poznata mi muzika u pozadini al ne mogu se sjetiti, zna li neko
#2427 Re: Serie A
Posted: 03/04/2011 00:07
by just principe
ja budala
#2428 Re: Serie A
Posted: 03/04/2011 01:13
by smoki_choko
ovaj je zreo za ludare
kakav ce tek biti kad budu osvojili titulu
#2429 Re: Serie A
Posted: 03/04/2011 01:37
by lester burnham
genoa -kaljari x @2,10 ...
kijevo -sampdoria x @1,60 ...
8 kola jos do kraja ima, ovi ko da je zadnje sutra...
#2430 Re: Serie A
Posted: 03/04/2011 10:52
by Van Halen
Hahahahha kakav kralj. Majstor! Zaslužena pobjeda Milana. Danas bi Napoli pobjedom mogao do drugog mjesta ispred Intera. Meni bi to odgovaralo, jer bi Roma prišla na bod Laziu, naravno u slučaju večerašnje pobjede protiv Juvea.
#2431 Re: Serie A
Posted: 03/04/2011 11:01
by ganjeta
lester burnham wrote:genoa -kaljari x @2,10 ...
kijevo -sampdoria x @1,60 ...
8 kola jos do kraja ima, ovi ko da je zadnje sutra...
Ovo ti je sigurica dana,isto kao neki dan Atalanta-Padova x bio 1.40 i rezultat na kraju 1-1
#2432 Re: Serie A
Posted: 03/04/2011 12:08
by 2407
ganjeta wrote:
lester burnham wrote:genoa -kaljari x @2,10 ...
kijevo -sampdoria x @1,60 ...
8 kola jos do kraja ima, ovi ko da je zadnje sutra...
Ovo ti je sigurica dana,isto kao neki dan Atalanta-Padova x bio 1.40 i rezultat na kraju 1-1
Jucer Brescia - Bologna, kec je bio 1.35 i zavrsilo je 3 - 1.
#2433 Re: Serie A
Posted: 03/04/2011 14:30
by ultima_palabra
Lude tekme na San Paolu
#2434 Re: Serie A
Posted: 03/04/2011 16:55
by smoki_choko
lester burnham wrote:genoa -kaljari x @2,10 ...
kijevo -sampdoria x @1,60 ...
8 kola jos do kraja ima, ovi ko da je zadnje sutra...
jednu su pogodili jednu nisu
gotovo sve kladionice blokirale par chievo - sampdoria
#2435 Re: Serie A
Posted: 03/04/2011 23:46
by 2407
Romanisti
Zamparini nastavlja svoj show, nakon samo cetiri utakmice dao je otkaz Cosmiju i vratio opet Delija Rossija kojeg je otpustio upravo prije cetiri kola
#2436 Re: Serie A
Posted: 04/04/2011 12:00
by Admir_1984
2407 wrote:Romanisti
Zamparini nastavlja svoj show, nakon samo cetiri utakmice dao je otkaz Cosmiju i vratio opet Delija Rossija kojeg je otpustio upravo prije cetiri kola
Sreckovici
#2437 Re: Serie A
Posted: 04/04/2011 12:09
by 2407
Admir_1984 wrote:
2407 wrote:Romanisti
Zamparini nastavlja svoj show, nakon samo cetiri utakmice dao je otkaz Cosmiju i vratio opet Delija Rossija kojeg je otpustio upravo prije cetiri kola
Sreckovici
Pa s obzirom da nas u Rimu niste savladali vise od 7 godina ja bih ovu pobjedu prije nazvao rutinom nego srecom
#2438 Re: Serie A
Posted: 04/04/2011 12:27
by Admir_1984
Jakako, rutinski neki levat branio nemoguce a lafo hendikep sto buffon ne brani
#2439 Re: Serie A
Posted: 04/04/2011 12:35
by PasHon1
Admir_1984 wrote:Jakako, rutinski neki levat branio nemoguce a lafo hendikep sto buffon ne brani
Hahahahahh Storari ljudina !
Nije on bezze lik !
Bolja bila Roma u prvom, ali poslije pali q.
#2440 Re: Serie A
Posted: 04/04/2011 13:05
by 2407
Mozda vam "levat" i dodje na ljeto pa budete i vi imali golmana kako treba, a jos je i romanista
#2441 Re: Serie A
Posted: 04/04/2011 14:21
by smoki_choko
Admir_1984 wrote:Jakako, rutinski neki levat branio nemoguce a lafo hendikep sto buffon ne brani
da je vama takvog jednog levata, mozda ne bi primili dva komada
#2442 Re: Serie A
Posted: 04/04/2011 14:34
by smoki_choko
#2443 Re: Serie A
Posted: 04/04/2011 19:09
by Romanista 101%
Vidjecemo hoce li Montella i dalje nastaviti da forsira Donija na golu umjesto J. Sergia koji je za klasu bolji od ovog "dzaka krompira".
#2444 Re: Serie A
Posted: 05/04/2011 13:36
by F&N
Analiza derbija, najveci krivac za onakav poraz šintera- Leonardo.
Hvala ti Bože što živim u "Tottijevo vrijeme". Jedan grad, jedan klub, jedan KAPITEN!
#2447 Re: Serie A
Posted: 09/04/2011 23:59
by KPNCTNJAH
Sve dok mu se ovo ne desi opet
#2448 Re: Serie A
Posted: 10/04/2011 17:07
by palermo
Palermo- Cezena 2:2........do 9o minute Palermo vodio 2:0 i prema livescoru imao i dva igrača više.
U 90 minuti Cezena daje dva gola i izjednačuje.
Treba li reći da je koeficijent na neriješeno bio samo 2,1.............italijani
#2449 Re: Serie A
Posted: 10/04/2011 17:11
by fukushima
palermo wrote:Palermo- Cezena 2:2........do 9o minute Palermo vodio 2:0 i prema livescoru imao i dva igrača više.
U 90 minuti Cezena daje dva gola i izjednačuje.
Treba li reći da je koeficijent na neriješeno bio samo 2,1.............italijani
jos si zaboravio da je iskljucen i treci igrac cesene u 90oj minuti
#2450 Re: Serie A
Posted: 10/04/2011 17:13
by palermo
fukushima wrote:
palermo wrote:Palermo- Cezena 2:2........do 9o minute Palermo vodio 2:0 i prema livescoru imao i dva igrača više.
U 90 minuti Cezena daje dva gola i izjednačuje.
Treba li reći da je koeficijent na neriješeno bio samo 2,1.............italijani
jos si zaboravio da je iskljucen i treci igrac cesene
On se ne pika poslije izjednačenja ......zamislite da se ovokod nas desilo