#2426 Re: Juventus FC
Posted: 02/11/2011 18:51
opet ne valja, jer je, ako se gledaju sve medjunarodne titule, milan uspjesniji i od realaarmin.i.am wrote:gledaju se sve titule, ne samo osvojene LPJeff Bingham wrote:eto je zadnja
opet ne valja, jer je, ako se gledaju sve medjunarodne titule, milan uspjesniji i od realaarmin.i.am wrote:gledaju se sve titule, ne samo osvojene LPJeff Bingham wrote:eto je zadnja
ode dalekoJeff Bingham wrote:opet ne valja, jer je, ako se gledaju sve medjunarodne titule, milan uspjesniji i od realaarmin.i.am wrote:gledaju se sve titule, ne samo osvojene LPJeff Bingham wrote:eto je zadnja
They are the current Italian football champions, and are the most successful club in world football in terms of international trophies along with Boca Juniors, with 18 officially recognized UEFA and FIFA titles.[
opet onJeff Bingham wrote:http://en.wikipedia.org/wiki/A.C._Milan
They are the current Italian football champions, and are the most successful club in world football in terms of international trophies along with Boca Juniors, with 18 officially recognized UEFA and FIFA titles.[

Mislim da je Glasgow Rangers najuspješniji ubjedljivo u tom segmentumedvjed23 wrote:drugi najuspješniji klub u Evropi...
ne u evropskim takmičenjima nego u Evropi kao geografskom pojmu...
znači, uzimajući u obzir sve titule u svim takmičenjima (italijanskim i međunarodnim), juve je drugi najuspješniji evropski klub... tako sam ja skonto
Nemoj ba IFFHS citirati, oni su najsmješnija organizacija na svijetumedvjed23 wrote:nađoh neku listu na kojoj je juve na drugom mjestu
objašnjen je kriterij rangiranja pa kome nije mrsko može pročitati![]()
http://www.iffhs.de/?a413f0e03790c443e0 ... 3ccb05ff1d
67. NK Hajduk SplirBaudelaire wrote:Nemoj ba IFFHS citirati, oni su najsmješnija organizacija na svijetumedvjed23 wrote:nađoh neku listu na kojoj je juve na drugom mjestu
objašnjen je kriterij rangiranja pa kome nije mrsko može pročitati![]()
http://www.iffhs.de/?a413f0e03790c443e0 ... 3ccb05ff1d


ja ne znam sta ti gledas, ali stadion je rasprodanmotachjointa wrote:Pa majku mu, novi stadion, manji kapacitet, vrlo dobri rezultati ove godine, solidna ekipa, solidan protivnik i opet poprilicno prazan stadion![]()
ne znam brate, ali koliko ja mogu vidjeti podosta praznih stolica. Vazna je nova trica, kako je krenulo mogla bi i titula pasti ove godine iako se niko tome nije nadao-TheChosenOne- wrote:ja ne znam sta ti gledas, ali stadion je rasprodanmotachjointa wrote:Pa majku mu, novi stadion, manji kapacitet, vrlo dobri rezultati ove godine, solidna ekipa, solidan protivnik i opet poprilicno prazan stadion![]()
http://www.tuttojuve.com/?action=read&idnotizia=70655
prazno je par stolica, vjerovatno se radi o ljudima koji imaju godisnje ulaznice, a nesto ih je sprijecilo da dodjumotachjointa wrote:ne znam brate, ali koliko ja mogu vidjeti podosta praznih stolica. Vazna je nova trica, kako je krenulo mogla bi i titula pasti ove godine iako se niko tome nije nadao-TheChosenOne- wrote:ja ne znam sta ti gledas, ali stadion je rasprodanmotachjointa wrote:Pa majku mu, novi stadion, manji kapacitet, vrlo dobri rezultati ove godine, solidna ekipa, solidan protivnik i opet poprilicno prazan stadion![]()
http://www.tuttojuve.com/?action=read&idnotizia=70655