Jos malo pa Afro 4
Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#24226 Re: Liverpool FC
Jedino ce trebati privatni avion za izbor africkog igraca godine
Jos malo pa Afro 4
Jos malo pa Afro 4
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#24227 Re: Liverpool FC
U Liverpoolu će organizovati izbor.zomri wrote:Jedino ce trebati privatni avion za izbor africkog igraca godine![]()
Jos malo pa Afro 4
Imal šta u rezervama za sredine, Hojbjerg?
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#24228 Re: Liverpool FC
Slijedi preimenovanje "Anfielda" u "Nelson Mandela Stadium", AKN se komotno može igrati u Engleskoj 
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#24229 Re: Liverpool FC
AmiĐa_Idriz wrote:zomri wrote:Jedino ce trebati privatni avion za izbor africkog igraca godine![]()
Jos malo pa Afro 4
U Liverpoolu će organizovati izbor.
Imal šta u rezervama za sredine, Hojbjerg?
Nisam nista citao za sredinu osim Keite i Goretzke. Zar se i Hojbjerg spominjao?
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#24230 Re: Liverpool FC
Ma jok, nego napamet razmišljam koga dovest iz Sotone hmmmzomri wrote:AmiĐa_Idriz wrote:zomri wrote:Jedino ce trebati privatni avion za izbor africkog igraca godine![]()
Jos malo pa Afro 4
U Liverpoolu će organizovati izbor.
Imal šta u rezervama za sredine, Hojbjerg?![]()
![]()
Nisam nista citao za sredinu osim Keite i Goretzke. Zar se i Hojbjerg spominjao?
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#24231 Re: Liverpool FC
Moramo mekteb praviti u krugu Melwooda nema više zajebancije.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#24232 Re: Liverpool FC
Update na dosadašnje tračeve:
- ljekarski sutra
- ugovor do 2022. edit - ovo je već bilo
Klopp hladi guzove u Dubaiju i vrti milione. Da mi je taj osjecaj jbt
- ljekarski sutra
- ugovor do 2022. edit - ovo je već bilo
Klopp hladi guzove u Dubaiju i vrti milione. Da mi je taj osjecaj jbt
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#24233 Re: Liverpool FC
Tadica dovesti preko Buvaca
tradicija jbg .
Eto amidza vidis da ima sanse da se Cou zavrsi prije ljeta ako Klop dovede Goretzku skidam mu kapu
Eto amidza vidis da ima sanse da se Cou zavrsi prije ljeta ako Klop dovede Goretzku skidam mu kapu
- BHF_Manijak
- Posts: 28539
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#24234 Re: Liverpool FC
Kakva mu je forma ove sezone, iskreno nisam ga puno niti gledao niti pratio?
(Mislim na Mahreza)
PS Ne bi bilo lose Draxlera zaganjati + kakav dobar bek, a ni golman ne bi bio na odmet.
PS Ne bi bilo lose Draxlera zaganjati + kakav dobar bek, a ni golman ne bi bio na odmet.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#24235 Re: Liverpool FC
Mislio sam da nisu toliki redikuli, al eto, valjda nisu nespremni ušli u sve ovo.missko wrote:Tadica dovesti preko Buvacatradicija jbg .
Eto amidza vidis da ima sanse da se Cou zavrsi prije ljeta ako Klop dovede Goretzku skidam mu kapu
Čini mi se da mu je ova bolja od prošle, mada nisam ni ja baš pratio detaljno.BHF_Manijak wrote:Kakva mu je forma ove sezone, iskreno nisam ga puno niti gledao niti pratio?(Mislim na Mahreza)
PS Ne bi bilo lose Draxlera zaganjati + kakav dobar bek, a ni golman ne bi bio na odmet.
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#24236 Re: Liverpool FC
Zadnje vijesti govore da nismo zainteresovani za Mahreza.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#24237 Re: Liverpool FC
De Pooperu vrati nas u realnost.
"Ne dovodimo nikoga"
"Ne dovodimo nikoga"
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#24238 Re: Liverpool FC
Pooper vjerovatno sutra piše ekskluzivu, potrošio se na Coutinha danas
Malo patetike za kraj dana

Malo patetike za kraj dana

-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#24239 Re: Liverpool FC
Mahrez je dobar ove sezone nesebican brz ima oko taman tip koji bi odmah mogao da igra za Liverpol jak na kontri igrao slicnu taktiku u Leicesteru 50 mil je optimalna cijena i ako dovedu Goretzku i beka i golmana bili bi fool ekipa i uspjeh bi samo ovisio o sreci i odlukama trenera
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#24240 Re: Liverpool FC
Javio se brat i njegova omiljena rijec adamant
Whether it's a good deal for #LFC all depends where they go and spend that money. Club adamant that Mahrez isn't lined up as Coutinho's replacement.
- King_Kenny
- Posts: 4852
- Joined: 03/01/2010 10:41
#24242 Re: Liverpool FC
To bi bio posao.BHF_Manijak wrote:
PS Ne bi bilo lose Draxlera zaganjati + kakav dobar bek, a ni golman ne bi bio na odmet.
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#24243 Re: Liverpool FC
Ako ne dovedu Mahreza a dovedu Lemara biće to veliki zajeb a o veličanstvenom 4. mjestu mogu samo sanjati, Lemar je za cijelu ovu sezonu postigao tek dva-tri gola, razumio bih da ga dovode kao nekog talenta za siću, ali za 100 + miliona čista glupost, transfer u rangu Carollovog.
- King_Kenny
- Posts: 4852
- Joined: 03/01/2010 10:41
#24244 Re: Liverpool FC
Lemara treba loviti za ljeto; dok se vidi kakva mu je sezona... Možda u ovom proljetnom dijelu ispliva još poneki igrač, jetiniji...
Veznjak, veznjak.. hitno!
Veznjak, veznjak.. hitno!
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#24245 Re: Liverpool FC
Lemar ima dobru statistiku ove sezone unatoč slabim konačnim brojkama. One često varaju tako da bez malo dublje analize nije moguće izvesti ispravan zaključak.Gandalf wrote:Ako ne dovedu Mahreza a dovedu Lemara biće to veliki zajeb a o veličanstvenom 4. mjestu mogu samo sanjati, Lemar je za cijelu ovu sezonu postigao tek dva-tri gola, razumio bih da ga dovode kao nekog talenta za siću, ali za 100 + miliona čista glupost, transfer u rangu Carollovog.
Naime, prema whoscored je četvrti igrač ekipe

i četrnaesti lige sa prosječnom ocjenom 7.36

ako pogledaš expected goals imao je malo šansi za pogodak ali je zabio što je trebalo zabiti, asistirao što je trebalo asistirati. Nešto su slabije brojke nego prošle sezone ali to je razumljivo jer ni Monaco nije ono što je bio prošle sezone

Odigrao je samo 12 utakmica što malo kvari perspektivu kada gledaš samo golove i asistencije. Sve u svemu nije loš ni ove sezone, ali se takođe slažem da ne vrijedi 90m.
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#24246 Re: Liverpool FC
Liverpoolu ne treba Coutinho koji je igrao na krilu, tu vec imaju Mane-a, njima treba Coutinho iz sredine i kreativnost.
Ako taj Lemar zna uzeti loptu i prenjeti je naprijed, assistirati, stvoriti nesto onda je on igrac kojeg trebaju... Salah, Mane i Firmino ce zabijati.
Ako taj Lemar zna uzeti loptu i prenjeti je naprijed, assistirati, stvoriti nesto onda je on igrac kojeg trebaju... Salah, Mane i Firmino ce zabijati.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#24247 Re: Liverpool FC
Ovo ko ne pogleda neka se ne smatram navijacem/simpatizerom Liverpoola.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#24249 Re: Liverpool FC
Clyne pao drug test, navodno mu nasli kokain u krvi
Sad ce odma prica kako je i ovo bila "povreda".
Sad ce odma prica kako je i ovo bila "povreda".
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#24250 Re: Liverpool FC
“Uzeo tablete za mrsanje od zene”
Pa mozemo li imati jednu sezonu bez debilizama igraca?!?!
Pa mozemo li imati jednu sezonu bez debilizama igraca?!?!

