Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Paranoid wrote:
Novinari PTPC-a sa terena se javljaju sa pažljivo odabranom lokacijom, čitaju već napisani izvještaj, a gosti koji daju intervjue su pažljivo odabrani...
Ukratko...Vožd je toliko straha unio da je to toliko očigledno...
al barem se javljaju... dok na sarajevskim medijima pice safunice... jer nedaj boze da oni izadju na teren dok ih neko nije podmazo i dao im pripremljenu vijest... bas sramota, jebote kad mi ko kaze da je novinar... ja ga sad gledam kao najobicnijeg kriminalca, manja je sramota priznati da si diler nego novinar u sarajevu...
zvornik... pao protok s 3000 na 2450 kubika
Gledam danas ovu pisi televiziju. Za razliku od juce, danas su se organizovali i ucestvuju u realizaciji vanrednih vijesti, po neredbi precednika im. Angazovan je helikopterski servis pisija da posnima sva poplavljena podrucja, ali samo i iskljucivo po pisiju. Ono sto je simptomaticno, ljudi spominju pisi u svakoj recenici, napravili su i grafiku ugrozenih podrucja !!!?!?! Kreteni su sasjekli teritoriju i rijeke po entitetskoj granici kao da to nije jedna cjelina. Podijelili teritoriju. Apsolutno ih ne interesuju ugrozeni u Maglaju, Zavidovicima, Lukavcu, Zivinicama, Tuzli, Zenici, dijelu opcine Brcko u kojoj su naseljeni Bosnjaci ili Hrvati. Cak i u ovim teskim trenutcima, nemaju sluha, osjecaja, nemaju etike, morala i na kraju cojstva (na koje se mnogi pozivaju). Ova izbuljena voditeljica kao i izbuljeni Dodik joj, bez emocije, sirova. Ebo ih Dodik u celo.... Ko da gledam tv sjeverne Koreje. Izvinjavam se za off. Joooojjjj, kako ce se ljudima vratiti. kad - tad.
Ovo je samo politika, narod nije takav šta vam je... Svi smo braća svi moramo jedni drugima pomagati... drugi ne moraju ja hoću, uopće me ne interesuje hoće li hrana stići u ruke Ante, Milodraga ili Huse, bitno mi je da će stići u ruke koje su gladne!!
manite se politike ovih dana
Rijeka_snova wrote:na Gornjim Pofalicima je dernek, muzika, pjevac, sator, kod mjesne zajednice. Znam da su to organizovali ali zar nisu mogli odgoditi ili nesto u znak solidarnosti
Nemoj tako, neka naseg seljakluka. Svaka cast onome ko u ovoj situaciji moze da pjeva i veseli se.
Pa nije svakom voda uništila dom ili klizište rasturilo kuću
Sreća pa Pofalići nemaju klizišta. bolje bi im bilo da ne zaigraju trusu jer bi se mogli naći ispod FDS-a
Prijetnja plavljenja kompletnog područja općine Kladanj
Petak, 16 Maj 2014 12:13 | Autor Dragana Slepčević
kladanjaU Kladnju je danas zbog obilnih padavina te klizišta stanje najteže do sada.
Tokom noći, prema informacijama Štaba civilne zaštite i s terena, aktivirano je nekoliko novih klizišta u Kladnju koja su ugrozila stambene i pomoćne objekte, putnu infrastrukturu te prijete akumuliranju velikih količina vode.
U noći sa četvrtka na petak aktivirano je klizište u naselju Plahovići koje prijeti potpunoj blokadi regionalne ceste Kladanj-Muška voda i koritu rijeke Drinjače, a što bi za posljedicu imalo stvaranje brane i akumuliranje velikih količina vode, te plavljenje kompletnog centra grada i svih objekata uz rijeku Drinjaču.
Služba civilne zaštite radi na evakuaciji porodica s najkritičnijih lokacija u mjesnim zajednicama Stupari i Starić.
Kiša i dalje pada na području općine Kladanj, ekipe civilne zaštite, javnih preduzeća, ustanova i crvenog križa i dalje su na terenu, a već su iscrpljene sve raspoložive snage i materijalna sredstva.
archi_a wrote:
Apsolutno ih ne interesuju ugrozeni u Maglaju, Zavidovicima, Lukavcu, Zivinicama, Tuzli, Zenici, dijelu opcine Brcko u kojoj su naseljeni Bosnjaci ili Hrvati.
Nije istina!Naravno primarno izvještavaju o RS-u,ipak su entitetska televizija,ali spomenu svako malo FBiH.Bilo je jutros na RTRS-u telefonsko javljanje iz Maglaja o stanju u tome gradu.Tako da ne stoji ti teza.
Prva žrtva poplava u Srpskoj: Muškarac stradao u Dvorovima
Objavljeno: 16.05.2014. - 12:06
Јedan muškarac je stradao u obrušavanju objekta u mjestu Dvorovi kod Bijeljine.
Potvrdila je ovo za RTRS Mirna Šoja, portparol Ministarstva unutrašnjih poslova Republike Srpske.
Šoja nije saopštila identitet niti inicijale nastradalog.
mole se svi koji su u mogucnosti da jave
nekoj radio stanici sa se upravo u selu
Bradici kod Maglaja dogadja katastrofa..cijelo
selo je ponijelo kliziste..narod je primoran da
napusti svoje domove i krene da se
spasava..ako neko ima bilo kakav vid pomoci
neka kontaktira..hvala molim vas radite sta znate samo da svima pomogneta kako god
archi_a wrote:
Apsolutno ih ne interesuju ugrozeni u Maglaju, Zavidovicima, Lukavcu, Zivinicama, Tuzli, Zenici, dijelu opcine Brcko u kojoj su naseljeni Bosnjaci ili Hrvati.
Nije istina!Naravno primarno izvještavaju o RS-u,ipak su entitetska televizija,ali spomenu svako malo FBiH.Bilo je jutros na RTRS-u telefonsko javljanje iz Maglaja o stanju u tome gradu.Tako da ne stoji ti teza.
Dobro, sorry. Mozda sam pogresno razumio u ovih zadnjih 2 sata, koliko gledam. Pozz.
Last edited by archi_a on 16/05/2014 12:30, edited 1 time in total.