Page 98 of 794

#2426 Re: Juventus FC

Posted: 02/11/2011 18:51
by Jeff Bingham
armin.i.am wrote:
Jeff Bingham wrote:eto je zadnja ;)
gledaju se sve titule, ne samo osvojene LP ;-)
opet ne valja, jer je, ako se gledaju sve medjunarodne titule, milan uspjesniji i od reala :)

#2427 Re: Juventus FC

Posted: 02/11/2011 18:56
by Mr. Brightside
Jeff Bingham wrote:
armin.i.am wrote:
Jeff Bingham wrote:eto je zadnja ;)
gledaju se sve titule, ne samo osvojene LP ;-)
opet ne valja, jer je, ako se gledaju sve medjunarodne titule, milan uspjesniji i od reala :)
ode daleko :lol:

sta da ti kazem :roll:
izvini drug, al ja ne vjerujem tvojoj statistici :)

#2428 Re: Juventus FC

Posted: 02/11/2011 18:58
by Jeff Bingham
http://en.wikipedia.org/wiki/A.C._Milan
They are the current Italian football champions, and are the most successful club in world football in terms of international trophies along with Boca Juniors, with 18 officially recognized UEFA and FIFA titles.[
:wink:

#2429 Re: Juventus FC

Posted: 02/11/2011 18:58
by medvjed23
drugi najuspješniji klub u Evropi...

ne u evropskim takmičenjima nego u Evropi kao geografskom pojmu...

znači, uzimajući u obzir sve titule u svim takmičenjima (italijanskim i međunarodnim), juve je drugi najuspješniji evropski klub... tako sam ja skonto :roll:

#2430 Re: Juventus FC

Posted: 02/11/2011 19:00
by Jeff Bingham
eh to vec ima smisla :)

#2431 Re: Juventus FC

Posted: 02/11/2011 19:00
by Mr. Brightside
Jeff Bingham wrote:http://en.wikipedia.org/wiki/A.C._Milan
They are the current Italian football champions, and are the most successful club in world football in terms of international trophies along with Boca Juniors, with 18 officially recognized UEFA and FIFA titles.[
:wink:
opet on :lol:
po nekom bodovanju, zbroji sve osvojene trofeje(pa i one iz serije B :lol: ) :D

#2432 Re: Juventus FC

Posted: 03/11/2011 00:17
by Zaitsev
Vecchia signora, buon compleanno 114!!!

Image

#2433 Re: Juventus FC

Posted: 03/11/2011 03:52
by Baudelaire
medvjed23 wrote:drugi najuspješniji klub u Evropi...

ne u evropskim takmičenjima nego u Evropi kao geografskom pojmu...

znači, uzimajući u obzir sve titule u svim takmičenjima (italijanskim i međunarodnim), juve je drugi najuspješniji evropski klub... tako sam ja skonto :roll:
Mislim da je Glasgow Rangers najuspješniji ubjedljivo u tom segmentu :D

#2434 Re: Juventus FC

Posted: 03/11/2011 17:31
by medvjed23
nađoh neku listu na kojoj je juve na drugom mjestu

objašnjen je kriterij rangiranja pa kome nije mrsko može pročitati :D

http://www.iffhs.de/?a413f0e03790c443e0 ... 3ccb05ff1d

#2435 Re: Juventus FC

Posted: 03/11/2011 17:33
by Baudelaire
medvjed23 wrote:nađoh neku listu na kojoj je juve na drugom mjestu

objašnjen je kriterij rangiranja pa kome nije mrsko može pročitati :D

http://www.iffhs.de/?a413f0e03790c443e0 ... 3ccb05ff1d
Nemoj ba IFFHS citirati, oni su najsmješnija organizacija na svijetu :D

#2436 Re: Juventus FC

Posted: 03/11/2011 17:35
by medvjed23
evo i ja gledam...

slavija u top 200 a sarajva niđe...

ma pojma nemam kako su skontali to za 2. mjesto... :D :run:

#2437 Re: Juventus FC

Posted: 03/11/2011 17:38
by Baudelaire
Ma da se razumijemo, Juventus svakako jeste jedan od najboljih i najuspješnijih klubova prošlog stoljeća, ali ne prema kriterijima IFFHS-a :D Da vidiš njima najbolje igrače na svijetu, bude nekad među deset poneki iz bolivijske ili venecuelanske lige :D :run:

#2438 Re: Juventus FC

Posted: 03/11/2011 17:47
by medvjed23
.

#2439 Re: Juventus FC

Posted: 05/11/2011 03:16
by stranacc
Baudelaire wrote:
medvjed23 wrote:nađoh neku listu na kojoj je juve na drugom mjestu

objašnjen je kriterij rangiranja pa kome nije mrsko može pročitati :D

http://www.iffhs.de/?a413f0e03790c443e0 ... 3ccb05ff1d
Nemoj ba IFFHS citirati, oni su najsmješnija organizacija na svijetu :D
67. NK Hajduk Splir
....
192 NK Hajduk Split

nemoze bolje :)

Sad su oni bezbeli 129.5 mjesto :)

#2440 Re: Juventus FC

Posted: 06/11/2011 16:28
by Atticus Finch
Danas u Napulju temperatura +18, vedro, vidljivost savršena, uvjeti izvanredni za igru, a utakmica Napoli-Juventus odgođena zbog lošeg vremena. :-)

Zuliani video

:x

#2441 Re: Juventus FC

Posted: 09/11/2011 16:10
by Atticus Finch
Image
Image

#2442 Re: Juventus FC

Posted: 09/11/2011 16:18
by 2407

Sretan rodjenjdan legendo nasa!

#2443 Re: Juventus FC

Posted: 20/11/2011 15:16
by Atticus Finch
1-0 Pepe

:)

#2444 Re: Juventus FC

Posted: 20/11/2011 15:32
by motachjointa
Pa majku mu, novi stadion, manji kapacitet, vrlo dobri rezultati ove godine, solidna ekipa, solidan protivnik i opet poprilicno prazan stadion :-) :?

#2445 Re: Juventus FC

Posted: 20/11/2011 15:59
by -TheChosenOne-
motachjointa wrote:Pa majku mu, novi stadion, manji kapacitet, vrlo dobri rezultati ove godine, solidna ekipa, solidan protivnik i opet poprilicno prazan stadion :-) :?
ja ne znam sta ti gledas, ali stadion je rasprodan :)

http://www.tuttojuve.com/?action=read&idnotizia=70655

#2446 Re: Juventus FC

Posted: 20/11/2011 16:00
by Atticus Finch
2-0 Matri

:)

#2447 Re: Juventus FC

Posted: 20/11/2011 16:08
by motachjointa
-TheChosenOne- wrote:
motachjointa wrote:Pa majku mu, novi stadion, manji kapacitet, vrlo dobri rezultati ove godine, solidna ekipa, solidan protivnik i opet poprilicno prazan stadion :-) :?
ja ne znam sta ti gledas, ali stadion je rasprodan :)

http://www.tuttojuve.com/?action=read&idnotizia=70655
ne znam brate, ali koliko ja mogu vidjeti podosta praznih stolica. Vazna je nova trica, kako je krenulo mogla bi i titula pasti ove godine iako se niko tome nije nadao :dance:

#2448 Re: Juventus FC

Posted: 20/11/2011 16:16
by Atticus Finch
3-0 Marchisio

Odlična akcija. :)

#2449 Re: Juventus FC

Posted: 20/11/2011 16:18
by medvjed23
ko na ISS - u :D

#2450 Re: Juventus FC

Posted: 20/11/2011 16:19
by -TheChosenOne-
motachjointa wrote:
-TheChosenOne- wrote:
motachjointa wrote:Pa majku mu, novi stadion, manji kapacitet, vrlo dobri rezultati ove godine, solidna ekipa, solidan protivnik i opet poprilicno prazan stadion :-) :?
ja ne znam sta ti gledas, ali stadion je rasprodan :)

http://www.tuttojuve.com/?action=read&idnotizia=70655
ne znam brate, ali koliko ja mogu vidjeti podosta praznih stolica. Vazna je nova trica, kako je krenulo mogla bi i titula pasti ove godine iako se niko tome nije nadao :dance:
prazno je par stolica, vjerovatno se radi o ljudima koji imaju godisnje ulaznice, a nesto ih je sprijecilo da dodju :D

a titula je nasa ove godine 8)