Sta vas najvise nervira kod vozaca

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
escobar__
Posts: 9988
Joined: 07/06/2010 22:48
Location: 🇪🇺

#24176 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by escobar__ »

Primitivci. Ovo je slučaj na svakoj drugoj raskrsnici kod nas, valjda infantil ne smije zaustavit vozilo na zelenom ako je raskrsnica ispred već zakrčena.
SHTEVELEC
Posts: 548
Joined: 19/03/2010 15:43

#24177 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by SHTEVELEC »

bitanga_sa_otesa wrote:bitno je da su oni prosli na zeleno,a sto su zakrcili raskrsnicu boli ih qratz...
a ovo se lako rijesi onim zutim poljem u raskrsnici i par kamera, naplatili bi vise kazni nego za bilo sta drugo
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39563
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#24178 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

SHTEVELEC wrote:
a ovo se lako rijesi onim zutim poljem u raskrsnici i par kamera, naplatili bi vise kazni nego za bilo sta drugo
lako,al u nekim naprednijim drzavama :thumbup:
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#24179 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Maraschino »

Podrazumijeva se da ne ulazis u raskrsnicu ako iz nje ne mozes izaci prije promjene na semaforu.
User avatar
mk ultra
Posts: 24038
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#24180 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by mk ultra »

Poceli su uveliko da orgaju kamioni sa lapisnice tuda... pojebali sine vec, klepecu
Skrecu direkt lijevo u Dzemala Bijedica, stanu u raskrsnici cekaju, dok opet krene, ovi krenuli na glavnoj itd itd...

Danas mibral pretovaren u pm, u krivini naginjanje skoro do prevrtanja... tako i 90% ovih sto daju na kafu
User avatar
azurna_obala
Posts: 5880
Joined: 06/11/2010 03:22
Location: Tamo gdje nebo ljubi more

#24181 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by azurna_obala »

Jučer me zamalo nije pokupila cisterna sa prikolicom, znači čovjek je vozio skoro polovicom moje trake, na pravcu, gdje je isprekidana linija, to je bila sekunda, da nisam pazila i otišla krajnje desno, to bi bio kraj. Noge su mi se oduzele, samo sam vrisnula od straha. Dijete mi je spavalo pozadi.

Ne znam u šta je gledao, vjerovatno u telefon, jer nije bilo gužve, pa nije obraćao pažnju na cestu.

I da, sreća pa mi je auto manje, pa sam se provukla.
User avatar
drug_profi
Posts: 65444
Joined: 16/07/2012 16:00

#24182 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by drug_profi »

Desava se. Telefon je prokletstvo.
Ja bi mu ga nabio u dupe svakom kad ga vidim kako tipka ili slika dok vozi... Majku vam retardiranu... ne bi mi savjest sekunde zaigrala, sve bih ih nogama sutao u glavu...
Taksista neki dan isto tako satjera me sa ceste jer je u krivini produzio malo mojom trakom.... sirena, kocnica, trzaj desno... i da sam lupio u parkirana vozila, meni stete hiljadu-dvije... plati kaznu, placaj malus na osiguranju.... jer majmun nema kredita da zove vec tipka na viber....
zdruzdjo
Posts: 5921
Joined: 16/08/2009 00:27

#24184 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by zdruzdjo »

Ponekad se desi i da nam policija bas uljepsa dan.
Ulica fetaha becirbegovica na ch vili. Svaki dan je tu u vrijeme spice nepregledna kolona do ukrstanja kod pijace kvadrant.
I uvijek ima pametnica koje krenu "mimo svijeta" da nesto oni kao preteknu pa se guraju na kraju.
Juce mi svi stojimo i mic po mic. i jedan od tih preletacevica opali da nas poobilazi sve pa ce on na kraju da se malo utrpa.
Izleti policajac ko narucen.
Doslo mi da izadjem da ga izljubim.
Image
Image
User avatar
konektovan
Posts: 51457
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#24185 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by konektovan »

Travnički Noćni Šetač wrote:Izgleda proradio forum...
Izgleda.... :mrgreen:
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39563
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#24186 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

danas je tako jedan preletac na petlji umalo fasovao,kolaps je od esmeralde do kruznog,on se nesto nagurava i izleti iz krajnje lijeve uvali se frajeru u srednjoj i naleti na mene u desnoj ,sekunda da ga opalim ,pitam ga u sta gledas poce se nesto kofrcit i mangupisat,reko hajde produzi da ti ne izlazim i onako je guzva,nesto protersa i ode.da nije bilo malog djeteta nazad citali bi nas u crnoj hronici... prema gradu stotinu degenerika tipka na mob i pravi kolone,ispred njih rupe po 100m :-)
User avatar
Romeo 80
Posts: 4629
Joined: 11/12/2006 16:55
Location: Seljajevo, al Centar brale
Grijem se na: Džemper
Vozim: Azijsku nakazu

#24187 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Romeo 80 »

Prosto ne mogu da vjerujem da ce ovo iz mojih usta izaci, ali jedva cekam da se omasovi potpuno autonomna voznja.
Mislim da ce kompjuteri bolje upravljati, na vrijeme sa semafora kretati i nece praviti rupe od 100 metara od auta ispred.

Sa ovim novim generacijama "festina lente" vozaca voznja i nama koji uzivamo u njoj postaje nepodnosljiva... :roll:
User avatar
Travnički Noćni Šetač
Posts: 3925
Joined: 13/01/2006 20:48
Location: Travnik
Contact:

#24188 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Travnički Noćni Šetač »

I onda cu ja umjesto gluposti u saobracaju snimati pčelice koje letaju oko cvijeca i prave med.... :D
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39563
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#24189 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

Travnički Noćni Šetač wrote:I onda cu ja umjesto gluposti u saobracaju snimati pčelice koje letaju oko cvijeca i prave med.... :D
snimaj cevape i pljeskavice :lol:
User avatar
kokuz_sa
Posts: 9070
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#24190 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by kokuz_sa »

zdruzdjo wrote:Ponekad se desi i da nam policija bas uljepsa dan.
Ulica fetaha becirbegovica na ch vili. Svaki dan je tu u vrijeme spice nepregledna kolona do ukrstanja kod pijace kvadrant.
I uvijek ima pametnica koje krenu "mimo svijeta" da nesto oni kao preteknu pa se guraju na kraju.
Juce mi svi stojimo i mic po mic. i jedan od tih preletacevica opali da nas poobilazi sve pa ce on na kraju da se malo utrpa.
Izleti policajac ko narucen.
Doslo mi da izadjem da ga izljubim.
Image
Image

Redovni su tu..
Kaznjavaju one sto skrecu iz pravca B.P.

Ima znak zabrane skretanja..trebaju se okrenut na kruznom pa ovamo ici..
Al ko ce stoki dokazat..
User avatar
kokuz_sa
Posts: 9070
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#24191 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by kokuz_sa »

Sinoc
B Faza..kod dzamije parking..bio seminar i hanuma sa parkinga lijevo..zamalo me nije udarila..ja stao, reko nazad se okreni..jednosmijerna je..

Kaze ona meni Nije..
A znak ima..

Kaze pomakni se zvati cu policiju..reko hajde..

Jos i opsova 2x. . A najcrnje je sto je sa maramom sestra..
Uglavnom nije prosla
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39563
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#24192 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

kokuz_sa wrote: Kaze ona meni Nije..
A znak ima..
najzanimljiviji su ti sto prave prekrsaje i kad ih blokiras i ukazes na sranje koje prave,odmah se uzjogune,pocnu kofrcit,ko tukli bi se...i kad fasuju obavezno zovu policiju...ne mogu shvatiti mozdani sklop takve marve...
SHTEVELEC
Posts: 548
Joined: 19/03/2010 15:43

#24193 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by SHTEVELEC »

Maraschino wrote:Podrazumijeva se da ne ulazis u raskrsnicu ako iz nje ne mozes izaci prije promjene na semaforu.
Jes' za homo sapiensa, nije za kockastu glavu u Audiju iz '99, bez vrata (kratko a), frisko sa slaufa i tasnicom na ramenu, njemu se zuri
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#24194 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Maraschino »

Kako nazvati tipa koji vozi novo skupo auta a drzi telefon u ruci i na uhu?
Ne mogu vjerovati da nema ugradjen handsfree uredjaj.
kakaljin
Posts: 13503
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#24195 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by kakaljin »

Maraschino wrote:Kako nazvati tipa koji vozi novo skupo auta a drzi telefon u ruci i na uhu?
Ne mogu vjerovati da nema ugradjen handsfree uredjaj.
To sam i ja primjetio. Pa i lošije eura imaju izgradjen handsfree. Ali izgleda fora je da drži telefon u ruci i vozi.

Možda bi i mogao shvatiti kada ima više ljudi u autu pa da ne čuju svi razgovor. Ali sami su u autu i drže telefon pored handsfrea
User avatar
nepass1
Posts: 14686
Joined: 06/07/2017 07:35

#24196 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by nepass1 »

kakaljin wrote:
Maraschino wrote:Kako nazvati tipa koji vozi novo skupo auta a drzi telefon u ruci i na uhu?
Ne mogu vjerovati da nema ugradjen handsfree uredjaj.
To sam i ja primjetio. Pa i lošije eura imaju izgradjen handsfree. Ali izgleda fora je da drži telefon u ruci i vozi.

Možda bi i mogao shvatiti kada ima više ljudi u autu pa da ne čuju svi razgovor. Ali sami su u autu i drže telefon pored handsfrea
najjace upale zvucnik na,mob i pricaju umjesto da se prikljuce na handsfree
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39563
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#24197 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

i ova poza obicno

Image
User avatar
vjeshalica
Posts: 20769
Joined: 31/03/2019 14:56

#24198 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by vjeshalica »

kokuz_sa wrote:Sinoc
B Faza..kod dzamije parking..bio seminar i hanuma sa parkinga lijevo..zamalo me nije udarila..ja stao, reko nazad se okreni..jednosmijerna je..

Kaze ona meni Nije..
A znak ima..

Kaze pomakni se zvati cu policiju..reko hajde..

Jos i opsova 2x. . A najcrnje je sto je sa maramom sestra..
Uglavnom nije prosla
Trebo si joj reci da je haram sovat
User avatar
Ned071
Posts: 6435
Joined: 27/01/2014 15:32

#24199 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Ned071 »

Ide zena sa kursa u Fahdu i u pravu je. Nije jednosmIjerna... Naucila...
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#24200 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by amar1994 »

kakaljin wrote:
Maraschino wrote:Kako nazvati tipa koji vozi novo skupo auta a drzi telefon u ruci i na uhu?
Ne mogu vjerovati da nema ugradjen handsfree uredjaj.
To sam i ja primjetio. Pa i lošije eura imaju izgradjen handsfree. Ali izgleda fora je da drži telefon u ruci i vozi.

Možda bi i mogao shvatiti kada ima više ljudi u autu pa da ne čuju svi razgovor. Ali sami su u autu i drže telefon pored handsfrea
Nisi mangup i oem bruda,ako ne drzis mobitel u ruci :thumbup:
Post Reply