Page 98 of 213

#2426 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Posted: 08/09/2013 16:31
by velikibrnjo
Goldenhand wrote:Image
to je to :lol:

#2427 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Posted: 08/09/2013 16:31
by strong69
Mustang1 wrote:Image
Dzeko, stisnite i vi pa odigrajte u utorak ovako!

#2428 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Posted: 08/09/2013 16:31
by Mustang1
Ne znam za vas ali ja se jos nisam smirio :D

#2429 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Posted: 08/09/2013 16:33
by kamen spoticanja
Najvise volim da se samocitiram :D
kamen spoticanja wrote:i
Edin H. wrote:Ne ide Mirzu sut :(
Ici ce...ovo danas ce biti njegova utakmica

#2430 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Posted: 08/09/2013 16:33
by Goldenhand
Mustang1 wrote:Ne znam za vas ali ja se jos nisam smirio :D
Đeš se smirit :D
Treba ubit Litvance sutra.Jooooj jebem ti Latviju :evil:

#2431 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Posted: 08/09/2013 16:33
by baxul
al kako pobudali avdić kad đedović dade tri na 52:52 za vodstvo :D

#2432 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Posted: 08/09/2013 16:34
by P308
velikibrnjo wrote:
Goldenhand wrote:Image
to je to :lol:
Ovo treba staviti na GIF dana :D

#2433 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Posted: 08/09/2013 16:34
by Unitedforever
Dajte snimak zadnje četvtrine molim vas.

#2434 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Posted: 08/09/2013 16:34
by kakavdanakneiskustvu
Mustang1 wrote:Ne znam za vas ali ja se jos nisam smirio :D


ja već jesam

#2435 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Posted: 08/09/2013 16:35
by tataćusak
Mustang1 wrote:Ne znam za vas ali ja se jos nisam smirio :D
Ma kad drma pozitiva, evo gledam prvi komšija poslije utakmice otvara prozor, laganini namiješta zastavu, i zatvara. Da Bog dadne da dobijemo Litvance, pa da organizujemo gledanje u mahali :bih: :bih: .

Ko će sad čekati sutra :-D

#2436 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Posted: 08/09/2013 16:35
by Muhamed Đakmić
baxul wrote:al kako pobudali avdić kad đedović dade tri na 52:52 za vodstvo :D
Te dvije trice zaredom, njegova i Mirzina, više je proslavio nego neki komentatori gol u fudbalskim utakmicama :D

#2437 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Posted: 08/09/2013 16:35
by _mufljuz_
Unitedforever wrote:Dajte snimak zadnje četvtrine molim vas.
takodjer zamoLJAVAM :mrgreen:

#2438 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Posted: 08/09/2013 16:36
by kakavdanakneiskustvu
snimak slavlja komentatora?

#2439 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Posted: 08/09/2013 16:36
by Tvrtko II Kotromanić
:bih: :bih: :bih: :bih: :bih:

#2440 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Posted: 08/09/2013 16:36
by miki.ba
kamen spoticanja wrote:Najvise volim da se samocitiram :D
kamen spoticanja wrote:i
Edin H. wrote:Ne ide Mirzu sut :(
Ici ce...ovo danas ce biti njegova utakmica
Moze Mirza puno bolje, to ce vjerujem sutra pokazati.

#2441 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Posted: 08/09/2013 16:36
by velikibrnjo
tataćusak wrote:
Mustang1 wrote:Ne znam za vas ali ja se jos nisam smirio :D
Ma kad drma pozitiva, evo gledam prvi komšija poslije utakmice otvara prozor, laganini namiješta zastavu, i zatvara. Da Bog dadne da dobijemo Litvance, pa da organizujemo gledanje u mahali :bih: :bih: .

Ko će sad čekati sutra :-D
sve je moguce
kako god bude sutra oni su pokazali kako se grize za grb svoje zemlje!

#2442 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Posted: 08/09/2013 16:37
by ultima_palabra
Kad je Aco isključen kontao sam da smo gotovi... ali nekako mi je u glavi da im ne dopustimo da se odlijepe na više od 5, a pred kraj uvijek može Mirza zarafalati :mrgreen:

Ma samo malo više koncentracije u odbrani i izgrađenih akcija umjesto ispucavanja, i eto rezultata... današnja evropska košarka je izjednačena, možeš se nositi sa svima osim neke 3-4 ekipe.

#2443 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Posted: 08/09/2013 16:38
by It_is_a_Leclerc
Poslali smo Makedonce kući.

Ali ljudi, kakav analfabeta (citiram Avdića) je ovaj talijanski sudija Cerebuch... O bogo dragi... Čovjek ne zna ni koraka izbrojati, pa onda krađa lopte, suđenje nekih faulova u napadu, pa dvije tehničke... Strašno ! Strašno !

Ljudi su probali na očigled da kompenziraju Makedoncima, ali dobra igra se ne može tako lako poništiti sudijskom krađom.

Sutra, šta dragi Bog da... I sa ove dvije pobjede protiv jakih selekcija, ja sam zadovoljan. Šteta za onu Latviju, ali da smo njih pobijedili, danas bismo kiksali k'o pravi.

#2444 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Posted: 08/09/2013 16:38
by kakavdanakneiskustvu
treba biti iskren pa reći da makedonija nema neki fond igrača,na 3 vanjske pozicije rotira samo 4 igrača.a falio im je pod košem čekovski

#2445 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Posted: 08/09/2013 16:39
by nuki_cika
da li bi nama odogovaralo da i crna gora i latvija zijane i danas i sutra obje utakmice i da mi i u slucaju poraza o litavije se plasiramo dalje ?

#2446 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Posted: 08/09/2013 16:40
by Mali_Vuk
Goldenhand wrote:Image
Vidi Ace fanatikosa :D

#2447 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Posted: 08/09/2013 16:40
by jasko_ba
Al ona tri mirza sa 9 metara, kad smo otisli na +6, 2 minute do kraja
strasan potez :thumbup:

#2448 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Posted: 08/09/2013 16:40
by insaneinthebrain
nuki_cika wrote:da li bi nama odogovaralo da i crna gora i latvija zijane i danas i sutra obje utakmice i da mi i u slucaju poraza o litavije se plasiramo dalje ?
bi da latvija izgubi po jedno 20 razlike obje utakmice. al onda tu upada makedonija :-)

#2449 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Posted: 08/09/2013 16:41
by BegA_
Mali_Vuk wrote:
Goldenhand wrote:Image
Vidi Ace fanatikosa :D
Al' kako zastade kad' probi reklamu. :lol: :lol:

#2450 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Posted: 08/09/2013 16:41
by shake69
nuki_cika wrote:da li bi nama odogovaralo da i crna gora i latvija zijane i danas i sutra obje utakmice i da mi i u slucaju poraza o litavije se plasiramo dalje ?
Imamo losiju kos razliku pa ima izgledna opcija da nam i sutrasnja pobjeda mozda zatvori vrata jer Latvija ce vjerovatno dobiti Makedonce neovisno o vecerasnjem susretu, ali nece biti tragedija kad se vidi kako se bore i igraju.