opet ne valja, jer je, ako se gledaju sve medjunarodne titule, milan uspjesniji i od realaarmin.i.am wrote:gledaju se sve titule, ne samo osvojene LPJeff Bingham wrote:eto je zadnja
Juventus
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Jeff Bingham
- Posts: 1272
- Joined: 06/09/2011 19:45
#2426 Re: Juventus FC
-
Mr. Brightside
- Posts: 31341
- Joined: 26/02/2011 13:07
#2427 Re: Juventus FC
ode dalekoJeff Bingham wrote:opet ne valja, jer je, ako se gledaju sve medjunarodne titule, milan uspjesniji i od realaarmin.i.am wrote:gledaju se sve titule, ne samo osvojene LPJeff Bingham wrote:eto je zadnja
sta da ti kazem
izvini drug, al ja ne vjerujem tvojoj statistici
- Jeff Bingham
- Posts: 1272
- Joined: 06/09/2011 19:45
#2428 Re: Juventus FC
http://en.wikipedia.org/wiki/A.C._Milan

They are the current Italian football champions, and are the most successful club in world football in terms of international trophies along with Boca Juniors, with 18 officially recognized UEFA and FIFA titles.[
- medvjed23
- Posts: 30194
- Joined: 16/07/2010 13:49
- Location: https://poezijaisve.blog/
- Contact:
#2429 Re: Juventus FC
drugi najuspješniji klub u Evropi...
ne u evropskim takmičenjima nego u Evropi kao geografskom pojmu...
znači, uzimajući u obzir sve titule u svim takmičenjima (italijanskim i međunarodnim), juve je drugi najuspješniji evropski klub... tako sam ja skonto
ne u evropskim takmičenjima nego u Evropi kao geografskom pojmu...
znači, uzimajući u obzir sve titule u svim takmičenjima (italijanskim i međunarodnim), juve je drugi najuspješniji evropski klub... tako sam ja skonto
-
Mr. Brightside
- Posts: 31341
- Joined: 26/02/2011 13:07
#2431 Re: Juventus FC
opet onJeff Bingham wrote:http://en.wikipedia.org/wiki/A.C._Milan
They are the current Italian football champions, and are the most successful club in world football in terms of international trophies along with Boca Juniors, with 18 officially recognized UEFA and FIFA titles.[
po nekom bodovanju, zbroji sve osvojene trofeje(pa i one iz serije B
- Zaitsev
- Posts: 1998
- Joined: 08/10/2011 14:31
- Location: Zenica
- Contact:
#2432 Re: Juventus FC
Vecchia signora, buon compleanno 114!!!


-
Baudelaire
- Posts: 4772
- Joined: 13/04/2011 20:40
#2433 Re: Juventus FC
Mislim da je Glasgow Rangers najuspješniji ubjedljivo u tom segmentumedvjed23 wrote:drugi najuspješniji klub u Evropi...
ne u evropskim takmičenjima nego u Evropi kao geografskom pojmu...
znači, uzimajući u obzir sve titule u svim takmičenjima (italijanskim i međunarodnim), juve je drugi najuspješniji evropski klub... tako sam ja skonto
- medvjed23
- Posts: 30194
- Joined: 16/07/2010 13:49
- Location: https://poezijaisve.blog/
- Contact:
#2434 Re: Juventus FC
nađoh neku listu na kojoj je juve na drugom mjestu
objašnjen je kriterij rangiranja pa kome nije mrsko može pročitati
http://www.iffhs.de/?a413f0e03790c443e0 ... 3ccb05ff1d
objašnjen je kriterij rangiranja pa kome nije mrsko može pročitati
http://www.iffhs.de/?a413f0e03790c443e0 ... 3ccb05ff1d
-
Baudelaire
- Posts: 4772
- Joined: 13/04/2011 20:40
#2435 Re: Juventus FC
Nemoj ba IFFHS citirati, oni su najsmješnija organizacija na svijetumedvjed23 wrote:nađoh neku listu na kojoj je juve na drugom mjestu
objašnjen je kriterij rangiranja pa kome nije mrsko može pročitati![]()
http://www.iffhs.de/?a413f0e03790c443e0 ... 3ccb05ff1d
- medvjed23
- Posts: 30194
- Joined: 16/07/2010 13:49
- Location: https://poezijaisve.blog/
- Contact:
#2436 Re: Juventus FC
evo i ja gledam...
slavija u top 200 a sarajva niđe...
ma pojma nemam kako su skontali to za 2. mjesto...

slavija u top 200 a sarajva niđe...
ma pojma nemam kako su skontali to za 2. mjesto...
-
Baudelaire
- Posts: 4772
- Joined: 13/04/2011 20:40
#2437 Re: Juventus FC
Ma da se razumijemo, Juventus svakako jeste jedan od najboljih i najuspješnijih klubova prošlog stoljeća, ali ne prema kriterijima IFFHS-a
Da vidiš njima najbolje igrače na svijetu, bude nekad među deset poneki iz bolivijske ili venecuelanske lige

- medvjed23
- Posts: 30194
- Joined: 16/07/2010 13:49
- Location: https://poezijaisve.blog/
- Contact:
-
stranacc
- Posts: 941
- Joined: 30/04/2006 06:11
- Location: Amerika to je rad i znoj
#2439 Re: Juventus FC
67. NK Hajduk SplirBaudelaire wrote:Nemoj ba IFFHS citirati, oni su najsmješnija organizacija na svijetumedvjed23 wrote:nađoh neku listu na kojoj je juve na drugom mjestu
objašnjen je kriterij rangiranja pa kome nije mrsko može pročitati![]()
http://www.iffhs.de/?a413f0e03790c443e0 ... 3ccb05ff1d
....
192 NK Hajduk Split
nemoze bolje
Sad su oni bezbeli 129.5 mjesto
- Atticus Finch
- Posts: 3156
- Joined: 21/07/2010 20:36
- Location: Hiroshima mon amour
#2440 Re: Juventus FC
Danas u Napulju temperatura +18, vedro, vidljivost savršena, uvjeti izvanredni za igru, a utakmica Napoli-Juventus odgođena zbog lošeg vremena. 
Zuliani video

Zuliani video
- Atticus Finch
- Posts: 3156
- Joined: 21/07/2010 20:36
- Location: Hiroshima mon amour
- 2407
- Posts: 4437
- Joined: 26/07/2007 21:32
- Location: on a 50 milion year trip...
#2442 Re: Juventus FC
Sretan rodjenjdan legendo nasa!
- Atticus Finch
- Posts: 3156
- Joined: 21/07/2010 20:36
- Location: Hiroshima mon amour
#2443 Re: Juventus FC
1-0 Pepe

- motachjointa
- Posts: 856
- Joined: 27/06/2007 00:49
#2444 Re: Juventus FC
Pa majku mu, novi stadion, manji kapacitet, vrlo dobri rezultati ove godine, solidna ekipa, solidan protivnik i opet poprilicno prazan stadion

- -TheChosenOne-
- Posts: 200
- Joined: 09/07/2009 22:41
#2445 Re: Juventus FC
ja ne znam sta ti gledas, ali stadion je rasprodanmotachjointa wrote:Pa majku mu, novi stadion, manji kapacitet, vrlo dobri rezultati ove godine, solidna ekipa, solidan protivnik i opet poprilicno prazan stadion![]()
http://www.tuttojuve.com/?action=read&idnotizia=70655
Last edited by -TheChosenOne- on 20/11/2011 16:05, edited 1 time in total.
- Atticus Finch
- Posts: 3156
- Joined: 21/07/2010 20:36
- Location: Hiroshima mon amour
#2446 Re: Juventus FC
2-0 Matri

- motachjointa
- Posts: 856
- Joined: 27/06/2007 00:49
#2447 Re: Juventus FC
ne znam brate, ali koliko ja mogu vidjeti podosta praznih stolica. Vazna je nova trica, kako je krenulo mogla bi i titula pasti ove godine iako se niko tome nije nadao-TheChosenOne- wrote:ja ne znam sta ti gledas, ali stadion je rasprodanmotachjointa wrote:Pa majku mu, novi stadion, manji kapacitet, vrlo dobri rezultati ove godine, solidna ekipa, solidan protivnik i opet poprilicno prazan stadion![]()
http://www.tuttojuve.com/?action=read&idnotizia=70655
- Atticus Finch
- Posts: 3156
- Joined: 21/07/2010 20:36
- Location: Hiroshima mon amour
#2448 Re: Juventus FC
3-0 Marchisio
Odlična akcija.
Odlična akcija.
- medvjed23
- Posts: 30194
- Joined: 16/07/2010 13:49
- Location: https://poezijaisve.blog/
- Contact:
#2449 Re: Juventus FC
ko na ISS - u 
- -TheChosenOne-
- Posts: 200
- Joined: 09/07/2009 22:41
#2450 Re: Juventus FC
prazno je par stolica, vjerovatno se radi o ljudima koji imaju godisnje ulaznice, a nesto ih je sprijecilo da dodjumotachjointa wrote:ne znam brate, ali koliko ja mogu vidjeti podosta praznih stolica. Vazna je nova trica, kako je krenulo mogla bi i titula pasti ove godine iako se niko tome nije nadao-TheChosenOne- wrote:ja ne znam sta ti gledas, ali stadion je rasprodanmotachjointa wrote:Pa majku mu, novi stadion, manji kapacitet, vrlo dobri rezultati ove godine, solidna ekipa, solidan protivnik i opet poprilicno prazan stadion![]()
http://www.tuttojuve.com/?action=read&idnotizia=70655
a titula je nasa ove godine


