Ramazan, opet ;)

Rasprave o vjerskim temama.
Locked
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28539
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#2426 Re: Ramazan, opet ;)

Post by BHF_Manijak »

Ah ja veceras pred teraviju vrijedniJEH insana,samo stizu kahve as svih strana,te slatko,aman aman,na hajr mashllah :D

eh eto odoh i ja lagano put dzamije,abdestit pa pravac Carsija,ceka me sastanak kod beg efendije,na sedzdu da se padne :mrgreen: a iza kahva inshallah...cujemo se veceras dobri robovi,selamim vas!maksuzije mog Istocnjaka :mrgreen: :thumbup:
istocnjak
Posts: 1314
Joined: 03/09/2008 23:58
Location: Virtualni dzemat :)

#2427 Re: Ramazan, opet ;)

Post by istocnjak »

ružmarin-a wrote:
@istočnjače rižotamanćeru jedan :D

mog'o bi jedan sutlijaš ha? :oops:
Bujrum ... samo ponesi stapice za za jelo ... :D

Image
istocnjak
Posts: 1314
Joined: 03/09/2008 23:58
Location: Virtualni dzemat :)

#2428 Re: Ramazan, opet ;)

Post by istocnjak »

BHF_Manijak wrote:Ah ja veceras pred teraviju vrijedniJEH insana,samo stizu kahve as svih strana,te slatko,aman aman,na hajr mashllah :D

eh eto odoh i ja lagano put dzamije,abdestit pa pravac Carsija,ceka me sastanak kod beg efendije,na sedzdu da se padne :mrgreen: a iza kahva inshallah...cujemo se veceras dobri robovi,selamim vas!maksuzije mog Istocnjaka :mrgreen: :thumbup:
Alejkumu selam,

i odmah kuci poslije teravije ...naam ... nece mene narod s' Vratnika gonjat' zbog tebe ... :D
User avatar
giordania
Posts: 418
Joined: 29/04/2004 22:15

#2429 Re: Ramazan, opet ;)

Post by giordania »

Selam alejkum dragi dzematu. :)

Ja evo malo bolje danas,valjda ce inshallah biti dobro pa da se privede kraju Ramazan.

Ko je ono pristavio espresso :D da se zahvalim.Tamam dobro dodje jedna.
User avatar
Ahmmed
Posts: 4273
Joined: 21/09/2005 22:28

#2430 Re: Ramazan, opet ;)

Post by Ahmmed »

Alejkumusselam we rahmetullahi we berekatuhu i es selamu alejkum , te pride i merhaba, poštovane seke i draga braćo :)

Evo i mubarek petak prolazi, neka i vikenda, da se malo dahne od posla :) Doduše, pojačavaju se ramazanske društvene aktivnosti, zajednički iftari, postiftarske kafe, ma svega, Bogu hvala,nemilice :) A još samo osam dana do kraja ovog blagoslovljenog mjeseca....

Da nam Allah dž.š. ukabuli naš post, oprosti nam grijehe, bude nam Milostiv, da nam se smiluje, primi naše dove,uveća nam nafaku, obraduje nas i na ovom i na budućem svijetu!
User avatar
ružmarin-a
Posts: 2262
Joined: 18/04/2009 23:01

#2431 Re: Ramazan, opet ;)

Post by ružmarin-a »

amin @ahmede :) :thumbup:

we alejkumu selam, merhaba i 'bar veče :) a još malo bar jutar :-D
User avatar
Ahmmed
Posts: 4273
Joined: 21/09/2005 22:28

#2432 Re: Ramazan, opet ;)

Post by Ahmmed »

E, baš vas, nekako, sve redom, volim :) U ime Allaha dž.š.......I neka ste mi živi i zdravi, vedri, veseli, uz brdo brzi 8-) ( čitaj uz Vratnik ) :lol: i neka Vas Dobri Bog dž.š. svakim dobrom obraduje i podari vam iz svoga obilja, sve ono što od Njega poželjeli!
User avatar
medaaa
Posts: 2556
Joined: 21/04/2008 13:50

#2433 Re: Ramazan, opet ;)

Post by medaaa »

Ahmmed wrote:E, baš vas, nekako, sve redom, volim :) U ime Allaha dž.š.......I neka ste mi živi i zdravi, vedri, veseli, uz brdo brzi 8-) ( čitaj uz Vratnik ) :lol: i neka Vas Dobri Bog dž.š. svakim dobrom obraduje i podari vam iz svoga obilja, sve ono što od Njega poželjeli!
amiiiiiiiin :D :D
„A kada te robovi Moji za Mene upitaju, Ja sam, sigurno, blizu: odazivam se molbi molitelja kad Me zamoli. Zato neka oni pozivu Mome udovolje i neka vjeruju u Mene, da bi bili na Pravom putu.“ (El-Bekara, 186)
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28539
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#2434 Re: Ramazan, opet ;)

Post by BHF_Manijak »

Amin Ahmmeb bej! :thumbup:

@IStocnjak,evo me,ziv i zdrav stigoh kuci,nije bas poslije teravije odmah ali tu je to negdje.... :mrgreen: malo me revizori kocise ali elhamdulillah, :mrgreen:
User avatar
ružmarin-a
Posts: 2262
Joined: 18/04/2009 23:01

#2435 Re: Ramazan, opet ;)

Post by ružmarin-a »

nemojte me ružiti (mislim moj humor)

ali, što bi rekli stari: ima nam dosta samo amin na ove dove da vičemo :)

Amin :thumbup:

(srce nešto ugrije i milina oblije ha se navratimo ovdje...elhamdulillah) :oops:
User avatar
ružmarin-a
Posts: 2262
Joined: 18/04/2009 23:01

#2436 Re: Ramazan, opet ;)

Post by ružmarin-a »

Uvažene džematlije,

pošto se žale mnogi na slatko kasno, :oops: večeras light večer : :thumbup:




s poštovanjem,
@ružmarin-a
User avatar
giordania
Posts: 418
Joined: 29/04/2004 22:15

#2437 Re: Ramazan, opet ;)

Post by giordania »

Sicily wrote:Ovdje veceras pravo sijelo...petak valjda :-D Evo i ja da poselamim sve redom, a za ruzu, giordaniu i zvjezdicu :kiss: I amin na ove lijepe izrecene dove :)
I tebi draga a i svim ostalim sestrama_________________________ :kiss:

malo sam se udaljila,da ne predje gripa :D
User avatar
pape
Posts: 6832
Joined: 21/08/2003 00:00
Location: Od jedne zene te boli jedna glava, ... od dvije zene, dvije glave.

#2438 Re: Ramazan, opet ;)

Post by pape »

Aksamhajrosum ili sabahajrosum, .... izaberite sta bolje pashe. :)
Pogledat ce On i na mene, ... znam ja, ... jer sam jedini vlah, sto vam u ovom Mubarek mjesecu ovdje stimung pravi.

Image
Safet Isovic - "Moj dilbere"
http://www.youtube.com/watch?v=KGC_8-YE5Tk

Slobodno kliknite, .... od ovoga se ne gubi abdest, ... :)

PS, ... ne pjevam kao rahm, Safet, ... samo nijansicu slabije, ali ... kako bih ja vama ovo sada sa merakom zapjev`o.
User avatar
ružmarin-a
Posts: 2262
Joined: 18/04/2009 23:01

#2439 Re: Ramazan, opet ;)

Post by ružmarin-a »

@giordania
:kiss:

izmakli smo se mi na vrijeme :lol: :evil:

segment iz crnogorske serije:

- Strevio ga grip!
- A što se jadan ne izmače?!


bujrum@pape :-D
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28539
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#2440 Re: Ramazan, opet ;)

Post by BHF_Manijak »

Eheln we sehlen Pape(dobro nam dosao) :thumbup: :thumbup: samo ti pravi stimung,uz sevdah je uvijek najbolje bilo... ;-)
User avatar
giordania
Posts: 418
Joined: 29/04/2004 22:15

#2441 Re: Ramazan, opet ;)

Post by giordania »

ružmarin-a wrote:@giordania
:kiss:

izmakli smo se mi na vrijeme :lol: :evil:

segment iz crnogorske serije:

- Strevio ga grip!
- A što se jadan ne izmače?!


bujrum@pape :-D
:lol: :lol: :lol: :thumbup:
User avatar
Ahmmed
Posts: 4273
Joined: 21/09/2005 22:28

#2442 Re: Ramazan, opet ;)

Post by Ahmmed »

BHF_Manijak wrote:Eheln we sehlen Pape(dobro nam dosao) :thumbup: :thumbup: samo ti pravi stimung,uz sevdah je uvijek najbolje bilo... ;-)
:thumbup:


Evo, po mom izboru :)

http://www.youtube.com/watch?v=_9zm0H2WQTY

http://www.youtube.com/watch?v=f3UHo2Af ... L&index=33

http://www.youtube.com/watch?v=LwOHK6ue-uc
User avatar
zvjezdica_7
Posts: 331
Joined: 09/02/2008 22:02
Location: In a galaxy far far away...

#2443 Re: Ramazan, opet ;)

Post by zvjezdica_7 »

Ne može bez ove :cry:



i ove... :cry:
Last edited by zvjezdica_7 on 12/09/2009 01:16, edited 1 time in total.
User avatar
giordania
Posts: 418
Joined: 29/04/2004 22:15

#2444 Re: Ramazan, opet ;)

Post by giordania »

Eh,ako su veceras sevdalinke umjesto kahve,kadaifa i ostalog(terase :D )
...evo jedna...meni najdraza i najbolja...........ever



naam :oops:
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28539
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#2445 Re: Ramazan, opet ;)

Post by BHF_Manijak »

Sta je ovo,raspad sistema a?! a petak mubarek,ja konto bice nas kad ono ni`ta :mrgreen:
User avatar
zvjezdica_7
Posts: 331
Joined: 09/02/2008 22:02
Location: In a galaxy far far away...

#2446 Re: Ramazan, opet ;)

Post by zvjezdica_7 »

BHF_Manijak wrote:Sta je ovo,raspad sistema a?! a petak mubarek,ja konto bice nas kad ono ni`ta :mrgreen:
Možda bude sutra, tj večeras...Subota na nedjelju :D :D :D
User avatar
arzuhal
Posts: 20825
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#2447 Re: Ramazan, opet ;)

Post by arzuhal »

Selam alejkum we rahmetullah, narode :-D
Šta ima novo? :D Ukratko :oops: :D
User avatar
zvjezdica_7
Posts: 331
Joined: 09/02/2008 22:02
Location: In a galaxy far far away...

#2448 Re: Ramazan, opet ;)

Post by zvjezdica_7 »

arzuhal wrote:Selam alejkum we rahmetullah, narode :-D
Šta ima novo? :D Ukratko :oops: :D
Wesselam, mašallah
Ukratko, ništa novo i nigdje nikog :-) :-) :lol:
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28539
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#2449 Re: Ramazan, opet ;)

Post by BHF_Manijak »

We selam brate i sestro,kako ste mi vas dvoje...
sta ima kod tebe Arzo,nema te nes`... :mrgreen:

Zvjezdice,koji je veceras bio na repertoaru film?!

PS Hajd dobro sto svijet ostali koji radi ganja subota na nedjelju,vikend ovo ono,al otkud ti bona... :mrgreen:
istocnjak
Posts: 1314
Joined: 03/09/2008 23:58
Location: Virtualni dzemat :)

#2450 Re: Ramazan, opet ;)

Post by istocnjak »

arzuhal wrote:Selam alejkum we rahmetullah, narode :-D
Šta ima novo? :D Ukratko :oops: :D
Alejkum selam,

Odspavali se kad pomalo? :D
Last edited by istocnjak on 12/09/2009 04:31, edited 1 time in total.
Locked