Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#24226 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

Jedino ce trebati privatni avion za izbor africkog igraca godine :mrgreen:

Jos malo pa Afro 4 :oops:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#24227 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

zomri wrote:Jedino ce trebati privatni avion za izbor africkog igraca godine :mrgreen:

Jos malo pa Afro 4 :oops:
U Liverpoolu će organizovati izbor.

Imal šta u rezervama za sredine, Hojbjerg? :oops:
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#24228 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

Slijedi preimenovanje "Anfielda" u "Nelson Mandela Stadium", AKN se komotno može igrati u Engleskoj :D
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#24229 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

AmiĐa_Idriz wrote:
zomri wrote:Jedino ce trebati privatni avion za izbor africkog igraca godine :mrgreen:

Jos malo pa Afro 4 :oops:

U Liverpoolu će organizovati izbor.


Imal šta u rezervama za sredine, Hojbjerg? :oops:
:lol: :lol:

Nisam nista citao za sredinu osim Keite i Goretzke. Zar se i Hojbjerg spominjao?
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#24230 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

zomri wrote:
AmiĐa_Idriz wrote:
zomri wrote:Jedino ce trebati privatni avion za izbor africkog igraca godine :mrgreen:

Jos malo pa Afro 4 :oops:

U Liverpoolu će organizovati izbor.


Imal šta u rezervama za sredine, Hojbjerg? :oops:
:lol: :lol:

Nisam nista citao za sredinu osim Keite i Goretzke. Zar se i Hojbjerg spominjao?
Ma jok, nego napamet razmišljam koga dovest iz Sotone hmmm
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#24231 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Moramo mekteb praviti u krugu Melwooda nema više zajebancije.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#24232 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Update na dosadašnje tračeve:

- ljekarski sutra

- ugovor do 2022. edit - ovo je već bilo :D

Klopp hladi guzove u Dubaiju i vrti milione. Da mi je taj osjecaj jbt :mrgreen:
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#24233 Re: Liverpool FC

Post by missko »

Tadica dovesti preko Buvaca :D tradicija jbg .
Eto amidza vidis da ima sanse da se Cou zavrsi prije ljeta ako Klop dovede Goretzku skidam mu kapu
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28539
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#24234 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Kakva mu je forma ove sezone, iskreno nisam ga puno niti gledao niti pratio? :mrgreen: (Mislim na Mahreza)

PS Ne bi bilo lose Draxlera zaganjati + kakav dobar bek, a ni golman ne bi bio na odmet. :oops:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#24235 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

missko wrote:Tadica dovesti preko Buvaca :D tradicija jbg .
Eto amidza vidis da ima sanse da se Cou zavrsi prije ljeta ako Klop dovede Goretzku skidam mu kapu
Mislio sam da nisu toliki redikuli, al eto, valjda nisu nespremni ušli u sve ovo.
BHF_Manijak wrote:Kakva mu je forma ove sezone, iskreno nisam ga puno niti gledao niti pratio? :mrgreen: (Mislim na Mahreza)

PS Ne bi bilo lose Draxlera zaganjati + kakav dobar bek, a ni golman ne bi bio na odmet. :oops:
Čini mi se da mu je ova bolja od prošle, mada nisam ni ja baš pratio detaljno.
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#24236 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

Zadnje vijesti govore da nismo zainteresovani za Mahreza.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#24237 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

De Pooperu vrati nas u realnost.


"Ne dovodimo nikoga"
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#24238 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

Pooper vjerovatno sutra piše ekskluzivu, potrošio se na Coutinha danas :oops:

Malo patetike za kraj dana

Image
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#24239 Re: Liverpool FC

Post by missko »

Mahrez je dobar ove sezone nesebican brz ima oko taman tip koji bi odmah mogao da igra za Liverpol jak na kontri igrao slicnu taktiku u Leicesteru 50 mil je optimalna cijena i ako dovedu Goretzku i beka i golmana bili bi fool ekipa i uspjeh bi samo ovisio o sreci i odlukama trenera
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#24240 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

Javio se brat i njegova omiljena rijec adamant :oops:
Whether it's a good deal for #LFC all depends where they go and spend that money. Club adamant that Mahrez isn't lined up as Coutinho's replacement.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#24241 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Image
User avatar
King_Kenny
Posts: 4852
Joined: 03/01/2010 10:41

#24242 Re: Liverpool FC

Post by King_Kenny »

BHF_Manijak wrote:
PS Ne bi bilo lose Draxlera zaganjati + kakav dobar bek, a ni golman ne bi bio na odmet. :oops:
To bi bio posao.
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#24243 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

Ako ne dovedu Mahreza a dovedu Lemara biće to veliki zajeb a o veličanstvenom 4. mjestu mogu samo sanjati, Lemar je za cijelu ovu sezonu postigao tek dva-tri gola, razumio bih da ga dovode kao nekog talenta za siću, ali za 100 + miliona čista glupost, transfer u rangu Carollovog.
User avatar
King_Kenny
Posts: 4852
Joined: 03/01/2010 10:41

#24244 Re: Liverpool FC

Post by King_Kenny »

Lemara treba loviti za ljeto; dok se vidi kakva mu je sezona... Možda u ovom proljetnom dijelu ispliva još poneki igrač, jetiniji...

Veznjak, veznjak.. hitno!
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#24245 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

Gandalf wrote:Ako ne dovedu Mahreza a dovedu Lemara biće to veliki zajeb a o veličanstvenom 4. mjestu mogu samo sanjati, Lemar je za cijelu ovu sezonu postigao tek dva-tri gola, razumio bih da ga dovode kao nekog talenta za siću, ali za 100 + miliona čista glupost, transfer u rangu Carollovog.
Lemar ima dobru statistiku ove sezone unatoč slabim konačnim brojkama. One često varaju tako da bez malo dublje analize nije moguće izvesti ispravan zaključak.

Naime, prema whoscored je četvrti igrač ekipe

Image

i četrnaesti lige sa prosječnom ocjenom 7.36

Image

ako pogledaš expected goals imao je malo šansi za pogodak ali je zabio što je trebalo zabiti, asistirao što je trebalo asistirati. Nešto su slabije brojke nego prošle sezone ali to je razumljivo jer ni Monaco nije ono što je bio prošle sezone

Image

Odigrao je samo 12 utakmica što malo kvari perspektivu kada gledaš samo golove i asistencije. Sve u svemu nije loš ni ove sezone, ali se takođe slažem da ne vrijedi 90m.
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#24246 Re: Liverpool FC

Post by MyTao »

Liverpoolu ne treba Coutinho koji je igrao na krilu, tu vec imaju Mane-a, njima treba Coutinho iz sredine i kreativnost.

Ako taj Lemar zna uzeti loptu i prenjeti je naprijed, assistirati, stvoriti nesto onda je on igrac kojeg trebaju... Salah, Mane i Firmino ce zabijati.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#24247 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »




Ovo ko ne pogleda neka se ne smatram navijacem/simpatizerom Liverpoola.
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#24248 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#24249 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Clyne pao drug test, navodno mu nasli kokain u krvi :-)

Sad ce odma prica kako je i ovo bila "povreda".
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#24250 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

“Uzeo tablete za mrsanje od zene”
Pa mozemo li imati jednu sezonu bez debilizama igraca?!?!
Post Reply