Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Sa srećom mu bilo, želim mu sve najbolje, osim protiv Liverpula. Dao nam je Kutinjo dosta lepih momenata, bez obzira što smo sas ljuti jer nas napušta. Proci ce, znali smo da ce otići il sad il sledece leto.
Neka sad pametno potrošepotrošiti pare. Niko nije nezamenjiv.
Šatro će pokušati dovesti nekog sa liste zamjena, ako ne uspije onda ostavljaju za ljeto.
Liverpool spent a world-record fee for a defender recently when they signed Virgil van Dijk from Southampton for £75m. It remains to be seen whether they try and sign a replacement for Coutinho in this window.
E sad da su pametni pa da dovedu Lemara, Oblaka i Goretzku, onda na ljeto jednog defanzivnog veznjaka, stopera i lijevog beka. Onda bi imali ekipu koja bi se i za titulu mogla boriti..
Rilkoni wrote:E sad da su pametni pa da dovedu Lemara, Oblaka i Goretzku, onda na ljeto jednog defanzivnog veznjaka, stopera i lijevog beka. Onda bi imali ekipu koja bi se i za titulu mogla boriti..
Buraz, Oblak ima 100m klauzulu. Goretzka će u Bayern.
Ne bih ni ja Oblaka, jest odlican golman ali moze se i dosta jeftinije dovesti golman bolji od trenutnih.
Lemar i Goretzka su valjda blizu, ali tako je vec danima, ovi fkt se raspitivali i za SUareza
Rilkoni wrote:E sad da su pametni pa da dovedu Lemara, Oblaka i Goretzku, onda na ljeto jednog defanzivnog veznjaka, stopera i lijevog beka. Onda bi imali ekipu koja bi se i za titulu mogla boriti..
Buraz, Oblak ima 100m klauzulu. Goretzka će u Bayern.
Ma znam da ima klauzulu, mnogo bolji golman od golmana Rome kojeg navodno zelimo. Ako je istina da smo dobili za Kutinja 160 miliona eura onda bolje dovesti tri top igraca nego polovnjake. Oblak ima 25 godina i jedan je od najboljih golmana na svijetu. Jos se ne zna za Goretzku ali mu trebaju dati dobre uslove. Lemar je strasan igrac, nakon svjetskog prvenstva cijena ce mu jos skociti 100%, zato je bolje da ga sad dovedu..