Page 98 of 1926

#2426 Re: Champions league 15/16

Posted: 13/04/2016 14:48
by LSD
tzipiripi wrote:
Mustang1 wrote:Ima li gdje da se vidi kako se zivi zid razdvojio, ja sam gledao i ne mogu da vidim to Mojsijevo razdvajanje :D
Image
Realno, majstorija Ronalda :lol: :lol: svojim nadnaravnim telepatskim sposobnostima je predvidio da je Naldo najslabija karika živog zida, da ce se izviti i skloniti da prođe lopta i odmah šutirao baš na to mjesto....drugim rijecima, Ronaldo je napravio pukotinu u zidu, a ne Naldo :lol:

#2427 Re: Champions league 15/16

Posted: 13/04/2016 14:53
by LBVIEW
ultima_palabra wrote:
jethro wrote:Ibra, svjetski igrac koji nije za velikih utakmica. :-?
Ovo je vjerovatno bila zadnja šansa da nešto napravi u LP... s obzirom da favoriti nisu baš uvjerljivi, mogli su možda i do kraja. Umjesto toga, podbaciše protiv nikad slabijeg Cityja.
Kontam da ce ga dugo proganjati one propustene prilike u prvoj utakmici-u ovoj juce nije se imao ni prilike sastati s loptom prvenstveno zahvaljujuci "genijalnoj" postavci trenera 3-5-2 koja je za rezultat imala posjed lopte i beskonacna dodavanja oko centra. :-)
A sto se tice velikih utakmica,brzo se zaboravi izbacivanje Celskog u proslom kolu.

#2428 Re: Champions league 15/16

Posted: 13/04/2016 15:01
by Tomahawk11
LSD wrote:
tzipiripi wrote:
Mustang1 wrote:Ima li gdje da se vidi kako se zivi zid razdvojio, ja sam gledao i ne mogu da vidim to Mojsijevo razdvajanje :D
Image
Realno, majstorija Ronalda :lol: :lol: svojim nadnaravnim telepatskim sposobnostima je predvidio da je Naldo najslabija karika živog zida, da ce se izviti i skloniti da prođe lopta i odmah šutirao baš na to mjesto....drugim rijecima, Ronaldo je napravio pukotinu u zidu, a ne Naldo :lol:
Jok ba, eno je ultima postavio kako mu Navas prije suta sapuce na uho :D pa ti vidi. Ja konto zajebancija, kaze ultima da je bas tako bilo.

#2429 Re: Champions league 15/16

Posted: 13/04/2016 16:36
by vicious
Tomahawk11 wrote:
LSD wrote:
tzipiripi wrote: Image
Realno, majstorija Ronalda :lol: :lol: svojim nadnaravnim telepatskim sposobnostima je predvidio da je Naldo najslabija karika živog zida, da ce se izviti i skloniti da prođe lopta i odmah šutirao baš na to mjesto....drugim rijecima, Ronaldo je napravio pukotinu u zidu, a ne Naldo :lol:
Jok ba, eno je ultima postavio kako mu Navas prije suta sapuce na uho :D pa ti vidi. Ja konto zajebancija, kaze ultima da je bas tako bilo.
Navas mu jeste rekao da sporije uzima zalet i da laganije šuta, kao podsjetio ga da su mu na treninzima slobodnjaci tako precizniji...
Nije bilo priče o razdvajanju i rupi u zidu, to je ultima nakitio :D

#2430 Re: Champions league 15/16

Posted: 13/04/2016 16:54
by jeza u ledja
vicious wrote: Navas mu jeste rekao da sporije uzima zalet i da laganije šuta, kao podsjetio ga da su mu na treninzima slobodnjaci tako precizniji...
Nije bilo priče o razdvajanju i rupi u zidu, to je ultima nakitio :D
Vidi stvarno kako sporo suta. Pravo usporeno, nisam nikad ovako nesto vidio. :shock:
Image

#2431 Re: Champions league 15/16

Posted: 13/04/2016 16:58
by jeza u ledja
MyTao wrote:
e jbt... pa jeli ovo forum ili nije? Sta je lose sto se raspravlja o ovakvim stvarima? Ja nisam ni nudio nikakvu argumentaciju za ono sto sam rekao, vec je to jednostavno moje misljenje, neko ime neko drugo... I to je ok... Ne znam o cemu pricati na fudbalskom forumu ako ne o takvim glupostima?

Osim sto u cosku imas onaj "x"... bolje kliknuti na njega nego razbijati glavom od zid... Ti trazis konstruktivnu debata tamo gdje je nebi trebalo biti...
Nisi ti shvatio poentu. Pricam o nacinu na koji se raspravlja.

#2432 Re: Champions league 15/16

Posted: 13/04/2016 17:32
by missko
LSD wrote:
tzipiripi wrote:
Mustang1 wrote:Ima li gdje da se vidi kako se zivi zid razdvojio, ja sam gledao i ne mogu da vidim to Mojsijevo razdvajanje :D
Image
Realno, majstorija Ronalda :lol: :lol: svojim nadnaravnim telepatskim sposobnostima je predvidio da je Naldo najslabija karika živog zida, da ce se izviti i skloniti da prođe lopta i odmah šutirao baš na to mjesto....drugim rijecima, Ronaldo je napravio pukotinu u zidu, a ne Naldo :lol:
Jel tesko predvidjeti kako koji igrac skace u zivom zidu pa znas u kojem vremenu zivimo mogao je pogledat milion snimaka i vidjeti kako ko skace i postavlja se u zivom zidu

#2433 Re: Champions league 15/16

Posted: 13/04/2016 20:31
by Point.
Da hoce Atleti izbaciti ove katalonske padavicare.

#2434 Re: Champions league 15/16

Posted: 13/04/2016 21:04
by AmiĐa_Idriz
Prošle hefte se raspravljalo oko Toresovog crvenog, sinoć oko Ronaldovog slobodnjaka...šta li će večeras biti tema za raspravu :izet:

#2435 Re: Champions league 15/16

Posted: 13/04/2016 21:12
by Jack Be Nimble
Benfica vodi :izet:

I onda neko kaze Nojer najbolji golman :D

#2436 Re: Champions league 15/16

Posted: 13/04/2016 21:15
by AmiĐa_Idriz
Jimenez. Inače, atmosfera i u Lisabonu i Madridu za deset :thumbup:

#2437 Re: Champions league 15/16

Posted: 13/04/2016 21:18
by AmiĐa_Idriz
Providni Vugdalić opet providan. Ili uvijek stavi Barcu na tiket ili fkt navija za njih, ofirni mu 'komentari' skroz.

#2438 Re: Champions league 15/16

Posted: 13/04/2016 21:21
by Jack Be Nimble
Atlettiicoo

Za sada obe utakmice se odvijaju kako trebaju :thumbup:

#2439 Re: Champions league 15/16

Posted: 13/04/2016 21:21
by Better Man
Bravo Atletico. Izbacite katalonce.

#2440 Re: Champions league 15/16

Posted: 13/04/2016 21:23
by Melbourne_Australia
A zasto Barca nije izasla na teren?? gdje su?? :D

#2441 Re: Champions league 15/16

Posted: 13/04/2016 21:23
by AmiĐa_Idriz
Ide voda na mlin. Atletiko strašno igra, Katalonci užas.

#2442 Re: Champions league 15/16

Posted: 13/04/2016 21:24
by Jack Be Nimble
Jbg...primi ga i Benfica.

#2443 Re: Champions league 15/16

Posted: 13/04/2016 21:25
by _BataZiv_0809
Vicente Calderon-kakvo grotlo :izet:

#2444 Re: Champions league 15/16

Posted: 13/04/2016 21:32
by Bianconeri1988
Neuer ni n od najboljeg na svijetu, kikser samo takav. :run:

#2445 Re: Champions league 15/16

Posted: 13/04/2016 21:32
by Jack Be Nimble
Barca nastavila da cuva rezlutat i nakon gola. Tesko ce oni doci do gola ako tako nastave sa ovom igrom.

Bayern i nakon prvog gola drzao sve pod kontrolom. Jedino ako Nojer ne bude pravio budalu od sebe trebali bi bez puno brige proci.

#2446 Re: Champions league 15/16

Posted: 13/04/2016 21:34
by Point.
Better Man wrote:Bravo Athletico. Izbacite katalonce.
Izbaci to h. Ljutice se baskijci. :)

#2447 Re: Champions league 15/16

Posted: 13/04/2016 21:39
by LSD
Hejteri se skupljaju, samo cekaju ispadanje Barca da proslave do sitne sate :-) :mrgreen:

#2448 Re: Champions league 15/16

Posted: 13/04/2016 21:41
by p206
LSD wrote:Hejteri se skupljaju, samo cekaju ispadanje Barca da proslave do sitne sate :-) :mrgreen:
komplesi su čudo
kad nema Chelsea, ima Atletico, kad ne bude Atletico naći će nekog trećeg

#2449 Re: Champions league 15/16

Posted: 13/04/2016 21:44
by NK33
Image

#2450 Re: Champions league 15/16

Posted: 13/04/2016 21:50
by Point.
Cuj hejter ako zelis da Atletico prodje dalje :lol: