Sta vas najvise nervira kod vozaca
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- escobar__
- Posts: 9988
- Joined: 07/06/2010 22:48
- Location: 🇪🇺
#24176 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Primitivci. Ovo je slučaj na svakoj drugoj raskrsnici kod nas, valjda infantil ne smije zaustavit vozilo na zelenom ako je raskrsnica ispred već zakrčena.
-
SHTEVELEC
- Posts: 548
- Joined: 19/03/2010 15:43
#24177 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
a ovo se lako rijesi onim zutim poljem u raskrsnici i par kamera, naplatili bi vise kazni nego za bilo sta drugobitanga_sa_otesa wrote:bitno je da su oni prosli na zeleno,a sto su zakrcili raskrsnicu boli ih qratz...
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39563
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#24178 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
lako,al u nekim naprednijim drzavamaSHTEVELEC wrote:
a ovo se lako rijesi onim zutim poljem u raskrsnici i par kamera, naplatili bi vise kazni nego za bilo sta drugo
- Maraschino
- Posts: 18997
- Joined: 10/11/2006 16:15
- Location: ...
#24179 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Podrazumijeva se da ne ulazis u raskrsnicu ako iz nje ne mozes izaci prije promjene na semaforu.
- mk ultra
- Posts: 24038
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#24180 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Poceli su uveliko da orgaju kamioni sa lapisnice tuda... pojebali sine vec, klepecu
Skrecu direkt lijevo u Dzemala Bijedica, stanu u raskrsnici cekaju, dok opet krene, ovi krenuli na glavnoj itd itd...
Danas mibral pretovaren u pm, u krivini naginjanje skoro do prevrtanja... tako i 90% ovih sto daju na kafu
Skrecu direkt lijevo u Dzemala Bijedica, stanu u raskrsnici cekaju, dok opet krene, ovi krenuli na glavnoj itd itd...
Danas mibral pretovaren u pm, u krivini naginjanje skoro do prevrtanja... tako i 90% ovih sto daju na kafu
- azurna_obala
- Posts: 5880
- Joined: 06/11/2010 03:22
- Location: Tamo gdje nebo ljubi more
#24181 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Jučer me zamalo nije pokupila cisterna sa prikolicom, znači čovjek je vozio skoro polovicom moje trake, na pravcu, gdje je isprekidana linija, to je bila sekunda, da nisam pazila i otišla krajnje desno, to bi bio kraj. Noge su mi se oduzele, samo sam vrisnula od straha. Dijete mi je spavalo pozadi.
Ne znam u šta je gledao, vjerovatno u telefon, jer nije bilo gužve, pa nije obraćao pažnju na cestu.
I da, sreća pa mi je auto manje, pa sam se provukla.
Ne znam u šta je gledao, vjerovatno u telefon, jer nije bilo gužve, pa nije obraćao pažnju na cestu.
I da, sreća pa mi je auto manje, pa sam se provukla.
- drug_profi
- Posts: 65444
- Joined: 16/07/2012 16:00
#24182 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Desava se. Telefon je prokletstvo.
Ja bi mu ga nabio u dupe svakom kad ga vidim kako tipka ili slika dok vozi... Majku vam retardiranu... ne bi mi savjest sekunde zaigrala, sve bih ih nogama sutao u glavu...
Taksista neki dan isto tako satjera me sa ceste jer je u krivini produzio malo mojom trakom.... sirena, kocnica, trzaj desno... i da sam lupio u parkirana vozila, meni stete hiljadu-dvije... plati kaznu, placaj malus na osiguranju.... jer majmun nema kredita da zove vec tipka na viber....
Ja bi mu ga nabio u dupe svakom kad ga vidim kako tipka ili slika dok vozi... Majku vam retardiranu... ne bi mi savjest sekunde zaigrala, sve bih ih nogama sutao u glavu...
Taksista neki dan isto tako satjera me sa ceste jer je u krivini produzio malo mojom trakom.... sirena, kocnica, trzaj desno... i da sam lupio u parkirana vozila, meni stete hiljadu-dvije... plati kaznu, placaj malus na osiguranju.... jer majmun nema kredita da zove vec tipka na viber....
- Travnički Noćni Šetač
- Posts: 3925
- Joined: 13/01/2006 20:48
- Location: Travnik
- Contact:
#24183 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Izgleda proradio forum...
-
zdruzdjo
- Posts: 5921
- Joined: 16/08/2009 00:27
#24184 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ponekad se desi i da nam policija bas uljepsa dan.
Ulica fetaha becirbegovica na ch vili. Svaki dan je tu u vrijeme spice nepregledna kolona do ukrstanja kod pijace kvadrant.
I uvijek ima pametnica koje krenu "mimo svijeta" da nesto oni kao preteknu pa se guraju na kraju.
Juce mi svi stojimo i mic po mic. i jedan od tih preletacevica opali da nas poobilazi sve pa ce on na kraju da se malo utrpa.
Izleti policajac ko narucen.
Doslo mi da izadjem da ga izljubim.


Ulica fetaha becirbegovica na ch vili. Svaki dan je tu u vrijeme spice nepregledna kolona do ukrstanja kod pijace kvadrant.
I uvijek ima pametnica koje krenu "mimo svijeta" da nesto oni kao preteknu pa se guraju na kraju.
Juce mi svi stojimo i mic po mic. i jedan od tih preletacevica opali da nas poobilazi sve pa ce on na kraju da se malo utrpa.
Izleti policajac ko narucen.
Doslo mi da izadjem da ga izljubim.


- konektovan
- Posts: 51457
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#24185 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Izgleda....Travnički Noćni Šetač wrote:Izgleda proradio forum...
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39563
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#24186 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
danas je tako jedan preletac na petlji umalo fasovao,kolaps je od esmeralde do kruznog,on se nesto nagurava i izleti iz krajnje lijeve uvali se frajeru u srednjoj i naleti na mene u desnoj ,sekunda da ga opalim ,pitam ga u sta gledas poce se nesto kofrcit i mangupisat,reko hajde produzi da ti ne izlazim i onako je guzva,nesto protersa i ode.da nije bilo malog djeteta nazad citali bi nas u crnoj hronici... prema gradu stotinu degenerika tipka na mob i pravi kolone,ispred njih rupe po 100m 
- Romeo 80
- Posts: 4629
- Joined: 11/12/2006 16:55
- Location: Seljajevo, al Centar brale
- Grijem se na: Džemper
- Vozim: Azijsku nakazu
#24187 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Prosto ne mogu da vjerujem da ce ovo iz mojih usta izaci, ali jedva cekam da se omasovi potpuno autonomna voznja.
Mislim da ce kompjuteri bolje upravljati, na vrijeme sa semafora kretati i nece praviti rupe od 100 metara od auta ispred.
Sa ovim novim generacijama "festina lente" vozaca voznja i nama koji uzivamo u njoj postaje nepodnosljiva...
Mislim da ce kompjuteri bolje upravljati, na vrijeme sa semafora kretati i nece praviti rupe od 100 metara od auta ispred.
Sa ovim novim generacijama "festina lente" vozaca voznja i nama koji uzivamo u njoj postaje nepodnosljiva...
- Travnički Noćni Šetač
- Posts: 3925
- Joined: 13/01/2006 20:48
- Location: Travnik
- Contact:
#24188 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
I onda cu ja umjesto gluposti u saobracaju snimati pčelice koje letaju oko cvijeca i prave med.... 
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39563
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#24189 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
snimaj cevape i pljeskaviceTravnički Noćni Šetač wrote:I onda cu ja umjesto gluposti u saobracaju snimati pčelice koje letaju oko cvijeca i prave med....
- kokuz_sa
- Posts: 9070
- Joined: 29/05/2010 21:11
- Location: nisam u inostranstvu :D
#24190 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
zdruzdjo wrote:Ponekad se desi i da nam policija bas uljepsa dan.
Ulica fetaha becirbegovica na ch vili. Svaki dan je tu u vrijeme spice nepregledna kolona do ukrstanja kod pijace kvadrant.
I uvijek ima pametnica koje krenu "mimo svijeta" da nesto oni kao preteknu pa se guraju na kraju.
Juce mi svi stojimo i mic po mic. i jedan od tih preletacevica opali da nas poobilazi sve pa ce on na kraju da se malo utrpa.
Izleti policajac ko narucen.
Doslo mi da izadjem da ga izljubim.
Redovni su tu..
Kaznjavaju one sto skrecu iz pravca B.P.
Ima znak zabrane skretanja..trebaju se okrenut na kruznom pa ovamo ici..
Al ko ce stoki dokazat..
- kokuz_sa
- Posts: 9070
- Joined: 29/05/2010 21:11
- Location: nisam u inostranstvu :D
#24191 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Sinoc
B Faza..kod dzamije parking..bio seminar i hanuma sa parkinga lijevo..zamalo me nije udarila..ja stao, reko nazad se okreni..jednosmijerna je..
Kaze ona meni Nije..
A znak ima..
Kaze pomakni se zvati cu policiju..reko hajde..
Jos i opsova 2x. . A najcrnje je sto je sa maramom sestra..
Uglavnom nije prosla
B Faza..kod dzamije parking..bio seminar i hanuma sa parkinga lijevo..zamalo me nije udarila..ja stao, reko nazad se okreni..jednosmijerna je..
Kaze ona meni Nije..
A znak ima..
Kaze pomakni se zvati cu policiju..reko hajde..
Jos i opsova 2x. . A najcrnje je sto je sa maramom sestra..
Uglavnom nije prosla
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39563
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#24192 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
najzanimljiviji su ti sto prave prekrsaje i kad ih blokiras i ukazes na sranje koje prave,odmah se uzjogune,pocnu kofrcit,ko tukli bi se...i kad fasuju obavezno zovu policiju...ne mogu shvatiti mozdani sklop takve marve...kokuz_sa wrote: Kaze ona meni Nije..
A znak ima..
-
SHTEVELEC
- Posts: 548
- Joined: 19/03/2010 15:43
#24193 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Jes' za homo sapiensa, nije za kockastu glavu u Audiju iz '99, bez vrata (kratko a), frisko sa slaufa i tasnicom na ramenu, njemu se zuriMaraschino wrote:Podrazumijeva se da ne ulazis u raskrsnicu ako iz nje ne mozes izaci prije promjene na semaforu.
- Maraschino
- Posts: 18997
- Joined: 10/11/2006 16:15
- Location: ...
#24194 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Kako nazvati tipa koji vozi novo skupo auta a drzi telefon u ruci i na uhu?
Ne mogu vjerovati da nema ugradjen handsfree uredjaj.
Ne mogu vjerovati da nema ugradjen handsfree uredjaj.
-
kakaljin
- Posts: 13503
- Joined: 14/03/2008 12:30
- Location: Sarajevo
- Contact:
#24195 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
To sam i ja primjetio. Pa i lošije eura imaju izgradjen handsfree. Ali izgleda fora je da drži telefon u ruci i vozi.Maraschino wrote:Kako nazvati tipa koji vozi novo skupo auta a drzi telefon u ruci i na uhu?
Ne mogu vjerovati da nema ugradjen handsfree uredjaj.
Možda bi i mogao shvatiti kada ima više ljudi u autu pa da ne čuju svi razgovor. Ali sami su u autu i drže telefon pored handsfrea
- nepass1
- Posts: 14686
- Joined: 06/07/2017 07:35
#24196 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
najjace upale zvucnik na,mob i pricaju umjesto da se prikljuce na handsfreekakaljin wrote:To sam i ja primjetio. Pa i lošije eura imaju izgradjen handsfree. Ali izgleda fora je da drži telefon u ruci i vozi.Maraschino wrote:Kako nazvati tipa koji vozi novo skupo auta a drzi telefon u ruci i na uhu?
Ne mogu vjerovati da nema ugradjen handsfree uredjaj.
Možda bi i mogao shvatiti kada ima više ljudi u autu pa da ne čuju svi razgovor. Ali sami su u autu i drže telefon pored handsfrea
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39563
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#24197 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
i ova poza obicno


- vjeshalica
- Posts: 20769
- Joined: 31/03/2019 14:56
#24198 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Trebo si joj reci da je haram sovatkokuz_sa wrote:Sinoc
B Faza..kod dzamije parking..bio seminar i hanuma sa parkinga lijevo..zamalo me nije udarila..ja stao, reko nazad se okreni..jednosmijerna je..
Kaze ona meni Nije..
A znak ima..
Kaze pomakni se zvati cu policiju..reko hajde..
Jos i opsova 2x. . A najcrnje je sto je sa maramom sestra..
Uglavnom nije prosla
- Ned071
- Posts: 6435
- Joined: 27/01/2014 15:32
#24199 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ide zena sa kursa u Fahdu i u pravu je. Nije jednosmIjerna... Naucila...
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#24200 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Nisi mangup i oem bruda,ako ne drzis mobitel u rucikakaljin wrote:To sam i ja primjetio. Pa i lošije eura imaju izgradjen handsfree. Ali izgleda fora je da drži telefon u ruci i vozi.Maraschino wrote:Kako nazvati tipa koji vozi novo skupo auta a drzi telefon u ruci i na uhu?
Ne mogu vjerovati da nema ugradjen handsfree uredjaj.
Možda bi i mogao shvatiti kada ima više ljudi u autu pa da ne čuju svi razgovor. Ali sami su u autu i drže telefon pored handsfrea
