Sta vas najvise nervira kod vozaca
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39563
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#24126 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
ti bas neki seljak,napravi sebi da imas...da se druzis...
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#24127 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Suskim da se druzim?
Jel se to druzite
Razmjenjujete slike guma cevapa i to?
A joj sta ja propustam
Jel se to druzite
Razmjenjujete slike guma cevapa i to?
A joj sta ja propustam
Last edited by Bakir1 on 19/10/2019 23:03, edited 1 time in total.
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39563
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#24129 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Odoh popit ranital da to svarim, nemam ja žuč za te stvari....... ........... ...... . . . .. . .. . . .. .
- Travnički Noćni Šetač
- Posts: 3925
- Joined: 13/01/2006 20:48
- Location: Travnik
- Contact:
#24130 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Bakir1 wrote: Razmjenjujete slike guma cevapa i to?
:
- drug_profi
- Posts: 65444
- Joined: 16/07/2012 16:00
#24131 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Popićeš q. ranitidin sav opozvan.... kazu farmaceuti more se dobit rak.Bakir1 wrote:Odoh popit ranital da to svarim, nemam ja žuč za te stvari....... ........... ...... . . . .. . .. . . .. .
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#24133 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
70 ograničenje, na petlji je još malo spustio, prazna cesta


- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39563
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#24134 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
da ga ne uslika
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#24135 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Najbliži stacionarni radar 1-2km
Možda prilagođava brzinu
Možda prilagođava brzinu
- skafiskafsnjak
- Posts: 32752
- Joined: 16/04/2011 18:46
#24136 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Sto je sigurno, sigurno jebitanga_sa_otesa wrote:da ga ne uslika
- konektovan
- Posts: 51457
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#24137 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Al' ga i ti drzis u "obrtajima".....Throttle wrote:70 ograničenje, na petlji je još malo spustio, prazna cesta![]()
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#24138 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Pa usporavamo, skoro pušten gas. Šta ću, drugom vozit 
- Santic_Aleksa
- Posts: 5381
- Joined: 10/12/2018 16:02
- Location: Razlivena tinta
#24139 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Prvom ili nikako!!!
-
Naslovnica
- Posts: 35480
- Joined: 20/03/2013 15:38
#24140 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Jutros Alipašino do Rakovice i nazad, kada nisam danas udes napravio nikada neću, toliko su me debili izpizdili.
Stup radar, kočnica, četeres, Blažuj isto, Gladno polje radar 50 - spuštaju ga na 40...
Prestrojavanje i skretanje bez žmigavaca, krenulo negdje ne zna gdje će, u Gladnom polju babo stavio dijete za volan bog me ubio ako ima 4 godine, neka mlada na brzoj cesti sa nekakvom truljom od mercedesa vozi 30 na sat, nema ni P, garant tek kupila vozačku, sve debil do debila.
Kae stara što si to toliko nervozan, šta ti je?!
Kako neću biti nervozan pored ovoliko debila.
A i ona žvaku nekakvu žvače, mljacka, došlo mi sa je napenalim iz auta koliko me nervira mljackanjem. A gdje ću reći materi...

Stup radar, kočnica, četeres, Blažuj isto, Gladno polje radar 50 - spuštaju ga na 40...
Prestrojavanje i skretanje bez žmigavaca, krenulo negdje ne zna gdje će, u Gladnom polju babo stavio dijete za volan bog me ubio ako ima 4 godine, neka mlada na brzoj cesti sa nekakvom truljom od mercedesa vozi 30 na sat, nema ni P, garant tek kupila vozačku, sve debil do debila.
Kae stara što si to toliko nervozan, šta ti je?!
Kako neću biti nervozan pored ovoliko debila.
A i ona žvaku nekakvu žvače, mljacka, došlo mi sa je napenalim iz auta koliko me nervira mljackanjem. A gdje ću reći materi...
- kabal1337
- Posts: 13449
- Joined: 11/02/2012 21:08
#24141 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Zmigavac i gas 
- JavierBosnia
- Posts: 3753
- Joined: 22/11/2015 13:59
- Location: Uradi sam
#24142 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Fejl
Last edited by JavierBosnia on 20/10/2019 20:07, edited 1 time in total.
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#24143 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Đe su ovdje duga?
Ako misliš ovo na tabli, to je kod francuza, nema to na golfu jos, mozda najnovijem
Ako misliš ovo na tabli, to je kod francuza, nema to na golfu jos, mozda najnovijem
- JavierBosnia
- Posts: 3753
- Joined: 22/11/2015 13:59
- Location: Uradi sam
#24144 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ne znam nemam nekog susreta sa ovim mackicama 
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#24145 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
U vas gori samo zuta check engine i od grijaca zimi 
- konektovan
- Posts: 51457
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#24146 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Throttle wrote:U vas gori samo zuta check engine i od grijaca zimi
Aferim
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#24147 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
duga su ravne crte valjda

-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#24148 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ma ja, malo mezitkonektovan wrote:Throttle wrote:U vas gori samo zuta check engine i od grijaca zimi
![]()
Aferim
- drug_profi
- Posts: 65444
- Joined: 16/07/2012 16:00
#24149 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Uh sto volem kad se pismeno shukne fauvejfilima.... 
Last edited by drug_profi on 20/10/2019 20:08, edited 1 time in total.
- JavierBosnia
- Posts: 3753
- Joined: 22/11/2015 13:59
- Location: Uradi sam
#24150 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
A jest moja greska 
Sta cu nama nista ne gori sem onih zutih
Sta cu nama nista ne gori sem onih zutih
