to je toGoldenhand wrote:
Eurobasket 2013 u Sloveniji
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- velikibrnjo
- Posts: 948
- Joined: 26/05/2009 12:11
#2426 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
- strong69
- Posts: 6972
- Joined: 11/03/2005 20:02
- Location: Beneath the Remains
#2427 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Dzeko, stisnite i vi pa odigrajte u utorak ovako!Mustang1 wrote:
-
Mustang1
- Posts: 29902
- Joined: 29/12/2010 17:31
#2428 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Ne znam za vas ali ja se jos nisam smirio 
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#2429 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Najvise volim da se samocitiram
kamen spoticanja wrote:iIci ce...ovo danas ce biti njegova utakmicaEdin H. wrote:Ne ide Mirzu sut
- Goldenhand
- Posts: 2507
- Joined: 10/07/2013 05:30
- Location: Casterly Rock
#2430 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Đeš se smiritMustang1 wrote:Ne znam za vas ali ja se jos nisam smirio
Treba ubit Litvance sutra.Jooooj jebem ti Latviju
-
baxul
- Posts: 1884
- Joined: 05/01/2004 00:00
#2431 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
al kako pobudali avdić kad đedović dade tri na 52:52 za vodstvo 
- P308
- Posts: 5084
- Joined: 21/09/2012 23:15
#2432 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Ovo treba staviti na GIF danavelikibrnjo wrote:to je toGoldenhand wrote:
-
Unitedforever
- Posts: 275
- Joined: 13/02/2013 22:50
#2433 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Dajte snimak zadnje četvtrine molim vas.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65950
- Joined: 03/08/2010 19:04
#2434 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Mustang1 wrote:Ne znam za vas ali ja se jos nisam smirio
ja već jesam
- tataćusak
- Posts: 2463
- Joined: 05/05/2011 17:18
#2435 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Ma kad drma pozitiva, evo gledam prvi komšija poslije utakmice otvara prozor, laganini namiješta zastavu, i zatvara. Da Bog dadne da dobijemo Litvance, pa da organizujemo gledanje u mahaliMustang1 wrote:Ne znam za vas ali ja se jos nisam smirio
Ko će sad čekati sutra
- Muhamed Đakmić
- Posts: 14652
- Joined: 25/05/2012 18:56
- Location: Dunjaluk
- Contact:
#2436 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Te dvije trice zaredom, njegova i Mirzina, više je proslavio nego neki komentatori gol u fudbalskim utakmicamabaxul wrote:al kako pobudali avdić kad đedović dade tri na 52:52 za vodstvo
- _mufljuz_
- Posts: 4976
- Joined: 12/04/2013 19:42
#2437 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
takodjer zamoLJAVAMUnitedforever wrote:Dajte snimak zadnje četvtrine molim vas.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65950
- Joined: 03/08/2010 19:04
#2438 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
snimak slavlja komentatora?
- Tvrtko II Kotromanić
- Posts: 6552
- Joined: 15/03/2009 01:28
- Location: Rajvosa
-
miki.ba
- Posts: 4595
- Joined: 11/02/2011 19:45
#2440 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Moze Mirza puno bolje, to ce vjerujem sutra pokazati.kamen spoticanja wrote:Najvise volim da se samocitiram
kamen spoticanja wrote:iIci ce...ovo danas ce biti njegova utakmicaEdin H. wrote:Ne ide Mirzu sut
- velikibrnjo
- Posts: 948
- Joined: 26/05/2009 12:11
#2441 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
sve je mogucetataćusak wrote:Ma kad drma pozitiva, evo gledam prvi komšija poslije utakmice otvara prozor, laganini namiješta zastavu, i zatvara. Da Bog dadne da dobijemo Litvance, pa da organizujemo gledanje u mahaliMustang1 wrote:Ne znam za vas ali ja se jos nisam smirio![]()
.
Ko će sad čekati sutra
kako god bude sutra oni su pokazali kako se grize za grb svoje zemlje!
- ultima_palabra
- Posts: 59302
- Joined: 15/12/2008 16:53
#2442 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Kad je Aco isključen kontao sam da smo gotovi... ali nekako mi je u glavi da im ne dopustimo da se odlijepe na više od 5, a pred kraj uvijek može Mirza zarafalati
Ma samo malo više koncentracije u odbrani i izgrađenih akcija umjesto ispucavanja, i eto rezultata... današnja evropska košarka je izjednačena, možeš se nositi sa svima osim neke 3-4 ekipe.
Ma samo malo više koncentracije u odbrani i izgrađenih akcija umjesto ispucavanja, i eto rezultata... današnja evropska košarka je izjednačena, možeš se nositi sa svima osim neke 3-4 ekipe.
- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#2443 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Poslali smo Makedonce kući.
Ali ljudi, kakav analfabeta (citiram Avdića) je ovaj talijanski sudija Cerebuch... O bogo dragi... Čovjek ne zna ni koraka izbrojati, pa onda krađa lopte, suđenje nekih faulova u napadu, pa dvije tehničke... Strašno ! Strašno !
Ljudi su probali na očigled da kompenziraju Makedoncima, ali dobra igra se ne može tako lako poništiti sudijskom krađom.
Sutra, šta dragi Bog da... I sa ove dvije pobjede protiv jakih selekcija, ja sam zadovoljan. Šteta za onu Latviju, ali da smo njih pobijedili, danas bismo kiksali k'o pravi.
Ali ljudi, kakav analfabeta (citiram Avdića) je ovaj talijanski sudija Cerebuch... O bogo dragi... Čovjek ne zna ni koraka izbrojati, pa onda krađa lopte, suđenje nekih faulova u napadu, pa dvije tehničke... Strašno ! Strašno !
Ljudi su probali na očigled da kompenziraju Makedoncima, ali dobra igra se ne može tako lako poništiti sudijskom krađom.
Sutra, šta dragi Bog da... I sa ove dvije pobjede protiv jakih selekcija, ja sam zadovoljan. Šteta za onu Latviju, ali da smo njih pobijedili, danas bismo kiksali k'o pravi.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65950
- Joined: 03/08/2010 19:04
#2444 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
treba biti iskren pa reći da makedonija nema neki fond igrača,na 3 vanjske pozicije rotira samo 4 igrača.a falio im je pod košem čekovski
-
nuki_cika
- Posts: 1154
- Joined: 06/07/2010 16:19
#2445 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
da li bi nama odogovaralo da i crna gora i latvija zijane i danas i sutra obje utakmice i da mi i u slucaju poraza o litavije se plasiramo dalje ?
- Mali_Vuk
- Posts: 6289
- Joined: 26/09/2008 16:34
#2446 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Vidi Ace fanatikosaGoldenhand wrote:
- jasko_ba
- Posts: 8472
- Joined: 13/11/2006 17:47
#2447 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Al ona tri mirza sa 9 metara, kad smo otisli na +6, 2 minute do kraja
strasan potez
strasan potez
- insaneinthebrain
- Posts: 25464
- Joined: 12/08/2013 12:51
#2448 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
bi da latvija izgubi po jedno 20 razlike obje utakmice. al onda tu upada makedonijanuki_cika wrote:da li bi nama odogovaralo da i crna gora i latvija zijane i danas i sutra obje utakmice i da mi i u slucaju poraza o litavije se plasiramo dalje ?
- BegA_
- Posts: 4029
- Joined: 28/02/2011 21:28
- Location: Kod amidze Vincenta
#2449 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Al' kako zastade kad' probi reklamu.Mali_Vuk wrote:Vidi Ace fanatikosaGoldenhand wrote:
- shake69
- Posts: 7601
- Joined: 18/06/2011 01:21
- Location: Soukbunar
#2450 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Imamo losiju kos razliku pa ima izgledna opcija da nam i sutrasnja pobjeda mozda zatvori vrata jer Latvija ce vjerovatno dobiti Makedonce neovisno o vecerasnjem susretu, ali nece biti tragedija kad se vidi kako se bore i igraju.nuki_cika wrote:da li bi nama odogovaralo da i crna gora i latvija zijane i danas i sutra obje utakmice i da mi i u slucaju poraza o litavije se plasiramo dalje ?


