Sta vas najvise nervira kod vozaca

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
Santic_Aleksa
Posts: 5381
Joined: 10/12/2018 16:02
Location: Razlivena tinta

#24076 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Santic_Aleksa »

bitanga_sa_otesa wrote:
Santic_Aleksa wrote: Jel oko 10 i 15?
oko 20h,izlaz mi je do 21h :(
biće duži kad ispraviš jedinice :oops:
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39561
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#24077 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

Santic_Aleksa wrote: biće duži kad ispraviš jedinice :oops:
u kazni sam ,mama isla na roditeljski :(
User avatar
mk ultra
Posts: 24037
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#24078 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by mk ultra »

alipasijaner wrote:Nemoj ti sebi sta uradit'
:lol:

Ako sam u sarajevu, 80km mi je prosjek u danu, lakse je 400van grada nego to :-)
alipasijaner
Posts: 1261
Joined: 01/08/2016 23:05

#24079 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by alipasijaner »

mk ultra wrote:
alipasijaner wrote:Nemoj ti sebi sta uradit'
:lol:

Ako sam u sarajevu, 80km mi je prosjek u danu, lakse je 400van grada nego to :-)
Meni je podjednako tesko :D budala van grada isto kao i u gradu... samo stu su van grada brze.. :D
Last edited by alipasijaner on 18/10/2019 16:11, edited 1 time in total.
User avatar
drug_profi
Posts: 65441
Joined: 16/07/2012 16:00

#24080 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by drug_profi »

bitanga_sa_otesa wrote:
drug_profi wrote:
E aferim junacino. Meni isto dođe često, ali mi mrsko onda pištolj vadit....
nisam ja nikakav junak ,ja sam bezze lik al ne mogu nepravde i papcina.
nemam ni kuceta ni maceta,a nije mi mrsko, vjeruj,ko krene ne bi se proveo lijepo...
ma razumijem ja tebe brate. Ti lijepo platis parking elektronskim putem, i onda ne mozes izači od ovih što vjeruju samo u ovo solarno plaćanje u ruku živom insanu.

:mrgreen:
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39561
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#24081 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

drug_profi wrote:
ma razumijem ja tebe brate. Ti lijepo platis parking elektronskim putem, i onda ne mozes izači od ovih što vjeruju samo u ovo solarno plaćanje u ruku živom insanu.

:mrgreen:
ja platim na kucici ali pjeske i sidjem po auto..
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#24082 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Bakir1 »

@ premijumas
On je vehabija znas li :?:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83510
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#24083 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by _BataZiv_0809 »

drug_profi wrote:ja konto vjesalica, kad ono bitanga pise....
I ja :lol: :lol:
alipasijaner
Posts: 1261
Joined: 01/08/2016 23:05

#24084 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by alipasijaner »

ne znam sto li, ali njen nick uvijek procitam kao vjesTica :D
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39561
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#24085 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

_BataZiv_0809 wrote:
drug_profi wrote:ja konto vjesalica, kad ono bitanga pise....
I ja :lol: :lol:
pa nisam napisao seljackoglavi :lol:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83510
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#24086 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by _BataZiv_0809 »

bitanga_sa_otesa wrote:
_BataZiv_0809 wrote:
drug_profi wrote:ja konto vjesalica, kad ono bitanga pise....
I ja :lol: :lol:
pa nisam napisao seljackoglavi :lol:
Brudilica :skoljka: :lol:
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39561
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#24087 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

:lol: :lol: :lol:
User avatar
Santic_Aleksa
Posts: 5381
Joined: 10/12/2018 16:02
Location: Razlivena tinta

#24089 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Santic_Aleksa »

nemojte je majorizirat :oops:
zdruzdjo
Posts: 5921
Joined: 16/08/2009 00:27

#24090 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by zdruzdjo »

bitanga_sa_otesa wrote:
drug_profi wrote:
ma razumijem ja tebe brate. Ti lijepo platis parking elektronskim putem, i onda ne mozes izači od ovih što vjeruju samo u ovo solarno plaćanje u ruku živom insanu.

:mrgreen:
ja platim na kucici ali pjeske i sidjem po auto..
Svaki put kad idem iz bbi parkinga se cudom nacudim hajvanima. Ne kontam nikako tu furku. Eto I da placas solarno, karticu pri ulasku na parking stavis u novcanik I pri odlasku sa istog, em mozes na kucici a I na onim aparatima na svakom spratu. I fino samo u auto I po gasu. Sms-om platiti mi milina.
Ali jok, daj ti meni da dodjem autom do kucice, pa parkiras, pa izadji , pa cekas debile u redu kakav si I sam, pa daj ciki karticu, on tebi cjenu, ti njemu pare, on tebi kusur I tiket, pa nazad u auto.....aaaaaa koji smor.
Valjda ima nesto u toj "interekciji" sa cikom. A vala ruku na srce nije nesto markantan ni jedan kojeg sam video tamo. Opravdao bih donekle da radi kakva mlada sa silikonima. I jos da prodaje mandarine, ihhhh gdje bi bio kraj.
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#24092 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Throttle »

Joj ljutog keca :mrgreen:
User avatar
Travnički Noćni Šetač
Posts: 3925
Joined: 13/01/2006 20:48
Location: Travnik
Contact:

#24093 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Travnički Noćni Šetač »

zdruzdjo wrote: Valjda ima nesto u toj "interekciji" sa cikom. A vala ruku na srce nije nesto markantan ni jedan kojeg sam video tamo. Opravdao bih donekle da radi kakva mlada sa silikonima. I jos da prodaje mandarine, ihhhh gdje bi bio kraj.
Image
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#24094 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Throttle »

S kutijom od banana iš'o po mandarine :lol:
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39561
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#24095 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

zdruzdjo wrote:
Svaki put kad idem iz bbi parkinga se cudom nacudim hajvanima. Ne kontam nikako tu furku. Eto I da placas solarno, karticu pri ulasku na parking stavis u novcanik I pri odlasku sa istog, em mozes na kucici a I na onim aparatima na svakom spratu. I fino samo u auto I po gasu. Sms-om platiti mi milina.
Ali jok, daj ti meni da dodjem autom do kucice, pa parkiras, pa izadji , pa cekas debile u redu kakav si I sam, pa daj ciki karticu, on tebi cjenu, ti njemu pare, on tebi kusur I tiket, pa nazad u auto.....aaaaaa koji smor.
Valjda ima nesto u toj "interekciji" sa cikom. A vala ruku na srce nije nesto markantan ni jedan kojeg sam video tamo. Opravdao bih donekle da radi kakva mlada sa silikonima. I jos da prodaje mandarine, ihhhh gdje bi bio kraj.
sto je najgore i kad sam ulazio oko 19h bilo je isto 5 govnara i govorim burazeru gledaj degenerika opet blokirali izlaz i snadjose nas kad smo izlazili.
od hiljadu puta mislim da jedno 5 puta nije bilo nikoga i moglo se normalno proci,ostalo uvijek isto...4 auta najmanje stoje u bilo koje doba...
BiBi911
Posts: 5341
Joined: 09/12/2018 17:47

#24096 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by BiBi911 »

bitanga_sa_otesa wrote:
zdruzdjo wrote:
Svaki put kad idem iz bbi parkinga se cudom nacudim hajvanima. Ne kontam nikako tu furku. Eto I da placas solarno, karticu pri ulasku na parking stavis u novcanik I pri odlasku sa istog, em mozes na kucici a I na onim aparatima na svakom spratu. I fino samo u auto I po gasu. Sms-om platiti mi milina.
Ali jok, daj ti meni da dodjem autom do kucice, pa parkiras, pa izadji , pa cekas debile u redu kakav si I sam, pa daj ciki karticu, on tebi cjenu, ti njemu pare, on tebi kusur I tiket, pa nazad u auto.....aaaaaa koji smor.
Valjda ima nesto u toj "interekciji" sa cikom. A vala ruku na srce nije nesto markantan ni jedan kojeg sam video tamo. Opravdao bih donekle da radi kakva mlada sa silikonima. I jos da prodaje mandarine, ihhhh gdje bi bio kraj.
sto je najgore i kad sam ulazio oko 19h bilo je isto 5 govnara i govorim burazeru gledaj degenerika opet blokirali izlaz i snadjose nas kad smo izlazili.
od hiljadu puta mislim da jedno 5 puta nije bilo nikoga i moglo se normalno proci,ostalo uvijek isto...4 auta najmanje stoje u bilo koje doba...

Pa vi zaboravili da se treba pokazat led rasvjeta, kozna sjedista, mp3 player bez kabla, Velika navigacija, onaj kurac sto svijezli iz retrovizora, adidaske i nova trenerka, novo mirisalce oko retrovizora nek i narod malo dahne ko oni sta znas kaka treba gleda.
Jos ako cvajom placa sat parkinga taj garant ide na sisu poslije
User avatar
Travnički Noćni Šetač
Posts: 3925
Joined: 13/01/2006 20:48
Location: Travnik
Contact:

#24097 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Travnički Noćni Šetač »

Throttle wrote:S kutijom od banana iš'o po mandarine :lol:
Pa morao sam se maskirati... :D
User avatar
Laplace
Posts: 14706
Joined: 19/11/2012 18:37

#24098 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Laplace »

Ima i fine raje. Danas lik u autu ispred valjda vidio da mi šoferšajba nije čista pa pretpostavio da nemam tečnosti za pranje stakala, i on ti fino štrcne tečnost sprijeda, ona u luku preko njegovog auta i pravo meni na šajbu. Rekoh, hvala druže, taman to mi je trebalo. Sad mi je šajba kristalno čista.
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#24099 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by tempuser »

Throttle wrote:Joj ljutog keca :mrgreen:
Mislim da je taj iz J. Vancasa.
User avatar
drug_profi
Posts: 65441
Joined: 16/07/2012 16:00

#24100 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by drug_profi »

Ja bih uduplao cijenu parkinga za te što na šalteru plaćaju. Normalna cijena za automat, a popust za SMS.
Pa nek hadzijaju za 4 marke po satu....
Post Reply