Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Locked
User avatar
agent_zero
Posts: 10478
Joined: 27/01/2010 23:58
Location: tamni vilajet SDA zlotvora!

#2426 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Post by agent_zero »

http://www.klix.ba/vijesti/bih/prema-po ... /160630070

I ovo je velika tuga, obzirom na prosjek godina od 39 :roll:

NoOrod znO :-)
julisiz es grant
Posts: 7469
Joined: 27/07/2008 23:34
Location: Oj Kupreško ravno poljce, što pozoba Crnogorce...

#2427 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Post by julisiz es grant »

BHCluster wrote:Image
Što je lijepo naseljeno Podrinje koje su očistili od Bošnjaka...eno sve vrvi od srpskog života, srpske dece i radosti :-)
User avatar
kamberovica polje
Posts: 4104
Joined: 28/01/2012 11:38

#2428 Re: RE: Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Post by kamberovica polje »

agent_zero wrote:http://www.klix.ba/vijesti/bih/prema-po ... /160630070

I ovo je velika tuga, obzirom na prosjek godina od 39 :roll:

NoOrod znO :-)
Bake i SDA elita već su uveliko pred kompjuterom spuštenih gaća... spam spam više nije zanimljiv sad je popis2013.ba

Poslano sa mog SM-G360F koristeći Tapatalk
Novak20
Posts: 15239
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#2429 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Post by Novak20 »

Rick_Grimes wrote:
Novak20 wrote:
Rick_Grimes wrote:
Hrvati su veca govna od Srba, samo sto hinjski podmecu.
:lol: :lol: :lol:

Poslije govora mržnje na temi o jeziku evo prilike za malo generalnog verbalnog vrijeđanja konstitutivnih. Ako ovo nije za Banovića ne znam šta je.
Pogledaj clanke na hrvatskim portalima pa pricaj o vrijedjanju i hinjskom podmetanju.
Pogledao sam članke i vijesti i opet ne vidim razloga da ti na ovom forumu kompletan narod zoveš govnima.

http://www.vecernji.hr/svijet/cekalo-se ... na-1095916
http://www.index.hr/vijesti/clanak/ceka ... 03237.aspx
http://www.vijesti.rtl.hr/novosti/svije ... tanovnika/
http://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/b ... h/4483886/
http://dnevnik.hr/vijesti/svijet/objava ... 41880.html
User avatar
cyprus
Posts: 39746
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#2430 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Post by cyprus »

BHCluster wrote:Image
Dobra karta :thumbup: iako žalosno izgleda...
Last edited by cyprus on 30/06/2016 13:14, edited 1 time in total.
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#2431 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Post by -LIBERO- »

agent_zero wrote:http://www.klix.ba/vijesti/bih/prema-po ... /160630070

I ovo je velika tuga, obzirom na prosjek godina od 39 :roll:

NoOrod znO :-)
40% kompjuterski nepismenih :shock:

Sada mi je ponesto i jasnije, vezano za forum, i za nepodudaranje atmosfere ovdje, sa rezultatima na izborima.
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#2432 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Post by mO k3 »

Drvosjeca iz Dejcica wrote:Dakle možemo konstatovati da ona Čovićeva od neki dan kako je pogriješio bila samo šuplja kao po onoj narodnoj "da se vlasi ne sjete". Čova ga zabi Ivaniću i Dodiku do jaja zajedno. :thumbup: :mrgreen:
Pogledaj Mostar temu :mrgreen:
User avatar
BlueBlood
Posts: 5225
Joined: 20/06/2012 18:16
Location: JUG

#2433 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Post by BlueBlood »

Po popisu iz 2013 u BiH čak 70 % stanovništva izjasnilo se da navija za FK Željezničar !
User avatar
cyprus
Posts: 39746
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#2434 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Post by cyprus »

-LIBERO- wrote:
agent_zero wrote:http://www.klix.ba/vijesti/bih/prema-po ... /160630070

I ovo je velika tuga, obzirom na prosjek godina od 39 :roll:

NoOrod znO :-)
40% kompjuterski nepismenih :shock:

Sada mi je ponesto i jasnije, vezano za forum, i za nepodudaranje atmosfere ovdje, sa rezultatima na izborima.
Ja sam mislio da je brojka i gora... Iskreno čudim se podatku da 60% ljudi kod nas zna koristi kompjuter...
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#2435 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

Je li moguće da u 4 sa opštine nema više stanovnika od 275.524? :?
Najveći grad je Sarajevo sa 275.524 stanovnika u četiri gradske općine, a zatim slijedi Banja Luka sa 185.042, Tuzla 110.979, Zenica 110.663, Bijeljina 107.715 i Mostar 105.977 stanovnika. Ovi gradovi su jedini sa više od 100.000 stanovnika.
User avatar
shbc
Posts: 3770
Joined: 20/07/2012 12:13

#2436 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Post by shbc »

BlueBlood wrote:Po popisu iz 2013 u BiH čak 70 % stanovništva izjasnilo se da navija za FK Željezničar !
Moze biti. Taman se podudara sa brojem ovih sto imaju maksimalno srednju zavrsenu 8-)
User avatar
cyprus
Posts: 39746
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#2437 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Post by cyprus »

Drvosjeca iz Dejcica wrote:Je li moguće da u 4 sa opštine nema više stanovnika od 275.524? :?
Najveći grad je Sarajevo sa 275.524 stanovnika u četiri gradske općine, a zatim slijedi Banja Luka sa 185.042, Tuzla 110.979, Zenica 110.663, Bijeljina 107.715 i Mostar 105.977 stanovnika. Ovi gradovi su jedini sa više od 100.000 stanovnika.
Dio se otišao popisat u Podrinje, ali opet ne mislim da je ta brojka naročito velika... Tako da da - otprilike toliko stanovnika... Druga je stvar što svako malo neko u medijima izvali da je Sarajevo grad sa pola miliona stanovnika :-) :-)
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#2438 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Post by -LIBERO- »

:D
User avatar
jasko_ba
Posts: 8476
Joined: 13/11/2006 17:47

#2439 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Post by jasko_ba »

BHCluster wrote:Image
Istocna Hercegovina u qrcu. :-)
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50580
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#2440 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Post by Bloo »

Boskero wrote:
Wow pa ti si unikatna... Stisni pesnicu digni je visoko trci gradom i vici NO PASARAN...
čim nabavim limun i pehar :D
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#2441 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Post by channel10 »

agent_zero wrote:
Krokodajl wrote:50,11

op op xD

Prepišali preko pola :D
Rekao sam vam da su frizirali, dosta Bošnjaka uopšte nije popisano po genocidnoj tvorevini, a i oni koji su popisanu u originalnim dokumentima je bilo preko 53%.

Ovo su sad politički firizirali, tj. umanjili. Znao sam.
To je to. Iz zatvorenih vrata ipak dogovorili.
User avatar
Krokodajl
Posts: 8276
Joined: 27/01/2016 12:36

#2442 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Post by Krokodajl »

Znači ipak je Island veći od Sarajeva a ne kao pola Sarajeva ? :D :D :D :D :D
Kao što reče vrli kolega komentator na TV tokom loptačke tekme Engleska - Island
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#2443 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

cyprus wrote:
Drvosjeca iz Dejcica wrote:Je li moguće da u 4 sa opštine nema više stanovnika od 275.524? :?
Najveći grad je Sarajevo sa 275.524 stanovnika u četiri gradske općine, a zatim slijedi Banja Luka sa 185.042, Tuzla 110.979, Zenica 110.663, Bijeljina 107.715 i Mostar 105.977 stanovnika. Ovi gradovi su jedini sa više od 100.000 stanovnika.
Dio se otišao popisat u Podrinje, ali opet ne mislim da je ta brojka naročito velika... Tako da da - otprilike toliko stanovnika... Druga je stvar što svako malo neko u medijima izvali da je Sarajevo grad sa pola miliona stanovnika :-) :-)
Ma dobro, to kada kažu Sarajevo pola miliona misle vjerovatno sa Ilidžom, Vogošćom možda i Ilijašom.
julisiz es grant
Posts: 7469
Joined: 27/07/2008 23:34
Location: Oj Kupreško ravno poljce, što pozoba Crnogorce...

#2444 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Post by julisiz es grant »

jasko_ba wrote:
BHCluster wrote:Image
Istocna Hercegovina u qrcu. :-)
To je ta njihova "kolijevka lava" što reko Šantić :lol:
Što je naša ljuta Krajina naseljena, mašala :thumbup: :bih:
Rizvan
Posts: 1401
Joined: 27/11/2013 09:25

#2445 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Post by Rizvan »

Kanton Sarajevo - 413.593

Bošnjaci - 346.575

Hrvati - 17.520

Srbi - 13.300

Ne izjašnjava se - 7.250

Ostali - 28.075
User avatar
escobar__
Posts: 9983
Joined: 07/06/2010 22:48
Location: 🇪🇺

#2446 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Post by escobar__ »

Grad Tuzla

Image
Pirija
Posts: 2138
Joined: 07/08/2013 16:37

#2447 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Post by Pirija »

.
Last edited by Pirija on 30/06/2016 13:21, edited 1 time in total.
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#2448 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

jasko_ba wrote:
BHCluster wrote:Image
Istocna Hercegovina u qrcu. :-)
Baš to gledam i mislim...jarane tamo jedva da ima žive duše. :shock: Sada mi je tek jasna priča poznanika Srbina iz Trebinja. :-?
User avatar
cyprus
Posts: 39746
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#2449 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Post by cyprus »

Drvosjeca iz Dejcica wrote:
cyprus wrote:Dio se otišao popisat u Podrinje, ali opet ne mislim da je ta brojka naročito velika... Tako da da - otprilike toliko stanovnika... Druga je stvar što svako malo neko u medijima izvali da je Sarajevo grad sa pola miliona stanovnika :-) :-)
Ma dobro, to kada kažu Sarajevo pola miliona misle vjerovatno sa Ilidžom, Vogošćom možda i Ilijašom.
Pa kad bi natego sve od Visokog do Pala - onda možda možeš nabrat pola miliona :-) Čitav Kanton je značajno ispod pola miliona...
julisiz es grant
Posts: 7469
Joined: 27/07/2008 23:34
Location: Oj Kupreško ravno poljce, što pozoba Crnogorce...

#2450 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Post by julisiz es grant »

Rizvan wrote:Kanton Sarajevo - 413.593

Bošnjaci - 346.575

Hrvati - 17.520

Srbi - 13.300

Ne izjašnjava se - 7.250

Ostali - 28.075
Znači kad bi od onih 4% anacionalnih izbacili ove što su se popisali u Sarajevu (ovih 7250, i možda polovina od ovih 28 000), bilo bi ih oko 1% :izet:
Locked