Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#24176 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Image
Mustang1
Posts: 29965
Joined: 29/12/2010 17:31

#24177 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Kako ne pratis jbg, Goretzka zelja Kloppa, on je sredina, Bayern je valjda odustao jer su ih iz Schalkea napali zbog pristupa ili cega vec, okrenuli se Brandtu, mada su sve pisanja ali eto. Goretzka, Lemar i stoper jos jedan i nabij se nogom u guzicu :D I Goretzka je kao i Keita moze doci na ljeto tek, jer je slobodan.
Korisničkoime
Posts: 4836
Joined: 18/11/2010 00:26

#24178 Re: Liverpool FC

Post by Korisničkoime »

Prije pola godine kada sam govorio da je u sustini samo do para i bih otisao da je lova stimala ljudi me napravise blago retaediranim.
Nasi me Englezi ovdje uvjeravali kako Liverpoolu nisu bitne pare jel ih ima na pretek, kako je to veliki klub i da zato svrco uopste i nije zainteresovan da ide u Barcu, kako Liverpool gradi tim za buducnost za dominaciju i da im je to vrijednije od 200 milila funti bla, bla.
Po meni trebali su ga prodati ljetos bilo bi pametnije i steta sto nisu, dobar je to igrac ali mislim da ne vrijedi 160 miliona i da su u sustini napravili dobar posao.
Sva sreca pa je doslo do nekih drugih promjena u Liverpoolu pa sada imaju ljude koji ce znati pametno investirati taj novac za razliku od prije kada bi sav taj novac spiskali na ublehe i promasaje. Ako postoji malo strpljenja ovaj novac bih se za par godina mogao vratit znatno uvecan
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#24179 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Mene i dalje ne moze niko ubjediti da je prodan zbog novca.
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#24180 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

Nego?

Amiđa nemojmo biti naivni, ovo nisu više klubovi nego korporacije. Buy low sell high je moto klubova poput Liverpoola dok ne zarade dovoljno da mogu zadržati ovakve.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#24181 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Pa da je do para prodali bi ga odma ljetos, zar ne?



Pala oficijelna stranica, valjda dok pobrisu glavuse njegove.
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#24182 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

Prodali bi ga ljetos da su mogli dovesti jednog od ove dvojice. Pošto nijedan nije stigao nije bio povoljan momenat za prodaju.

Mislim, američkim vlasnicima nije do zajebancije; oni su tu radi profita i učiniće sve da klub bude stabilan. Neće tu biti puno neopravdanog trošenja, ali hoće stabilnosti. Vidiš da mahom ne kupuju starije igrače (čast izuzecima), jer im pada cijena, dok mlađima raste ili bar stoji na mjestu. Ulažu puno i u engleske igrače jer su sigurna investicija - mogu se vratiti pare za njih kad poželiš da odu.

Može se reći sve samo da se ne lažemo vole pare više nego išta.
Korisničkoime
Posts: 4836
Joined: 18/11/2010 00:26

#24183 Re: Liverpool FC

Post by Korisničkoime »

AmiĐa_Idriz wrote:Pa da je do para prodali bi ga odma ljetos, zar ne?



Pala oficijelna stranica, valjda dok pobrisu glavuse njegove.
Recimo da je do kolicine para. U sustini se ne zna koliko su nudili ljetos, bile su neke novinarske bombe i saopstenja Barce koja su vise licila na pranje pred navijacima nego na ozbiljna saopstenja.
Do para je, naravno da je do para i kod Liverpoola a i kod svrce, malo je i do toga da je ipak Barca u pitanju s kojom moze osvojiti prilicno sve, mada da je npr. Liverpool ponudio duplo vecu platu svrcu 10 konja nebi moglo odvesti u Liverpool.
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#24184 Re: Liverpool FC

Post by leškarenje »

Jedan od drazih igraca ikad,imponuje njegova smirenost u svakoj situaciji :thumbup: neka je sa srecom,a prelazi u klub koji mi je isto drag ko i Liverpul :thumbup:

Code: Select all

• Coutinho je 6 puta izabran za igrača utakmice u Premiershipu, a bio je starter u 13 mečeva ove sezone. 
• "WhoScored" je objavio da je Brazilac najbolje ocijenjen igrač u Engleskoj s prosječnom ocjenom od 8.03.
• Odigrao je 42 utakmice u 2017. godini za klub s Anfielda, a nije mu pokazan niti jedan žuti karton.
Romanija
Posts: 2564
Joined: 02/10/2008 15:56
Location: Brexitland

#24185 Re: Liverpool FC

Post by Romanija »

Izvanredan igrac, ali ako je njegova trzisna cijena 142 mil, koliko li bi tek bili EH ili KdB?!?! Steta sto ode iz EPL.
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#24186 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

Cijena mu je 105m, može pod određenim uslovima doći do te cifre ali teško da će svi biti ispunjeni.
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#24187 Re: Liverpool FC

Post by MyTao »

Naravno da nije do para. Momak jednostavno zeli da ide i nemoguce ga je zadrzati protiv njegove volje.

Nudili su mu i vecu platu nego u Barsi ali nista. Liverpool ga je zadrzao koliko je mogao.
User avatar
Edin H.
Posts: 53662
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#24188 Re: Liverpool FC

Post by Edin H. »

Odlicna vijest za navijace koju su kupili 2017/18 Coutinhov dres, Liverpool daje £50 vaucer.
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12409
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#24189 Re: Liverpool FC

Post by Tito_i_Partija »

AmiĐa_Idriz wrote:£142M.

Sve najgore.
Kakav nizak, ocajan, infantilan, da ne kazem debilan komentar.
User avatar
Logovan
Posts: 102861
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#24190 Re: Liverpool FC

Post by Logovan »

AmiĐa_Idriz wrote: Zato sto se ponasao kao pravi supak u posljednjih koliko mjeseci. Znam da je ovo sve normalno u danasnjem fudbalu, ali.
Čim je postao šupak, trebali su ga prodati (i odmah kupiti onog stopera Van nešto), ali jok, oni ga čuvaju. Samo su ga izazvali da postane još veći šupak. :oops:
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#24191 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

No dobro, šta je tu je, u fudbalu najviše mrzim transfer sapunice, klubu a i treneru je najvažnije da zna koga ima 100 % na raspolaganju, što sada Klopp konačno i zna, ne može se praviti ekipa za visoke domete ako ti jedan od glavnih igrača gleda samo kako će što prije pobjeći. Nakon što se ovo raščistilo očekujem barem jedno zvučno ime na Anfieldu vrlo brzo. Ne mislim da je ovo neki strašan gubitak jer klub u rosteru ima već nekoliko odličnih igrača te ogroman novac da dovede još nekoliko jakih igrača, a Keita je već kaparisan.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#24192 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Logovan wrote:
AmiĐa_Idriz wrote: Zato sto se ponasao kao pravi supak u posljednjih koliko mjeseci. Znam da je ovo sve normalno u danasnjem fudbalu, ali.
Čim je postao šupak, trebali su ga prodati (i odmah kupiti onog stopera Van nešto), ali jok, oni ga čuvaju. Samo su ga izazvali da postane još veći šupak. :oops:
To sam i ja pisao, sigurno da je bolje odma se na pocetku rijesiti i naci zamjenu nego ovako, u sred sezone izgubiti vaznog igraca.

Sad ce se traziti mnogo vece cifre za igrace koji su nama interesantni nego inace sto bi trazili. Ne znam.
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#24193 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

Ma ja vjerujem Edwardsu da nije toliki levat da već nije dogovorio transfer zamjene. E sad je li to Keita za januar ili je Lemara dogovorio ljetos, pitanje je.
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#24194 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

Evo kaže partypooper da misli da će zamjena stići u januaru, mada nema garancija.
User avatar
SmokingMan
Posts: 22628
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#24195 Re: Liverpool FC

Post by SmokingMan »

Opet će doći neki novi Andy Carroll,kao da gledam. :D
Last edited by SmokingMan on 06/01/2018 22:12, edited 1 time in total.
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#24196 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

Najvažnije je ne zalijetati se i ne kupovati nekog novog Carolla za 100 miliona, mislim da su vremena paničnih kupovina prošla a i ljudi zaduženi za transfere u posljednje vrijeme dovode bolje igrače, tržište je veliko, igrača koji žele ići je mnogo i oni preko svojih agenata mogu isforsirati transfer, tako da se ne sekiram ni sekunde šta i kako poslije Kutinja, odličan igrač, ali daleko od toga da je nezamjenjiv.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#24197 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Kaze raja na Twitteru da nece proci ljekarske, osakatile ga ove povrede :D
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#24198 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

https://imgtc.com/w/h0G7TaN

Znao je Tuljan...znao :oops:
Romanija
Posts: 2564
Joined: 02/10/2008 15:56
Location: Brexitland

#24199 Re: Liverpool FC

Post by Romanija »

Liverpool, poput Arsenala, postaju shega od fudbalskog kluba. U Centralnom Komitetu vec spremaju pamflete kako ce bit lako zamjeniti Kutinja i kako su 142 mil bitnija, ..., i kako je Liverpool veci klub od Barce. :D
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#24200 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

AmiĐa_Idriz wrote:https://imgtc.com/w/h0G7TaN

Znao je Tuljan...znao :oops:
Tandem aca lukas & luis marko zapalio seriju a :oops:
Post Reply