#2426 Re: Veliki Brat 2013
Posted: 13/04/2013 22:26
maja n. je baš isfrustrirana žena
didžej wrote:boban je car.da znam da me nece j.bat' tacno bih se druzio sa njim.
gdje ti vidis slavka u mom postu?kakavdanakneiskustvu wrote:sa slavkom?didžej wrote:boban je car.da znam da me nece j.bat' tacno bih se druzio sa njim.
didžej wrote:gdje ti vidis slavka u mom postu?kakavdanakneiskustvu wrote:sa slavkom?didžej wrote:boban je car.da znam da me nece j.bat' tacno bih se druzio sa njim.
de balzac wrote:bobiška je trenutno moj favorit
kakavdanakneiskustvu wrote:
ma ja mislio da je boban ovo boldovano izjavio
didžej wrote:kakavdanakneiskustvu wrote:
ma ja mislio da je boban ovo boldovano izjavio![]()
ma jok ba, to sam ja izjavio samo nije bilo u pregledu dana.
Molim te, aaaaamelaaaMedenoSrce wrote:hoce li neko vise kcerku zvati ameeeelaaaa
MedenoSrce wrote:hoce li neko vise kcerku zvati ameeeelaaaa
fala ti đe razjasni ovu enigmuVenomousV wrote:MedenoSrce wrote:hoce li neko vise kcerku zvati ameeeelaaaa![]()
![]()
![]()
to i ona bolesna reklama za sveti vid
Aaaaaaaaaaklavirdžija wrote:Sad je blizanac rekao jednu veliku istinu:
VB: Kako je spavati pored Ave?
Blizanac: Do jaja!
Riddle wrote:Bog mi je svjedok, plakao sam od smijeha procitavsi ove Avine izjave nekoliko stranica nazad. Ono, bas se na sav glas luđacki smijao. Ne znam da sam ikad u zivotu vidio stvorenje kao sto je ona.
Jos uvijek nisam pregledao ovih zadnjih nekoliko epizoda. Posebno se radujem tom nastupu slavne starlete.
Pola tih izjava je izmisljeno..:Kao recimo ona prica da su ljudi na Hvaru skupljali novac da se Kasandra operise...Svi znaju da je laz ali je ipak smijesno pa ljudi zele vjerovati da je istina...Riddle wrote:Bog mi je svjedok, plakao sam od smijeha procitavsi ove Avine izjave nekoliko stranica nazad. Ono, bas se na sav glas luđacki smijao. Ne znam da sam ikad u zivotu vidio stvorenje kao sto je ona.
Jos uvijek nisam pregledao ovih zadnjih nekoliko epizoda. Posebno se radujem tom nastupu slavne starlete.
klavirdžija wrote:Evo Slavko-ćetalj priča kako je optuživao danske političare i medije jer su kao lagali vezano za Markale, logore u Bosni itd.
Meni je vrlo lako povjerovati u svaku izjavu nakon svega sto sam vidio u onoj kuci.senchika wrote:Pola tih izjava je izmisljeno..:Kao recimo ona prica da su ljudi na Hvaru skupljali novac da se Kasandra operise...Svi znaju da je laz ali je ipak smijesno pa ljudi zele vjerovati da je istina...
Smisljeno stvara imidz glupe, budalaste ali prostodusne djevojke jer zna da se tako dize publicitet...