#2426 Re: Champions league 15/16
Posted: 13/04/2016 14:48
Realno, majstorija Ronaldatzipiripi wrote:Mustang1 wrote:Ima li gdje da se vidi kako se zivi zid razdvojio, ja sam gledao i ne mogu da vidim to Mojsijevo razdvajanje
Realno, majstorija Ronaldatzipiripi wrote:Mustang1 wrote:Ima li gdje da se vidi kako se zivi zid razdvojio, ja sam gledao i ne mogu da vidim to Mojsijevo razdvajanje
Kontam da ce ga dugo proganjati one propustene prilike u prvoj utakmici-u ovoj juce nije se imao ni prilike sastati s loptom prvenstveno zahvaljujuci "genijalnoj" postavci trenera 3-5-2 koja je za rezultat imala posjed lopte i beskonacna dodavanja oko centra.ultima_palabra wrote:Ovo je vjerovatno bila zadnja šansa da nešto napravi u LP... s obzirom da favoriti nisu baš uvjerljivi, mogli su možda i do kraja. Umjesto toga, podbaciše protiv nikad slabijeg Cityja.jethro wrote:Ibra, svjetski igrac koji nije za velikih utakmica.
Jok ba, eno je ultima postavio kako mu Navas prije suta sapuce na uhoLSD wrote:Realno, majstorija Ronaldatzipiripi wrote:Mustang1 wrote:Ima li gdje da se vidi kako se zivi zid razdvojio, ja sam gledao i ne mogu da vidim to Mojsijevo razdvajanje![]()
svojim nadnaravnim telepatskim sposobnostima je predvidio da je Naldo najslabija karika živog zida, da ce se izviti i skloniti da prođe lopta i odmah šutirao baš na to mjesto....drugim rijecima, Ronaldo je napravio pukotinu u zidu, a ne Naldo
Navas mu jeste rekao da sporije uzima zalet i da laganije šuta, kao podsjetio ga da su mu na treninzima slobodnjaci tako precizniji...Tomahawk11 wrote:Jok ba, eno je ultima postavio kako mu Navas prije suta sapuce na uhoLSD wrote:Realno, majstorija Ronaldatzipiripi wrote:![]()
svojim nadnaravnim telepatskim sposobnostima je predvidio da je Naldo najslabija karika živog zida, da ce se izviti i skloniti da prođe lopta i odmah šutirao baš na to mjesto....drugim rijecima, Ronaldo je napravio pukotinu u zidu, a ne Naldo
pa ti vidi. Ja konto zajebancija, kaze ultima da je bas tako bilo.
Vidi stvarno kako sporo suta. Pravo usporeno, nisam nikad ovako nesto vidio.vicious wrote: Navas mu jeste rekao da sporije uzima zalet i da laganije šuta, kao podsjetio ga da su mu na treninzima slobodnjaci tako precizniji...
Nije bilo priče o razdvajanju i rupi u zidu, to je ultima nakitio

Nisi ti shvatio poentu. Pricam o nacinu na koji se raspravlja.MyTao wrote:
e jbt... pa jeli ovo forum ili nije? Sta je lose sto se raspravlja o ovakvim stvarima? Ja nisam ni nudio nikakvu argumentaciju za ono sto sam rekao, vec je to jednostavno moje misljenje, neko ime neko drugo... I to je ok... Ne znam o cemu pricati na fudbalskom forumu ako ne o takvim glupostima?
Osim sto u cosku imas onaj "x"... bolje kliknuti na njega nego razbijati glavom od zid... Ti trazis konstruktivnu debata tamo gdje je nebi trebalo biti...
Jel tesko predvidjeti kako koji igrac skace u zivom zidu pa znas u kojem vremenu zivimo mogao je pogledat milion snimaka i vidjeti kako ko skace i postavlja se u zivom ziduLSD wrote:Realno, majstorija Ronaldatzipiripi wrote:Mustang1 wrote:Ima li gdje da se vidi kako se zivi zid razdvojio, ja sam gledao i ne mogu da vidim to Mojsijevo razdvajanje![]()
svojim nadnaravnim telepatskim sposobnostima je predvidio da je Naldo najslabija karika živog zida, da ce se izviti i skloniti da prođe lopta i odmah šutirao baš na to mjesto....drugim rijecima, Ronaldo je napravio pukotinu u zidu, a ne Naldo
Izbaci to h. Ljutice se baskijci.Better Man wrote:Bravo Athletico. Izbacite katalonce.
komplesi su čudoLSD wrote:Hejteri se skupljaju, samo cekaju ispadanje Barca da proslave do sitne sate![]()