Eurobasket 2013 u Sloveniji

Košarka u BiH, NBA liga, NLB liga, Euroliga,...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Locked
User avatar
velikibrnjo
Posts: 948
Joined: 26/05/2009 12:11

#2426 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by velikibrnjo »

Goldenhand wrote:Image
to je to :lol:
User avatar
strong69
Posts: 6972
Joined: 11/03/2005 20:02
Location: Beneath the Remains

#2427 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by strong69 »

Mustang1 wrote:Image
Dzeko, stisnite i vi pa odigrajte u utorak ovako!
Mustang1
Posts: 29902
Joined: 29/12/2010 17:31

#2428 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Mustang1 »

Ne znam za vas ali ja se jos nisam smirio :D
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#2429 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by kamen spoticanja »

Najvise volim da se samocitiram :D
kamen spoticanja wrote:i
Edin H. wrote:Ne ide Mirzu sut :(
Ici ce...ovo danas ce biti njegova utakmica
User avatar
Goldenhand
Posts: 2507
Joined: 10/07/2013 05:30
Location: Casterly Rock

#2430 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Goldenhand »

Mustang1 wrote:Ne znam za vas ali ja se jos nisam smirio :D
Đeš se smirit :D
Treba ubit Litvance sutra.Jooooj jebem ti Latviju :evil:
baxul
Posts: 1884
Joined: 05/01/2004 00:00

#2431 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by baxul »

al kako pobudali avdić kad đedović dade tri na 52:52 za vodstvo :D
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#2432 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by P308 »

velikibrnjo wrote:
Goldenhand wrote:Image
to je to :lol:
Ovo treba staviti na GIF dana :D
Unitedforever
Posts: 275
Joined: 13/02/2013 22:50

#2433 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Unitedforever »

Dajte snimak zadnje četvtrine molim vas.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65950
Joined: 03/08/2010 19:04

#2434 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by kakavdanakneiskustvu »

Mustang1 wrote:Ne znam za vas ali ja se jos nisam smirio :D


ja već jesam
User avatar
tataćusak
Posts: 2463
Joined: 05/05/2011 17:18

#2435 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by tataćusak »

Mustang1 wrote:Ne znam za vas ali ja se jos nisam smirio :D
Ma kad drma pozitiva, evo gledam prvi komšija poslije utakmice otvara prozor, laganini namiješta zastavu, i zatvara. Da Bog dadne da dobijemo Litvance, pa da organizujemo gledanje u mahali :bih: :bih: .

Ko će sad čekati sutra :-D
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#2436 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Muhamed Đakmić »

baxul wrote:al kako pobudali avdić kad đedović dade tri na 52:52 za vodstvo :D
Te dvije trice zaredom, njegova i Mirzina, više je proslavio nego neki komentatori gol u fudbalskim utakmicama :D
User avatar
_mufljuz_
Posts: 4976
Joined: 12/04/2013 19:42

#2437 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by _mufljuz_ »

Unitedforever wrote:Dajte snimak zadnje četvtrine molim vas.
takodjer zamoLJAVAM :mrgreen:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65950
Joined: 03/08/2010 19:04

#2438 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by kakavdanakneiskustvu »

snimak slavlja komentatora?
User avatar
Tvrtko II Kotromanić
Posts: 6552
Joined: 15/03/2009 01:28
Location: Rajvosa

#2439 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Tvrtko II Kotromanić »

:bih: :bih: :bih: :bih: :bih:
miki.ba
Posts: 4595
Joined: 11/02/2011 19:45

#2440 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by miki.ba »

kamen spoticanja wrote:Najvise volim da se samocitiram :D
kamen spoticanja wrote:i
Edin H. wrote:Ne ide Mirzu sut :(
Ici ce...ovo danas ce biti njegova utakmica
Moze Mirza puno bolje, to ce vjerujem sutra pokazati.
User avatar
velikibrnjo
Posts: 948
Joined: 26/05/2009 12:11

#2441 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by velikibrnjo »

tataćusak wrote:
Mustang1 wrote:Ne znam za vas ali ja se jos nisam smirio :D
Ma kad drma pozitiva, evo gledam prvi komšija poslije utakmice otvara prozor, laganini namiješta zastavu, i zatvara. Da Bog dadne da dobijemo Litvance, pa da organizujemo gledanje u mahali :bih: :bih: .

Ko će sad čekati sutra :-D
sve je moguce
kako god bude sutra oni su pokazali kako se grize za grb svoje zemlje!
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59302
Joined: 15/12/2008 16:53

#2442 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by ultima_palabra »

Kad je Aco isključen kontao sam da smo gotovi... ali nekako mi je u glavi da im ne dopustimo da se odlijepe na više od 5, a pred kraj uvijek može Mirza zarafalati :mrgreen:

Ma samo malo više koncentracije u odbrani i izgrađenih akcija umjesto ispucavanja, i eto rezultata... današnja evropska košarka je izjednačena, možeš se nositi sa svima osim neke 3-4 ekipe.
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#2443 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by It_is_a_Leclerc »

Poslali smo Makedonce kući.

Ali ljudi, kakav analfabeta (citiram Avdića) je ovaj talijanski sudija Cerebuch... O bogo dragi... Čovjek ne zna ni koraka izbrojati, pa onda krađa lopte, suđenje nekih faulova u napadu, pa dvije tehničke... Strašno ! Strašno !

Ljudi su probali na očigled da kompenziraju Makedoncima, ali dobra igra se ne može tako lako poništiti sudijskom krađom.

Sutra, šta dragi Bog da... I sa ove dvije pobjede protiv jakih selekcija, ja sam zadovoljan. Šteta za onu Latviju, ali da smo njih pobijedili, danas bismo kiksali k'o pravi.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65950
Joined: 03/08/2010 19:04

#2444 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by kakavdanakneiskustvu »

treba biti iskren pa reći da makedonija nema neki fond igrača,na 3 vanjske pozicije rotira samo 4 igrača.a falio im je pod košem čekovski
nuki_cika
Posts: 1154
Joined: 06/07/2010 16:19

#2445 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by nuki_cika »

da li bi nama odogovaralo da i crna gora i latvija zijane i danas i sutra obje utakmice i da mi i u slucaju poraza o litavije se plasiramo dalje ?
User avatar
Mali_Vuk
Posts: 6289
Joined: 26/09/2008 16:34

#2446 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Mali_Vuk »

Goldenhand wrote:Image
Vidi Ace fanatikosa :D
User avatar
jasko_ba
Posts: 8472
Joined: 13/11/2006 17:47

#2447 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by jasko_ba »

Al ona tri mirza sa 9 metara, kad smo otisli na +6, 2 minute do kraja
strasan potez :thumbup:
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25464
Joined: 12/08/2013 12:51

#2448 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by insaneinthebrain »

nuki_cika wrote:da li bi nama odogovaralo da i crna gora i latvija zijane i danas i sutra obje utakmice i da mi i u slucaju poraza o litavije se plasiramo dalje ?
bi da latvija izgubi po jedno 20 razlike obje utakmice. al onda tu upada makedonija :-)
User avatar
BegA_
Posts: 4029
Joined: 28/02/2011 21:28
Location: Kod amidze Vincenta

#2449 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by BegA_ »

Mali_Vuk wrote:
Goldenhand wrote:Image
Vidi Ace fanatikosa :D
Al' kako zastade kad' probi reklamu. :lol: :lol:
User avatar
shake69
Posts: 7601
Joined: 18/06/2011 01:21
Location: Soukbunar

#2450 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by shake69 »

nuki_cika wrote:da li bi nama odogovaralo da i crna gora i latvija zijane i danas i sutra obje utakmice i da mi i u slucaju poraza o litavije se plasiramo dalje ?
Imamo losiju kos razliku pa ima izgledna opcija da nam i sutrasnja pobjeda mozda zatvori vrata jer Latvija ce vjerovatno dobiti Makedonce neovisno o vecerasnjem susretu, ali nece biti tragedija kad se vidi kako se bore i igraju.
Locked