Sta vas najvise nervira kod vozaca
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39560
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#24051 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
bila plata ,zalomilo se malo...
-
Naslovnica
- Posts: 35468
- Joined: 20/03/2013 15:38
#24052 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Sve može, samo nemoj da dušmani podvale konzerve sa svinjetinom.

- konektovan
- Posts: 51454
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#24053 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Podvala je podvala,....Naslovnica wrote:Sve može, samo nemoj da dušmani podvale konzerve sa svinjetinom.
- Matijevic_Vlado
- Posts: 3491
- Joined: 03/10/2012 14:27
- Location: Da sam prazna glava, potpuno zdrava, ne bih više ništa učio za badava..
#24054 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Aha zalomili u onoj kafani kod kasarne, odozdo se ukljucio i pravo u kontra smijer prema Stupu. I dzaba mu blicati i svirati kad je hajvan komiran. Jebo sve svoje mogao je ubiti covjeka.
- Travnički Noćni Šetač
- Posts: 3925
- Joined: 13/01/2006 20:48
- Location: Travnik
- Contact:
#24055 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Preticanja preko pune linije ( opasna i malo manje opasna) , vožnja bez svjetala u noćnim uslovima, prevara ostalih učesnika prolazeći kroz pogrešnu traku i kroz crveno svjetlo da bi zaobišao kolonu, brza vožnja kroz obilaznicu oko Vranduka što povlači nekontrolisan prelazak na suprotnu traku u krivinama, i jedni "veseli" semafori koji umjesto da regulišu saobraćaj izgledaju kao disko svjetla sedamdesetih...
...
...
- kokuz_sa
- Posts: 9069
- Joined: 29/05/2010 21:11
- Location: nisam u inostranstvu :D
#24056 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Danas autoput ka Lepenici..
Golf 2 crvene boje
Vozac dedo od 80god..jedva on vozi, nana do njega sa maramom a na zadnjem sjedistu krava sa rogovima..
Golf 2 crvene boje
Vozac dedo od 80god..jedva on vozi, nana do njega sa maramom a na zadnjem sjedistu krava sa rogovima..
-
Naslovnica
- Posts: 35468
- Joined: 20/03/2013 15:38
#24057 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Svaka čast za đuturume!kokuz_sa wrote:Danas autoput ka Lepenici..
Golf 2 crvene boje
Vozac dedo od 80god..jedva on vozi, nana do njega sa maramom a na zadnjem sjedistu krava sa rogovima..
- escobar__
- Posts: 9985
- Joined: 07/06/2010 22:48
- Location: 🇪🇺
#24058 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
KambodžaTravnički Noćni Šetač wrote:Preticanja preko pune linije ( opasna i malo manje opasna) , vožnja bez svjetala u noćnim uslovima, prevara ostalih učesnika prolazeći kroz pogrešnu traku i kroz crveno svjetlo da bi zaobišao kolonu, brza vožnja kroz obilaznicu oko Vranduka što povlači nekontrolisan prelazak na suprotnu traku u krivinama, i jedni "veseli" semafori koji umjesto da regulišu saobraćaj izgledaju kao disko svjetla sedamdesetih...
...
- Travnički Noćni Šetač
- Posts: 3925
- Joined: 13/01/2006 20:48
- Location: Travnik
- Contact:
#24059 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Da...
...
I danas su nam opet pobudalili semafori isto ovako kao na snimku samo na drugoj raskrsnici.... meni se cini da im je istekao rok trajanja....
...
I danas su nam opet pobudalili semafori isto ovako kao na snimku samo na drugoj raskrsnici.... meni se cini da im je istekao rok trajanja....
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39560
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#24060 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
pa nije jogurt 
- JavierBosnia
- Posts: 3753
- Joined: 22/11/2015 13:59
- Location: Uradi sam
#24061 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Vama svakako ne trebaju semafori 
- Travnički Noćni Šetač
- Posts: 3925
- Joined: 13/01/2006 20:48
- Location: Travnik
- Contact:
#24062 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Pa red je da imamo dva tri ... 
- kokuz_sa
- Posts: 9069
- Joined: 29/05/2010 21:11
- Location: nisam u inostranstvu :D
#24063 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Travnik je poznat po Plavoj vodi, Harijevim cevapima i semaforima koji svako malo padnu sa postolja..
- Travnički Noćni Šetač
- Posts: 3925
- Joined: 13/01/2006 20:48
- Location: Travnik
- Contact:
#24064 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Više ne padaju... sada samo pobudale... pogledaj na ovom gore snimku vidjećeš...
...
...
- Laplace
- Posts: 14706
- Joined: 19/11/2012 18:37
#24065 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
To ti je nova turistička atrakcija - disco na otvorenom. Toga se nisu sjetili Englez, Švabo ni Francuz.Travnički Noćni Šetač wrote:Više ne padaju... sada samo pobudale... pogledaj na ovom gore snimku vidjećeš...![]()
...
- Logovan
- Posts: 102844
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#24066 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Semafor hahahhahhaTravnički Noćni Šetač wrote:
- mk ultra
- Posts: 24036
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#24067 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ima li ko normalan u ovom gradu
Maloprije raskrsnica u fetaha becirbegovica, hladno sa skuterom ulijeće, jedva sam se zaustavio da ga ne udarim... nikakvu prednost nema, trubim on srednji prst
kontam u pm
Jutros u patriotske lige, skrecem desni na most prema tunelu ciglane, crveno pjesacima, zaletila se gospođa, stanem nekako, gospodza i ne vidi da sam tu
Svirnem malo da je upozorim krenula u auto direkt, i pokazujem na crveno... ona krenu da psuje kako sam bezobrazan
Ja otvorim prozor do kraja, reko ne prolazim ja na crveno, šta je problem
Kaže nije bilo crveno
Jeblo majku ko su vise ovi ljudi... treba covjeku belaj na vrat iz gluposti da nabaxce
I svaki dan sve gore
Maloprije raskrsnica u fetaha becirbegovica, hladno sa skuterom ulijeće, jedva sam se zaustavio da ga ne udarim... nikakvu prednost nema, trubim on srednji prst
Jutros u patriotske lige, skrecem desni na most prema tunelu ciglane, crveno pjesacima, zaletila se gospođa, stanem nekako, gospodza i ne vidi da sam tu
Svirnem malo da je upozorim krenula u auto direkt, i pokazujem na crveno... ona krenu da psuje kako sam bezobrazan
Ja otvorim prozor do kraja, reko ne prolazim ja na crveno, šta je problem
Kaže nije bilo crveno
Jeblo majku ko su vise ovi ljudi... treba covjeku belaj na vrat iz gluposti da nabaxce
I svaki dan sve gore
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39560
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#24068 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
marva seljacka bahata i bezobrazna,treba odmah paliju i po glavurdi...drugi jezik ne razumiju...mk ultra wrote:
Jeblo majku ko su vise ovi ljudi...
sinoc bbi garaza ,opet 6 debila stalo pored kucice i ne moze se proc,jebo sam im svima majku ponaosob.
- drug_profi
- Posts: 65437
- Joined: 16/07/2012 16:00
#24069 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
ja konto vjesalica, kad ono bitanga pise....
Jesi li im brate makar na glas da cuju ili si vise onako diskretno?
Jesi li im brate makar na glas da cuju ili si vise onako diskretno?
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39560
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#24070 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
natipko im na viber... na mjestu suvozaca sam bio, kroz otvoren prozor bas socno onako, s merakom...drug_profi wrote:ja konto vjesalica, kad ono bitanga pise....
Jesi li im brate makar na glas da cuju ili si vise onako diskretno?
- drug_profi
- Posts: 65437
- Joined: 16/07/2012 16:00
#24071 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
E aferim junacino. Meni isto dođe često, ali mi mrsko onda pištolj vadit....bitanga_sa_otesa wrote:natipko im na viber... na mjestu suvozaca sam bio, kroz otvoren prozor bas socno onako, s merakom...drug_profi wrote:ja konto vjesalica, kad ono bitanga pise....
Jesi li im brate makar na glas da cuju ili si vise onako diskretno?
- Santic_Aleksa
- Posts: 5381
- Joined: 10/12/2018 16:02
- Location: Razlivena tinta
#24072 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Jel oko 10 i 15?bitanga_sa_otesa wrote:marva seljacka bahata i bezobrazna,treba odmah paliju i po glavurdi...drugi jezik ne razumiju...mk ultra wrote:
Jeblo majku ko su vise ovi ljudi...
sinoc bbi garaza ,opet 6 debila stalo pored kucice i ne moze se proc,jebo sam im svima majku ponaosob.
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39560
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#24073 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
nisam ja nikakav junak ,ja sam bezze lik al ne mogu nepravde i papcina.drug_profi wrote:
E aferim junacino. Meni isto dođe često, ali mi mrsko onda pištolj vadit....
nemam ni kuceta ni maceta,a nije mi mrsko, vjeruj,ko krene ne bi se proveo lijepo...
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39560
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#24074 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
oko 20h,izlaz mi je do 21hSantic_Aleksa wrote: Jel oko 10 i 15?
-
alipasijaner
- Posts: 1261
- Joined: 01/08/2016 23:05
#24075 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Nemoj ti sebi sta uradit'
mk ultra wrote:Ima li ko normalan u ovom gradu![]()
Maloprije raskrsnica u fetaha becirbegovica, hladno sa skuterom ulijeće, jedva sam se zaustavio da ga ne udarim... nikakvu prednost nema, trubim on srednji prstkontam u pm
Jutros u patriotske lige, skrecem desni na most prema tunelu ciglane, crveno pjesacima, zaletila se gospođa, stanem nekako, gospodza i ne vidi da sam tu![]()
Svirnem malo da je upozorim krenula u auto direkt, i pokazujem na crveno... ona krenu da psuje kako sam bezobrazan![]()
Ja otvorim prozor do kraja, reko ne prolazim ja na crveno, šta je problem
Kaže nije bilo crveno![]()
Jeblo majku ko su vise ovi ljudi... treba covjeku belaj na vrat iz gluposti da nabaxce
I svaki dan sve gore
