Page 98 of 287

#2426 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 60 drzava priznalo nezavisnost!

Posted: 06/08/2011 18:37
by CSKA
@tbv

Onda sam te ja pogresno razumio i svatio,jer sam se vec susretao sa tim misljenjem.Pretezno kod mladjih ljudi koji idealizuju i romantizuju istoriju.A i ne cudi me vise nista danas.Kada sam jednom prisustvovao predavanju na politickom fakultetu,gdje je asistent uvjeravao studente da su arapi u Bosni pokupili ideje o tome kako da izgledaju dzamije.I to jedno dva vijeka prije pojave islama.

#2427 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 60 drzava priznalo nezavisnost!

Posted: 06/08/2011 19:41
by Highlander
[quote="Helikopter" Pa ti sad vidi... sta Srbija moze vise da uradi po pitanju Kosova.[/quote]"

Isto što 1912, 1918, 1945.

Reintegracija, kada dođe vrijeme.

Lijep pozdrav.

#2428 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 60 drzava priznalo nezavisnost!

Posted: 06/08/2011 19:57
by Highlander
[quote="hercegovac_pravi"I da ne zaboravim, ono što ti doživljavaš kao provokaciju, nije provokacija. To ti je realnost.[/quote]"

R - Realnost je BILO Kosovo izvan Srbije, pod Osmanlijama i marionetama (1459-1912),
Realnost je BILO Kosovo izvan Srbije tokom austrijske i njemačke invazije na Srbiju, (1914-1917),
Relanost je BILO Kosovo izvan Srbije, pod Musolinijem i Hitlerom, (1941-43-45),

Ispisaće se i in-memoriam američkoj okupaciji Kosova, prije ili poslije.

Sile prolaze, a Kosovo u Srbiji - ostaje, vidjeli vi to ili ne, podržavali ili ne, bolilo vas ili ne.

Lijep pozdrav.

#2429 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 60 drzava priznalo nezavisnost!

Posted: 06/08/2011 20:05
by tbv
Highlander wrote:
hercegovac_pravi wrote:I da ne zaboravim, ono što ti doživljavaš kao provokaciju, nije provokacija. To ti je realnost.
"

R - Realnost je BILO Kosovo izvan Srbije, pod Osmanlijama i marionetama (1456-1912),
Realnost je BILO Kosovo izvan Srbije tokom austrijske i njemačke invazije na Srbiju, (1914-1917),
Relanost je BILO Kosovo izvan Srbije, pod Musolinijem i Hitlerom, (1941-43-45),

Ispisaće se i in-memoriam američkoj okupaciji Kosova, prije ili poslije.

Sile prolaze, a Kosovo u Srbiji - ostaje, vidjeli vi to ili ne, podržavali ili ne, bolilo vas ili ne.
Lijep pozdrav.
frustracije su vidljive, ali cinjenica je da je Kosovo nezavisno i da Srbija nad Kosovom nema nikakve kontrole od 1999, bolilo to tebe ili ne, to je stvarnost...

#2430 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 60 drzava priznalo nezavisnost!

Posted: 06/08/2011 20:35
by kv99
Highlander wrote:
R - Realnost je BILO Kosovo izvan Srbije, pod Osmanlijama i marionetama (1459-1912),
Realnost je BILO Kosovo izvan Srbije tokom austrijske i njemačke invazije na Srbiju, (1914-1917),
Relanost je BILO Kosovo izvan Srbije, pod Musolinijem i Hitlerom, (1941-43-45),

Ispisaće se i in-memoriam američkoj okupaciji Kosova, prije ili poslije.

Sile prolaze, a Kosovo u Srbiji - ostaje, vidjeli vi to ili ne, podržavali ili ne, bolilo vas ili ne.

Lijep pozdrav.
Kako ce biti Kosovo okupirano kada je vascelom svetu poznato da je miroljubivi ali pozrtvovani srpski narod do nogu potukao NATO kao i Turke prije 600 godina...tako barem zvuci oficijalna istorija u Beogradu ;-)
I ostaje Kosovo u Smrdiji , naravno da ostaje, treba jos to samo reci Albancima na Kosovu i sve ce biti kako Pavle kaze :)
A sada ozbiljno, da je tebi stalo do Kosova ne bi ti bio ovdje na forumu vec bi u najmanju ruku sjedio na nekoj barikadi ili u najboljem slucaju jurisao na Pristinu ...ali nista od toga , lahko je sjediti i cekati da Amerika propadne ali sta mislis i da se to dogodi koliko ce mnogo prije raspada Amerike taj isprdak zvani Smrdija da se svede na beogradski pasaluk ? Otislo je srce zvano Kosovo, drugo oko zvano Crna gora pa se pitaj koliko je vremena ostalo dok i Vojvodina, Sandzak, Presevska dolina i ostali dijelovi odu ?

P.S Mozes li mi reci koji je jedini rat u modernoj istoriji prosao tako da je jedna zemlja izgubila ne samo na hiljade svojih vojnika i civila, porusenu citavi vojnu infrastrukturu i na kraju se povukla sa podrucja koje zove svojom kolijevkom...a da nije ubila ni jednog protivnickog vojnika :lol:

#2431 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 60 drzava priznalo nezavisnost!

Posted: 06/08/2011 21:34
by Skijaš
Highlander wrote:Razumijem potrebu za provokacijom, ali ono što zapažam ovdje je manjak spoznaje i državničke vizije.

Hitler je postavio granicu na Ibru između okupirane, Nedićeve Srbije i velike Albanije, pa je i velika Albanija i Hitler otišao u prošlost. Isto će se desiti ponovo: Aktuelna politika SAD i njihove marionete iz Prištine će otići u reciklažu i sjećanje, a Kosovo će ostati Srbija.

A U MEĐUVREMENU, mali će da provociraju i pod*ebavaju.
A U MEĐUVREMENU, treba imati jasnu predstavu i ne treba priznati Kosovo.

Kosovo - Srbija,
RS - BiH.

Pozdrav!
Imamo (najmanje) dva problema u tvom pristupu. Jedan je nada da će Amerika oslabiti i da će to slabljenje omogućiti povratak srbijanskih trupa na tlo Kosova, što je nonsens. Albanija sada tretira Kosovo kao savezničku državu i u bilo kakvoj verziji upada srbijanske vojske, uključuje se i Albanija. Pokušaj da shvatiš, Kosovo je za Tiranu nezavisna država, nije bila prije deset godina, danas jeste. I po njihovom rezonu, ako Beograd pošalje svoju vojsku preko granice, i oni će.

I drugo, sve češće se spominje priznavanje Kosova kao uslov za dalje eurointegracije. Kada Brisel i službeno to postavi kao uslov, šta onda ? Trebamo li mi u BiH biti taoci nesređenih odnosu na relaciji Beograd - Priština ?

#2432 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 60 drzava priznalo nezavisnost!

Posted: 06/08/2011 22:09
by hercegovac_pravi
Highlander wrote:
hercegovac_pravi wrote: I da ne zaboravim, ono što ti doživljavaš kao provokaciju, nije provokacija. To ti je realnost.
R - Realnost je BILO Kosovo izvan Srbije, pod Osmanlijama i marionetama (1459-1912),
Realnost je BILO Kosovo izvan Srbije tokom austrijske i njemačke invazije na Srbiju, (1914-1917),
Relanost je BILO Kosovo izvan Srbije, pod Musolinijem i Hitlerom, (1941-43-45),

Ispisaće se i in-memoriam američkoj okupaciji Kosova, prije ili poslije.

Sile prolaze, a Kosovo u Srbiji - ostaje, vidjeli vi to ili ne, podržavali ili ne, bolilo vas ili ne.

Lijep pozdrav.
To ti kod nas kažu..."krepaj kenjče dok šparoga rodi"...Ovo ostalo...ako ti je to utjeha, onda bujrum..nedaj se omesti..

#2433 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 60 drzava priznalo nezavisnost!

Posted: 06/08/2011 23:55
by hamza_sa
Highlander wrote:Razumijem potrebu za provokacijom, ali ono što zapažam ovdje je manjak spoznaje i državničke vizije.

Hitler je postavio granicu na Ibru između okupirane, Nedićeve Srbije i velike Albanije, pa je i velika Albanija i Hitler otišao u prošlost. Isto će se desiti ponovo: Aktuelna politika SAD i njihove marionete iz Prištine će otići u reciklažu i sjećanje, a Kosovo će ostati Srbija.

A U MEĐUVREMENU, mali će da provociraju i pod*ebavaju.
A U MEĐUVREMENU, treba imati jasnu predstavu i ne treba priznati Kosovo.

Kosovo - Srbija,
RS - BiH.

Pozdrav!
Ma dusa moja, ko mi se to smatra velikim?!?!?!??!?!?!

#2434 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 60 drzava priznalo nezavisnost!

Posted: 07/08/2011 03:32
by Goblin
Highlander wrote:[quote="hercegovac_pravi"I da ne zaboravim, ono što ti doživljavaš kao provokaciju, nije provokacija. To ti je realnost.
"

R - Realnost je BILO Kosovo izvan Srbije, pod Osmanlijama i marionetama (1459-1912),
Realnost je BILO Kosovo izvan Srbije tokom austrijske i njemačke invazije na Srbiju, (1914-1917),
Relanost je BILO Kosovo izvan Srbije, pod Musolinijem i Hitlerom, (1941-43-45),

Ispisaće se i in-memoriam američkoj okupaciji Kosova, prije ili poslije.

Sile prolaze, a Kosovo u Srbiji - ostaje, vidjeli vi to ili ne, podržavali ili ne, bolilo vas ili ne.

Lijep pozdrav.[/quote]
Nerealno,nerealno sasvim. Cista srpska mitologija bez poznavanja istorije i bez priznavanja zdrave pameti.
1459 na Kosovu su zivjeli Srbi,1912 kada je Srbija okupirala Kosovo ,na Kosovu je bila turska vojska ,koja ga nije branila uopste.Citav zapad je bio uz Srbiju. Albanci na Kosovu su bili inferiorni tehnoloski i kulturoloski naspram Srba,to je bila 1912. 1918 je bilo manje-vise isto,u srpskoj mitologiji su Srbi probili solunski front,jesu doduse ali to je bilo simbolicno,jer srpska vojska je cinila samo 10 % posto saveznicke vojske na tom frontu. Zbog i dalje potpune tehnoloske i kulturoloske inferiornosti Albanaca,nije bilo nikakvoga sukoba sa Albancima. 1945 Kosovo je bilo pod italijanskom okupacijom,KPJ i Tito je nudio Kosovarima puno vise nego italijanski okupator,Albanci Kosova su uglavnom bili za Jugoslaviju,nije tu bilo nikakvoga oslobadjanja od strane srpske vojske.
U periodu od 1945 do 1980 Albanci su stigli Srbe,kulturoloski i tehnoloski. Od 1980 do 1989 Albanci su prestigli Srbe po tim pitanjima. Od 1989 Srbija pokusava vojno pacifizirati Kosovo,bez ikakvoga uspjeha. 1998 pocinje vojna pobuna Albanaca,Srbija ih nije u stanju vojno pobijediti,odlucuje se na ocajnicki potez etnickoga ciscenja,koji svijet kaznjava vojnim udarima,u ljeto 1999 Srbija kukavicki bjezi sa Kosova pred par njemackih i italijanskih transportera.
U danasnje doba sa 2 miliona Albanaca na Kosovu i 8 miliona stanovnika Srbije ( gdje Srbi ne cine vise od 70 % ) mogucnost da Srbija vojno zauzme Kosovo je ravna nuli . Kada bi sutra Amerikanci otisli,Srbija nema nikakav potencijal da ponovo okupira Kosovo.

#2435 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 60 drzava priznalo nezavisnost!

Posted: 07/08/2011 04:12
by PipiDugaDevetka
Highlander wrote:
Helikopter wrote: Pa ti sad vidi... sta Srbija moze vise da uradi po pitanju Kosova.
"

Isto što 1912, 1918, 1945.

Reintegracija, kada dođe vrijeme.

Lijep pozdrav.
To će biti kada i posljednji atom osiromašenog uranijuma emanira. Otprilike, 600 godina.

#2436 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 60 drzava priznalo nezavisnost!

Posted: 07/08/2011 05:48
by CSKA
Da se nadju na istoj strani ponovo Amerika i Srbija,protiv Albanije tesko da ce se ponoviti.To bi trebao neki veliki belaj da bude,kao npr. III WW. To je sve SF.Pogotovo sada neko hranjenje nacije da cekamo opet pesto godina da vratimo Kosovo...glupost cista.Pogotovo sto kada su srbi vratili Kosovo nakon pesto godina nisu znali sta ce sa njim i vec su ga 1945-te izgubili.

#2437 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 60 drzava priznalo nezavisnost!

Posted: 07/08/2011 06:36
by simpozijum delirijum
citam neke Srbijanske forume i napaljene vlazne snove o "jurisu na Kosovo " :lol: :lol: :lol:
sa cime ?
20 borbenih aviona starih 30 godina u prosjeku sa pilotima koji imaju par sati naleta godisnje ?
5 transportnih helikoptera :lol: uz skoro nikakvu PVO ( NATO im je srokao vecinu i onako )
isjekli vecinu T-55 tenkova , krntije i onako i ovako ostalo par desetina M-84 tenkova i oni zastarijeli , kao i vecina ostaloga oklopa
doduse "mocnoj Srbijanskoj armadi " ostalo je nesto artiljerije u vecem broju
i imaju aktivni profesinalni sastav vojske od oko 20 000 ljudi ( ukinuli su sluzenje vojnoga roka )
pa Albanci da posalju odred policije razbili bi ih ko' dete zvecku :lol:
ajde bas da vidim taj "novi Kosovski boj " ?
ne mogu dalje od sege , :mrgreen:
pozdrav "junaci" ( sa malim slovima , sicusnim !) nema vise JNA da se gazi po civilima :x

#2438 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 60 drzava priznalo nezavisnost!

Posted: 07/08/2011 06:39
by tbv
Kosovski premijer Hašim Tači tvrdi danas u intervjuu za "Radio Slobodna Evropa" da je Priština uspela da obezbedi potpuno poštovanje reciprociteta u uvozu robe, prekid krijumčarenja i uspostavljanje kontrole na celoj teritoriji Kosova.

"Ono što je trebalo da se desi u junu 1999. godine, desilo se u julu 2011.", kazao je on. Tači je naveo da su sada čitava međunarodna zajednica, SAD, EU, a i NATO, jedinstveni po pitanju uspostavljanja zakonitosti i ustavnosti na cijeloj teritoriji Kosova.

On je takođe rekao kako se nada dobroj saradnji sa EULEX-om.

"Želimo EULEX koji će biti uspješan, a taj uspeh zavisi od njihove saradnje sa kosovskim institucijama. Želim da verujem obećanjima (šefa EULEX-a Gzavijea Bu de) Marnjaka da će EULEX poštovati Ustav i zakone Kosova", kazao je Tači.

On je još dodao da su odluke kosovske vlade zasnovane na modelu EU o uspostavljanje zakonitosti, te da će one pomoći Kosovu u eurointegracijama, prenosi "RSE".

"EU podržava uspostavljanje zakonitosti i ustavnosti na celoj teritoriji Kosova i mi se možemo približiti EU samo ukoliko se borimo protiv kriminalnih struktura, ilegalne trgovine, ali i tako što ćemo uspostaviti red i zakon. Primenjujemo dokumente i demokratske kriterijume koji su neophodni za integraciju u EU. Ove odluke o zakonitosti na celoj teritorji Kosova pomoći će Kosovu da ubrza evropsku agendu", kazao je Tači.

Na pitanje šta će se desiti nakon 15. septembra, do kada, kako je rečeno, traje juče postignuti dogovor, Tači je kazao da će situacija biti praćena pažljivo.

"Na prvom mestu je stvaranje bezbjednog ambijenta za sve građane Kosova. Naše odluke nisu uperene ni protiv koga, to su odluke u interesu svih građana. Srbi koji žive u tom dijelu nisu protiv reda i zakona. Ti građani su 12 godina bili taoci kriminalnih struktura. A te strukture će se sada suočiti sa pravdom, redom i zakonom", rekao je on.

Tači je, takođe, naglasio da ni po koju cijenu neće biti podjele Kosova.

"Ranije smo govorili da je bilo pokušaja od strane Beograda da podijeli Kosovo, ali sada, nakon novonastale situacije, tako nešto Beograd ne može ni da sanja. Prema tome, Kosovo se neće dijeliti, mi smo za otvaranje granica, ali bez promjena. Zalažemo se za evropske granice", naveo je Tači.

http://www.24sata.info/vijesti/regija/6 ... z1UJBE8wyA
ebemu misa kad ce oni ameri bankrotirati ? bas su neki, ah ta politika....

#2439 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 60 drzava priznalo nezavisnost!

Posted: 07/08/2011 09:21
by prljavi Hare
simpozijum delirijum wrote:citam neke Srbijanske forume i napaljene vlazne snove o "jurisu na Kosovo " :lol: :lol: :lol:
sa cime ?
20 borbenih aviona starih 30 godina u prosjeku sa pilotima koji imaju par sati naleta godisnje ?
5 transportnih helikoptera :lol: uz skoro nikakvu PVO ( NATO im je srokao vecinu i onako )
isjekli vecinu T-55 tenkova , krntije i onako i ovako ostalo par desetina M-84 tenkova i oni zastarijeli , kao i vecina ostaloga oklopa
doduse "mocnoj Srbijanskoj armadi " ostalo je nesto artiljerije u vecem broju
i imaju aktivni profesinalni sastav vojske od oko 20 000 ljudi ( ukinuli su sluzenje vojnoga roka )
pa Albanci da posalju odred policije razbili bi ih ko' dete zvecku :lol:
ajde bas da vidim taj "novi Kosovski boj " ?
ne mogu dalje od sege , :mrgreen:
pozdrav "junaci" ( sa malim slovima , sicusnim !) nema vise JNA da se gazi po civilima :x

Ne bih ja baš tako potcjenjivao spsku vojnu armadu! :D
Ako znamo da se u četnitetu pripremaju dobrovoljci na sve strane i zajedno sa srbijanskom vojskom i
policijom činit će nezaustavljivu vojnu silu!'Ta će NATO? :D

Naime,u genocidnom entitetu u pripremi je formiranje dvije velike vojne jedinice koje će u par dana postati
operativne:"Gardijska Brigada Pantelije Ćurguza" i Oklopna divizija "Momčilo Krajišnik"!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

#2440 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 60 drzava priznalo nezavisnost!

Posted: 07/08/2011 11:42
by nOrMaLaC
Šuška se Šuška da se dobrovoljci nekakvi kriju po brdima i po barikadama iz Rusije? :-)
Moglo bi biti svašta na barikadama pošto sam čuo da snp (srp.nar.pokret) je prisutan na barikadama u manjem broju
sa nekim ljudima iz slovačke? :-) jel tačno il nije pitanje je....... :-)

#2441 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 60 drzava priznalo nezavisnost!

Posted: 07/08/2011 12:01
by prljavi Hare
nOrMaLaC wrote:Šuška se Šuška da se dobrovoljci nekakvi kriju po brdima i po barikadama iz Rusije? :-)
Moglo bi biti svašta na barikadama pošto sam čuo da snp (srp.nar.pokret) je prisutan na barikadama u manjem broju
sa nekim ljudima iz slovačke? :-) jel tačno il nije pitanje je....... :-)

To su ti posebne jedinice,četnici Miroslava Lajčaka! :D A stižu u pomoć i japanski četnici,tzv Dražine
kamikaze,oni će se natovareni eksplozivom dobrovoljno zabijati u KFOR-ova vozila,nešto kao Al-Qaeda,
samo nije ista izvedba,ovi viču BANZAAAAIIII,i trče pravo na KFOR ,otvarajući otvoren put oklopnim
jedinicama divizije "Momčilo Krajišnik",a "Garda Pantelije Ćurguza" samo čisti teren za njima!!I sve tako
dok se ne izađe u luku Drač!!! :D


"Dražine Kamikaze"! :D
Image

#2442 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 60 drzava priznalo nezavisnost!

Posted: 07/08/2011 12:09
by kv99
prljavi Hare wrote:
simpozijum delirijum wrote:citam neke Srbijanske forume i napaljene vlazne snove o "jurisu na Kosovo " :lol: :lol: :lol:
sa cime ?
20 borbenih aviona starih 30 godina u prosjeku sa pilotima koji imaju par sati naleta godisnje ?
5 transportnih helikoptera :lol: uz skoro nikakvu PVO ( NATO im je srokao vecinu i onako )
isjekli vecinu T-55 tenkova , krntije i onako i ovako ostalo par desetina M-84 tenkova i oni zastarijeli , kao i vecina ostaloga oklopa
doduse "mocnoj Srbijanskoj armadi " ostalo je nesto artiljerije u vecem broju
i imaju aktivni profesinalni sastav vojske od oko 20 000 ljudi ( ukinuli su sluzenje vojnoga roka )
pa Albanci da posalju odred policije razbili bi ih ko' dete zvecku :lol:
ajde bas da vidim taj "novi Kosovski boj " ?
ne mogu dalje od sege , :mrgreen:
pozdrav "junaci" ( sa malim slovima , sicusnim !) nema vise JNA da se gazi po civilima :x

Ne bih ja baš tako potcjenjivao spsku vojnu armadu! :D
Ako znamo da se u četnitetu pripremaju dobrovoljci na sve strane i zajedno sa srbijanskom vojskom i
policijom činit će nezaustavljivu vojnu silu!'Ta će NATO? :D

Naime,u genocidnom entitetu u pripremi je formiranje dvije velike vojne jedinice koje će u par dana postati
operativne:"Gardijska Brigada Pantelije Ćurguza" i Oklopna divizija "Momčilo Krajišnik"!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Nemoj zaboraviti ni dragovoljce iz Zapadne Hercegovine koji se organizuju u divizija " Poglavnik Milorad Dodik". Po njihovim forumima se satrase da se uvuku u miletovo dupe tvrdeci kako je akcija Kosovske policije bila nezakonita i kako su balvani na putevima samo znak demokratske volje lokalnih stanovnika...."zaboravili" rvacki rodoljubi kako su takve iste balvane postavljali takvi isti cetnici oko Knina i Benkovca pa ispada da ustvari daju podrsku za podjelu i matice im Rvacke :lol: Nikakva cijena nije mala kada je Mile u pitanju tako da ce rodoljubi organozovani u ercegovacki odjel SNSD prvi krenuti i odbranu mati im Smrdije, samo cekaju da Amerika propadne i eto ih ;-)

#2443 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 60 drzava priznalo nezavisnost!

Posted: 07/08/2011 13:08
by kasparaov
a zaboravili ste diverzantske jedicine kacavenda i gligorije :lol: :lol: :lol:

#2444 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 60 drzava priznalo nezavisnost!

Posted: 07/08/2011 13:43
by prljavi Hare
kasparaov wrote:a zaboravili ste diverzantske jedicine kacavenda i gligorije :lol: :lol: :lol:
Nismo,ali ne želimo skretati pažnju na sebe,ti nikome ne praštaju! :D

#2445 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 60 drzava priznalo nezavisnost!

Posted: 07/08/2011 15:16
by hamza_sa
prljavi Hare wrote:
kasparaov wrote:a zaboravili ste diverzantske jedicine kacavenda i gligorije :lol: :lol: :lol:
Nismo,ali ne želimo skretati pažnju na sebe,ti nikome ne praštaju! :D
Sve ce to biti dobro, samo da se ne pojavi na Kosovu diverzantska jedinica "Sratko Mladic", bojim se da ce sve usrati. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

#2446 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 60 drzava priznalo nezavisnost!

Posted: 07/08/2011 19:53
by kiky
dokle je došla srbijanska balvan diplomatija i politika ...

#2447 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 60 drzava priznalo nezavisnost!

Posted: 07/08/2011 19:55
by kasparaov
ovo nisu barikade ,ovo su srbobrane :)

#2448 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 60 drzava priznalo nezavisnost!

Posted: 07/08/2011 19:57
by Skijaš
Ako bude posebnog statusa za ove opštine na sjeveru, Preševo i okolina će u roku od pet godina takođe imati poseban status.

#2449 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 60 drzava priznalo nezavisnost!

Posted: 07/08/2011 21:28
by hercegovac_pravi
prljavi Hare wrote:
simpozijum delirijum wrote:citam neke Srbijanske forume i napaljene vlazne snove o "jurisu na Kosovo " :lol: :lol: :lol:
sa cime ?
20 borbenih aviona starih 30 godina u prosjeku sa pilotima koji imaju par sati naleta godisnje ?
5 transportnih helikoptera :lol: uz skoro nikakvu PVO ( NATO im je srokao vecinu i onako )
isjekli vecinu T-55 tenkova , krntije i onako i ovako ostalo par desetina M-84 tenkova i oni zastarijeli , kao i vecina ostaloga oklopa
doduse "mocnoj Srbijanskoj armadi " ostalo je nesto artiljerije u vecem broju
i imaju aktivni profesinalni sastav vojske od oko 20 000 ljudi ( ukinuli su sluzenje vojnoga roka )
pa Albanci da posalju odred policije razbili bi ih ko' dete zvecku :lol:
ajde bas da vidim taj "novi Kosovski boj " ?
ne mogu dalje od sege , :mrgreen:
pozdrav "junaci" ( sa malim slovima , sicusnim !) nema vise JNA da se gazi po civilima :x

Ne bih ja baš tako potcjenjivao spsku vojnu armadu! :D
Ako znamo da se u četnitetu pripremaju dobrovoljci na sve strane i zajedno sa srbijanskom vojskom i
policijom činit će nezaustavljivu vojnu silu!'Ta će NATO? :D

Naime,u genocidnom entitetu u pripremi je formiranje dvije velike vojne jedinice koje će u par dana postati
operativne:"Gardijska Brigada Pantelije Ćurguza" i Oklopna divizija "Momčilo Krajišnik"!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Eno priča raja po čaršiji da je Plačipičkić one svoje dobrovoljce iz Izrela povukao i da su trenutno u tranzitu za Kosovo.
:lol: :lol:

#2450 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 60 drzava priznalo nezavisnost!

Posted: 07/08/2011 21:38
by kiky
ma smijurija ...
sreča njihova pa je onaj njemački general neki hinjo i kukavica i moli boga ranije da ide kuči ...