#2426 Re: Ramazan, opet ;)
Posted: 11/09/2009 20:24
Ah ja veceras pred teraviju vrijedniJEH insana,samo stizu kahve as svih strana,te slatko,aman aman,na hajr mashllah 
eh eto odoh i ja lagano put dzamije,abdestit pa pravac Carsija,ceka me sastanak kod beg efendije,na sedzdu da se padne
a iza kahva inshallah...cujemo se veceras dobri robovi,selamim vas!maksuzije mog Istocnjaka

eh eto odoh i ja lagano put dzamije,abdestit pa pravac Carsija,ceka me sastanak kod beg efendije,na sedzdu da se padne
