Page 98 of 895

#2426 Re: Ramazan, opet ;)

Posted: 11/09/2009 20:24
by BHF_Manijak
Ah ja veceras pred teraviju vrijedniJEH insana,samo stizu kahve as svih strana,te slatko,aman aman,na hajr mashllah :D

eh eto odoh i ja lagano put dzamije,abdestit pa pravac Carsija,ceka me sastanak kod beg efendije,na sedzdu da se padne :mrgreen: a iza kahva inshallah...cujemo se veceras dobri robovi,selamim vas!maksuzije mog Istocnjaka :mrgreen: :thumbup:

#2427 Re: Ramazan, opet ;)

Posted: 11/09/2009 20:56
by istocnjak
ružmarin-a wrote:
@istočnjače rižotamanćeru jedan :D

mog'o bi jedan sutlijaš ha? :oops:
Bujrum ... samo ponesi stapice za za jelo ... :D

Image

#2428 Re: Ramazan, opet ;)

Posted: 11/09/2009 20:59
by istocnjak
BHF_Manijak wrote:Ah ja veceras pred teraviju vrijedniJEH insana,samo stizu kahve as svih strana,te slatko,aman aman,na hajr mashllah :D

eh eto odoh i ja lagano put dzamije,abdestit pa pravac Carsija,ceka me sastanak kod beg efendije,na sedzdu da se padne :mrgreen: a iza kahva inshallah...cujemo se veceras dobri robovi,selamim vas!maksuzije mog Istocnjaka :mrgreen: :thumbup:
Alejkumu selam,

i odmah kuci poslije teravije ...naam ... nece mene narod s' Vratnika gonjat' zbog tebe ... :D

#2429 Re: Ramazan, opet ;)

Posted: 11/09/2009 22:44
by giordania
Selam alejkum dragi dzematu. :)

Ja evo malo bolje danas,valjda ce inshallah biti dobro pa da se privede kraju Ramazan.

Ko je ono pristavio espresso :D da se zahvalim.Tamam dobro dodje jedna.

#2430 Re: Ramazan, opet ;)

Posted: 11/09/2009 23:20
by Ahmmed
Alejkumusselam we rahmetullahi we berekatuhu i es selamu alejkum , te pride i merhaba, poštovane seke i draga braćo :)

Evo i mubarek petak prolazi, neka i vikenda, da se malo dahne od posla :) Doduše, pojačavaju se ramazanske društvene aktivnosti, zajednički iftari, postiftarske kafe, ma svega, Bogu hvala,nemilice :) A još samo osam dana do kraja ovog blagoslovljenog mjeseca....

Da nam Allah dž.š. ukabuli naš post, oprosti nam grijehe, bude nam Milostiv, da nam se smiluje, primi naše dove,uveća nam nafaku, obraduje nas i na ovom i na budućem svijetu!

#2431 Re: Ramazan, opet ;)

Posted: 11/09/2009 23:47
by ružmarin-a
amin @ahmede :) :thumbup:

we alejkumu selam, merhaba i 'bar veče :) a još malo bar jutar :-D

#2432 Re: Ramazan, opet ;)

Posted: 11/09/2009 23:52
by Ahmmed
E, baš vas, nekako, sve redom, volim :) U ime Allaha dž.š.......I neka ste mi živi i zdravi, vedri, veseli, uz brdo brzi 8-) ( čitaj uz Vratnik ) :lol: i neka Vas Dobri Bog dž.š. svakim dobrom obraduje i podari vam iz svoga obilja, sve ono što od Njega poželjeli!

#2433 Re: Ramazan, opet ;)

Posted: 11/09/2009 23:58
by medaaa
Ahmmed wrote:E, baš vas, nekako, sve redom, volim :) U ime Allaha dž.š.......I neka ste mi živi i zdravi, vedri, veseli, uz brdo brzi 8-) ( čitaj uz Vratnik ) :lol: i neka Vas Dobri Bog dž.š. svakim dobrom obraduje i podari vam iz svoga obilja, sve ono što od Njega poželjeli!
amiiiiiiiin :D :D
„A kada te robovi Moji za Mene upitaju, Ja sam, sigurno, blizu: odazivam se molbi molitelja kad Me zamoli. Zato neka oni pozivu Mome udovolje i neka vjeruju u Mene, da bi bili na Pravom putu.“ (El-Bekara, 186)

#2434 Re: Ramazan, opet ;)

Posted: 11/09/2009 23:59
by BHF_Manijak
Amin Ahmmeb bej! :thumbup:

@IStocnjak,evo me,ziv i zdrav stigoh kuci,nije bas poslije teravije odmah ali tu je to negdje.... :mrgreen: malo me revizori kocise ali elhamdulillah, :mrgreen:

#2435 Re: Ramazan, opet ;)

Posted: 12/09/2009 00:15
by ružmarin-a
nemojte me ružiti (mislim moj humor)

ali, što bi rekli stari: ima nam dosta samo amin na ove dove da vičemo :)

Amin :thumbup:

(srce nešto ugrije i milina oblije ha se navratimo ovdje...elhamdulillah) :oops:

#2436 Re: Ramazan, opet ;)

Posted: 12/09/2009 00:23
by ružmarin-a
Uvažene džematlije,

pošto se žale mnogi na slatko kasno, :oops: večeras light večer : :thumbup:




s poštovanjem,
@ružmarin-a

#2437 Re: Ramazan, opet ;)

Posted: 12/09/2009 00:26
by giordania
Sicily wrote:Ovdje veceras pravo sijelo...petak valjda :-D Evo i ja da poselamim sve redom, a za ruzu, giordaniu i zvjezdicu :kiss: I amin na ove lijepe izrecene dove :)
I tebi draga a i svim ostalim sestrama_________________________ :kiss:

malo sam se udaljila,da ne predje gripa :D

#2438 Re: Ramazan, opet ;)

Posted: 12/09/2009 00:33
by pape
Aksamhajrosum ili sabahajrosum, .... izaberite sta bolje pashe. :)
Pogledat ce On i na mene, ... znam ja, ... jer sam jedini vlah, sto vam u ovom Mubarek mjesecu ovdje stimung pravi.

Image
Safet Isovic - "Moj dilbere"
http://www.youtube.com/watch?v=KGC_8-YE5Tk

Slobodno kliknite, .... od ovoga se ne gubi abdest, ... :)

PS, ... ne pjevam kao rahm, Safet, ... samo nijansicu slabije, ali ... kako bih ja vama ovo sada sa merakom zapjev`o.

#2439 Re: Ramazan, opet ;)

Posted: 12/09/2009 00:35
by ružmarin-a
@giordania
:kiss:

izmakli smo se mi na vrijeme :lol: :evil:

segment iz crnogorske serije:

- Strevio ga grip!
- A što se jadan ne izmače?!


bujrum@pape :-D

#2440 Re: Ramazan, opet ;)

Posted: 12/09/2009 00:41
by BHF_Manijak
Eheln we sehlen Pape(dobro nam dosao) :thumbup: :thumbup: samo ti pravi stimung,uz sevdah je uvijek najbolje bilo... ;-)

#2441 Re: Ramazan, opet ;)

Posted: 12/09/2009 01:05
by giordania
ružmarin-a wrote:@giordania
:kiss:

izmakli smo se mi na vrijeme :lol: :evil:

segment iz crnogorske serije:

- Strevio ga grip!
- A što se jadan ne izmače?!


bujrum@pape :-D
:lol: :lol: :lol: :thumbup:

#2442 Re: Ramazan, opet ;)

Posted: 12/09/2009 01:07
by Ahmmed
BHF_Manijak wrote:Eheln we sehlen Pape(dobro nam dosao) :thumbup: :thumbup: samo ti pravi stimung,uz sevdah je uvijek najbolje bilo... ;-)
:thumbup:


Evo, po mom izboru :)

http://www.youtube.com/watch?v=_9zm0H2WQTY

http://www.youtube.com/watch?v=f3UHo2Af ... L&index=33

http://www.youtube.com/watch?v=LwOHK6ue-uc

#2443 Re: Ramazan, opet ;)

Posted: 12/09/2009 01:13
by zvjezdica_7
Ne može bez ove :cry:



i ove... :cry:

#2444 Re: Ramazan, opet ;)

Posted: 12/09/2009 01:15
by giordania
Eh,ako su veceras sevdalinke umjesto kahve,kadaifa i ostalog(terase :D )
...evo jedna...meni najdraza i najbolja...........ever



naam :oops:

#2445 Re: Ramazan, opet ;)

Posted: 12/09/2009 03:45
by BHF_Manijak
Sta je ovo,raspad sistema a?! a petak mubarek,ja konto bice nas kad ono ni`ta :mrgreen:

#2446 Re: Ramazan, opet ;)

Posted: 12/09/2009 04:20
by zvjezdica_7
BHF_Manijak wrote:Sta je ovo,raspad sistema a?! a petak mubarek,ja konto bice nas kad ono ni`ta :mrgreen:
Možda bude sutra, tj večeras...Subota na nedjelju :D :D :D

#2447 Re: Ramazan, opet ;)

Posted: 12/09/2009 04:24
by arzuhal
Selam alejkum we rahmetullah, narode :-D
Šta ima novo? :D Ukratko :oops: :D

#2448 Re: Ramazan, opet ;)

Posted: 12/09/2009 04:28
by zvjezdica_7
arzuhal wrote:Selam alejkum we rahmetullah, narode :-D
Šta ima novo? :D Ukratko :oops: :D
Wesselam, mašallah
Ukratko, ništa novo i nigdje nikog :-) :-) :lol:

#2449 Re: Ramazan, opet ;)

Posted: 12/09/2009 04:29
by BHF_Manijak
We selam brate i sestro,kako ste mi vas dvoje...
sta ima kod tebe Arzo,nema te nes`... :mrgreen:

Zvjezdice,koji je veceras bio na repertoaru film?!

PS Hajd dobro sto svijet ostali koji radi ganja subota na nedjelju,vikend ovo ono,al otkud ti bona... :mrgreen:

#2450 Re: Ramazan, opet ;)

Posted: 12/09/2009 04:30
by istocnjak
arzuhal wrote:Selam alejkum we rahmetullah, narode :-D
Šta ima novo? :D Ukratko :oops: :D
Alejkum selam,

Odspavali se kad pomalo? :D