biće duži kad ispraviš jedinicebitanga_sa_otesa wrote:oko 20h,izlaz mi je do 21hSantic_Aleksa wrote: Jel oko 10 i 15?
Sta vas najvise nervira kod vozaca
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- Santic_Aleksa
- Posts: 5381
- Joined: 10/12/2018 16:02
- Location: Razlivena tinta
#24076 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39561
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#24077 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
u kazni sam ,mama isla na roditeljskiSantic_Aleksa wrote: biće duži kad ispraviš jedinice
- mk ultra
- Posts: 24037
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#24078 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
alipasijaner wrote:Nemoj ti sebi sta uradit'
Ako sam u sarajevu, 80km mi je prosjek u danu, lakse je 400van grada nego to
-
alipasijaner
- Posts: 1261
- Joined: 01/08/2016 23:05
#24079 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Meni je podjednako teskomk ultra wrote:alipasijaner wrote:Nemoj ti sebi sta uradit'
![]()
Ako sam u sarajevu, 80km mi je prosjek u danu, lakse je 400van grada nego to
Last edited by alipasijaner on 18/10/2019 16:11, edited 1 time in total.
- drug_profi
- Posts: 65441
- Joined: 16/07/2012 16:00
#24080 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
ma razumijem ja tebe brate. Ti lijepo platis parking elektronskim putem, i onda ne mozes izači od ovih što vjeruju samo u ovo solarno plaćanje u ruku živom insanu.bitanga_sa_otesa wrote:nisam ja nikakav junak ,ja sam bezze lik al ne mogu nepravde i papcina.drug_profi wrote:
E aferim junacino. Meni isto dođe često, ali mi mrsko onda pištolj vadit....
nemam ni kuceta ni maceta,a nije mi mrsko, vjeruj,ko krene ne bi se proveo lijepo...
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39561
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#24081 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
ja platim na kucici ali pjeske i sidjem po auto..drug_profi wrote:
ma razumijem ja tebe brate. Ti lijepo platis parking elektronskim putem, i onda ne mozes izači od ovih što vjeruju samo u ovo solarno plaćanje u ruku živom insanu.
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#24082 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
@ premijumas
On je vehabija znas li
On je vehabija znas li
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83510
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#24083 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
I jadrug_profi wrote:ja konto vjesalica, kad ono bitanga pise....
-
alipasijaner
- Posts: 1261
- Joined: 01/08/2016 23:05
#24084 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
ne znam sto li, ali njen nick uvijek procitam kao vjesTica 
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39561
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#24085 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
pa nisam napisao seljackoglavi_BataZiv_0809 wrote:I jadrug_profi wrote:ja konto vjesalica, kad ono bitanga pise....![]()
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83510
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#24086 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Brudilicabitanga_sa_otesa wrote:pa nisam napisao seljackoglavi_BataZiv_0809 wrote:I jadrug_profi wrote:ja konto vjesalica, kad ono bitanga pise....![]()
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39561
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
- Travnički Noćni Šetač
- Posts: 3925
- Joined: 13/01/2006 20:48
- Location: Travnik
- Contact:
- Santic_Aleksa
- Posts: 5381
- Joined: 10/12/2018 16:02
- Location: Razlivena tinta
#24089 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
nemojte je majorizirat 
-
zdruzdjo
- Posts: 5921
- Joined: 16/08/2009 00:27
#24090 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Svaki put kad idem iz bbi parkinga se cudom nacudim hajvanima. Ne kontam nikako tu furku. Eto I da placas solarno, karticu pri ulasku na parking stavis u novcanik I pri odlasku sa istog, em mozes na kucici a I na onim aparatima na svakom spratu. I fino samo u auto I po gasu. Sms-om platiti mi milina.bitanga_sa_otesa wrote:ja platim na kucici ali pjeske i sidjem po auto..drug_profi wrote:
ma razumijem ja tebe brate. Ti lijepo platis parking elektronskim putem, i onda ne mozes izači od ovih što vjeruju samo u ovo solarno plaćanje u ruku živom insanu.
Ali jok, daj ti meni da dodjem autom do kucice, pa parkiras, pa izadji , pa cekas debile u redu kakav si I sam, pa daj ciki karticu, on tebi cjenu, ti njemu pare, on tebi kusur I tiket, pa nazad u auto.....aaaaaa koji smor.
Valjda ima nesto u toj "interekciji" sa cikom. A vala ruku na srce nije nesto markantan ni jedan kojeg sam video tamo. Opravdao bih donekle da radi kakva mlada sa silikonima. I jos da prodaje mandarine, ihhhh gdje bi bio kraj.
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#24092 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Joj ljutog keca 
- Travnički Noćni Šetač
- Posts: 3925
- Joined: 13/01/2006 20:48
- Location: Travnik
- Contact:
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#24094 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
S kutijom od banana iš'o po mandarine 
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39561
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#24095 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
sto je najgore i kad sam ulazio oko 19h bilo je isto 5 govnara i govorim burazeru gledaj degenerika opet blokirali izlaz i snadjose nas kad smo izlazili.zdruzdjo wrote:
Svaki put kad idem iz bbi parkinga se cudom nacudim hajvanima. Ne kontam nikako tu furku. Eto I da placas solarno, karticu pri ulasku na parking stavis u novcanik I pri odlasku sa istog, em mozes na kucici a I na onim aparatima na svakom spratu. I fino samo u auto I po gasu. Sms-om platiti mi milina.
Ali jok, daj ti meni da dodjem autom do kucice, pa parkiras, pa izadji , pa cekas debile u redu kakav si I sam, pa daj ciki karticu, on tebi cjenu, ti njemu pare, on tebi kusur I tiket, pa nazad u auto.....aaaaaa koji smor.
Valjda ima nesto u toj "interekciji" sa cikom. A vala ruku na srce nije nesto markantan ni jedan kojeg sam video tamo. Opravdao bih donekle da radi kakva mlada sa silikonima. I jos da prodaje mandarine, ihhhh gdje bi bio kraj.
od hiljadu puta mislim da jedno 5 puta nije bilo nikoga i moglo se normalno proci,ostalo uvijek isto...4 auta najmanje stoje u bilo koje doba...
-
BiBi911
- Posts: 5341
- Joined: 09/12/2018 17:47
#24096 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
bitanga_sa_otesa wrote:sto je najgore i kad sam ulazio oko 19h bilo je isto 5 govnara i govorim burazeru gledaj degenerika opet blokirali izlaz i snadjose nas kad smo izlazili.zdruzdjo wrote:
Svaki put kad idem iz bbi parkinga se cudom nacudim hajvanima. Ne kontam nikako tu furku. Eto I da placas solarno, karticu pri ulasku na parking stavis u novcanik I pri odlasku sa istog, em mozes na kucici a I na onim aparatima na svakom spratu. I fino samo u auto I po gasu. Sms-om platiti mi milina.
Ali jok, daj ti meni da dodjem autom do kucice, pa parkiras, pa izadji , pa cekas debile u redu kakav si I sam, pa daj ciki karticu, on tebi cjenu, ti njemu pare, on tebi kusur I tiket, pa nazad u auto.....aaaaaa koji smor.
Valjda ima nesto u toj "interekciji" sa cikom. A vala ruku na srce nije nesto markantan ni jedan kojeg sam video tamo. Opravdao bih donekle da radi kakva mlada sa silikonima. I jos da prodaje mandarine, ihhhh gdje bi bio kraj.
od hiljadu puta mislim da jedno 5 puta nije bilo nikoga i moglo se normalno proci,ostalo uvijek isto...4 auta najmanje stoje u bilo koje doba...
Pa vi zaboravili da se treba pokazat led rasvjeta, kozna sjedista, mp3 player bez kabla, Velika navigacija, onaj kurac sto svijezli iz retrovizora, adidaske i nova trenerka, novo mirisalce oko retrovizora nek i narod malo dahne ko oni sta znas kaka treba gleda.
Jos ako cvajom placa sat parkinga taj garant ide na sisu poslije
- Travnički Noćni Šetač
- Posts: 3925
- Joined: 13/01/2006 20:48
- Location: Travnik
- Contact:
#24097 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Pa morao sam se maskirati...Throttle wrote:S kutijom od banana iš'o po mandarine
- Laplace
- Posts: 14706
- Joined: 19/11/2012 18:37
#24098 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ima i fine raje. Danas lik u autu ispred valjda vidio da mi šoferšajba nije čista pa pretpostavio da nemam tečnosti za pranje stakala, i on ti fino štrcne tečnost sprijeda, ona u luku preko njegovog auta i pravo meni na šajbu. Rekoh, hvala druže, taman to mi je trebalo. Sad mi je šajba kristalno čista.
-
tempuser
- Posts: 17100
- Joined: 08/04/2015 10:35
#24099 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Mislim da je taj iz J. Vancasa.Throttle wrote:Joj ljutog keca
- drug_profi
- Posts: 65441
- Joined: 16/07/2012 16:00
#24100 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ja bih uduplao cijenu parkinga za te što na šalteru plaćaju. Normalna cijena za automat, a popust za SMS.
Pa nek hadzijaju za 4 marke po satu....
Pa nek hadzijaju za 4 marke po satu....

