Page 98 of 213
#2426 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Posted: 08/09/2013 16:31
by velikibrnjo
Goldenhand wrote:
to je to

#2427 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Posted: 08/09/2013 16:31
by strong69
Mustang1 wrote:
Dzeko, stisnite i vi pa odigrajte u utorak ovako!
#2428 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Posted: 08/09/2013 16:31
by Mustang1
Ne znam za vas ali ja se jos nisam smirio

#2429 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Posted: 08/09/2013 16:33
by kamen spoticanja
Najvise volim da se samocitiram
kamen spoticanja wrote:i
Edin H. wrote:Ne ide Mirzu sut

Ici ce...ovo danas ce biti njegova utakmica
#2430 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Posted: 08/09/2013 16:33
by Goldenhand
Mustang1 wrote:Ne znam za vas ali ja se jos nisam smirio

Đeš se smirit
Treba ubit Litvance sutra.Jooooj jebem ti Latviju

#2431 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Posted: 08/09/2013 16:33
by baxul
al kako pobudali avdić kad đedović dade tri na 52:52 za vodstvo

#2432 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Posted: 08/09/2013 16:34
by P308
velikibrnjo wrote:Goldenhand wrote:
to je to

Ovo treba staviti na GIF dana

#2433 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Posted: 08/09/2013 16:34
by Unitedforever
Dajte snimak zadnje četvtrine molim vas.
#2434 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Posted: 08/09/2013 16:34
by kakavdanakneiskustvu
Mustang1 wrote:Ne znam za vas ali ja se jos nisam smirio

ja već jesam
#2435 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Posted: 08/09/2013 16:35
by tataćusak
Mustang1 wrote:Ne znam za vas ali ja se jos nisam smirio

Ma kad drma pozitiva, evo gledam prvi komšija poslije utakmice otvara prozor, laganini namiješta zastavu, i zatvara. Da Bog dadne da dobijemo Litvance, pa da organizujemo gledanje u mahali

.
Ko će sad čekati sutra

#2436 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Posted: 08/09/2013 16:35
by Muhamed Đakmić
baxul wrote:al kako pobudali avdić kad đedović dade tri na 52:52 za vodstvo

Te dvije trice zaredom, njegova i Mirzina, više je proslavio nego neki komentatori gol u fudbalskim utakmicama

#2437 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Posted: 08/09/2013 16:35
by _mufljuz_
Unitedforever wrote:Dajte snimak zadnje četvtrine molim vas.
takodjer zamoLJAVAM

#2438 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Posted: 08/09/2013 16:36
by kakavdanakneiskustvu
snimak slavlja komentatora?
#2439 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Posted: 08/09/2013 16:36
by Tvrtko II Kotromanić
#2440 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Posted: 08/09/2013 16:36
by miki.ba
kamen spoticanja wrote:Najvise volim da se samocitiram
kamen spoticanja wrote:i
Edin H. wrote:Ne ide Mirzu sut

Ici ce...ovo danas ce biti njegova utakmica
Moze Mirza puno bolje, to ce vjerujem sutra pokazati.
#2441 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Posted: 08/09/2013 16:36
by velikibrnjo
tataćusak wrote:Mustang1 wrote:Ne znam za vas ali ja se jos nisam smirio

Ma kad drma pozitiva, evo gledam prvi komšija poslije utakmice otvara prozor, laganini namiješta zastavu, i zatvara. Da Bog dadne da dobijemo Litvance, pa da organizujemo gledanje u mahali

.
Ko će sad čekati sutra

sve je moguce
kako god bude sutra oni su pokazali kako se grize za grb svoje zemlje!
#2442 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Posted: 08/09/2013 16:37
by ultima_palabra
Kad je Aco isključen kontao sam da smo gotovi... ali nekako mi je u glavi da im ne dopustimo da se odlijepe na više od 5, a pred kraj uvijek može Mirza zarafalati
Ma samo malo više koncentracije u odbrani i izgrađenih akcija umjesto ispucavanja, i eto rezultata... današnja evropska košarka je izjednačena, možeš se nositi sa svima osim neke 3-4 ekipe.
#2443 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Posted: 08/09/2013 16:38
by It_is_a_Leclerc
Poslali smo Makedonce kući.
Ali ljudi, kakav analfabeta (citiram Avdića) je ovaj talijanski sudija Cerebuch... O bogo dragi... Čovjek ne zna ni koraka izbrojati, pa onda krađa lopte, suđenje nekih faulova u napadu, pa dvije tehničke... Strašno ! Strašno !
Ljudi su probali na očigled da kompenziraju Makedoncima, ali dobra igra se ne može tako lako poništiti sudijskom krađom.
Sutra, šta dragi Bog da... I sa ove dvije pobjede protiv jakih selekcija, ja sam zadovoljan. Šteta za onu Latviju, ali da smo njih pobijedili, danas bismo kiksali k'o pravi.
#2444 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Posted: 08/09/2013 16:38
by kakavdanakneiskustvu
treba biti iskren pa reći da makedonija nema neki fond igrača,na 3 vanjske pozicije rotira samo 4 igrača.a falio im je pod košem čekovski
#2445 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Posted: 08/09/2013 16:39
by nuki_cika
da li bi nama odogovaralo da i crna gora i latvija zijane i danas i sutra obje utakmice i da mi i u slucaju poraza o litavije se plasiramo dalje ?
#2446 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Posted: 08/09/2013 16:40
by Mali_Vuk
Goldenhand wrote:
Vidi Ace fanatikosa

#2447 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Posted: 08/09/2013 16:40
by jasko_ba
Al ona tri mirza sa 9 metara, kad smo otisli na +6, 2 minute do kraja
strasan potez

#2448 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Posted: 08/09/2013 16:40
by insaneinthebrain
nuki_cika wrote:da li bi nama odogovaralo da i crna gora i latvija zijane i danas i sutra obje utakmice i da mi i u slucaju poraza o litavije se plasiramo dalje ?
bi da latvija izgubi po jedno 20 razlike obje utakmice. al onda tu upada makedonija

#2449 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Posted: 08/09/2013 16:41
by BegA_
#2450 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Posted: 08/09/2013 16:41
by shake69
nuki_cika wrote:da li bi nama odogovaralo da i crna gora i latvija zijane i danas i sutra obje utakmice i da mi i u slucaju poraza o litavije se plasiramo dalje ?
Imamo losiju kos razliku pa ima izgledna opcija da nam i sutrasnja pobjeda mozda zatvori vrata jer Latvija ce vjerovatno dobiti Makedonce neovisno o vecerasnjem susretu, ali nece biti tragedija kad se vidi kako se bore i igraju.