39,6 km to je za mene pored stadiona...A40 pa B1...groove wrote:nego doktore, pises da putujes preko a40 da bi dosao do stadiona...veella wrote:Za ove sto ih bode u oci:BHF_Manijak wrote:Hajd procitaj vecinu postova od doticnog i samo ce ti se kazati. Meni djecija prica, nevezano sad za tu tekmu na kojoj je bio.
ja sam svoj san ostvario, zivim pored stadiona kluba za kojeg navijam preko 20 godina...
Ne kurci se veella sto ide na skoro svaku domacu tekmu BVB, veella se kurci sto zeli svakog ko mu dodje u goste da odvede na jednu bundesligasku tekmu ida vidi kako to izgleda uzivo (volio bi da svi imate sansu pa da dodjete da idemo zajedno na bilo koju utakmicu pa i ovi sto ih nesto bode u oci)
Pozdrav od "srednjoskolca" - za par mjeseci aBd Dr.-Ing. veella![]()
![]()
![]()
de nam objasni kako onda zivis PORED stadiona
ili je punac bio u drugom dijelu dortmunda
Bundesliga
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#2426 Re: Bundesliga
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#2427 Re: Bundesliga
naći vela je orginal navijać...a ne simaptizer... 
respect...i da koji put slikas sa tih svojih utakmica...slikica,slićica sa lica mjesta...
respect...i da koji put slikas sa tih svojih utakmica...slikica,slićica sa lica mjesta...
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#2428 Re: Bundesliga
U prošlu nedjelju sam bio sa Antoniom da Silva
, doveo i on svoja dva sina u BVB Evonik školu fudbala 
-
groove
- Posts: 4644
- Joined: 13/10/2007 08:18
#2429 Re: Bundesliga
ejveella wrote: 39,6 km to je za mene pored stadiona...A40 pa B1...
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#2430 Re: Bundesliga
E vidiš tu se razlikujemo, meni je i 300 km pored ako si vjerni navijač.... Haman pa ga vidim sa balkonagroove wrote:ejveella wrote: 39,6 km to je za mene pored stadiona...A40 pa B1...meni je pored ako si u okruzenju od jedno 3 km, a ne ako u drugom gradu zivis
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#2431 Re: Bundesliga
https://fbcdn-video-a.akamaihd.net/cfs- ... 75a7356aad
Sretan rođendan Emma....
Sretan rođendan Emma....
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#2432 Re: Bundesliga
Komentar obrisan...
Last edited by veella on 18/04/2012 07:41, edited 1 time in total.
-
groove
- Posts: 4644
- Joined: 13/10/2007 08:18
#2434 Re: Bundesliga
veella, de opet citiraj onaj svoj komentar kako si bio na stadionu - nek' puknu dusmani!!! 
- simonese
- Posts: 7025
- Joined: 05/12/2007 08:51
- Location: Holy South
#2435 Re: Bundesliga
halo,momak,ti si prvi poceo kenajt po Bayernuveella wrote:Posjećujem ovu temu duže vrijeme jer sam veliki navijač Borussie Dortmund ali toliko mi je mrsko postat ovdje jer na svaki post javlja se neki jadnik koji navija za bayern i pljuje po BVB i svemu bliskom. Ne razumijem šta će oni uopšte na ovoj temi jer koliki paćenik moraš biti da bi sate provodio na temi lige u kojoj igra tvoj omiljeni klub, a koji oni ne vole i vadio živce ostalima. Vjerovatno postoji tema F.C. bayern na koju nikad nisam nit bi otišao jer ne navijam za njega i koja služi za navijače istog. Ako volite klub i navijate za njega, bavite se njime a ne njegovim protivnicima, vjerujte mi mnogo će vam ljepše biti!!!
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#2438 Re: Bundesliga

Moguci izgled novog dresa BVB za novu sezonu sa novim sponzorem "Puma"
- simonese
- Posts: 7025
- Joined: 05/12/2007 08:51
- Location: Holy South
#2439 Re: Bundesliga
PederskoUdruzenjeMladihAmateraveella wrote:
Moguci izgled novog dresa BVB za novu sezonu sa novim sponzorem "Puma"
- vicious
- Posts: 7655
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#2440 Re: Bundesliga
Vala je ruzan.
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#2441 Re: Bundesliga
Koje vrijedi 50.000.000,00 €simonese wrote:PederskoUdruzenjeMladihAmateraveella wrote:
Moguci izgled novog dresa BVB za novu sezonu sa novim sponzorem "Puma"
http://www.welt.de/sport/fussball/bunde ... -Euro.html
- BHF_Manijak
- Posts: 28516
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#2442 Re: Bundesliga
Kako danas procitah, Bundesliga je finansijki poboljsala ugovor sto se tice prodaje tv prava, kod Skya i dalje ostaju ali ce sada po sezoni dobivati preko 650 miliona Eura, dok je dosada ta cifra iznosila oko 470!

- simonese
- Posts: 7025
- Joined: 05/12/2007 08:51
- Location: Holy South
#2443 Re: Bundesliga
eto para za DzekaBHF_Manijak wrote:Kako danas procitah, Bundesliga je finansijki poboljsala ugovor sto se tice prodaje tv prava, kod Skya i dalje ostaju ali ce sada po sezoni dobivati preko 650 miliona Eura, dok je dosada ta cifra iznosila oko 470!![]()
- BHF_Manijak
- Posts: 28516
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#2444 Re: Bundesliga
A kakva je ono nedavno afera bila, prije 5-6 godina, oko tih tv prava, znam da je nakva Kirch agencija ili kako se vec zove upletena bila. Velika se hampa bila digla oko toga, znam da je tu krah Bundesliga bas dozivjela.
Ako ko zna detalje volio bih da iznese!
-
groove
- Posts: 4644
- Joined: 13/10/2007 08:18
#2445 Re: Bundesliga
mislis na onu aferu iz 2003.? http://de.wikipedia.org/wiki/Kirch-Aff%C3%A4reBHF_Manijak wrote:A kakva je ono nedavno afera bila, prije 5-6 godina, oko tih tv prava, znam da je nakva Kirch agencija ili kako se vec zove upletena bila. Velika se hampa bila digla oko toga, znam da je tu krah Bundesliga bas dozivjela.Ako ko zna detalje volio bih da iznese!
kada smo vec kod bayerna i afera... bilo je price da su prodali el-polufinale 07/08 protiv zenita za 60M €
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#2446 Re: Bundesliga
groove wrote:mislis na onu aferu iz 2003.? http://de.wikipedia.org/wiki/Kirch-Aff%C3%A4reBHF_Manijak wrote:A kakva je ono nedavno afera bila, prije 5-6 godina, oko tih tv prava, znam da je nakva Kirch agencija ili kako se vec zove upletena bila. Velika se hampa bila digla oko toga, znam da je tu krah Bundesliga bas dozivjela.Ako ko zna detalje volio bih da iznese!
kada smo vec kod bayerna i afera... bilo je price da su prodali el-polufinale 07/08 protiv zenita za 60M €
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#2447 Re: Bundesliga
6 igrača Borussie D. među 40 najboljih igrača svijeta
Respekt
http://www.ruhrnachrichten.de/sport/bvb ... 35,1617996
Respekt
http://www.ruhrnachrichten.de/sport/bvb ... 35,1617996
- Koolin1
- Posts: 494
- Joined: 01/11/2010 23:19
#2448 Re: Bundesliga
ti si izgleda za svaki klub napravio po jedan account... na temi Real Madrid-a si postavio isti komentar, samo zamjenio klubove...veella wrote:Posjećujem ovu temu duže vrijeme jer sam veliki navijač Borussie Dortmund ali toliko mi je mrsko postat ovdje jer na svaki post javlja se neki jadnik koji navija za bayern i pljuje po BVB i svemu bliskom. Ne razumijem šta će oni uopšte na ovoj temi jer koliki paćenik moraš biti da bi sate provodio na temi lige u kojoj igra tvoj omiljeni klub, a koji oni ne vole i vadio živce ostalima. Vjerovatno postoji tema F.C. bayern na koju nikad nisam nit bi otišao jer ne navijam za njega i koja služi za navijače istog. Ako volite klub i navijate za njega, bavite se njime a ne njegovim protivnicima, vjerujte mi mnogo će vam ljepše biti!!!
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#2449 Re: Bundesliga
Nisam, samo sam taj komentar iz teme R.M. iskoristio i ovdje postavio.... Komentar je OK...
- Basler
- Posts: 184
- Joined: 04/03/2010 18:56
#2450 Re: Bundesliga
Moze li neko ovog papagaja iznad mene ukloniti? Ako nastavi sa ovim piskaranjem/hvalisanjem onda sam ja na krivoj adresi.
Evo sad cu mu par postova prijaviti da vidim da li i ovdje stanuje tama.
Evo sad cu mu par postova prijaviti da vidim da li i ovdje stanuje tama.


