nije baš papreno i da se mogu pouzdati da se neće ofucati nakon tek jedne sezone.
Nicola's definitivno. Kvalitet takav da ces ga nositi barem 4 godine. :-D[/quote]
A gdje im je radnja? I kakve su cijene?
mumy
Posts: 756
Joined: 25/05/2011 21:21

#2441 Re: Sarajevo shoping

Post by mumy »

Evo da ja odgovorim :) Nikolas se nalazi u zgradi gdje je bio Central samo sa strane....preko puta Targe i Fontane...Mislim da je brend iz Srbije,kvalitet je stvarno na zavidnom nivou,cijene jesu malo vece,al snizenja su u toku pa vjerujem da se moze naci nesto sa pristojnom cijenom...
User avatar
Ma.Le.Na
Posts: 12031
Joined: 12/10/2009 11:12
Location: ..na magarecoj klupi

#2442 Re: Sarajevo shoping

Post by Ma.Le.Na »

ladyblue18 wrote:Ja sam kontala ganjat sebi sad jaknu u Mangu ali ste me odgovorile. :roll:

Nego, alice kad bude snizenje u benettonu vici. :oops:
Vidjela sam pravo dobre jakne u Tom tailoru...snizenje 50%. :)
User avatar
despina
Posts: 492
Joined: 16/02/2009 13:13

#2443 Re: Sarajevo shoping

Post by despina »

Slovka wrote:
tufahija18 wrote:Nicola's definitivno. Kvalitet takav da ces ga nositi barem 4 godine. :-D
Hvala ti, pogledat ću :)

Nicola's je :thumbup: kupila sam dosta lijepih stvari kod njih na sniženju prošle godine. super kvalitet!
radnja se nalazi na uglu, gdje je prije bio central, pa odmah do pravoslavne crkve
User avatar
LilBoom
Posts: 74
Joined: 20/11/2011 16:12

#2444 Re: Sarajevo shoping

Post by LilBoom »

anestezija123 wrote:U Mangu nista posebno nije snizeno, ali ako zelite one obicne pamucne majice ili helanke, one su sad pravo jeftine, isplati se uzeti. Oko 10KM su majice, a 12KM helanke cini mi se. :)


jesu li farmerice snizene u Mangu?
BJB
Posts: 4599
Joined: 16/10/2010 17:17
Location: California

#2445 Re: Sarajevo shoping

Post by BJB »

A pantalone po 30KM?
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#2446 Re: Sarajevo shoping

Post by ladyblue18 »

Ja procitah na mzt da je u mangu popust na sve 50%, a od raje cuh, a i ovdje neko napisa da su samo bezveze stvari snizene. :-?
Nista mi nije jasno :-) moram otici sutra, prekosutra da vidim.
User avatar
anestezija123
Posts: 193
Joined: 06/10/2011 17:16

#2447 Re: Sarajevo shoping

Post by anestezija123 »

LilBoom wrote:
anestezija123 wrote:U Mangu nista posebno nije snizeno, ali ako zelite one obicne pamucne majice ili helanke, one su sad pravo jeftine, isplati se uzeti. Oko 10KM su majice, a 12KM helanke cini mi se. :)


jesu li farmerice snizene u Mangu?
Nisam se dobro izrazila, nije da nista nije snizeno. Mnogo toga jeste. :D Moguce da ja nisam bila odusevljena izborom.
Ali da, snizene su i farmerice, i ima ih i po 35KM. :)

@ladyblue18 - Nije na sve popust 50%, nego generalno popust do 50%. Moze se naci stvari koje su snizene i 50% ali recimo bas te stvari meni licno nisu nesto. U svakom slucaju pogledaj. :D
mumy
Posts: 756
Joined: 25/05/2011 21:21

#2448 Re: Sarajevo shoping

Post by mumy »

ma cekajte januar,tad ce biti stvarno 50% :D
User avatar
LilBoom
Posts: 74
Joined: 20/11/2011 16:12

#2449 Re: Sarajevo shoping

Post by LilBoom »

anestezija123 wrote:
LilBoom wrote:
anestezija123 wrote:U Mangu nista posebno nije snizeno, ali ako zelite one obicne pamucne majice ili helanke, one su sad pravo jeftine, isplati se uzeti. Oko 10KM su majice, a 12KM helanke cini mi se. :)


jesu li farmerice snizene u Mangu?
Nisam se dobro izrazila, nije da nista nije snizeno. Mnogo toga jeste. :D Moguce da ja nisam bila odusevljena izborom.
Ali da, snizene su i farmerice, i ima ih i po 35KM. :)

@ladyblue18 - Nije na sve popust 50%, nego generalno popust do 50%. Moze se naci stvari koje su snizene i 50% ali recimo bas te stvari meni licno nisu nesto. U svakom slucaju pogledaj. :D
moram u izvidnicu sljedece sedmice :razz:
User avatar
miss_heidi
Posts: 98
Joined: 02/06/2011 11:45

#2450 Re: Sarajevo shoping

Post by miss_heidi »

jesu li farmerice snizene u Mangu?[/quote]

Nisam se dobro izrazila, nije da nista nije snizeno. Mnogo toga jeste. :D Moguce da ja nisam bila odusevljena izborom.
Ali da, snizene su i farmerice, i ima ih i po 35KM. :)

@ladyblue18 - Nije na sve popust 50%, nego generalno popust do 50%. Moze se naci stvari koje su snizene i 50% ali recimo bas te stvari meni licno nisu nesto. U svakom slucaju pogledaj. :D[/quote]

moram u izvidnicu sljedece sedmice :razz:[/quote]

u mangu je bas sve snizeno, nesto 50, nesto, 40,30%... uglavnom moze se finih stvari naci,,, ako se do sad vec nije probralo :-)
Post Reply