Sta vas najvise nervira kod vozaca

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39560
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#24051 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

bila plata ,zalomilo se malo...
Naslovnica
Posts: 35468
Joined: 20/03/2013 15:38

#24052 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Naslovnica »

Sve može, samo nemoj da dušmani podvale konzerve sa svinjetinom.
8-)
User avatar
konektovan
Posts: 51454
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#24053 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by konektovan »

Naslovnica wrote:Sve može, samo nemoj da dušmani podvale konzerve sa svinjetinom.
8-)
Podvala je podvala,....
User avatar
Matijevic_Vlado
Posts: 3491
Joined: 03/10/2012 14:27
Location: Da sam prazna glava, potpuno zdrava, ne bih više ništa učio za badava..

#24054 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Matijevic_Vlado »

Aha zalomili u onoj kafani kod kasarne, odozdo se ukljucio i pravo u kontra smijer prema Stupu. I dzaba mu blicati i svirati kad je hajvan komiran. Jebo sve svoje mogao je ubiti covjeka.
User avatar
Travnički Noćni Šetač
Posts: 3925
Joined: 13/01/2006 20:48
Location: Travnik
Contact:

#24055 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Travnički Noćni Šetač »

Preticanja preko pune linije ( opasna i malo manje opasna) , vožnja bez svjetala u noćnim uslovima, prevara ostalih učesnika prolazeći kroz pogrešnu traku i kroz crveno svjetlo da bi zaobišao kolonu, brza vožnja kroz obilaznicu oko Vranduka što povlači nekontrolisan prelazak na suprotnu traku u krivinama, i jedni "veseli" semafori koji umjesto da regulišu saobraćaj izgledaju kao disko svjetla sedamdesetih...
...
User avatar
kokuz_sa
Posts: 9069
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#24056 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by kokuz_sa »

Danas autoput ka Lepenici..
Golf 2 crvene boje
Vozac dedo od 80god..jedva on vozi, nana do njega sa maramom a na zadnjem sjedistu krava sa rogovima..
Naslovnica
Posts: 35468
Joined: 20/03/2013 15:38

#24057 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Naslovnica »

kokuz_sa wrote:Danas autoput ka Lepenici..
Golf 2 crvene boje
Vozac dedo od 80god..jedva on vozi, nana do njega sa maramom a na zadnjem sjedistu krava sa rogovima..
Svaka čast za đuturume!
User avatar
escobar__
Posts: 9985
Joined: 07/06/2010 22:48
Location: 🇪🇺

#24058 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by escobar__ »

Travnički Noćni Šetač wrote:Preticanja preko pune linije ( opasna i malo manje opasna) , vožnja bez svjetala u noćnim uslovima, prevara ostalih učesnika prolazeći kroz pogrešnu traku i kroz crveno svjetlo da bi zaobišao kolonu, brza vožnja kroz obilaznicu oko Vranduka što povlači nekontrolisan prelazak na suprotnu traku u krivinama, i jedni "veseli" semafori koji umjesto da regulišu saobraćaj izgledaju kao disko svjetla sedamdesetih...
...
Kambodža :facepalm:
User avatar
Travnički Noćni Šetač
Posts: 3925
Joined: 13/01/2006 20:48
Location: Travnik
Contact:

#24059 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Travnički Noćni Šetač »

Da...
...
I danas su nam opet pobudalili semafori isto ovako kao na snimku samo na drugoj raskrsnici.... meni se cini da im je istekao rok trajanja....
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39560
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#24060 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

pa nije jogurt :roll:
User avatar
JavierBosnia
Posts: 3753
Joined: 22/11/2015 13:59
Location: Uradi sam

#24061 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by JavierBosnia »

Vama svakako ne trebaju semafori :D
User avatar
Travnički Noćni Šetač
Posts: 3925
Joined: 13/01/2006 20:48
Location: Travnik
Contact:

#24062 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Travnički Noćni Šetač »

Pa red je da imamo dva tri ... :D
User avatar
kokuz_sa
Posts: 9069
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#24063 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by kokuz_sa »

Travnik je poznat po Plavoj vodi, Harijevim cevapima i semaforima koji svako malo padnu sa postolja..
User avatar
Travnički Noćni Šetač
Posts: 3925
Joined: 13/01/2006 20:48
Location: Travnik
Contact:

#24064 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Travnički Noćni Šetač »

Više ne padaju... sada samo pobudale... pogledaj na ovom gore snimku vidjećeš... :D
...
User avatar
Laplace
Posts: 14706
Joined: 19/11/2012 18:37

#24065 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Laplace »

Travnički Noćni Šetač wrote:Više ne padaju... sada samo pobudale... pogledaj na ovom gore snimku vidjećeš... :D
...
To ti je nova turistička atrakcija - disco na otvorenom. Toga se nisu sjetili Englez, Švabo ni Francuz.
User avatar
Logovan
Posts: 102844
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#24066 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Logovan »

Travnički Noćni Šetač wrote:
Semafor hahahhahha :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
mk ultra
Posts: 24036
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#24067 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by mk ultra »

Ima li ko normalan u ovom gradu :shock:

Maloprije raskrsnica u fetaha becirbegovica, hladno sa skuterom ulijeće, jedva sam se zaustavio da ga ne udarim... nikakvu prednost nema, trubim on srednji prst :thumbup: kontam u pm

Jutros u patriotske lige, skrecem desni na most prema tunelu ciglane, crveno pjesacima, zaletila se gospođa, stanem nekako, gospodza i ne vidi da sam tu :shock:
Svirnem malo da je upozorim krenula u auto direkt, i pokazujem na crveno... ona krenu da psuje kako sam bezobrazan :shock:

Ja otvorim prozor do kraja, reko ne prolazim ja na crveno, šta je problem
Kaže nije bilo crveno :shock:

Jeblo majku ko su vise ovi ljudi... treba covjeku belaj na vrat iz gluposti da nabaxce
I svaki dan sve gore
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39560
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#24068 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

mk ultra wrote:
Jeblo majku ko su vise ovi ljudi...
marva seljacka bahata i bezobrazna,treba odmah paliju i po glavurdi...drugi jezik ne razumiju...
sinoc bbi garaza ,opet 6 debila stalo pored kucice i ne moze se proc,jebo sam im svima majku ponaosob.
User avatar
drug_profi
Posts: 65437
Joined: 16/07/2012 16:00

#24069 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by drug_profi »

ja konto vjesalica, kad ono bitanga pise....
Jesi li im brate makar na glas da cuju ili si vise onako diskretno?
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39560
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#24070 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

drug_profi wrote:ja konto vjesalica, kad ono bitanga pise....
Jesi li im brate makar na glas da cuju ili si vise onako diskretno?
natipko im na viber... na mjestu suvozaca sam bio, kroz otvoren prozor bas socno onako, s merakom...
User avatar
drug_profi
Posts: 65437
Joined: 16/07/2012 16:00

#24071 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by drug_profi »

bitanga_sa_otesa wrote:
drug_profi wrote:ja konto vjesalica, kad ono bitanga pise....
Jesi li im brate makar na glas da cuju ili si vise onako diskretno?
natipko im na viber... na mjestu suvozaca sam bio, kroz otvoren prozor bas socno onako, s merakom...
E aferim junacino. Meni isto dođe često, ali mi mrsko onda pištolj vadit....
User avatar
Santic_Aleksa
Posts: 5381
Joined: 10/12/2018 16:02
Location: Razlivena tinta

#24072 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Santic_Aleksa »

bitanga_sa_otesa wrote:
mk ultra wrote:
Jeblo majku ko su vise ovi ljudi...
marva seljacka bahata i bezobrazna,treba odmah paliju i po glavurdi...drugi jezik ne razumiju...
sinoc bbi garaza ,opet 6 debila stalo pored kucice i ne moze se proc,jebo sam im svima majku ponaosob.
Jel oko 10 i 15?
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39560
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#24073 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

drug_profi wrote:
E aferim junacino. Meni isto dođe često, ali mi mrsko onda pištolj vadit....
nisam ja nikakav junak ,ja sam bezze lik al ne mogu nepravde i papcina.
nemam ni kuceta ni maceta,a nije mi mrsko, vjeruj,ko krene ne bi se proveo lijepo...
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39560
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#24074 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

Santic_Aleksa wrote: Jel oko 10 i 15?
oko 20h,izlaz mi je do 21h :(
alipasijaner
Posts: 1261
Joined: 01/08/2016 23:05

#24075 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by alipasijaner »

Nemoj ti sebi sta uradit'
mk ultra wrote:Ima li ko normalan u ovom gradu :shock:

Maloprije raskrsnica u fetaha becirbegovica, hladno sa skuterom ulijeće, jedva sam se zaustavio da ga ne udarim... nikakvu prednost nema, trubim on srednji prst :thumbup: kontam u pm

Jutros u patriotske lige, skrecem desni na most prema tunelu ciglane, crveno pjesacima, zaletila se gospođa, stanem nekako, gospodza i ne vidi da sam tu :shock:
Svirnem malo da je upozorim krenula u auto direkt, i pokazujem na crveno... ona krenu da psuje kako sam bezobrazan :shock:

Ja otvorim prozor do kraja, reko ne prolazim ja na crveno, šta je problem
Kaže nije bilo crveno :shock:

Jeblo majku ko su vise ovi ljudi... treba covjeku belaj na vrat iz gluposti da nabaxce
I svaki dan sve gore
Post Reply